Neesmu sliktāks! 6

Komentāri (6)

gustaps 17.05.2019. 22.34

Kandidam ir izteikta tieksme izpatikt meinstrīmam. Piem., tiem, kuri vēlas braukt ātrāk par atļauto, bet sodu maksāt nevēlas. Iesaistas tiesībsargs un radara rādījumi zaudē tiesisko spēku (jo ar autiņa nr par maz, šofera identitāte neuzrādās – !). Vai bezmaksas burtnīcu pieprasīšana skolās utt. Sīka haļava, bet tautai patīk. Valstsvīrs uz goda.

+3
-1
Atbildēt

0

Andris Vītols 17.05.2019. 21.44

Juris Jansons, kurš prezidenta amatā ”orientētos uz iekšpolitikas jautājumiem”, intervijā neko vairāk par vispārējām tēzēm tā ari nepateica.
Savukārt Uģis Gruntmanis norāda konkrētas problēmas Latvijas medicīnā, politikā utt.
Secīgi – lai izprastu Latvijas iekšpolitikas jautājumus nav būtiski, ka persona nedzivo visu laiku Latvijā. Būtiska ir spēja un vēlēšanās darīt labas lietas Latvijai.
Domāju, ka arī E.Levitam ir spējas un vēlēšanās darīt labas lietas Latvijai.
J.Jansons izmanto ZZS piedāvātās iespējas, lai vairotu savu popularitāti, bet vai tiks līdz I.Sudrabas ”līmenim” es nedomāju, ja arī ”nav sliktāks” par I.Sudrabu.

+2
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 17.05.2019. 22.12

  Latvijas radio-1 pati deputāta kandidāte I.Sudraba dižojās, ka nav piedalījusies Eiropas Parlamenta vēlēšanās . Tagad gan esot jāpiedalās……, lai nobalsotu par pašu Sudrabu. ….
  Bezatbildīgā pilsone I.Sudraba vairs nav arī pietiekami gudra. Viņu tāpat tagad neievēlēs, bet ieraksts radio arhīvā paliks (visi varēs atskaņot, tāpat kā to ”tā neesmu es”).
  Juris Jansons tomēr prātīgāks (labāks?) par pašu Sudrabu, jo izsakās uzmanīgāk.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 16.05.2019. 20.21

ZZS ar Auguli priekšgalā parasti neko valstiski atbilstošu piedāvāt nevar. To apstiprina nospiedošais vairākums līdz šim bīdītu pretvalstisku un kaitniecisku lēmumu lērums.

+2
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > vvilums 17.05.2019. 13.44

  Vai varēja būt vēl vēl pretvalstiskāks un kaitnieciskāks lēmums, kā fašistiskā – neostaļiniskā valsts apvērsuma rīkošana, kopā ar kremļa zagļu un žuļiku un slepkavu un pedofīlu pārstāvošo SC?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 16.05.2019. 09.19

prezidentam jābū personībai – Jansons par tādu tikai top – viņš tāds nav

vispār jau tas tā ļoti zīmīgi – ka nav kandidāta, kurš būtu personība un autoritāte – jeb precīzāk – līdz nominēšanai tāds netiek

levits apkalpos varas eliti – kā līdz šim – būs kā saka valsts gribas apoloģēts un tauta ar savu gribu varēs “meklēties” aiz robežām

žēl, ka tā , protams

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: