«Līdz beidzamajam brīdim neticami» 6

Komentāri (6)

altinyildiz 24.01.2019. 06.58

Eksministrs Māris Gulbis atklāj, kāpēc izslēgts no Bordāna partijas
https://nra.lv/latvija/270733-eksministrs-maris-gulbis-atklaj-kapec-izslegts-no-bordana-partijas.htm

0
0
Atbildēt

1

  J.šveiks > altinyildiz 24.01.2019. 11.57

  stulbais zābak , no malas iesūtītos provokatorus ir jāmet laukā

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > J.šveiks 24.01.2019. 12.33

  Ar čekas iesūtīto kurmi, Bordānu, NA tā izdarīja, saprata tikai diemžēl par vēlu. Pārāk mīkstsirdīgi bija, jo normāli būtu, ka tas mūdzis ar iebetonētām kājelēm būtu Daugavas dzelmē.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

altinyildiz 24.01.2019. 06.33

Valsti par savu privātīpašumu, vecais plānprātiņ, ir padarījuši Savickis, Meļņiks, Martinsons, Magone, Žīgurs, Lukstiņš, Ušakovs, Bemhens, “Skonto būve”, Binders, ABLV un Rietumu banku īpašnieki, un vesela rinda prokremliskiem politiķiem pietuvoto noziedznieku ar juristu diplomiem.
Kur bija “taisnīgais”sašutums, kad Maizītis, lai neiztraucētu čekas valsts nozagšanas megaprojekta, Citadeles atdošanu par sviestmaizi nevienam nezināmam ASV reģistrētam čekas off-shore firmu fondam, atņēma pielaides valsts noslēpumiem Brokas kundzei, kur bija, kad atņēma Naudiņa kungam un par izteikto kritiku Dreimanes kundzei. Vai čekas sūdumaiss Maizītis nav iedomājies valsti par savu privātīpašumu?
Kaut vai tikai par Parādnieks kunga apmelošanu KNAB sabotiera Juraša pakaļai ir jāizbauda visi cietuma “labumi”.

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 24.01.2019. 03.40

Juraša darbība ir bijusi kā uzbrukums valstij , šai gadījumā valsti pārstāv smagajos noziegumos apsūdzētais ar pārējiem rīdzenes figurantiem , kuri valsti padarījuši par savu privātīpašumu , ko prasti runājot , mīksti izsakoties, sauc par valsts nozagšanu , ar savu partiju un nopirktu deputātu palīdzību , valsts tiesībsargājošo institūciju vadībā salikuši sev vajadzīgos cilvēkus , ģenerālprokurora amatā tai skaitā . Te uzrodas tāds Jurašs , kurš ar savām darbībām grib sagraut tik ilgi loloto un ļoti dārgo izveidoto valsts tiesiskuma pamatu , kurš neļauj piekļūt valsts nozadzējiem , par ko šai kompānija faktiski pienāktos stāties tiesas priekšā un saņemt cietumsodu ar visas mantas konfiskāciju līdz trešajai paaudzei ieskaitot

+4
-2
Atbildēt

1

  Vahamurka > J.šveiks 24.01.2019. 23.05

  Beidzot pēc Strīķes un Juraša izmešanas no KNABa nenoplūst bandītiem vērtīga informācija,un KNABs var normāli strādāt un ķert bandītus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: