Elektroniskā vide ir nākotne, uz ko tiekties 3

Komentāri (3)

PukitisLaunitis 11.05.2019. 22.26

Piemēram, iesniegumu ir drošāk uzrakstīt klātienē un pārbaudīt, vai tajā viss pareizi, nevis mēģināt pirmo reizi iesniegt dokumentu, kādu nekad agrāk neesi iesniedzis, bet pēc tam vairākas dienas elektroniski skaidroties par kļūdām. Atšķirībā no ierēdņa, es drīkstu kaut ko nezināt par dokumentiem un neapvainošios, ja nezināšanas dēļ vajadzēs viņam pajautāt.

0
0
Atbildēt

0

PukitisLaunitis 11.05.2019. 22.22

Elektroniskā vide nav pašmērķis un nav fakts, ka elektroniskā saziņa vienmēr ir ātrāka, lētāka un efektīvāka. Piemēram, ja rodas vajadzība apmeklēt valsts iestādi un noskaidrot situāciju, kas man ir jauna (jo visi nevar būt profesionāli ierēdņi) tad pusdienas vizīte iestādē – šajā laikā ieskaitot ceļu turp un atpakaļ, gaidīšanu (kas mūsdienās ir minimāla) un sarunu ar iestādes darbinieku – manuprāt ir ātrāka, vieglāka un ražīgāka nekā mēģinājumi sazināties elektroniski.

0
0
Atbildēt

0

rom4nov 10.05.2019. 18.16

Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://mklatvia.blogspot.com/ Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

0
0
Atbildēt

0