Pilsonības piešķiršana nepilsoņu bērniem – solis veiksmīgas integrācijas virzienā 23

Komentāri (23)

dshimaev55 06.05.2019. 18.30

Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!s

0
-1
Atbildēt

0

tonijs 05.05.2019. 13.20

Drīzāk simbolisks, taču pareizs žests, no kura absolūti neizriet, ka turpināsies Latvijas rusifikācija vai krievu valodas lietošanas ierobežošana. Piekrītu raksta autora viedoklim, ka tas nāks par labu sabiedrības integrācijai. Laba ziņa Latvijai, slikta – Kremļa propagandai.

+2
-3
Atbildēt

2

  Sskaisle > letonijs 05.05.2019. 14.18

  Nē, es tā nedomāju. Par integrāciju aizmirsti. Tas ir tikpat stulbi un ciniski kā tikko Mūrnieces teiktā svētku runa,ka jāsamazinot sociālais netaisnīgums.
  Darbdienās saeima pieņem likumus,kuri padziļina un nostiprina sociālo netaisnīgumu, sargājot un palielinot bagāto tiesības… kā nāk svētki un vēlēšanas, tā saldās runas,ka par nabagiem jācīnās… tā ir tik zemiska ,pretīga čekistu stila propaganda, ka bezcerība pārņem.jau tā centos runas neklausīties….

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > letonijs 05.05.2019. 14.26

  Jēkabpilī vājonis saka,ka esot jāsargā valsts neatkarība…bet no valsts – latviešu valsts jau palikusi tikai čaumala – tauta padzīta svešumā, iekšā savesti krievvalodīgie, rupniecība,pat tirdzniecība un banku sektors – tikai ārzemnieku rokās, kultūrai paredzētā nauda aiziet eksportam un pašas elites superaugstiem honorāriem…klau!? – ko sargāt ? Xuta muldoņas levita privilēģijas?

  Pat kapus krievu vara Rīgā mums atņem un kokus izcērt ….

  Dzelzceļnieku muzejā vakar bija supergaršīgas kūkas – 3 gabaliņus pagaršoju. Malači! Bet – tie bija kūku ne valsts svētki… visiem bija jāraksta,kura garšīgākā kūka – nevis apsveikumi valstij, tautai ,līdzpilsoņiem…

  Labi izdomāts…valsts svētki – ēšanās svētki – kur vēl trulāk

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Drosma 05.05.2019. 14.44

  Domāju, ka Jums vajadzēja izrādīt savu pilsonisko stāju un, protestējot pret šiem valsts ēšanas svētkiem, pagaršot tikai 2, nevis 3 kūku gabaliņus.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > letonijs 05.05.2019. 16.38

  Tur bija kādas 10 dažādas kūkas. 3 – tas bija pieklājīgi.

  Vēl – tur bija daudz bērnu. Viņu dēļ tā kā vilcinājos – bet tad nolēmu,ka drusku drīkatu.

  Vēl – viena mamma skaļi kaunināja savu 5- 7 gadus veco dēliņu. Zēns laikam negribēja iet skatīties muzeja ekspozīciju. Tā resnā mamma sauc a uz to dēlu – vai šis tikai kūkas sarīties esot atnācis. Puišelītis sēdēja sašļucis un nelaimīgs. Es stāvu un dzirdu un gribu iejaukties-aizstāvēt bērnu, bet neattopu,ko teikt. Tikai tik daudz,ka nav ko pašai kūkas rīt…

  +2
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 04.05.2019. 17.21

Все-таки это придумали очень умные и прозорливые люди!
Вначале создать неграждан, потом многие годы их упорно делать нелояльными, на этом вырастить целые латышские партии.
Потом многие годы делать вид о заботе над единением, при этом грамотно и точечно показывая русским (что гражданам, что негражданам) свое истинное отношение, при этом продолжая держать своего избирателя в тонусе и боязни!

Нет, такое просто тупые недальновидные не придумают! Тут явный тонкий расчет! И он работает! И будет работать! И можно уже смело прогнозировать, что через года 2-3 будет очередная инициатива, как опять раскачать маятник. Скорее всего, полный запрет русского и в начальной школе и ограничения в публичной сфере. Типа чтобы повысить интегрированность и т.д

0
-2
Atbildēt

2

  QAnon > kolpants 05.05.2019. 06.49

  PSRS pilsonības atņemšana un nepilsoņa statusa izdomāšana bija noziegums pret latviešu valsti un tautu. Tie kuriem likumīgi pienācās Latvijas pilsonība tā bija jāsaņem, bet pārējiem jāsaglabā PSRS pilsonība, ar visām no tā izejošām sekām un jāpiešķir termiņuzturēšanās atļauja, ko varētu pagarināt ir pēc 5 gadiem. Uz bezpavalstnieka statusu varēja pretendēt vienīgi tie, kuriem PSRS pilsonība bija atņemta, vai, kuri no tās līdz 1990. gada 4. maijam bija paši atteikušies.
  Krievu valodas, kā absolūtā ļaunuma atribūta, lietošanas globāls aizliegums atkarīgs no pašiem homo russicus, ar lieko hromosomu, jo pēc militāra konflikta ar NATO, krievu pasaules pastāvēšana tiktu atzīta par neiespējamu.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > kolpants 05.05.2019. 14.30

  Krievam nekad nebūs labi, apber tevi ar zeltu – tik un tā nepietiks, tik un tā nebūs labi. Ja te būtu slikti – visinkrievvalodīgie būtu aizbraukuši. Bet ir taču krieviem te labi, ļoti ļoti labi – baru bariem brauc iekšā uz palikšanu…
  Atbrauc un brēc,ka slikti….

  Tādi tie kaimiņi un tādi mēs…

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 04.05.2019. 16.55

Hiēnas nekad neēdīs zāli un nekāda Latvijas pase ordas orkus par cilvēkiem nepadarīs.

0
-1
Atbildēt

0

J.šveiks 04.05.2019. 11.10

krievijā viss iet dīr… pardon, pakaļā , viņiem no turienes jārauj vaga, ko viņi dara? Izvēlas valsti ar viskomfortālāko dzīvošanu un tā ir Latvija , jo te viss pakārtots krieviskumam , pirmkārt jau Rīga , krievu pārvaldīta , kas nekait dzīvot Latvijā kur tavu valodu visi saprot…. viņus pat neinteresē pilsonība , galvenais , ka viņi atkal būs galvenie noteicēji un latviešu valoda tiks apsaukāta par suņu valodu , ka jau tas bija pēzderesa ziedu laikos .

+3
0
Atbildēt

0

Sskaisle 04.05.2019. 06.30

Un tā ideja valsts svētkus pielīdzināt galdautu un vēderu svētkiem ir tikpat zombējoša kā Atmodas laikā latviešiem borēt,ka viņi ir bāreņi un nīkuļi, no citiem atkarīgi, nevis strēlnieku un dzejnieku tauta.

Baltu galdautu noteikti neklāšu,šādai zombēšanai nepiekrītu ….

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 04.05.2019. 06.26

Bija De facto,ka Jūrmalā Krievijas pilsoņiem ir 90% atlaide !!!! NĪN.

Mans brālis saka,ka viņaprāt Latvijasvvalsts dara visu,lai latvieši Latvijā neatgrieztos. Dzīvoklim – vienīgajam viņu NĪ ,tiek uzlikts dubultnodoklis. Tikko viņi sāks celt māju Zviedrijā, to dzīvokli tomēr pārdos.

Viņa plānus māju vecumdienām celt Latvijā ,izjauca valdības plāni ārzemēs pelnītās pensijas aplikt ar papildus nodokļiem.

Uz manu jautājumu, vai viņu neaicina atpakaļ uz Latviju, katastrofāli taču trūkst ārstu – viņš palika gandrīz dusmīgs, vai tiešām es nesaprotot,ka nekādi latvieši te ne vienam nav vajadzīgi.

Jā – pretēji levita pātariem,es arī domāju,ka šī valsts un Satversme kalpo kungiem,visu tautu kungiem, ne jau visām Latvijā dzīvojošām tautām.

+3
-1
Atbildēt

0

dshimaev4 04.05.2019. 00.56

Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk – http://bit.ly/electrolv Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.05.2019. 17.01

Es to vērtēju kā ļoti veiksmīgu kārtējo soli Latvijas rusifikācijas virzienā.
Tikko lasīju , ka krievvalodīgo uzturēšanās atļauju īpašnieku skaits Latvijā būtiski pieaugšot šogad – LA par to bija
Nepilsoņiem Latvijā ir radīti ideāli apstākļi, lai viņi varētu kļūt par pilsoņiem. Tas, ja viņi to nav darījuši nozīmē viņu attieksmi nevēlēties kļūt par Latvijas valsts pilsoņiem un tādi paši būs viņu bērni – nelojāli Latvijai.

Vai Latvijas valsts līdz šim ir veicinājusi nepilsoņu rašanos?

Jā un tad visas tās valsts dāvaniņas pilsoņiem valstssvētkos ….

Valsts mūs nebeidz mīlēt – drāž mūs vārda tiešā nozīmē neprātīgi !

Interesanti – kuri būs tie entuziasti , kuri to nosvinēs pie baltiem galdautiem?

https://www.la.lv/jadviga-neilande-sis-murgs-attiecas-uz-ti…
Skatīt vairāk

About this website
LA.LV
Jadviga Neilande: Šis murgs attiecas uz tiem, kam darba alga mēnesī nepārsniedz 1100 eiro
Autore: sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande Saeima pieņēmusi grozījumus likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”. Izmaiņas galvenokārt saistītas ar deklarāciju aizpildīšanu un iesniegšanu, jo, kā zināms, šie jautājumi nesen radīja sabiedrībā gan sašutumu, ga…

+2
0
Atbildēt

1

  Pandora > Drosma 03.05.2019. 19.10

  Nepilsoņiem Latvijā ir radīti ideāli apstākļi, lai viņiem nebūtu ne mazākās vēlēšanās kļūt par pilsoņiem.

  +4
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Pandora 04.05.2019. 06.09

  Nu tā gluži es neteiktu. Man darbā visas manas nodaļas kolēģes ir krievietes. Tikai viena ir nepilsone un kā saka – pārliecības dēļ. Latviešu tautu un Latvijas valsti viņa ienīst stiprāk kā sava dzīvesbiedra likumīgo lauleni. Es tā kā mēģināju stāstīt, ka mēs atjaunojām savas valsts neatkarību,nevis dibinājām jaunu,bet tas arguments viņu nepārliecina. Un viņa tiešām ir izglītota, es pat teiktu – inteloģenta dāma.

  Tā kā man nepilsoņi ir tikai naida un necieņas pilni cilvēki,kuri būtu jāsūta atpakaļ uz turieni,no kurienes nākuši

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 04.05.2019. 17.24

  Es tā kā mēģināju stāstīt, ka mēs atjaunojām savas valsts neatkarību,
  Потому что это дебильный и смешной агрумент. Ну раз восстановили, ну так восстановили бы и полностью все имущественные права без всякого перехода и заодно все кредитные обязательства, раз вы просто от дедушек бабушек переняли гражданство.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Pandora 04.05.2019. 16.53

  Nepareizi. WWII noziegumu mantiniekiem un tā netaisnīgā iznākuma sekām, negatīvai selekcijai – nelegāļiem ir radīti tik ideāli apstākļi, ka to varzu ne ar kādiem vilinājumiem no Latvijas nevar dabūt prom.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Pandora 04.05.2019. 17.25

  Это да, полностью согласен! Смысл становится гражданином, если теперь уже и в конституции записано, что ты все равно будешь гражданин 2 сорта

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > kolpants 07.05.2019. 08.33

  Kas tad kolonists var būt par pilsoni?Kolonists ir kolonists,kuram atņemtas tiesības kolonizēt.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Vahamurka 07.05.2019. 15.17

  WWII noziegumu mantinieki un tā netaisnīgā iznākuma sekas, staļiniskie mērgļi, nav kolonisti, bet gan interventi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam