Kam no feminisma bail? 13

Komentāri (13)

Mētra Saberova 06.07.2019. 02.08

Vienīgās, kas te runā par vīriem, esat jūs. Mēs te kliedzam par diskrimināciju, kas sastopama visu dzimumu pārstāvju vidē, arī jūsu.
Un šo izstādi arī dikti slavē, ja jau tāds ir kritērijs iešanai uz pasākumiem.

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > xmetra 06.07.2019. 13.25

  Nē, kundzīt, Mētra, nav tik vienkārši.
  Jums patīk – jums neviens neliedz nest to ciešanu vainagu par sieviešu diskrimināciju, bet man jūs nedrīkstiet liegt to uzskatīt par nosodāmu liekulību. Nu cienīsim tiesības savastarpēji neatzīt mūsu viedokļus. Tās, kuras idiotus apprec un tad par to apsūdz gan idiotus ( kuri visticamāk tādi nemaz nav) , gan sabiedrību – ir zemiskas , nosodāmas liekules!

  Es domāju, ka miljons reižu vērtīgāk būtu, ja jūs savu enerģiju ieguldītu sociālā netaisnīguma novēršanā – piemēram, es cenšos par to nedomāt, bet nespēju – par to puisi , kuru 14 gadus aizmirsa simnīcā un par kuru visi , kuri saņem mūsu naudu mums saka – neviens nav vainīgs – viss ir atbilstoši likuma normām.

  Jus, Mētra , aizmukāt uz Londonu un jūs variet visu, ko darīt , ko vien gribiet – neviens jums to noliedz, bet lūk, kas to bērnu – un tāds viņš nav viens aizstāvētu – tādu mums LATVIJĀ nav ne biedrību, ne sabiedrību , neviena. Noraud tantes asaras, izšņauc puņķus un dzīvo tālāk.

  Arī sievietes cieš no varadarbības pirmkārt, tāpēc, ka valstī ir beztiesiskums – ja varmākas liktu cietumā – tad daudzi padomātu pirms paceltu roku.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > xmetra 06.07.2019. 13.33

  nav laika – iešu uz parādi, man tur draugs – bet Mētra, jūs pavērtējiet sevi – feministes – jūs vienkārši gribiet apmainīties vietām – lomām ar vīriešiem – ja jūs gribētu līdztiesību – jūs ar abiedrību un ar vīriešiem pirmkārt, sarunātos – spriestu

  tās , kuras visu stendapu norunā par to, ka viņām lūk pārmetot resnumu – esmu par 101% pārliecināta, ka to viņas izdomā , lai saraudinātu tās resnītes, kurām apetīte un gribas trūkums veselīgi dzīvot nomāc dzīvesprieku.

  Apaļas , dzīvespriecīgas sievietes ir uz izķeršanu u n resnumu viņām var pārmest vai nu impotents, vai hemoroīdu nomocīts onkulis, vai vienkārši skaudīga ciltsmāsa – kuru mums arī ir pārpārēm … savukārt, veselai sievietei šitās nīkuļu kategorijas neko padarīt nespēj – nosmej un iet tālāk – tādas īgnas gnīdas zīž traģēdiju no tā

  taisa te biznesu un tirgo sabiedrības veselo saprātu – nelietes – cits nekas

  Kā uzvedās feministes , kad sabiedrība diskutēja par Stambulas konvecniju – dullas kazas – ja tādas vadītu sabiedrību – Zemeslode jau sen ar visu nevienlīdzību būtu gaisā uzsprāgusi

  Jūs tiesības gribiet, bet pienākumus nē – un to es neatzīstu – lūk, neatzīstu un viss –

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Mētra Saberova > Drosma 06.07.2019. 18.52

  Tieši tāpēc, ka es nevis aizmuku uz Londonu, bet strādāju no Londonas Latvijai, ir iespējami šī sarakste.
  Diskriminācija nav viedoklis; to var izlasīt arī intervijā ar mani žurnālā Ir. Turpat, tāpat kā te, izlasīsiet, ka visi ir jautri un humora pilni. Pilnībā visām ir vienalga par tavām vīru problēmām, mums te ir dzīve, ar ko palīdzēt citu iespējām. #čaviņas

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Mētra Saberova 06.07.2019. 20.00

  Es neiešu uz šo izstādi viena pamatiemesla dēļ – vārds feminisms Latvijā ir devalvēts par vārda meli sinonīmu.
  Ne velti es ieliku saiti no delfiem.lv – feministes stendapā Cēsu festivālā. Mētra,neesiet iedomīga- paskatieties,ko jūsu parteigenosses tur sludina.

  Labi – šitā pa komentāriem nav aršana.
  Biju Latvijas armijas Simtgades svinībās – tur pills ar sievietēm formās.
  Toties neviens no varas elites nepalika kopā ar tautu krastmalā pasvinēt. Visi aizlaidās – ka tik nav ar lumpeņiem ilgāk par obligāto jāpaliek kopā

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Mētra Saberova 06.07.2019. 20.10

  Mētra, man nav vīru problēma. Man nekad nav bijis vīrs un nez vai būs.
  Tik daudz prāta un spējas man ir,ka viena izaudzināju bērnus. Neesmu nevienam parādā. Pati nopelnīju sev dzīvokli.

  Mētra un mīļākie kādi man bijuši – viens par otru smukāki.
  Tikko lasīju,ka rubīns ir saules akmens un dikti veselīgs. Dikti dikti gribu rubīnu,bet skaidri zinu,ka ja saplānošu budžetu,ietaupīšu – nopirkšu.

  Pat visi armijas vīrieši,vai saeimas politiķi,vai VID vīrieši mani nespēs nekādi aizkavēt izdarīt to,ko gribu..
  Tad kur ir tā tava,piedodiet jūsu sieviešu diskriminācija?
  Elle un indija- kur tā ir?

  Tas,ka varmākas piekauj sievietes? Bet viņi piekauj aro bērnus un citus vīriešus?

  Maksā mazāk kā vīrietim? Padomā – vai vienīgais pamats ir diskriminācija?

  Nē Mētra, nepiekrītu Tavām domām

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.07.2019. 23.05

lūk, Vācijā pat to spriež- par sievietēm, kuras pusplikiem dzimumorgāniem skraida pa pilsētu ielām un ar savu plikumu “apgrūtina” vīriešus. Es saku, ka Latvijā šitās feministes ir nenormāli negodigas, nespējīgas sarunāties, uzklausīt pretējo vieokli un kritiski izvērtēt pirmkārt sevi pašu.
Kazas.

https://www.spiegel.de/plus/exhibitionismus-uebergriffige-weibliche-sexualitaet-a-00000000-0002-0001-0000-000161216097

0
0
Atbildēt

0

Saulespuķe 04.07.2019. 15.21

Kādreiz padomā, kāpēc Tev viss ir slikti – varbūt tā ir kaut kāda zemapziņas programma, kas liek visu laiku justies diskomfortā – varbūt Tu pati speciāli radi situācijas, lai būtu par ko cepties un nolaist tvaiku.
Es pati esmu introvertais holēriķis un tas ir briesmīgs salikums – klusa un mierīga ar neprognozējamu tieksmi uzsprāgt. Bet, par laimi, esmu pašironiska un pret visu izturos filosofiski.
Izlasīju KDi par operu Salomi un sapratu, ka noteikti jāredz.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Saulespuķe 04.07.2019. 17.09

  Man starp citu jauna kleita – uz atlaidēm nopirku, dabīgā zīda. Tā kā uz Salomi biļetes būs jāpērk arī man, variantu nav.
  Par to viss ir slikti – skaidrojumi man ir – man vienmēr ir bijis jācīnās gan ar sevi, gan par sevi. No dabas esmu slinka, bet slinkojot var tikai sapūt. Tad nu visu laiku iznāk sevi piespiest un tas padara īgnu. Tad vēl – visu bērnību esmu audzināta pēc principa, ka vienmēr var visu izdarīt labāk. Tad vēl smukā māsa – kas viņai no dabas, tas man jāpiešpaktelē vai kā ….
  Tā kā pamats būt neapmierinātai ir un ja vēl padomā , kas vispārībā darās – tad protams, nervi beigti un viss – tik daudz žuļiku, bezkauņu – bet es viena un maziņa – protams, ka netaisnīgi …
  Sipeniece liela un dūšīga – viņa visus krenķus kā blusas var nokratīt, kas šai nekaiš – bet es nē – nevaru

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Saulespuķe > Drosma 04.07.2019. 17.53

  Ja jau sākam lielīties, tad es, starp citu, beidzot esmu pasūtījusi e-grāmatu lasītāju, par ko pašai prieks, no otras puses – grāmatas tīri fiziski nav kur likt, visi plaukti pilni.
  Divas lietas, kas ļauj justies labi – (ap)skaidrība un enerģija. Tātad jāvairās no visa, kas iztukšo enerģiju un nomāc prātu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.07.2019. 12.18

nespeju visu noklausīties – viņas tādas feministes kā es baledejotāja]
pirmos vīrus es spēju piedot gan Ingai Gailei , gan Andrai Manfeldei – sak – kam negadās un jaunībā , bet otros vīrus – neliešus – pat psihopātus – tācu pašas izvēlējās – nobriedušā , viedā vecumā – jeb tomēr tas vecums abām atnāca , bet viedums un briedums ne un tāpēc atkal tā notika, ka jābrēc skaļi un labi tālu – sliktie vīrieši –

Nē – runa nav par feminismu, bet runa ir par nekaunību aiz gara laika –

Īstas feministes aicinātu uz dialogu pirmkārt, jau pašus vīriešus – tagad iznāk, ka tās dullās vecenes -sasodītās kuces – kuļ putas, cik vīrieši slikti un pelna ar to naudu.
Lai liek mieru mūsu vīriešiem , mums vini ir gana labi – lai šīs uz sevi paskatās un sevi pavērtē –

klau – un kā tās liekules pretīgās mani no FB izgrieza, kad es uzrakstīju lai beidz liekuļot, ka vīriešiem kā reiz patīk apalīte vairāk,kā kaulainās – kas es saku – pretīgās liekules – sevi glābiet – nevis te par visu sieviešu glābējām uzmetušās -fuj!

0
0
Atbildēt

1

  Saulespuķe > Drosma 04.07.2019. 13.48

  Nesaukšu nevienu vārdā, bet man nereti nākas vīpsnāt par sabiedrībā pazīstamām un it kā ar intelektu neapdalītām dāmām, kuras rūgti gaužas intervijās par saviem nepateicīgajiem vīriem, turklāt stāsts ik palaikam atkārtojas, tikai varonis mainās. To, ka problēmas sakne varbūt ir pašā sievietē, prātā neienāk.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Saulespuķe 04.07.2019. 15.04

  Jā – saproti. Iznāk, ka tās feministes mūsu visu vārdā, mums neprasot, tagad cīnās , lai sievietes būtu tās, kas pakļauj un visādi pazemo un izmanto utt. vīriešus.
  Jau žēlojos – tā pati Inga Gaile – bija LNB – lasīja savu dzeju – ne labdien, ne uzredzēšanos – sašļukusi – uzkrāvusi sev plecos ne vien savas , bet visu pasaules sieviešu problēmas un vaid un raud ….
  Man tas nekādi nav pieņemams un mani tas dikti kaitina. Bet nu labi – kā saka – katrs jau pelna kā māk un kas māk, tam nāk ……

  Lūk. Pieteicu un iešu pirkt biļetes uz Pūt, Vējiņiem NT. Diezgan skeptiska jau esmu bet nu kad tik ļoti dikti slavē – tad jāiet un jāpārliecinās pašai.

  Un tad vēl – lasu to Jūliusa Dēringa Tas , ko es negribētu aizmirst – un sapratu, kas man tur patīk – tas cilvēks tur raksta tik gaiši , tik labestīgi par pasauli, ka varētu domāt, ka viņš dzīvojis ne tikai citā laikmetā, bet vispār citā pasaulē.
  Nezinu, kāpēc tā – kāpēc vieni spēj tā kā Dērings – ka visi ir labi, visi ir skaisti , un vispār viss ir labs un skaists, bet citi redz – kā jau es arī, protams , ka viss ir slikti un visi ir slikti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: