Birums 4

Komentāri (4)

vvilums 14.03.2019. 23.40

Kāpēc Rīgas vēlēšanu komisijas vadītājam būtu ar noslepenotu līgumu kā Rīgas satiksmes «konsultantam» jāsaņem finansiāla piešprice?
Ja cilvēks daudz dara vēlēšanu organizēšanā ” pareizi”, viņam vajag piešpricēt. Vai tad lugadonijā -jaunkrievijā un tagad Rīgā tā nav normāla prakse?

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 14.03.2019. 19.52

Godīgs vēlēšanu process? tas ir apsmiekls , ne process, krieviem Rīgā išakovs tāpat kā krievijā krieviem ķeizars puķins. Vai tiešām Rīgā tiks pasludināts ruskij mir? Uz to spēcīgi velk!

0
0
Atbildēt

1

  vvilums > J.šveiks 15.03.2019. 00.06

  Īšakovi Rīgu izbazarē , bet lai glābtu Latviju, tiem jādod kaut kur paķēzīt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 14.03.2019. 15.37

Ločmeles kundze, lūdzu netēlojiet naivo !

Rīdzinieki tiek turēti informācijas vakuumā! Kāda reakcija var būt tumsā turētam baram , nu ko jūs !!!

Ne mums ušakovs ko stāsta, ne opozīcija, ko stāsta.
Vienīgais kuru es vispār dzirdu , kurš tur izmisīgi pa Rīgas domi bļauj pēc palīdzības kā tāds slīcējs ir Vienotības Ķirsis – tas arī viss. No visiem citiem – svēts klusums un svēts miers. Visi dabūjuši pa kripatiņai no dzīru galda un laimīgi klusē.

Rīgas Dome ir tieši tikpat – ne vairāk un ne mazāk sabiedrībai nepieejama , kā citas valsts iestādes. Ierēdņi un amatpersonas nav sazvanāmi – jāraksta epasti , jāpiesakās vizītēs – uz pieņemšanu , uz kurām jāgaida mēnešiem ilgi . Uz iesniegumiem – sūdzībām standaratbilde ir , ka neko nevar darīt, ka naudas nav u n nebūs

Jautājuma būtība tomēr ir cita – vai tad mums nav – nebija ? – Valsts kontrole , vid, finanšu policija, knab – ?

Satversmes tiesa jau tikai šonedēļ aizliedza pētīt korupciju , aizliedza traucēt amatpersoanas – korumpnatus – kur tad visu laiku visi bija?

0
0
Atbildēt

0