Kangeris: jāatver slūžas 2

Komentāri (2)

Sskaisle 12.01.2018. 10.19

http://www.delfi.lv/news/national/politics/pauls-par-cekas-maisiem-visi-tacu-zinaja-kurs-ir-kurs.d?id=49634843&com=1&no=0&s=1&r=9658&reg=1#c72938607

Tikai nevajag – Paula kungs! Čekisti bez čekas ziņotājiem būtu vieni paši atbildīgie, viss būtu miljons reižu vienkāršāk un mēs šodien visi – ne tikai kalvītis un viņam līdzīgie, dzīvotu kā paradīzē – ja ne šī čekistu ģeniālā metode par līdzvainīgiem slepkavībās un visos citos noziegumos padarīt arī čekas ziņotājus , pie tam – par tiem izmantojot gudrākos un talantīgākos sabiedrības pārstāvjus.
Tā kā – svēta lieta ir, ka nesodīts noziegums rada jaunus noziegumus un mēs visi redzam – ka inteliģence , jo īpaši radošā inteliģence atkal kalpo varai – tai, kura Latvijas valsti ir izzagusi vārda tiešā un vārda pārnestā nozīmē.

Es nemaz negaidu – nesagaidu , ka visi čekas kalpi atzīsies un nožēlos savus noziegumus – nē – pavisam noteikti lielakā daļa liegsies un melos un manipulēs.

Uz tā fona mana cieņa pret Rokpelni tikai aug.

RAIMOND PAUL – un kā justies tiem mazmazbērniem, kuru vecvecākus čeka noslepkavoja, vai nomocīja izsūtījumos un citās reperesijās? Kā tiem nabagiem justies pretī allaž priviliģētajiem čekistu un čekas kalpu mazmazbērniem?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.01.2018. 18.14

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/09.01.2018-11-gundars-reders-aivars-eipurs-un-arno-jundze.id115070/

RS izdod valsts finansētu avīzi Konteksts. Vienā no pag. gada nr bija Mārtuževas recenzija par Rokpeļņa Muzejs . Recenzente ne ar vārdu nepiemin par čekas aģenta atzīšanos un par Rokpeļņa apgalvojumu, ka šis romāns ir autobiogrāfisks. Ignorē to, kaut gan tas ir tas, kāpēc romāns vispār tika uzrakstīts.

Cita RS biedre – Inga Žolude arī raksta par Rokpeļņa romānu – arī ne vārda par čekas kalpa atzīšanos. Bet Jundzem tas netraucē apgalvot, ka RS aktīvi sprieduši un spriež par literātu saistību ar čeku. http://www.satori.lv/article/atminai-vajag-telpu

Kad sabiedrību interesē konkrēts viedoklis, atbildība , tad RS Jundzes personā paziņo, ka ir tikai sabiedriska organizācijā – gluži kā kāda alus dzērāju biedrība … kad jātērē valsts nauda – LLC pazudušie 100 000 eur , Ventspils RM , stipendijas, stipendijas un mūža stipendijas un komandējumi , radošo cilvēku statuss ar visām no tā izrietošām privilēģijām – ā – tad RS un Jundzem ir pavisam cita nostāja – dodiet dodiet mums naudu , mēs esam tautas dvēsele un sirdsapziņa …. zemiski kalpi jebkurai varai , kura maksā ….tāds ir mans iespaids

0
0
Atbildēt

0