Strādā, ticot cilvēkiem 7

Komentāri (7)

Sskaisle 13.07.2020. 08.05

Par prostitūciju.
Apmēram pirms 3 gadiem LR valdība kosmiskā ātrumā pieņēma likumu, kuru tikpat kosmiski ātri akceptēja saeima- ka prostitūtām nav vajadzīgas veselības pārbaudes, jo tās pazemojot cilvēka pašcieņu.

Kāpēc marta par to klusē?
Tajās valsrīs, kurā prostitūtas ir legāli reģistrējušas savu darbu, maksā nodokļys, pelna pensiju, bauda sociālo un tiesisko aizsardzību – tāds likums ir saprotams. Bordeļu īpašnieki paši kārto luetas, lai slimās tur nestrādā.

Kā ir Latvijā? Kāda vispār ir likumdošana par prostitūtām? Vai obligāta veselības regulāra pārbaude nebūtu glābiņš tiem, kuri tiek regulāri izvaroti , sisti? Ārstu pienākums taču ir ziņot!

Kāpēc lāce mālē šausmu ainas, bet neko nedara, tai skaitā mazgadīgo glābšanai?

Lasu – ja sieviete cieš no vrdarbības – viņa internetā aizpilda veidlapu, to izdrukā un iesniedz policijai – varētu smieties, ja runa nebūtu par cinismu attiecībā pret cietušajiem un mirušajiem

Ja tiesu vara ir buļļa pakaļā , tad turpat ērti līdzās ie iekšrtojušās arī citas varas – mediji, likumdošanas un izpildvaras

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.07.2020. 07.55

Vēl – par Stambulas konvenciju – tas ir vienīgais starptautiskā līguma neratificēšanas gdījums, kas liecina, ka kaut cik mums – sabiedrībai prāta un sirdsapziņas vēl ir.

Tieši Marta = lāce ir tā, kura brēc !!! – bet nespēj saprotami izskaidrot šī līguma terminoloģiju, mērķus , uzdevumus.

Ja starptautisks līgums ir tā sagatavots, ka pat nozares speciālisti strīdās par tā jēgu un nozīmi – tad līguma autoriem ir pienākums to paņemt atpakaļ pārstrādei.

Stambulas konvencijas brāķa neatzīšana ir to autoru un piekritēju problēma, nevis to sabiedrību problēma, kuras to neratificē.

Vārdu sakot – labu vārdu par šiem darboņiem nepateikšu –

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.07.2020. 07.49

Padomāju vēlreiz un atkal man uzsita asini – cik nenormāli divkosīga liekulīga martas darbība un cik nenormāli vāja žurnālistika!!!!

Lūk – lāce brēc, ka par prostitūciju jāsoda tikai pircējs – pamatā jau vīrietis. Pamato ar to, ka devēja sieviete vai bērns ir varmācības upuris, kamēr vīrietis – varmāka.
Žurnāliste teikto pieņem un nodod mums bez jebkādas krtiskas domāšanas.
Kas tad tos vīriešus audzina – vai ne šīs frudtrētās, varmācīgās, seksu nedabūjyšās fūrijas, kuras savās problēmās vaino vīriešus, kurus pašas izvēlējās?
Ziemā ltv1 bija A.Rozes un I.Spriņģes filma par cilvēkiem, kuri cieta no vardarbības bērnībā. Tur bija jauns vīrietis, kuru bērnībā un skolas gados māte visu laiku sita. Vīrieši reti, kad ir tik drosmīgi, ka atzīstās , ka cietuši no vardarbības.

Ja reiz mēs tādu naudu uzticam Martai – vai mums nav tiesības uz godīgu rīcību, informāciju?
Vai normāli vīrieši maksā par seksu?

Tad kāpēc tās , kyras sevi dēvē par feministēm un stāsta, ka cīnās par taisnīgumu un līdztiesību, rīkojas netaisni un negodīgi?

Atcerieties – vēl gada sākumā bija stāsts par to Tukuma policistu!!! – nevis martas jyristēm!!!- kurš piedāvāja vienkāršu shēmu, kā sadarbojoties policijai un bāriņtiesām novērst varmācību ģimenēs?

Jā un vēlreiz – jautājums – vai naudas lietas žurnālisti noklusē, jo paši nemaksā nodokļus?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.07.2020. 07.36

Lasu, ka daudzas bāreņu aprūpes organizācijas lūdz atļaut turpināt eksportēt bērnus uz ārzemēm. Jautājums – kāpēc? Vai tas, ka ir veiksmīgi adopcijas gadījumi attaisno to, ka ir gadījumi!!! – nevis viens gadījums, kad mēs neko nezinam par bāreņu likteni – sagriezti orgānos, pārdoti seksa verdzībā?

Vai sabiedrības klusēšana par šiem jautājumiem nav saistīta ar mediju noklusēto informāciju?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 12.07.2020. 12.11

Lūk, vakardien TV3 noklausījos ziņu raidījumu, ka Latvijas valsts PASAULĒ !!! ir viena no līderēm bērnu tirdzniecībā un cilvēktirdzniecībā kopumā.

Noklausījos arī Šķiltavas un savu pārliecību, cik nenormāli vāja -lai neteiktu impotenta ir žurnālistika Latvijā.

Nu bļedj!!! žurnalisti – hallo – uzrakstiet – kāds šo 20 gadu laikā ir bijis Martas ikgadējais budžets un kā tas tiek izmantots.

Ja reiz 20 !!! gadu laikā Marta neko vai gandrīz neko nav iespējis – bļedj !!! – tad saņemiet dūšu un izrunājiet – kas ir darīts pareizi, kas ir darīts nepareizi.
Arī tagad – viss , ko dzirdu – Lače saka tā un lāce saka šitā – bet elle un idnija – lāce 20 gadus saka tā un sitā – bet – kā iespējams pan,ākt kaut jel minimalu darba rezultātu, ja katrs – kam valsts devusi naudu aizskarien savā virzienā un kāpj uz sava pjedestāla?

Nosauciet – bļedj !!!! – kaut vienu sabiedriskā medija raidījumu – vienalga tv vai vai radio – kurā Marta būtu redzama sadarbojoties ar citiem speciālsitiem – runājusi art sabiedrību – skaidrojusi sabiedrībai likumus, zinātsniskos un praktiskos atzinumus?

B ledj – kā čekisti – tsabiedrība tā un sabiedrība šitā – bet jums mauku bērni sabiedrības nauda ir uzticēta – jus variet ietekmēt ES 3.nabadzīgāko un attiecīgi mazizglitotāko sabiedribu

Kad mēklēju palīdzību māsīcai – bieži lasīju viņai morāli , ka vajag tā un šitā. Bet māsīca , man atteica, ka tā tik presē labi skanot, ka dzīvē viņi pat runāt negribot – un to varu apliecināt arī no savas pieredzes

Pavisam noteikti – tajā postā, kas ir Latvijā – kad ir iztirgoti bērni, kad prostitūciju – tās upurus neviens nekontrolē un ja ne ASV!!!! – mēs turpinātu domāt, cik labi esam -jā tajā visā es ļoti nopietnu vainu lieku MARTAI – Jāraksta

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 12.07.2020. 12.14

  jāraksta UNESCO vēstule – kas tai organizācijā notiek – ja MARTA ar sabiedrīōbu praktiski nekomunicē – kā var tāda Marta kaut ko ietekmēt ? !
  Tagad visā vainot tikai sabiedrību – redz kādas pašas labas un kādi mēs slikti ?

  IR žurnālistiem ir jāuzņemās atbildība par šitādu informācijas notekūdeņu liešana pār sabiedrību

  Un mēs dzivojam nevis Krievijas ietekmē, bet mūsu politiķu radītajā nabadzībā – ja mūsu politiķus ietekmēr Krievija – kam es noticu uz vārda – tad jā – tad gan esam Krievijas piln igā ietekmē

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 10.07.2020. 20.19

Jau virsraksts smird pēc brežņevlaikiem, viss raksts tieši tāpat.

Vai žurnālistri Naglei ir tik slikta stmiņa, ka neatcerš kā Martas histēriķes pieleca un aizskrēja no sarunām ZA par Stambulas konvenciju? Tādām balvu dot?!
Izbeidziet šo demagoģiju!

Lasu par Seulas mēru – kārtējo metoo kustības upuri. Tas ir nenormāli bīstami, kas notiek – kā cīnoties par sieviešu tiesībām tiek iznīcinātas cilvēktiesības. Žēl, ka mums ir tik vāja žurnālistika, kas par šīm lietām nerunā plašākā un dziļākā aspektā.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: