VIDEO: Vecas pārtikas preces Centrāltirgū – kas to pārbauda? 1

Komentāri (1)

altinyildiz 15.04.2019. 14.01

Laikam jau pati autore pēc 2 gadu turēšanas obligāti izmet ārā zaftes burku? Praktiski visi produkti, ko par lēto tirgo uz galdiem ir lietojami. Pircējam pašam ir jāpārliecinās par to svaigumu. Kad sagribēju nopirkt Bulgārijā ražotu tahini halvu, pieprasīju atļaut to nogaršot, lai halvā esošas taukvielas nebūtu oksidējušās, kas to padara veselībai kaitīgu un rūgtu. Man laipni atļāva un es nopirku 4 paciņas. Preces īpašnieks nav ieinteresēts konfliktēt ar pircēju, tāpēc bojāto produktu labāk izmetīs laukā.
Lai nenotiktu tāda ielas tirdzniecība, veikalus ir jāpiespiež realizēt visu produkciju, kas ir elementāri, nolaižot cenu. Tas tiek praktizēts Maximā. Vācijā veikalā par trešdaļu cenas esmu pircis lasi vakuumiepakojumā, kura derīguma termiņš beidzas pēc divām dienām. Rietumeiropā ir veikali, kuri termiņā pēdējā dienā produktus izdala bez maksas. Trūcīgiem cilvēkiem, iespēja dabūt kāroto produktu, bet veikalam nav atkritumu utilizēšanas problēmu.
Laikam jau, lai pētītu Krievijas organizētās noziedzības un čekas un mūsu robežsardzes, muitas, milicijas un tās struktūrvienības “Nodrošinājuma valsts aģentūras” cigarešu rūpalu, autorei “kiška tonka”?

+1
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: