Pūce: Turēšos cieti 5

Komentāri (5)

fzss 19.02.2019. 10.59

ceru ka Pūce neizdarīs galveno kļudu- reformas veikšanu neuzticēs patreizējām pašvaldībām !!! tur jau pusie deputātu būtu jāsēž !!!
ieteiktu katram novadam Latgalei, Vidzemei, Zemgale, Kurzemei , iecelt pašam Pucem pakļautus ”prefektus”, kuri palīdzētu un kontrolētu pašvaldības, ieviešot reformu .
un ieviest ko tiešām sakarigu un inovativu-labākai dzīvei…,

+1
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > fzss 19.02.2019. 12.13

  Jāturas ir, jo cietuma nāras, kopā ar OIK afēristiem: Dombrovski, Kamparu, Pavļutu un Ašerādenu nav tā rožainākā perspektīve. Par tikai pagājušā gadā patērētājiem nolaupītiem 290 miljoniem Ķīnā 290 miljonu pūču būtu publiski aizsūtīti pie mao. Par mēģinājumiem pakļaut pašvaldības, tam būtu jānolauž knābis un spārnus jāaplauž.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma97 19.02.2019. 09.14

es jau šobrīd nesaņemu valsts apmaksātus medicīnas pakalpojmus par saviem nodokļiem, man ir 101% maksas medicīna, varu uzrādīt čekus, tad vvēl šī nolādētā mauku valsts cels nodokļus?

nē – tas ir valsts bandītisms lai iet ellē šie laupītāji!

baigie janie politiķi – apbalvot vecos bandītus un pacelt nodokļus, lai jaunajiem ar tiek –

pa tiešo uz elli lai skrien –

pareizi dara dzeltenās vestes Francijā – kamēr nesados pa zobiem tiem bandītiem, pilnīgi nekas nemainīsies

Veselības ministrija rosinās pērn veikto sociālo iemaksu palielināšanu attiecināt uz visiem nodokļu režīmiem, tādējādi iedzīvotājiem kvalificējoties valsts obligātās veselības apdrošināšanai, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” pastāstīja veselības ministres Ilze Viņķele (AP).

0
-1
Atbildēt

1

Drosma97 18.02.2019. 22.11

Ir pārtraukti skandalozie iepirkumi ar Velvi, kas saistīta ar Martinsonu, kuros parādījās 400% sadārdzinājums, salīdzinot ar paredzēto līgumcenu. Kas notiek ar to? –

izcili, fantastiski – neticu, ka psrs laikos zagšanai, nesodāmībai, meliem bija tādi apgriezieni – bravo – Latvija var !!!!

jādomā , ka ascendum atkal zirgā –

0
-1
Atbildēt

0