Laba krīze ir labi jāizmanto 5

Komentāri (5)

Drosma 14.02.2019. 17.03

IR – nu jūs gāžiet gar zemi – kas tas par virsrakstu – Laba krīze? cik cilvēku krīzes dēļ pakārās vai citādi sevi nobeidza,bet jūsi ieliekat virsrakstu laba krīze un smaidošu tieslietu minstru –

patiesi – taču apžēlojaties par tiem, kas lasa

0
-1
Atbildēt

0

altinyildiz 14.02.2019. 11.10

autoram
“Bordānam izvērsās ass konflikts ar NA par viņa ierosināto maksātnespējas jomas sakārtošanu”
_________________
Tikai nevajag melot, morālais invaļid! LC izauklētais, NA ieperinātais čekas kurmis Bordāns, tika atsaukts no viņam uzticētā ministra amata un ar negodu patriekts par savas partijas taisīšanu ministra pienākumu veikšanas vietā. Kad tam mēslam vairs nebija mandāta, tad tas gan iečiepstējās, ka būtu gribējis savest kārtībā MNA jomu, kam neatradās laika pusotru gadu. Interesanti būtu redzēt viņa cīņu pret MNA mafijas pārstāvjiem, Vienotībai tuviem juristiem: Ločmeli, Vansoviču, Ābeli, Velmeru un Bunkuss. Mēneša laikā Maizītis tam, būtu atņēmis pielaides valsts noslēpumiem.

+1
-3
Atbildēt

0

Andris Vītols 14.02.2019. 10.09

”Pirms gada Ir žurnāliste Indra Sprance veica pētījumu par maksātnespējas lietām, kas izraisīja nebijušu reakciju tiesnešu vidū — tika veidota komisija, kura nāca ar priekšlikumiem problēmu risināšanai.” …..lasu intervijā. Jā, problēmas tika uzrādītas, bet tās visas bija saistītas ar nelikumīgiem nolēmumiem tādās lietās, kur apkrāpa, vai mēģināja apkrāpt kreditorus ar lieliem prasījumiem ( bankas, uzņēmēji ). Bankām, uzņēmējiem bija iespējas apstrīdēt arī nepārsūdzamos tiesu nolēmumus, tiesnešu pārkāpumus pirktos reklāmas laukumos aprakstīt presē, kas ļāva viņiem savas intereses tomēr aizstāvēt. Savukārt tādu kreditoru tiesību pārkāpumi, kuru prasījumi ir mazi, jo viņu prasījums ir tikai nopelnītā, bet nesaņemtā darba samaksa – nevienu citu neinteresē. MSIA”Konditoreja Daile” bijušie darbinieki 2010.gada darba algu un atlaišanas pabalstu nesaņēma ne no darba devēja/parādnieka, ne no darbinieku prasījumu garantiju FONDA. Viena darbiniece ( V.Vītola ) pēc gadiem garas tiesāšanās tos līdzekļus daļā par atlaišanas pabastu tomēr saņēma. Administratīvā apgabaltiesa atzina V.Vītolas tiesības saistībā ar atlaišanas pabalstu, bet Tieslietu ministrija iesniedza KASĀCIJAS SŪDZĪBU, lai to atlaišanas pabalstu nemaksātu ( 2010. gada minimālās algas apmērā, kā to noteica tā laika likumu normas). Arī pēc TM KASĀCIJAS SŪDZĪBAS NORAIDĪŠANAS, Maksātnespējas administrācija un Tieslietu ministrija ”kļūdījās” aprēķinot (noskaidrojot) minimālo algu. Vēlreiz pasūtīja uz Administratīvo apgabaltiesu’……Zaudējumi būtu mazāki, ja vispār nevērstos iestādēs, tiesās. …. Saistībā ar darba algas prasījumu, kuru atzina administrators, tiesa (neesot strīds par tiesībām), bet saistībā ar kuru administrators neiesniedza lūgumu Maksātnespējas administrācijai…..lieta beidzās SATVERSMES TIESĀ. Tas ir garāks stāsts, jo tos ”brīnumus” īsi nepaskaidrošu, bet nopirkt avīzes atvērumu nevaru….

0
0
Atbildēt

1

  Drosma > Andris Vītols 14.02.2019. 10.31

  nu Andri Vītol – vēl liegsieties, ka Latvijā valda čekistu – komunistu vara?

  Jūs taču nerasieties apgalvot, ka latviešu tautu iznīcina latvieši – patrioti? Tie paši, kuri vada TM , kuri sarakstīja un ielika Satversmē preambulu, kuri tagad virza tautai svešo un nezināmo levitu par prezidentu ?

  Situācijas apraksts ir vienkārši prefekti zināma lieta.
  Man ir nācies pārmaksāt nu jau tūkstošus apsaimniekotājam , tikai tāpēc, ka es vispār nespēju uzsākt tiesāšanos ar viņu ….

  Tā kā labrīt čekistu lielvalstī – iešu otru kafiju uztaisīšu – cukurlimenis krītas šitās visas šausmas lasot ….

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Drosma 14.02.2019. 11.24

  Latviešus nīstot, pagalam būsi sadragājusi savu veselību, ka paaugstinātas slodzes apstākļos akna vairs neizmet glikogēnu. Atceries, ka beidzās fašistu kucei, kura bija ieradusies Rīgā sēt naidu latviešiem svētā Leģionāru piemiņas dienā https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/viesnica-riga-mirusi-izraelas-politike-papildinats.a53181/ un fašistiskam izdzimtenim, kurš PBAnālā nemitīgi gānījās uz latviešiem? https://www.diena.lv/raksts/latvija/politika/miris-andrejs-voroncovs-661416

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: