Mīļie, 500! 1

Komentāri (1)

Sskaisle 22.11.2019. 10.08

Es IR pasūtīju jau oktobrī, kad bija labās cenas. Protams, apsveicu ar izdzīvošanu un ar sasniegumiem. Ticu , ka viegli nav. Virsraksti publikācijās joprojām ir neveikli un neveiksmīgi, jo tie maldina par saturu. Pie tā nu gan vajadzētu piestrādāt.
Bet ….lūk, ja par jauno laikmetu. Vai tiešām paši IR īpašnieki, žurnālisti un lasītāji to nesaprot , nenojauš , ka paši līdzdarbojas veco lietu kārtības izjaukšanā, lai vietā nāktu kaut kas , kā varas sekas mēs pat īsti neapzināmies.

Piemēram. A.Ozoliņš gari un plaši apcer sajemas atcelšanu, uzsvērdams, ka šī ideja ar parakstu vākšanu par saeimas atlaišanu ir mazizglītotu, nelatviešu vai latviešiem naidīgu , kremļa intereses pārstāvošu , valsti nemīlošu un nicinošu , komentāru valodā īsi sakot – debilu un prātu izkūkojušu, nedomājošu lumpeņu uzstāšanās.

Kā saka – muļķis nezin, ka ir muļķis un A.Ozoliņš tad nu mēģina apskaidrot situāciju, lai muļķim tomēr taptu skaidrs, ka viņš ir muļķis.

Lūk, šo es uzskatu par gudra cilvēka nelaimi. Vai – otrs variants – gudra cilvēka apzinātu pakalpošanu konkrētā brīža varas turētājiem.

Es gan cenšos daudz lasīt , tai skaitā lasu komentārus, bet nekur neatradu nevienu pašu vērtējumu – kas lielāks ļaunums un kas radīs mums – nodokļu maksātājiem lielāku postu un nelaimes – tas, ka valsts budžets tērēs 3 milj referenduma rīkošanā , vai tas , ka valsts varneši zaudēs varu un tā būs mācība, ka demokrātija darbojas, ka sabiedrība demokrātiskā ceļā izcīna savas tiesības uz tiesisku valsti, uz tiesiskumu valstī un savu tiesību īstenošanu, nevis tikai solījumus, ka kaut kad varbūt arī man būs tiesības ….

Kādas ir posta sekas tam, ka saeima ir nodemonstrējusi , ka likumu drīkst nepildīt , drīkst ignorēt. Kādas būs sekas tam, ka medicīnas nozare ( kā visas citas) tā arī netiks sakārtota, netiks likvidēta korupcija, izškērdība, netaisnīga darba samaksa , ka medicīna tā arī netiks padarīta pieejama nodokļu maksātājiem?

Ja es noticu pretsaeimas atlaišanas histērijai, kura ir līdzvērtīga ar saeimas atlaišanas histēriju , tad iznāk , ka pirmie ir gatavi samierināties ar beztiesiskumu, ar meliem, ar krāpšanos, ar to, ka mūsu likteņus lemj cilvēki ar aapsūdzībām un aizdomām likumu pārkāpšanā.

Es domāju – es cenšos saprast vai nav tā, ka īstenībā es jau dzīvoju Krievijas porvincē – kā saka – de facto, kamēr de iure vēl joprojām esam ES un NATO valsts.

Nu kāpēc Ozoliņš un piemēŗam, VVF – eksprezidente , sabiedrību neaicina vērtēt situāciju no visām pusēm, izsvērt par un pret ? Kāpēc mani ir nolamājuši un var teikt nospārdījuši un nospļaudījuši visi, kuriem nav slinkums tikai tāpēc, ka es uzskatu , ka šābrīža saeima nav likumīga, jo pati nepilda likumus. Kāpēc man jāpilda likumi, jāmaksā nodokļi, ja saeimas deputāti to drīkst nedarīt?

Kas ir tiesiskums – tukša frāze? dzejiska metafora?

Vienīgā iespēja iegūt imunitāti pret atbildību likuma priekšā ir kļūt par partijas – vēlams valdošās koalīcijas biedru?

Katrā ziņā – mani nešausmina , ka saeimu atlaist rosina un veicina tie, kuri netika saeimā, kuri zaudēja, kādas savas privilēģijas un ietekmi, nē – tas mani nebaida, jo es to pieņemu kā normu. Drīzāk būtu dīvaini, ja tā nebūtu.

Baida mani tas, ka negodīgai, netaisnīgai varai ir tik daudzi aizstāvji, ka sabiedrība ir tik viegli manipulējama un negrib nekādas runas un sarunas – ja reiz varneši teica – atlaist vai neatlaist saeimu – tad attiecīgi vai nu jā , vai nē un attiecīgi pretējā viedokļa nesēju – gar zemi un kāju virsū

Nu – žēl , ka žurnāls IR te arī aizplūst pa straumi …..

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam