Nesūdzēties, bet darīt! 6

Komentāri (6)

Sskaisle 11.09.2018. 13.01

IZCILI – VIENKĀRŠI IZCILI –
PIEM – ASTOŅKĀJIS VĪRIETIM IR 8 PEŅI UN ASTOŅKĀJIM SIEV – 5 KLITORI – SEKSS VINIEM VAR ILGT ARĪ VISU MĒNESI – KAUT KO TĀDU APĒST IR NOZIEGUMS
VIENĪGAIS ATTAISNOJUMS – AIZ SKAUDĪBAS TO VAR DARĪT

https://www.youtube.com/watch?v=Eh-kIYX7Q9A

0
0
Atbildēt

0

Ivars Dzçrve 06.09.2018. 14.36

Karojošie veģetārieši ir briesmīga parādība. Netiek pieļauti kompromisi. Ok, varētu iekļaut veģetāru ēdienu dažas dienas nedēļā, patiesi nav jārij gaļa katru dienu. Bet nē – mēs ejam līdz galam par savu ticību!

0
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Ivars Dzçrve 06.09.2018. 16.11

  nu nelien tur kur ir veģetāriešu karadarbības zona – nu ved bērnus uz normālu skolu ar gaļu ēdienkartē – ne man vīrieši pāri dara, ne veģetārieši virsū skrien un galu galā akmeņogļu putekļus man arī putins virsū nelaiž un ostu miljoni,kuri neaizplūst uz valsts budžetu taču arī nenonak kremļa kasē ne?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Skudra 06.09.2018. 13.07

Ka tik Jūs pats neesat psihiski slims? Paskatieties lielveikala gaļas nodaļā – jo lielāka “tonnāža”, jo vairāk gaļas krāmē ratiņos. Kaudzēm. Nu, protams, cūkgaļu. Pēc tam par nodokļu maksātāju naudu ārstē gūžas locītavu iekaisumus (no pāmērīga svara), hipertoniju, diabētu un ko tik vēl ne. Tagad Latvijā gandrīz katram otrajam ir liekais svars – sievietes ar vēderiem kā 9. mēnesī, veči ar alus vēderiem. Jūs varbūt zināt kādu resnu veģetārieti?

+1
0
Atbildēt

0

guntisxxl 06.09.2018. 08.28

Jautājums – vai visām psihiskām novirzēm (un slimībām arī), kuras piemīt vecākiem un, vairumā gadījumu, tiek pārpotētas arī bērniem, tiks veidotas speciālas skolas, klases, pulciņi utt.? Veģetārisms ir psihiska novirze (vegānisms – jau slimība), kuras cēloņi ir kaut kādi neatrisināti konflikti pašā cilvēkā, kompleksi, kuri tiek maskēti ar rūpēm par dabu utml. Viens no psihiskās novirzes pierādījumiem ir šo cilvēku agresivitāte, propagandējot savus uzskatus, uzspiežot tos citiem. Evolūcija pierāda, ka par visattīstītākajām dzīvības formām kļūst visēdāji – augstākie pērtiķi, žurkas, vārnas, cilvēks.

+1
-4
Atbildēt

1

  Sskaisle > guntisxxl 06.09.2018. 16.08

  kaunies tā rakstīt! Psihiska novirze ir tava nezināšana un niecietība.

  Man ģimenē ir ārsti un viņi saka, ka gaļa ir jāēd , vismaz augošiem bērniem noteikti.
  Ja vecāki uzskata , ka nē – tad tai ir jābūt vecāku atbildībai.
  Es esmu kristiete, ļoti centos arī bērnus uzaudzināt par kristiešiem, bet ne viens, ne otrs tāds nav – bet es neuzspiežu. Visi uzēdam pa gaļiņai – jo garšo un man absolūti netraucē, ja citi neēd – nu tikai par bērniem – nu nezinu gan …. patiešām …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: