Kā norakt labu ieceri? Ar grandiozām alternatīvām! 3

Komentāri (3)

100pants 08.06.2019. 09.00

Varbūt tomēr pa tēmu, jeb Pederastu partijas adeptiem par to nav sava viedokļa? Vienotība astoņus gadus cītīgi pildīja visus savu čekas kuratoru rīkojumus, kas nodarījuši mūsu valstij vairāku miljardu lielus finansiālos zaudējumus un neatgriezeniskus reputācijas zaudējumus un turpina Latvijas demogrāfisko piesārņošanu, tāpēc es uz to arī atsaucos.
Ja par Lemberga stipendijām, tā bija Putina kuce, Zatļers, kurš rija saslaukas no “smagos noziegumos apsūdzētā” galda un uzlaizīja mērces paliekas

0
0
Atbildēt

0

100pants 07.06.2019. 12.01

Autorei. Es Jums pilnīgi piekrītu. To neliešu mērķis, kuri ar visādu demagoģiju cenšas nepieļaut depozīta sistēmas izveidošanu un nepārstrādājamo cieto atkritumu pārvēršanu naftā, gāzē un siltumā ir: degošās plastmasas kalni Jūrmalā, degošas riepas Pārdaugavā, piesārņoti lauki, meži un ūdeņi un Latvijas enerģētiskā atkarība no Krievijas. Astoņus gadus valdīja krievu bandītu un čekas kājslauķu un pederastu Vienotība, tagad vara ir tikusi arī tās kroplām atvasēm: Par(OIK) un Jaunai Komparķijai.

0
-2
Atbildēt

1

  ak > altinyildiz 07.06.2019. 21.03

  Ir tāda vecas anekdote par ne visai sekmīgu studentu bioloģijas eksāmenā, ko esmu šeit pārstāstījis vairākas reizes. Ja jūsu tekstos, cienītais, “Vienotība” aizvietotu ar “blusas”, kā anekdotē, tad viss sakristu: lai arī par ko ietu runa, visur pie vainas Vienotība. Ja tas turpinās gadiem ilgi, tad jādomā, cienītais kungs, ka jūs dzīvojiet nogrimušā zemūdenē. Vai tik ilgi, cik Lembergs maksā stipendiju.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: