Latvijas brīvības cīnītāji 3

Komentāri (3)

altinyildiz 15.08.2018. 14.08

Miljardiem, krievu garnizonos nodzītā krople, nav sazagušies ne tikai Vienotības administratori: Ločmelis, Ābele, Vansovičs, Velmers un Bunkuss, kas ir plosījušies, kā āmrijas vistu kūtī, bet pat Krievijas FSB ietekmes aģenti, Vienotības saimnieki: Meļņiks, Zaharjins un Skonto būve, Binders, ABLV un Rietumu banku īpašnieki.
Skāde, ko valstij ir nodarījuši: LC, DPsaimņieks, LPP, ZRP un Vienotiba gan vērtējama simtos miljardu, pluss ne ar ko neizmēramie reputācijas zaudējumi, tiesiskuma norakšana un drausmīgais demogrāfiskais piesārņojums.

0
-4
Atbildēt

0

Drosma 15.08.2018. 10.49

https://www.youtube.com/watch?v=wXsu–MG8_0

IEKLAUSIETIES, KO SAKA FELDMANIS

+2
0
Atbildēt

0

Drosma 15.08.2018. 10.07

nu naciķi – kā elles vellu dakšas pēc jums kauc

Nesen atkal biju Litenē – stāv karoga masts kā pliks puļķis

Vai tiešām – naciķi, kas par miljardiem sazagušies caur mna shēmām , nevar tik daudz kā uzlikt , lai nomocīto Dzimtenes aizstāvju piemiņai vienmēr plīvotu karogs ?!!!

Vēl – eju katrā baznīcā , kura ir atvērta, un varu teikt, bez liekuļošanas , ka ar aizkustinājumu lasu piemiņas plāksnes, kuras ir uzliktas ar tiem vārdiem un uzvārdiem, kuri no attiecīgās draudzes mira cīņās par Latvijas brīvību. Tā tāda tautas goda lieta , ka savus Varoņus neaizmirstam.

Vēl – jau rakstīju un varu tikai atkārtoties – Latvijas vēstures muzejā ir izcila – patiešām izcila , ģeniāla izstāde – Latvijas gadsimts. Arī ttur ir par Brīvības cīņu varoņiem. Noteikti iesaku to izstādi apmeklēt, bet es pati gribētu otrreiz iet, jo tā ir tik bagāta , ka ar vienu reizi to nemaz nevar

Un vēl – biju Alūksnē – Tempļa kalnā uzkāpu un pāri Saules tiltam , kas uzcelts par piemiņu un godu Latvijas Brīvības cīņās kritušajeim karavīriem , es gāju spožas rīta saules gaismā – tas arī bija neaizmirstami aizkustinošs brīdis.

Un ir tik drausmīgi apzināties to īstenību , kā vieni atdeva dzīvību par Latviju, kamēr citi mauku bērni šo ar asinīm pirkto Latvijas Brīvību notirgo

+4
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: