Valdis Atāls LTV raidījumā atzīst, ka bijis VDK ziņotājs ar pseidonīmu Nominatīvs

42

Komentāri (42)

DuDu 21.09.2018. 11.32

Ja pats Valdis Atāls precizētu, cik bieži, par ko un kādas ziņas viņš sniedzis VDK, tikai tad jau tālāk varētu spriest, vai to var saukt par VDK aģenta/informatora negodam pielīdzināmu veikumu. Citādi uzskatu, ka šobrīd Latvijas vadošie mediji, kuri tik ļoti uzstājas pret nepatiesu ziņu izplatīšanu, paši sagroza informāciju, lai tikai veidotos sensācija. Un tādiem redaktoriem un žurnālistiem izsniegtie augstskolas diplomi būtu godīgi jāatzīst par nederīgiem. Tas, ko Atāls atzina, bija izvairīga un kā negribot sadarbošanās ar VDK informācijas sniegšanā par to, kas notiek ieslodzījuma vietā, kur pamatā valdīja kriminālo aprindu atmosfēra. Un ja žurnālisti ar redaktoru priekšgalā domā, ka informēšanu par kriminālajās aprindās notiekošo ieslodzījuma vietā varētu pielīdzināt VDK savervēto aģentu/informatoru darbam brīvībā, tad tādi mediju pārstāvji starp krimināliem hameleoniem acīmredzot būs labi iejutušies un ir gatavi sagrozīt da’ jebko, lai tikai puspelēku par melnu pataisītu. Godīgi no Latvijas mediju puses būtu atsaukt tāda veida ziņas kā tendenciozi nepatiesas.

0
0
Atbildēt

1

  vitalisvita > DuDu 21.09.2018. 14.56

  Jā, un lai nevarētu to “puspelēko” sabiedrības daļu pataisīt ne par melnu ne baltu, tad būtu tā jāpataisa vismaz iespēju robežās caurspīdīga. Un ja šādu lustrāciju nespējam veikt patstāvīgi, tad varbūt lietderīgi būtu uzklausīt mūsu sabiedroto dienestus,kuri šajos jautājumos būtu jau (es ceru) specializējušies.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vitalisvita 20.09.2018. 13.19

Ja apzinies, ka okupanti un kangari arvien vēl ir un savu noziedzīgo dabu nav mainījuši, tad kas gan liek domāt, ka vainīgi viņu pretstati – latviešu nacionālisti…? Kur te loģika? Vainīgs varētu būt kāds NA partijā iefiltrējies “baķka” vai “ķotka”, bet ne visa nacionālistu partija.
Latviešu nacionālisti ir izšauti izsūtīti uz Sibīriju un izdzenāti pa visu plašo pasauli, un viņu ģenētiskais atlikums šajā latviešu zemē ir vienīgais mūsu nācijas un Valsts glābiņš. Ne krievi, ne vācieši, vjetnamieši vai irākieši mūsu etniski integrētās vērtības – valodu un kultūru nesaglabās un pat to darīt necentīsies.
Uzskatu, ka saglabāt valsti mūsu Satversmē ierakstītajam mērķim spēj vienīgi pašaizliedzīgi un patriotiski latviešu nacionālisti un neviens cits.

+3
-3
Atbildēt

3

  QAnon > vitalisvita 20.09.2018. 13.29

  Iefiltrēts bija čekas kurmis, Bordāns, par “baķku”, ja ar maldīgi domāji Straumi, izskatās, ka čekisti to bija pieķēruši ar nolaistām bikšelēm un tāpēc tas bija spiests mainīt retoriku.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > vitalisvita 20.09.2018. 15.25

  kur tev , vita, prāts nosaukt NA par patriotiem ? dejo tango ar savu klibo kluci altinyildiz un beidz te muldēt niekus

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  tonijs > vitalisvita 20.09.2018. 16.49

  Nepareizi uzskati. 1) Pie latviešu kultūras pirmssākumiem ir stāvējuši daudzi vācieši, piemēram, Ernests Gliks, Gothards Frīdrihs Stenders (Vecais Stenders), Garlībs Merķelis u. c. Mūsdienās latviešu kultūru pasaulē nesuši un nes daudzi cittautieši: krievi, ebreji; francūži u.c. Slavenākais latvietis pasaulē (civilizētajā pasaulē skatās uz cilvēka pilsonību, nevis tautību) ir dejotājs Mihails Barišņikovs 2) Latvijā nav okupantu, jo Krievijas armija atstāja Latviju jau pirms 24 gadiem; 3) latviešu nāciju šobrīd nekas neapdraud, latviešu īpatsvars Latvijā ir pārsniedzis 62%; 4) arī latviešu valodu šobrīd nekas neapdraud – tai ir valsts valodas statuss un tiek veikta skolu reforma tās lietošanas paplašināšanai; 5) droši vien Nacionālajā apvienībā ir arī “pašaizliedzīgi un patriotiski latviešu nacionālisti”, bet tās spice un ministri neatstāj tādu iespaidu, nemaz nerunājot par NA saiknēm ar dažādiem blēžiem, piemēram, maksātnespējas administratoriem.

  +2
  -3
  Atbildēt

  4

  QAnon > tonijs 20.09.2018. 17.19

  Vislielākie MNA afēristi: Ločmelis, Vansovičs, Ābele, Velmers un Bunkuss, kurš naivi bija iedomājies, ka būs drošībā zem Vienotības un IeM kriminālā jumta, bija Vienotības kremļjaģu paģeļņiki.
  Katrs, organisms, kura senčos bija Staļina cilvēkēdāji, kas karoja pret Eiropu, starp tiem lielākā daļa NKVDešņiku un tāds ir praktiski ikviens krievs, ir intervents, tai skaitā tu, mēsls. Pirms 24 gadiem atstāja, saki, bet kā ar tiem atvaļinātiem 100 000 fašistisko izdzimteņu, cilvēces ienaidnieku, kurus ar visām sievām un kroplām atvasēm atstāja Latvijā LC komunistu cūkas un čekas pederasti?

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  rinķī apkārt > tonijs 20.09.2018. 17.31

  tonijs Tam, ka Tu šobrīd dzīvo ES, esi , kā raksti civilizētās pasaules pilsonis, tam visam Tu vari pateikties vispirms Lutera reformācijai, kuras rezultātā mūsu ļoti tālie senči sevi sāka apzināties par vienu tautu un vēlāk jau – latviešu nacionālistiem sākot jau no aptuveni 1850. gada (1. Atmoda – Alunāns, Kronvalds un Auseklis) un gadiem ritot jau nonākam pie LR dibināšanas, Atbrīvošanās cīņām – visu šo notikumu pamats bija latviešu nacionālā pašapziņa, kuru Kremļa komunisti nespēja nokaut ar represijām un piespiedu rusifikāciju, kā rezultātā jau mūsdienu Atmodas laikā tika atjaunota latviešu nacionālā valsts Latvijas Republika, kur ir atvērta arī pārējām tautām, protams, Satversmes preambulas ietvaros. Ja tā visa, par ko rakstu, nebūtu, vienā vārdā es to nosaukšu par latviešu nacionālismu, tad Tu šobrīd nedzīvotu Rietumeiropas valstī, bet Krievijas provincē, tā kā “nespļauj kāpostos”, kad runā par latviešu nacionālismu :)

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  tonijs > rinķī apkārt 20.09.2018. 18.07

  Man nekas nav pret latviešu nacionālismu, bet man ir pretenzijas pret vienu partiju – NA, kas deklarē, ka ir vispareizākie latvieši un nācijas glābēji, bet patiesībā aiz nacionāliem lozungiem bīda savas netīrās rebes. “Nacionālisms ir neliešu pēdējais patvērums.” /Semjuels Džeksons, angļu rakstnieks/

  +2
  -4
  Atbildēt

  2

  rinķī apkārt > tonijs 20.09.2018. 18.20

  nevajag vispārināt. NA, tā pat kā visās partijās, ir dažādi cilvēki. Es guluži tā pat varu paziņot par PAR, kā piemēru minot Viņķeles uc Co neierobežoto varas kāri utt,varu arī sākt tendeciozi ķidāt jebkuru citu politisku spēku. Bet par Džeksonu , viņš ir anglis, priviliģēts cilvēks, kurš kopš dzimšanas var runāt savā dzimtajā valodā jebkurā pasaules nostūrī un pieprasīt, lai viņu saprot :) Ja šis Džeksons būtu tiešām būtu godīgs internacionālists, tad viņš , taisnīguma vārdā, aicinātu angliski runājošo pasaules daļu sākt lietot latīņu valodu, vai esperanto :)

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Jānis Lakijs > tonijs 20.09.2018. 18.25

  Semjuels Džonsons (nevis Džeksons) teica: “Patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums.”
  Tieši patriotismā šoruden mēģina patverties (Jaunā) Vienotība un no tās atlēkušās šķembas – viņķelisti un bordānieši.
  Starp citu, Džonsona laikabiedrs un paziņa, skots Džeimss Bosvels, raksturoja Džonsonu kā “aprobežotu angļu nacionālistu”.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > rinķī apkārt 20.09.2018. 18.17

  Tāds ir JV/ JKP,/Par(OIK)/Saskaņas fanāta atbaidošais vieplis, šitas tikai atklātāks, nekā pārējie.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 21.09.2018. 10.13

  4) arī latviešu valodu šobrīd nekas neapdraud – tai ir valsts valodas statuss un tiek veikta skolu reforma tās lietošanas paplašināšanai;
  Типа заставим русских говорить по-латышски?

  Вроде уже сколько реформ проваливалось, где что-то пытались продавить силой, только обратный результат достигали! И тут вдруг латыши решили, что они умнее всех и продавят силой! Вы серьезно?
  Мы же не на митинге, где нужно говорить правильные слова, иначе “Европа нас не поймет”. Просто решили в очередной раз именно перед выборами раскачать лодку-что получилось просто идеально!

  Мало того, дали понять и таким русским типа меня-все равно мы найдем повод, где вам ваше место указать. В итоге я уже сожалею, что отдал детей в латышскую школу(

  Я наивно думал, что вы перебеситесь и угомонитесь после реформы 40/60 и дадите спокойно пройти реальной интеграции, когда кто-то отдает детей, кто-то остается в русских школах и учит латышский. И если еще год назад я сглаживал ответы, отвечая на вопросы своих, то теперь не вижу смысла это делать. И так и поясняю-вы должны помнить, что вы русские, что вас все равно держат тут за второй сорт. Вы должны быть готовы, что в любой момент могут принять очередные изменения в законе.

  например – если уже рассматривается запрет общения на русском на работе, где гарантия, что потом не последует такой запрет на общение на русском в школе между собой? И Шадурскис, ухмыляясь, будет уверять, что это на благо самих детей, чтобы они типа еще глубже погрузились в латышскую языковую среду.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 21.09.2018. 10.20

  Slavenākais latvietis pasaulē (civilizētajā pasaulē skatās uz cilvēka pilsonību, nevis tautību) ir dejotājs Mihails Barišņikovs

  Угу, поэтому при поддержке Единства в конституцию внесли этническую составляющую. А одна из ведущих персон Единства заявляла, что русские должны извиниться за оккупацию. Кстати, автор программы по интеграции.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

QAnon 20.09.2018. 10.06

Par tādu “glābšanu” no tā čekistu un bandītu kājslauķa pirmsnāves kviecieniem mēneša garumā ellē būtu ūdenim jāsasalst. Vai “tautpartijieši”, krievu praporu nodzītā krople, būtu čekas mērgļi: Pabriks, Štokenbergs un Straujuma un Vienotības premjera nominants, komunistu cūku Riekstiņš?

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > altinyildiz 20.09.2018. 10.11

  Tas bija domāts nodzītai vājprātīgai šaļavai, Sandrai.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  tonijs > altinyildiz 20.09.2018. 16.07

  Gaidi ciemiņus.

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  QAnon > tonijs 20.09.2018. 16.13

  Atkal, koprofāg, ar čeku vai bandītiem draudi?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

J.šveiks 20.09.2018. 06.57

jāsaka ka man zem svārku ļipas tie ziņotāji , kuri nelien politikā , bet neciešu tos kuri tur grib līst , ari intelbeņķus , par kuriem labi zināms kados amatos boļševiku laikos bijuši esot kompartijā , tādi kā skulme , kalniete , utt, ja runā par mūsu pseidonacionāļiem , nu vecie čekas āži komplektu pieprot sastādīt , nav ko viņu marionetēm piesiet , bet vienalga tas brūnais zupstrāts smirdīgs , tie maitas savos nagos sagrābuši tieslietas un tas vien uzjundī pretīgumu. Ar labu rītu , tagad gaidu čekistu troļļu uzbļāvienus , viens ļizun te ļoti aktīvs sekotājs

+2
-2
Atbildēt

2

  QAnon > J.šveiks 20.09.2018. 10.10

  Tiešām, čekas un bandītu rokaspuišiem nevajadzētu līst preža amatā un taisīt parķijas. Es domāju tavu, vecais čekas ziņotāj un pedofīl, elku, Putina smegmas baudītāju, WWII, staļinisma un GULAG apoloģētu, Zatļeru.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > J.šveiks 22.09.2018. 02.38

  Labāk notīri brilli un paskaties pats,kur savu mēli esi iebāzis.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 19.09.2018. 21.52

Kamēr nesāksies VDK upuru atmiņu stāstu publikācijas būšu spiests ik pa brīdim par šo tēmu izteikt savas domas. Es nebiju stukačs un tāpēc “čekas mīlestību” izbaudīju pilnā apjomā. Tālāk dažas pārdomas.
Oficiāli Latvijā pastāv vārda un preses brīvība. Patiesībā gluži tā nav. Cenzūru šobrīd veic lielie masu mediji un lielās izdevniecības. Brīvi paust savu viedokli un izdot lielās tirāžās savas grāmatas ir ļauts ne visiem. Manuprāt, pastāv pat kaut kāds “melnais” saraksts, kurā vispirms jau ir iekļauti cilvēki, kurus okupācijas laikā vajāja VDK. Šiem cilvēkiem vienīgā iespēja kaut ko publicēt ir tikai izmantojot neatkarīgās izdevniecības un sociālo portālu iespējas. Visi lielie izdevēji un masu mediji kategoriski atsakās ar šiem cilvēkiem sadarboties. Cēlonis ir pavisam vienkāršs – noklusēt faktu ka 80.tajos gados notika cilvēku vajāšanas ar sekām – pašnāvība vai nokļūšana psihiatriskajā slimnīcā. Bet ne visi gāja bojā, daži palika dzīvi un sāk savas liecības publicēt. Arī es to daru. Esmu izdevis (protams, ka par savu naudu) divas savas grāmatas, kurās aprakstīti patiesi notikumi kā tika cilvēki vajāti. Pirmajā “Gan jau rīts mūs atradīs” esmu publicējis savas atmiņas. Otrajā grāmatā “Neparastā misija” savas atmiņas par vajāšanām gan izmantojot fantastikas žanru. Jo oficiāli 80.to gadu vajāšanas šobrīd tiek atzītas tikai par izdomājumiem un fantāzijām. Neesmu publicējis neviena vajātāja vārdu un to arī nedarīšu. Pierādīt tāpat neko nav iespējams jo visas reālās lietas ir sadedzinātas vai izvestas uz Krieviju. Bet pastāstīt savu versiju par to kas notika tomēr gribu. Kaut vai tādēļ lai nekas tāds neatkārtotos nākotnē.

+3
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Atis Priedītis 19.09.2018. 22.02

  jā – lūk, te mēs arī esam – tā bija un joprojām ir inteliģence – gan radošā, gan akadēmiskā , gan kā saka proletāriskā, kura nebija un nav gatava lustrācijai – un tieši tāpēc čekistiem Latvijā ir tik stipras varas pozīcijas , kā nevienai citai postpadvalstij. Lasīji, ka pat Ukraina moneuval vērtējumā ir tīrrāka un godīgāka, kā Latvija.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 19.09.2018. 21.30

Valdi Atālu notiesāja tikai par dzejoļiem, taču pants par bandītismu paredzēja bargu sodu jau tikai par būšanu organizācijā, pat, ja cilvēks neko nebija pastrādājis, bet Zilberts un Kanders gan bija īsti kaujinieki. Labi vēl, ka nedabūja augstāko soda mēru. Mārtiņam Zilbertam palaimējās, ka bija sākusies “perestroika” un neiznāca nolauzt visus 15 + 5 izsūtījumā kaut kur Kazahijā un jau 1990 gadā bija atpakaļ dzimtenē un kad omonisti uzbruka iekšlietu ministrijai, aizdzina viņu Volgu.
Tādi veči daudz būtu varējuši darīt atjaunotās Latvijas labā, tikai viņi nebija kompatibli ar čekistu varu.

+4
0
Atbildēt

1

  MZilberts > altinyildiz 20.09.2018. 11.54

  Paldies par sapratni. Kā jau esmu teicis, skaidri nav zināms par ko Valdi Attālu notiesāja. Mēs viņam kā māksliniekam ieročus nerādījām. Tātad, viņš nevarēja zināt, ka atbalsta BRUŅOTU organizāciju. Viņš zināja, ka ķerstam čekas stukačus. Tolaik jebkura informācija saistībā ar VDK bija vērtīgs analīzes materiāls. Saistībā ar mūsu lietu tika izgaismoti vairāki stukači. Valdis mums piespēlēja vismaz divus kolaborantus. Iespējams, čekisti atriebās par pazaudētiem kadriem un pie reizes parādīja pārējai radošajai inteliģencei kā var beigties brīvdomāšana. Efektīgs bija Valda vēnu griezšanas akts tiesas zālē.
  Rezultātā tā saucamās Augstākās tiesas tiesnesis Uldis Krastiņš ,pildot VDK norādes, Valdim Atālam piesprieda 5 gadus lēģerī.

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > MZilberts 20.09.2018. 12.21

  Mārtiņ, ja tas tiešām esi Tu, man patiess prieks. Šodien, kad cilvēki ir atslābinājušies, kolaboranti, vilki jēra ādās, ir vēl bīstamāki, nekā bija padumjos laikos.

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > altinyildiz 20.09.2018. 12.28

  nu kas tad te tagad notiekās – čekists savu mednieku satiek un tagad abi kopā uzpīpēs? kāds tev altinyildiz var būt prieks tu žultainais kremļa kluci – par ko tev prieks ?
  kārtīgi un atklāti runāt nevar – bakstās pa stūriem slēpdamies

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  MZilberts > altinyildiz 21.09.2018. 09.31

  Esmu, esmu Mārtiņš. Latvieši kritiskos brīžos ir spējuši pašorganizēties. Būsim modri un rīkosimies. Pašreiz gadi strādā uz mums. Kolaboranti, kaut arī lēni, atbirst. Jaunā paaudze aizpilda un aizpildīs Latvijas sociālo telpu. Kaut nu pa ceļam no komunistiskās sērgas saindētas sabiedrības uz tīrāku sabiedrību nenotiktu nelabvēlīgs pagrieziens.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 19.09.2018. 17.27

Ja” pieliek pie sienas”, bet grib izdzīvot , parakstu uzliks uz jebkura sū..a papīrīša, it sevišķi, ja vēl piedzimis PSRS “ziedu” laikos. Tādiem grūti bija aptvert kas ir kas un cik ilgi vispārējās cenzūras apstākļos.

+1
0
Atbildēt

0

Haralds Elceris 19.09.2018. 16.43

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.09.2018. 15.16

nezinu – man kaut kā tas atgādina Dostojevski trimdā, kā vienā brīdī viņš sāka slavēt caru tētiņu, apjūsmot – to pašu, kurš viņu par pļāpāšanu notiesāja katorgai, pie tam pajokot ar nošaušanu.

Manuprāt, pats pats svarīgākais ir par visu to runāt un stāstīt. Es goda vārds neko nezinu, ka Atāls vispār ir bijis ieslodzījumā.

Vēl – mani nebaida čekas ziņotāju atzīšanās, mani baida un pat šausmina sabiedrības lielas daļas vienaldzība, kura neko negrib zināt ne par ziņotājiem, ne upuriem , ne šāvējiem, ne nošautajiem. Ka tik daudz ir tādu zināt negribošu cilvēku mani šausmina.

+4
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 19.09.2018. 21.19

  Nesen IRā bija intervija ar viņu, nelasīji? Lūk, ko Atāls atbildēja uz jautājumu – Kas jūs kaitina šodienas politikā?
  – Visvairâk — nacionāļi. Viņi ir visamorālākie pret tautu. Saka: krievi nāk! Greizsirdīgi biedē,
  grib nožņaugt cilvēkus pašu rokām. Vai tad līdz šai dienai latvieši nav pie varas? Vai tad krievi lēmumus pieņēmuši, tūkstošus emigrācijā aizdzenot? Nē, mums kopš neatkarības atgūšanas bijusi latviska vadība.

  +1
  -1
  Atbildēt

  4

  QAnon > tonijs 19.09.2018. 21.34

  Jums, čekas ziņotājiem, krievmīļiem un pederastiem nacionālpatrioti vienmēr ir bijuši kā kauls rīklē. Ja Atāls ienīst nacionāļus, ko tad tas meklēja Zilberta organizācijā. Varbūt, ka bija iesūtīts kā provokators un sodu patiesībā “izcieta” Sočos, Krimā, vai pie Japāņu jūras?

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > tonijs 19.09.2018. 21.44

  jā jā – to es lasīju. Bet man tas bija milzīgs pārsteigums.
  Es tikai tagad to interviju viens pret viens noklausījos. Un – manuprāt, Atāls pasaka vairākas ļoti ļoti būtiskas lietas – par mūsu lokano mugurkaulu, par lustrācijas apzinātu novilcināšanu – vai tad Mēness no Debesīm nokrita, vai kādu nosita vai vajāja, tāpēc, ka sadarbībā atzinās G.Andrejevs, J.Rokpelnis? Tagad Atāla interviju neviens pat nekomentē. Tā pati Zālītīšu Māra – komuniste – klusē. Palasi feisbukā – cik mīlīgi pļāpā par niekiem mūsu inteliģence – nu un ka kāds čekas upuris kaut ko teicis? Kaut ko ļoti būtisku. Viņi visi visos laikos labi iekārtojušies un labi dzīvojuši – un ja nāks pie varas saskaņa un attiecīgi kremļa vara atgriezīsies Latvijā – piemini manus vārdus – izpurinās savus kažokus un rullēs atkal – vai šiem kādreiz vārdi trūkuši?
  Un tagad slapjām mutiņam un actiņam spriedelēs par Baibiņas tiklumu un ir Uldis vai nav revolucionārs …. ka tikai nesaukt lietas vārdos ….
  Pareizi Atāls pateica, ka Bruņotie spēki organizē mācības par protestu apspiešanu – kamēr tais pašos Vecumniekos pensionāri vien palikuši – kādi šie protestētāji

  Nezinu – piekritu arī viņam – Atālam,par to, ka vienkāršai tautai jau nekas šeit nav- tikai kailā dzīvība un Dzimtene , kurā nomirt.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 19.09.2018. 21.55

  Es arī nesaprotu, kāpēc cilvēki neatzīstas, no kā baidās. Tiesa, internetā Rokpelni nolēja ar mēsliem un vainoja visos čekas grēkos pret latviešu tautu, bet tās bija tikai dažas dienas, varbūt nedēļa. Toties viņam pašam tagad ir vieglāk dzīvot.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > tonijs 19.09.2018. 22.14

  nnav tiesa, neviens Rokpelni ne ar ko nenolēja – nevajag muldēt!

  Ko tad mums teikt Rokpelnim – ok vecīt – paldies, ka bijis stukačs? Es personīgi Rokpelniem feisbukā uzrakstīju paldies par drosmi – patiesībā jau viņš visu pateica savā romānā Muzejs – kā viņs kļuva par stukaču – to apzināti pabaža zem deķa tā pati inteliģence , tie paši visi mauku bērni, kuru to muzeju izzaga – par to taču nerunājam , tieši tāpat kā par lietratūras centrā pazudušajiem 100 000 eur

  tā ir medus maize – tas ir uzlādēts automāts čekistu rokās – viss – un inteliģence klusi gremo un klusi klanās čekistiem un skaļi lamā stulbo tautu

  labi, eju gulēt – man blakus logā ltv1 plosās kaimiņš – kas ir kaimiņš – čekistu projekts un šim čekistu prjektam visn no pamatakmeņiem ir nenotikusī lustrācija, sabiedrības nespēja spriest godīgi un atklāti
  Labi, Tonij – bučiņas – baigi nāk miegs – paskatīšos bildes un iešu guleēt

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tonijs > Dusma 19.09.2018. 22.22

  Tev arī, Dusma, bučas un jaukus sapņus. Es arī tūlīt kritīšu gultā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > tonijs 19.09.2018. 22.24

  Ну так и единство руку приложило. А кто, как не локомотив Элерте, автор программы ассимиляции (если называть все своими именами) заявила, что русские должны извиниться за оккупацию. Кто, как не Единство, сейчас активно пугает русскими у власти? JKP аналогично

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 20.09.2018. 12.30

  nu bet lien un nīd un visu laiku lien virsū un nīd – kolpant – vai tu atkāpsies vienreiz vai nē – es tavos krievu laikrakstos nelienu nevienam virsū un nenīdu kā tu dari

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > tonijs 19.09.2018. 23.52

  Vai tad krievi lēmumus pieņēmuši, tūkstošus emigrācijā aizdzenot?
  ——-
  Vai par Dombrovska veiksmes stāstu neesi piemirsis?

  0
  -4
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > andrejs 20.09.2018. 09.29

  cūka tu netīrais, andrej – kas to valsti kura no sabrukšanas pēc tavu naciķu un tautpartijiešu dzīrēm glāba? mauka tu netīrais !

  +6
  -2
  Atbildēt

  1

  vitalisvita > Dusma 21.09.2018. 13.58

  Jā, bet nu atkal par to glābšanu no “…naciķu un tautpartijiešu dzīrēm” te atkal ir tāds neliels loģikas trūkums ….
  Kā tie “naciķi” spēja dzīrot tik lielā visu pārējo viņu ideoloģisko oponentu (Rīdzenes slēpto oligarhu un potenciālo “Saskaņas” ņēmēju valdībā) politiskajā gaisotnē…?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam