Kalnmeiers zem lupas 7

Komentāri (7)

Sskaisle 04.07.2019. 11.52

es domāju, ka visiem ir skaidrs – prezidents vējonis – vājonis jau nodemonstrēja, ka Kalnmeieram ir politiskā aizsardzība un tāpēc BIČKOVIČS nekādus nopietnus pārkāpumus, kuru dēļ Kalnmeiers būtu jāatlaiž – neatklās.

Tas, ka vējonis -vājonis būs čekistu, komunistu, čekas klaudzinātāju – no kuriem daudzi tagad ir oligarhi – tas mums visiem bija skaidrs jau – vajag vispirms ieraut – laikā .

Pasaulē par brīvību cīnās, mēs – latvieši pacietīgi gaidām, ka tā mums iekritīs klēpī – kā nogatavojusies ozolzīle

To izmanto šie nešķīstie spēki – kuriem klanmeiera nespēja notiesāt valsts izzadzējus ir gauži pa prātam

+2
-2
Atbildēt

1

  J.šveiks > Drosma 05.07.2019. 07.08

  kalnamaijiera uzdevums ir nevis nespēja notiesāt , bet tieši pasargāt valsts izzadzējus no taisnas tiesas , ko veiksmīgi līdz šim pildījis tandēmā ar bičkoviču , kuru ārlaulībā dzemdējusi poļu laukstrādniece , jāmāk piemeklēt kadrus . Tadēļ jau teju 29 gadu garumā nekas nemainās . Redzu ka vietniekus zemes virsū viņiem neizdosies atstāt. Viņu politbirojs izmirs , tad ari sāksies valstī uzplaukums , bez tā atgriezīsies tiesiskums . Zagļus , korumpantus un nodokļu nemaksātājus beidzot metīs aiz restēm .

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 05.07.2019. 10.14

  o – nē – kremļa kaščeji nemirst – ko tu –
  Tu vienkārši demonstrē latvisko mentalitāti – pacietīgi gaidīt, kamēr nelieši nomirst un tad līst laukā no aliņas un dancot – bet ja nāk citi nelieši – tad mukt aliņā atpakaļ –

  tas nav pareizi – pareizi ir sist dūri galdā , tā ka galds salecas un visus šos neliešus atlaist ar konkrētu pantu – ne Bordāns viens, ne visa valdība viena to neizdarīs – tam vajadzētu tautas atbalstu – demonstrācijas kā cEHIJĀ, kā Slovākijā, tai pašā Honkongā vai Seulā. BET – ne velti čekistiem komunistiem ir sātana gudrība – sabiedriskie mediji ir viņu rokās un viņi ir tie, kur stāsta, ka viss ir labi un īstenībā ļoti labi – Rīga izzagta, latvieši padzīti , krievvalodīgie savesti, vēja parki sabūvēti – piedod par rupjību – vienkārši valsts ir padirsta – izzagta – nekā vairs nav

  tāpēc arī gļēvi gaidīsim – ka vecie labprātīgi apmirs

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Drosma 05.07.2019. 12.13

  es mīļā piezīmēju – politbirojs , tie ir tie Rīdzenes figuranti . Kad viņi rokās zudīs vara , tad arī sagaidāmas pārmaiņas , bet tās varētu atnākt vēl pēc trim saeimu sasaukumiem. Sen jau atmirušas vairākas saimnieku partijas , saraiņā tautas partija , mācītāju partija , čevera saimnieks , lembes piepirktā partija , pleskavas šoseja , kā viņš to bija ierakstījis izdevumos. Vecie čekas aģenti gan spītīgi turās pie varas ar pseidonaciķu palīdzību , nu jau trīs reizes taisa to zupstrātu kurš nosaukts par Nacionālo apvienību , Visu Latvijai – Tēvzemie un brīvībai / llnk. Pskaties , kas par varenu salikumu. Pirmsākumā bija tb , tad kad draudēja izkrist no apgrozības , piestiķēja nelaiķa Berklava LLNK. Komunistu bloks , kurš piesavinājies Kārļa partijas nosaukumu Zemnieku savienība , kurai nav nekāda sakara ar zemniecību , piesmērēja zaļo partiju , tāpat čekas inspirētu , jau no valdības izkrita ,paliekot opozīcijā ar krieviem. Laika zobs tomēr kautko dara , kaut čekisti ar nagiem un zobiem turās lai vismaz būtu kāda teikšana saeimā. Lai te sagaidītu kādu dumpi? tam mums pietrūkst līdera , kā tas bija Polijā un Čehijā . Līderismu kā tadu čeka jau samaitāja pašos otrās brīvvalsts atjaunošanas pamatos .Kad perestrokas laikā sāka organizēties Pilsoniskā savienība , čekai bija skaidrs , ka jārīkojas , tika radīta tautas fronte , kuras priekšgalā bija tautas iecienīti ļaudis , gan visi no maisiem , tādēļ jau maisus tik ilgi marinēja , paskat , pat virstiesnesis pamanījās caur tiesu sevi atbrīvot no čekas pinekļiem ar tiesas palīdzību . Vai tas nav apsmiekls?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > J.šveiks 05.07.2019. 12.21

  aizmirsu piebilst , ka ļoti liela nozīme ir tautas izglītībai , bez tās nekas nesanāks , patreiz notiek lielas cīņas šai viurzienā protams tās sasietas ar teritoriālo reformu , kur lielā puse novadu zēzēesesiešu rokās. Nesen preses klubā bija pieaicināts bijušais Liepājas mēris seskis , kurš par jauno reformas projektu izteicās , ka pievienojot pilsētai rajonu , Liepājai iestāšoties krīze . Nesaprotu kādā veidā , atmirs pastāvošie novadi , tos likvidējot visos pamatos , paliek pagasti ar staršinu un skrīveri , kaā tas bijis laiku laikos , algots tikai skrīveris , bet staršinu ievēl lielsaimnieku kurš pārticis un nevaid atalgojumu. Pie šādas reformas ir jānonāk , cita ceļa neredzu.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.šveiks 05.07.2019. 15.50

  ai, nu mīļais Šveik – visādi varu piekrist, bet tomēr jābūt tādiem kaujinieciskiem – nu nevar tā tikai gaidīt – ir jāgrib kauties un ik pa laikam ir jāpakaujas – un ja no tā bēguļo, tad ir lūk šāda situācija – bezcerīga būtībā

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 04.07.2019. 10.02

abi no viena maisa , kāds rezultāts???

+2
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: