Neesmu sliktāks! 11

Komentāri (11)

ihayii44409 21.05.2019. 01.23

Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://cuu.su/latmk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.05.2019. 09.36

es varu pierādīt , ka arī es esmu spiesta maksāt par medicīnu Latvijā – es savus čekus VIDAM vēl neesmu atdevusi
Kāpēc es bargi maksāju gan nodokļus, gan par medicīnu ?
Tapēc ka varas elite pelna uz mūsu rēķina. Tagad vēl šai bandītu valstij esam padarīti par nodkļu parādniekiem.

Paulam Raimondam VID noservēs kafiju un izkārtos, lai nav jāraud, varbūt pat atlaidīs parādu.
Mums piesolīja policiju un mūžīgo parādu verdzību

Kaut jūs maukas ellē degtu, godvārds !

https://jauns.lv/raksts/zinas/332106-ar-caksas-bijuso-viru-saistita-firma-no-veselibas-budzeta-sanemusi-gandriz-miljonu-eiro
Veselības ministre Ilze Viņķele (A/P) šonedēļ nāca klajā ar paziņojumu, ka, lai ieviestu veselības sistēmu, kas sašķirotu iedzīvotājus atbilstoši diviem pakalpojumu groziem, negodprātīgi iztērēti 600 000 eiro, un tos saņēma bijušās veselības ministres Andas Čakšas (ZZS) bijušā dzīvesbiedra Jura Pūces uzņēmums, svētdien vēsta raidījums TV3 raidījums “Nekā personīga”.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.05.2019. 09.21

šorīt LTV1 RUNĀJA JANSONS

Bezcerīgi , arī bezcerīga žurnālistika – teļa šļupsti – nekas vairāk

Visi trīs šābrīža kandidāti ir šīs bandītiskās valsts ssimboliski ielikteni – ja levitu bīda NA – skaidrs – kremlim un šeflrveidīgaiem jaunajiem saimniekiem mīļš kandidāts

bezcerīgi , protams!

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.05.2019. 09.18

Pagājušajā vasarā es biju Alūksnē. Nejauši satikām Raivi Dzintaru , kurš bija tur priekšvēlēšanu pasākumā. Viņu pavadīja Latvijas Armijas vairāki virsnieki.

Es neticu,ka šie virsnieki aizstāv latviešu tautu, ja reiz sadarbojas ar tādu viltus spēku, kā NA kura vārdos ir ir patrioti, bet darbos ir latviešu nodevēji.

Korupcija zeļ un plaukst, ēnu ekonomika attīstās, bet puse Latvijas cilvēku ir padarīti par nodokļu parādniekiem.

Par kādu Latvijas valsti ir runa, ja tā apzināti ir padarīta represējošāka pret tautu, kā padomju režīms?

Kāpēc visi politķi neatbalsta kalnmeiera un bičkoviča atlaišanas , lai sāktos tiesu sistēmas pašattīrīšanās?

Saskaņa, zzs , na – protams, arī visas vienotības un tā sauktās jaunās partijas ? Kam tad lai uzticamies Latvijā? Kam lai ticam?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.05.2019. 09.18

Kad Āboltiņa Solvita paziņoja, ka Nacionālā Apvienība ir kremļa slepenie draudziņi , viņa zināja par šo situāciju par NA vadoņa parādnieka brāļa kalpību šefleram?

0
0
Atbildēt

0

gustaps 17.05.2019. 22.34

Kandidam ir izteikta tieksme izpatikt meinstrīmam. Piem., tiem, kuri vēlas braukt ātrāk par atļauto, bet sodu maksāt nevēlas. Iesaistas tiesībsargs un radara rādījumi zaudē tiesisko spēku (jo ar autiņa nr par maz, šofera identitāte neuzrādās – !). Vai bezmaksas burtnīcu pieprasīšana skolās utt. Sīka haļava, bet tautai patīk. Valstsvīrs uz goda.

+4
-1
Atbildēt

0

Andris Vītols 17.05.2019. 21.44

Juris Jansons, kurš prezidenta amatā ”orientētos uz iekšpolitikas jautājumiem”, intervijā neko vairāk par vispārējām tēzēm tā ari nepateica.
Savukārt Uģis Gruntmanis norāda konkrētas problēmas Latvijas medicīnā, politikā utt.
Secīgi – lai izprastu Latvijas iekšpolitikas jautājumus nav būtiski, ka persona nedzivo visu laiku Latvijā. Būtiska ir spēja un vēlēšanās darīt labas lietas Latvijai.
Domāju, ka arī E.Levitam ir spējas un vēlēšanās darīt labas lietas Latvijai.
J.Jansons izmanto ZZS piedāvātās iespējas, lai vairotu savu popularitāti, bet vai tiks līdz I.Sudrabas ”līmenim” es nedomāju, ja arī ”nav sliktāks” par I.Sudrabu.

+2
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 17.05.2019. 22.12

  Latvijas radio-1 pati deputāta kandidāte I.Sudraba dižojās, ka nav piedalījusies Eiropas Parlamenta vēlēšanās . Tagad gan esot jāpiedalās……, lai nobalsotu par pašu Sudrabu. ….
  Bezatbildīgā pilsone I.Sudraba vairs nav arī pietiekami gudra. Viņu tāpat tagad neievēlēs, bet ieraksts radio arhīvā paliks (visi varēs atskaņot, tāpat kā to ”tā neesmu es”).
  Juris Jansons tomēr prātīgāks (labāks?) par pašu Sudrabu, jo izsakās uzmanīgāk.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 16.05.2019. 20.21

ZZS ar Auguli priekšgalā parasti neko valstiski atbilstošu piedāvāt nevar. To apstiprina nospiedošais vairākums līdz šim bīdītu pretvalstisku un kaitniecisku lēmumu lērums.

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > vvilums 17.05.2019. 13.44

  Vai varēja būt vēl vēl pretvalstiskāks un kaitnieciskāks lēmums, kā fašistiskā – neostaļiniskā valsts apvērsuma rīkošana, kopā ar kremļa zagļu un žuļiku un slepkavu un pedofīlu pārstāvošo SC?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.05.2019. 09.19

prezidentam jābū personībai – Jansons par tādu tikai top – viņš tāds nav

vispār jau tas tā ļoti zīmīgi – ka nav kandidāta, kurš būtu personība un autoritāte – jeb precīzāk – līdz nominēšanai tāds netiek

levits apkalpos varas eliti – kā līdz šim – būs kā saka valsts gribas apoloģēts un tauta ar savu gribu varēs “meklēties” aiz robežām

žēl, ka tā , protams

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: