Strukturētā ūdens tirgotāji tiek pie Eiropas fondu naudas 30

Komentāri (30)

Sskaisle 26.04.2018. 16.07

jāpiekrīt – bandītu valsts – tas ir tas, ko es saka – un tas drausmīgais – ka mums tie maukas tik dārgi jāuztur – bet vel nepietiek – vēl sudrabai jārekalmējas – par postu un nelaimi latviešu tautai

http://nra.lv/ekonomika/latvija/243294-igaunijas-bagatakais-cilveks-kada-latvijai-ceriba-nu-paskatieties-uz-savu-saeimu-alo.htm?utm_source=kasjaunslv&utm_medium=banner&utm_campaign=kasjaunsBan300x500px

Visbeidzot, Osinovskis uzskata, ka Latvijā, atšķirībā no Igaunijas, korupcijas līmenis palicis 90.-to gadu līmenī: ”Latvijā izveidojusies tāda vide, ka spējīgākie, gudrākie aizbrauc. Viņi nevar te izdzīvot. Jums politikā ir vecas partijas. Tas būtībā ir kartelis. Viņi cīnās par vietām valsts uzņēmumos lai tos slauktu.”

+2
-2
Atbildēt

2

  tonijs > Dusma 26.04.2018. 17.10

  Osinovska korupciju salīdzinājums varbūt ir pareizs, bet viņš ar pusmiljona kukuli Magonim jau pats to veicināja. Un KNAB viņus abus pieķēra, tātad kaut kāda cīņa ar korupciju mums notiek. Dusma, nelasi Nra, slikta avīze.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 26.04.2018. 17.13

  Palasi labāk šo, laba ziņa!
  ……….
  Valsts policija (VP) aizdomās par noziedzīgiem nodarījumiem maksātnespējas procesa laikā aizturējusi četras personas, tostarp jau apsūdzētā statusā esošo kādreizējo maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu un kādreizējo Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru un administratoru Aigaru Lūsi, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
  http://jauns.lv/raksts/zinas/279189-policija-aizturejusi-4-bijusos-un-esosos-maksatnespejas-administratorus-advokatus-ari-sprudu-un-lusi

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  J.Biotops > tonijs 26.04.2018. 18.45

  Politisks pasūtījums. Šodien patriotiem beidzies darba laiks, bet rīt viņi visu apgaismos un atmaskos

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > tonijs 26.04.2018. 19.03

  Tonij, es jau tev vienreiz paskaidroju -kamēr korumpanti un valsts izzadzēji nesēdēs cietumā, seksa nebūs, ja vēl orgasmu gribi – tad lai arī nozagto naudu atmaksā
  tā kā velc biksītes atpakaļ un nāc pie manis ar konkrētiem rezultātiem

  +1
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 26.04.2018. 12.48

Методика оценки проектов на ЕС деньги есть одна большая и сама по себе требующая научное изучение процедура.
То эксперты авансом утверждают проекты с сомнительными технологиями, то смело зарубают уже существующие заводы, желающие увеличить объемы, с обоснованиями уровня “нам кажется, что больше такое покупать не будут, а ваши протоколы намерений для нас неубедительны”.
И оспорить практически нереально, минЭко практически всегда на стороне экспертов.

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > kolpants 26.04.2018. 15.00

  nu ko tu jaucies! kas tev nav skaidrs? !!!
  Runa ir par tiesiskuma neesamību – nu neesam mes tiesiska valsts , ja pat saeimas deputāti pārdodas, ka tik ir pircēji –

  neiedomājie s tik lielīties, ka tavā putina krievijā ir beztiesiskāk un trakāk – nu neticu – lūk, neticu un viss

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 26.04.2018. 12.04

Kad RĒZIJA KALNIŅA reklamēja tautas partiju tajā pozitīvisma kampaņā, kura beidzās ar gandrīz valsts nāvi

viņai pēc tam uzreiz iedeva ada labākās aktrises tituli – diez ko tad tagad dos – es domāju ka lāčplēša ordeni

nu sudrabai jau skaidrs – tur jautājumi nav

vispār – tas ir traki , kas notiek pasaulē

50 % koraļļi jau izmiruši bet redz – veikloņi strukturēto ūdeni tirgos – kā saka – miroņiem plaksterus dalīs

+3
-2
Atbildēt

0

Janis Plavins 26.04.2018. 10.31

Pārtikas un veterinārais dienests ir saņēmis nevis sūdzības, bet SIA Memory Water pašu iesniegumu (no PTAC), jo paši lūdzām, lai visi pārliecinātos, ka BIO sertifikācija atbilst definētajiem kritērijiem. Viņi bija mūsu ražotnē un par to arī pārliecinājās.

Turklāt asociācijas piedāvā sertifikāciju visiem ražotājiem, kuri spēj pierādīt produkta atbilstību augstajām prasībām. Lai to izdarītu nepieciešams augstas kvalitātes dabas resurss. Tāds Latvijā ir tikai 3-5 ražotājiem.

Tieši tāda alternatīvā BIO sertifikācijas institūcija darbojas arī Vācijā, šeit ir vairāk informācija par Vācijas institūciju: http://www.bio-mineralwasser.de/startseite-die-zeit-ist-reif.html

+3
-6
Atbildēt

1

  Sskaisle > Janis Plavins 26.04.2018. 12.01

  Pļaviņ – kāpēc neieliki saitīti par Latvijas institūciju ?
  Vācija vismaz pagaidām vēl ir tiesiska valsts – RECHTSTAAT – ne tā kā Latvija …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 26.04.2018. 10.29

Mutes ciet!
Negatīvās informācijas atfiltrēšanas pozitīvo efektu ir neapgāžami pierādījuši profesori Šarls Atāns un Ruperts deBīls no Nanomistikas univeristātes. Sevišķi pozitīvi caurplūdes efekts izpaužas informatīvo plūsmu moderatoru naudas makos.

+11
-2
Atbildēt

2

  Janis Plavins > J.Biotops 26.04.2018. 10.35

  Ha ha … tie ir izdomāti vārdi un izdomāta iestāde. Tur jau tā lieta, ka nav pierādījuši pretējo!

  +1
  -6
  Atbildēt

  2

  kaaposc > Janis Plavins 26.04.2018. 10.38

  Jāni, esat dzirdējis par tādu Rasela tējkannu (Russell’s teapot)?

  +7
  -2
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > kaaposc 26.04.2018. 10.50

  Tējkanna ir tuvā radniecībā ar visiem zināmo neredzamo rozā vienradzi. Šis raksts rada pamatu aizdomām, ka tieši tas, joprojām neredzami rozā, ieperinājies Labklājības ministrijā, kur iebarojis kompetentus darbiniekus ar no Mēness frekvencēs attīrītām bioveslīgām driģenēm.

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Janis Plavins 26.04.2018. 10.43

  Parunāsim, ja spēsiet pierādīt apvainojošos apgalvojumus par izdomātajiem vārdiem. Un – kad varēsiet pierādīt ka Jūsu kompānija nedarbojas no Siriusa atjājušu reptlokoku uzdevumā.
  Manis rakstīto par naudas plūsmu pozitīvo efektu taču neapstrīdēsiet?

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

  Kamielis > J.Biotops 26.04.2018. 10.43

  Žetons!

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

Janis Plavins 26.04.2018. 10.15

IR žurnāls pret Latvijas ražotāju veic brutālu nomelnošanas kampaņu. Vēl pirms raksta publicēšanas tika IR iesniegta oficiāla vēstule, kur minēti pasaules līmeņa zinātnieki – ūdens pētnieki, kuri ir pierādījuši ūdens atmiņas esamību, t.sk. Nobela prēmijas ieguvējs L.Montagnier. Skat citus komentārus. Te apskatāma arī dokumentāla filma par Prof. Nobela prēmijas laurēāta L.Montagnier pētījumu par ūdeni: https://youtu.be/R8VyUsVOic0

Tomēr visu šo sniegto informāciju žurnāls IR nepublicē šajā rakstā, rupji pārkāpjot savu ētikas kodeksu, kur ir teikts:

Žurnālists nedrīkst publicēt informāciju bez pamatotas pārliecības par tās ticamību.

Komentāri nedrīkst balstīties uz nepatiesiem faktiem vai sagrozītu informāciju.

Izplatot informāciju, kas var ietekmēt cilvēka reputāciju, ir jādod viņam iespēja izteikties.

Rakstā minētais vietējais zinātnieks V.Kaščajevs strukturētu ūdeni nav pētījis. Bet izsakās par to rupji un neapdomīgi. Tādejādi kompromitējot pats sevi.

+3
-7
Atbildēt

2

  tonijs > Janis Plavins 26.04.2018. 10.33

  Kur tu redzi brutālu nomelnošanas kampaņu? Žurnāls IR dara to, kas žurnālistiem jādara- informē par faktiem un notikumiem, un sniedz dažādus viedokļus. Lasītāju ziņā paliek tas, kam ticēt. Par ūdens brīnumainajām īpašībām neizteikšos (lai gan tām neticu), bet tas, ka bio-ūdens sertifikātu brīnumūdens ražotājs faktiski ir izsniedzis pats sev, ir acīmredzams.

  +7
  -1
  Atbildēt

  1

  Janis Plavins > tonijs 26.04.2018. 10.42

  Žurnāls ignorējis daudzus būtiskus manus komentārus, kuri nav iekļauti šajā konkrētajā rakstā internetā. Tur jau tā lieta, ka mans pat rakstiski speciāli sniegtais viedoklis ir ir ignorēts, rupji pārkāpjot pašu IR ētikas kodeksu. Man pat ir oficiāla vēstule, ko sniedzu pirms intervijas.

  BIO ūdens sertifikācijai ir augstas prasības un to var Latvijā izpildīt tikai daži ražotāji, cik zinu kuriem ir piedāvājumi nosūtīti.

  Tādēļ nekāda pašizsniegšana nav, arī PVD pavisam nesen ir pārliecinājies par atbilstību. Tas, ka zinu šos cilvēkus, nenoliedzu, tomēr tas nemazina ūdens faktisko atbilstību noteiktajiem BIO kritērijiem 🙂

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Janis Plavins 26.04.2018. 10.33

  Pļaviņ, jūs te nevainojiet žurnālu IR.
  Jūs sevi pavērtējiet. Ko jūs man konkrēti gribiet iestāstīt – ka jūs aizstāviet savas tiesibas škiesties ar ES fondu naudu pārdododt apvārdotu ūdeni?
  Brīnišķīgi, ka zinātnieki pēta ūdeni, ka ūdenim ir atmiņa utt. Ziniet, RL ir raksts par augiem – izrādās , ka tur ir vel trakāk kā ar ūdeni – izrādās , ka augiem ir nervu sistēma un intelekts – jūs saprotiet ?! Jūsu ūdens atmiņa ir sūds un pieci, salīdzinājumā ar atklājumu, ka augi spēj komunicēt .
  Tad kā turpmak dzīvot, ja gaļu ēst ir slikti, augiem sāp un viņi raud, bet ūdens ir tāds, kas ienāk tavā ķermenī – draņķu pasaulē ar atmiņu par balto un tīro universu – un tad tāds no ķermeņa – kā no konclāģera iznāk ārā ?

  Ja te uzmetaties par domātāju un varoni – tad līdz galam – mēs te neesam no vakardienas

  IR nevis vēršas pret Latvijas ražotājiem, bet , manuprāt, ļoti bieži tieši pretēji – nepamatoti šos saslavē – gandrīz kā padlaikos – kad bija tie propagandas raksti par kombainieriem druvās un atslēdzniekiem rūpnīcās.

  +3
  -2
  Atbildēt

  2

  Janis Plavins > Dusma 26.04.2018. 10.44

  IR vienkārši 90% no mana viedokļa nav publicējuši, lai arī iesniedzu to rakstiski un viņi parakstījās par tā saņemšanu oficiālā drukātā vēstulē. Tādēļ mans viedoklis un norādes uz zinātniskajiem pētījumiem, lai arī haotiski, bet atrodams daudzajos šajos komentāros.

  +1
  -6
  Atbildēt

  2

  kaaposc > Janis Plavins 26.04.2018. 10.52

  kā jau Kaščejeva kungs minēja, tie jūsu pieminētie “zinātniskie pētījumi” nav atkārtojami, bet tas nozīmē, ka tiem ir nulles vērtība. Viena lieta ir viedoklis, cita lieta – zinātne. Žēl, ka jūsu gadījumā šīs lietas nepārklājas. Es saprotu, ka jūs esat ieņēmis galvā, ka jūsu misija un sūtība šai saulē ir padarīt veselu visu nāciju (pie viena nopelnot, saprotama lieta), bet zobena vietā jūs nejauši esat paķēris beigtu zivi, vicinoties pret katru, kas mēģina norādīt uz kļūdu.

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Janis Plavins 26.04.2018. 12.13

  Jāni nu kaunie – zinātniskie pētījumi paši par sevi nav nekāds pamatojums.
  Ir jābūt starptautiski atzītiem akadēmisko pētījumu rezultātiem.
  Tu mūs pazemo , nepacenzdamies pat kaut cik nopietnus pamatojumus savai pozīcijai – nostājai šeit uzrakstīt.

  Tu uzvedies kā varmāka, saproti. Tu vienkārši esi nekaunīgi izmantojis Latvijas valsts pērkamību – asbolūto ministriju korumpētību – un centies tagad to aizstāvēt

  es nepadošos – es savu viedokli nemainu – un nemainīšu – viss

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

Janis Plavins 26.04.2018. 10.08

Turklāt pasaulē ir vēl vairāki zinātnieki, kuri atzīst strukturētā ūdens koncepciju un veikuši reālus pētījumus:

a. Staņislavs Zeņins – zinātņu doktors, KF Veselības ministrijas Federālā klīniski eksperimentālā Zinātniskā pamatojuma, tradicionālo diagnostikas un ārstēšanas metožu laboratorijas vadītājs. 2003.g. aizstāv doktora disertāciju par ūdens atmiņu un struktūru, pierādot un raksturojot strukturēta ūdens uzbūvi. S. Zeņins, izmantojot modernās pētniecības metodes (refraktometrija, šķidrumu hromatogrāfija, protonu magnētiskā rezonanse) pirmo reizi radīja strukturētā ūdens ģeometrisko modeli, bet pēc tam, izmantojot fāzu kontrasta mikroskopu, ieguva šī strukturētā ūdens attēlu.

b. Pensilvānijas universitātes (ASV) Prof. Rastum Roy izteicis, ka ūdens struktūra ir daudz svarīgāka nekā ūdens ķīmiskais sastāvs.

c. Emeritētais Londonas universitātes profesors Martin F. Chaplin
Viens no pasaulē vadošajiem ūdens pētniekiem. Kopš 2000.gada ir izstrādājis un regulāri papildina savu interenta lapu “Water structure and science” , kura piedāvā ļoti plašu un zinātniski pamatotu informāciju ikvienam interesentam, kurš vēlas ko vairāk uzzināt par ūdeni. Martin F. Chaplin ir kritisks pret saviem kolēģiem, kuriem ir jau gatavs viedoklis par ūdens spēju saglabāt informāciju. Viņš uzskata, ka visi argumenti un fakti ir jāņem vērā pirms izdarīt kādus secinājumus. Viņš saka, ka ūdens ir visvairāk pētītā viela uz pasaules, bet tā īpašības un funkcijas ļoti vāji izprot ne tikai sabiedrība kopumā, bet arī zinātnieki, kuri ikdienas strādā ar šo vielu.”

Papildus informācija un atsauces: http://www.memorywater.com/lv/scientists

+3
-8
Atbildēt

0

Janis Plavins 26.04.2018. 10.06

Sttrukturētais ūdens nav pseidozinātne.

Prof. Luc Montagnier zinātniskajā pasaulē atzīts zinātnieks, jo atklājis HIV un par šo atklājumu ieguvis Nobela prēmiju. Nobela prēmijas laureāts Prof. L.Montagnier veica dubultaklo eksperimentu, lai pierādītu, ka ūdens ir informācijas nesējs, kur daļa ūdens paraugu tika “saindēti” ar HIV vīrusa DNA, to fiziski pielejot klāt ūdenim.

Daļa ūdens paraugiem nekas netika pieliets klāt fiziski, tikai 1h tika atskaņotas HIV vīrusa DNA frekvences. Rezultāti ir dramatiski – visos ūdens paraugos ar 98% precizitāti ir HIV vīrusa DNA. Tātad daļa no tiem tika nodota fiziski, bet daļa tikai ūdenim klausoties šīs HIV DNA frekvences. Kā tas ir iespējams? Tikai gadījumā, ja ūdenim ir atmiņa. Tātad ūdens ir līdzīgs kā mūsu auss, tai nav starpības, vai skan dzīvā mūzika, vai tā skan caur skaļruni. Nereti auss pat nespēj atšķirt, kad ir dzīvā mūzika, kad skaļrunis. Tieši tāpat reaģē arī ūdens uz frekvencēm – skaņām. Šis fenomens nākotnē paredz milzīgas iespējas ārstēt cilvēkus, nevis ar ķimikālijām, bet tikai ar ūdeni un tā frekvencēm. Šis eksperiments pamato skaņu terapijas, homeopātijas un citu alternatīvo medicīnas jomu efektivitāti.

Vairāk informācijas: http://www.memorywater.com/lv/scientists

+3
-9
Atbildēt

2

  Sskaisle > Janis Plavins 26.04.2018. 10.25

  piedodiet – precīzi uzrakstījāt, ka Nobela prēmiju saņēma par HIV atklāšanu, nevis par strukturēto ūdeni. Tā ir milzīga atšķirība. Apmēram tas pats, kas dzejnieks izdod vienu ģeniālu dzejoli un viss pārējais viņa radītais dzīvo tikai šī viena ģeniālā dzejoļa ēnā.

  Citi zinātnieki ir pierādījuši, ka plastmasas pudelēs ūdens inficējas ar bifenolu un citām baktērijām – tad – kā iznāk – ka tieši man jātic?

  Starp citu, homeopātija ir laba – tādā placebo līmenī – ja tici – derēs, ja netici – tai ir nulle vērtība. Ar akadēmisko medicīnu tomēr ir konkrētāk – tā kā –

  ja vajag nošeptēt miljonus – tad izrādās , ka zāles nevajag – varam kļūt veseli ar strukturētu ūdeni

  šorīt dzirdu – lielākā daļa Latvijas pesnionāru iztiek no 300 eur mēnesī

  kā sudrabai, kā kalniņai , kā šitam kundziņam un visiem tiem no LM utt – kā nesprūst vēl apzagt tautu – paēdiniet tos pensionārus ar pilnvērtīgu pārtiku, panāciet , ka Rīgā tiek slēgta Kundziņsala un ka tiek uzlikti filtri apkures katlu mājām

  nevis škaidities ar miljoniem un tad vel mūs ar pekstiņiem barot

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Janis Plavins 26.04.2018. 19.32

  Strukturēts ūdens nav nekāds grafēns, un tā nav nekāda zinātne, ja nu vienīgi labklājības ministra elektorātam. Tas ir visu augu un dzīvnieku pamatā. Tas bērzu sulās un svaigi slauktā pienā. Tas ir kūstoša ledus ūdens un katrs to var pagatavot mājās. Nespēju aptvert projekta rentabiĺitāti, ja nu vienīgi ūdeni neizsniegs mazturīgiem, kā daļu pabalsta un nedos bērnu namos maizes vietā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 26.04.2018. 09.38

manuprāt, ar likumu ir jāaizliedz saeimas deputātiem pelnīt ar reklāmam,
MANA BALSS virzīt tautas iniciatīvu, ka saeimas deputātiem ir pienākums reizi mēnesī par velti pārdoties prieka mājās.

Otra lieta – tas ir tikai un vienīgi kārtējais pierādījums tam, ka valsts – mūsu Latvijas valsts ir kļuvusi par bandītu citadeli. Ja Labklājības ministrija žēlojas, ka nav nauda , ko piešķirt patiešām nabadzībā nīkstošiem un mirstošiem , bet ir nauda brīnumūdeņiem, gluži , kā ārstniecības iestādēs jau oficiāli sāk strādāt gaišreģi un eņģeļu sūtņi – tad šādai valstij nav tiesību pastāvēt

būs jāizlemj , kam atdoties – putinam vai makronam

+3
-3
Atbildēt

0

J.šveiks 26.04.2018. 08.50

atkal jauns nano ūdens , zilā kalna Martas ūdenim Marta bija radījusi kautkadu ticību , bet šim brīnumam nez vai radīs , aiz noteikumiem varbūt stāv atkal kāds martinzonam līdzīgs

+7
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: