Algu publicēšana bija pamattiesību un labas likumdošanas principa pārkāpumus 5

Komentāri (5)

[email protected] 17.04.2019. 20.37

Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 16.04.2019. 13.42

Ikviena parazīta, kurš sēž uz nodokļu maksātāju pleciem, ienākumu publicēšanai jābūt pašsaprotamai lietai. Tam jāattiecas arī uz beznaudas labumiem, kā “Vairas pulksteņi”, vai kapu zeme, vai Zatļera ārpusrindas operācija.

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 16.04.2019. 09.15

autors tomēr man nepaskaidro –

it kā visai Eiropas Savienībai ir viena datu regula – bet kā smejies – tiem pašiem zviedriem vai dāņiem tā netraucē īstenot demokrātijas pamatprincipus , kamēr izrādās Latvijā traucē

bļedj – kā tie čekisti – komunisti rullē – Debess ir lieciniece – nav grūti paredzēt ,ar ko tas beigsies

russia today jau no Rīgas centra translē, bet mākslinieki brauc paklanīties biedram putinam ….

žēl, ka tā , ko citu teikt

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 16.04.2019. 09.07

Ja mēs pieņemam , ja mēs atzīstam, tai skaitā likumos, ka Latvijā tiesības – tai skaitā pamattiesibas un visāda veida privilēģijas ir tikai daļai pilsoņu , konkrēti – politiķiem, bagātiem un ļoti bagātiem cilvēkiem, tad Benno Butuļa kungam ir jāpiekrīt.

Jā – algu publiskošana ir vareno un bagāto tiesību pārkāpums. Nepatīkams un apgrūtinošs.

Savukārt, ja mēs tomēr vismaz ceram, ka esam ceļā uz demokrātisku valsti, kura visiem pilsoņiem nodrošina vienādas tiesības , tad , protams, ka šie satversmes tiesas lēmumi ir nepamatoti un neattaisnojami.

Būtiski- satversmes tiesas neviens tiesnesis tā arī nav pratis paskaidrot sabiedrībai , kāpēc Latvijā valsts un pašvaldību naudas tērētājiem atskaišu prasīšana par naudas izlietojumu ir viņu cilvēktiesību pārkapums, kamēr tai pašā Skandināvijā tā ir gadu desmitiem ilga prakse un tā nodrošina visiem – ne tikai privilēģatajiem un bagātajiem līdztiesību likuma priekšā.

Latvijā šī nelīdztiesība, šis valsts bandītisms pret tiesiski un sociāli neaizsargāto sabiedrības lielāko daļu iet tikai plašumā un dziļumā.

Piemēram, Rīgas Domes darbiniekus – tos, kuri sev nemitīgi ceļ algas , uz darbu atved ar dārgām un ļoti dārgam mašīnām, pieved pie durvīm.
Es maksāju NĪN, ikmēnēša nodokļus, visus pvn un – rezultātā – jau otro mēnesi riju sālītus putekļus, uz darbu nāku nemitīgā dullo riteņbraucēju apdraudējumā – viņuprāt, gājējiem nav tiesību un tie tikai traucē – uz manām rakstiskām sūdzībām ir viena standartatbilde – naudas nav, neko izdarīt nevaram.

Kā nav nauda? Simti miljoni tiek ieskaitīti ļoti konkrētu darbinieku kontos – un tagad likums mums liegs zināt, ka patiesībā nevis naudas nav, bet nauda ir un ļoti daudz naudas ir tikai, tā visa aiziet to cilvēku kontos , kurus aizsargā likums

tā kā – ar 100% atbildību es raktu – Satversmes tiesa Latvijā veicina demokrātijas bojāeju, valsts terora pastprināšanos pret sabiedrības tiesiski un sociāli neaizsargātajiem pilsoniem

+1
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Drosma 16.04.2019. 09.10

  vēlreiz – Skandināvija ar savu atklātību – t.i. sabiedrības kontroli kopējās naudas plūsmā , spēj nodoršināt valsts attīstību un noturēšanos augstākajos rādītājos, kamēr Latvija visos rādītājo ir pēdējā vietā

  nu jā – ja apgriežam otrādi – lielākā mirstība no onkoloģiskām slimībām, lielākā zīdaiņu mirstība un negatīvākā demogārfiskā bilance – jā – tādā ziņā mēs esam līderos un tur gods , kam gods – varas elite tur mūs noturēs acis nepamirkškinot

  +1
  -1
  Atbildēt

  0