Efektīva valsts pārvalde sākas ar kompetentiem politiķiem 6

Komentāri (6)

BardainaisSigne 01.06.2018. 10.25

Tā nu gan var teikt jebkura cita koalīcijas partija,kuras idejas izvaroja Vienotība.

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Bārdainais Signe 01.06.2018. 11.39

  Вот так они трахают друг друга. Только почему-то ощущение, что в итоге трахнут избиратель.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 01.06.2018. 09.59

у таких статей на русском есть хороше и емкое краткое обозначение “обо всем-и ни о чем”.
Давайте не будем мусорить, давайте будем уважать друг друга, давайте уважать старших – подсказка тем для будущих статей.

0
0
Atbildēt

0

janis_laiks 01.06.2018. 09.43

Cienu Viņķeli par paveikto, uzskatiem un neatlaidību (līdz šim vēlēšanās atzīmēju viņu un Judinu ar plusiņu, šoreiz gan viņa manu balsi nedabūs, tāpat kā Judins, jo nebalsošu ne par jauno V, ne PAR), BET šis gan prasās pēc “uzvārdus studijā”, – tik ilgi, kamēr apgalvojumi nav konkrēti, tie ir tikai rimstošas gaisa svārstības. Jau teicu, ka, manuprāt, V 2as lielākās kļūdas bija nespēja a) attīrīties no zaķiem, kampara tumbočkām un āboltiņas, b) koalīcijas partneru prasību nepubliskošana, bezgalīgo kompromisu meklējumi, kas izvaroja daudzas labas idejas, jo par augstāko mērķi tika padarīts nepārkāpjamais koalīcijas līgums, tā vārdā V prostituējās par daudz un par biežu. Tik ilgi, kamēr sarunas kuluāros, lēmumu pieņemšanas process un motīvi tiks slēpti, nekur tālāk par publisku muļļāšanos, bezgalīgām diskusijām un aukliņu raustītāju diktātu mēs netiksim. Tātad – kurš ministrs dzina cauri noteiktas intereses, kurs parlamentārais ir subsidēts, kurš ministrs ir nejēga sava nozarē un nespēj pieņemt lēmumus, kuri deputāti nav spējīgi darīt likumdevēja darbu, bet algu saņem? Sauksim lietas viņu īstajos vārdos, galu galā, runa taču ir par konkrētu nodokļu maksātāju naudas apsaimniekošanu ne šo maksātāju interesēs un, ilgtermiņā, par valsts attīstības ceļu. Neviens ierēdnis vai deputāts nodokļus nerada, tikai tērē, tādēļ vajadzētu prast godu un darīt tādu darbu, kas ir pa spēkam, objektīvi novērtēt savas zināšanas un nelīst par katru cenu valsts pārvaldē vai deputātos.

0
0
Atbildēt

2

  kolpants > janis_laiks 01.06.2018. 10.06

  Конкретики вам захотелось..Ну так политики Единства не дураки..понимают, что тут же посыпется такая же конкретика и про их министров.
  Ашераденс вот все про ОИК странные МК проталкивает-где появляются “забавные” термины вроде “добросовестных нарушений”-это когда можно нарушить правила несколько раз типа “по незнанию” и только тогда есть шанс, что накажут
  Ринкевича вот Пиетек загонял по судам, что у него там за такой интересный помощник, без которого он ни в одну командировку не ездит..

  0
  0
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > janis_laiks 01.06.2018. 10.26

  Tā nu gan var teikt jebkura cita koalīcijas partija,kuras idejas izvaroja Vienotība.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: