Stambula tepat Latvijā 6

Komentāri (6)

Margarita Krauca97 13.02.2018. 13.37

Nu kāpēc krist otrā gravī, kur mums Latvijā sabiedriskajā modelī vīrietim ir pieņemts -būt agresīvam , bet sievietei padevīgai. Pilnīgs blefs! Lai likumi strādātu , tie ir vienkārši jāpilda, neviena Konvencija nepalīdzēs.

+2
-1
Atbildēt

1

  tonijs > Margarita Krauca97 13.02.2018. 17.08

  Domāju ka mūsu Tieslietu ministrs Rasnačs, balstoties uz savu bēdīgo pieredzi, nepiekristu Jūsu viedoklim par Latvijas sabiedrisko modeli.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > tonijs 13.02.2018. 21.59

  Ko jūs, prokremliskie koprofāgi, pļūtītu, ja Rasnača kungs būtu iedevis sievai purnā?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 10.02.2018. 17.58

Vismaz 5 x esmu vērsusies pēc palīdzības centrā Marta. Visas reizes esmu strupi atraidīta.
Pēdējoreiz uz turieni zvanīju, kad portālā cietušajiem,lv meklēju info, kur sameklēt juriskonsultu tieši varmācības jautājumos. Pārgurusi īgna sievietes balss man atbildēja, ka c Marta nodarbojas tikai ar cilvēktirdzniecības un seksuālu noziegumu upuriem. Ka viņu juristi ir pārslogoti un nekādu citu info viņi sniegt nespēj

Tagad lasu, ka pat visādas akcijas notikušas un kas tik vēl nē

Varbūt būtu vērtīgi publicēt centra budžetu – cik no naudiņām aiziet ne un piedarbiņos un cik un kā reālai palīdzībai upuriem.

Ja būtu referendums un būtu jābalso – man laikam būtu protesta balsojums – vai nu nē vai es atturētos

Nabadzību un beztiesiskumu, atbildīgo iestāžu bezatbildību un korumpētību šī konvecija nenovērsīs, tāpēc jēgu tās pieņemšanai es neredzu.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 10.02.2018. 17.51

cik negodīgi tomēr – Nagle – nu uzrakstiet – kāpēc ir tā, ka bāriņtiesa Zaigas dēlu grib atdot tēvam – nu nevar tā būt, ka bāriņtiesa grib bērnu atdot varmākam? Ja sieviete drīkst tiesāties , bet negrib – tad , kas tur ir “apakšā”? Kas ir tas, ko jūs neuzrakstiet? Vai tiešām sabiedrībai jākārto sievietes dzīve?

No šī raksta man atkal nepaliek skaidrs- kā Stambulas konvecija novērsīs varmācību ģimenēs. Ja Boļšakova saka, ka likumi nu ir bez caurumiem, tad kur problēma? Kāpēc vēl vajag konveciju? Mums taču ir visādas starptautiskas konvecijas , kuras aizstāv cilvēktiesības, bet vai tās kautkādā veidā ir nodrošinājušas, ka samazinās noziegumi? Ka Latvijā nostiprinās tiesiskums? Kādā veidā?

Te piemin sievieti , kuru nosita jūnijā, ka viņa jau meklēja palīdzību valsts iestādēs pirms savas nāves. Kā tad konvecija tagad aizstāvēs tādas sievietes? Punkcionāri turpinās naudu notriekt pa starptautiskiem komandējumiem, saņems prēmijas un piemaksas , bet kāds sausais atlikums no tā upuriem?

+2
-1
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 12.02.2018. 00.44

  Tas ir labi, ka gribi tikt skaidrībā. Te vēl vari palasīt par Stambulas konvenciju:
  “Konvencijā pieminētas, bet Latvijā vēl neieviestas prasības ir, piemēram, krīzes telefons, kas strādā visu diennakti, iespēja tikt pie tiesu medicīnas eksperta, tiklīdz kāds paziņo par izvarošanu (nevis pēc vairākām dienām), jāievieš regulāras informēšanas kampaņas. To visu sagaida līdz ar konvencijas ratificēšanu.

  Jau vairākus gadus pret konvencijas parakstīšanu visstingrāk iestājas Nacionālā apvienība un tās vadītā Tieslietu ministrija. “de facto” noskaidroja, ka vairākas bažas, ko sakarā ar konvenciju izsaka Tieslietu ministrija, balstītas uz nepareiziem pieņēmumiem.”
  https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/_de-facto_-latvija-jau-ieviesti-80-no-stambulas-konvencijas-normam-14190884

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam