Tieslietu sistēmai jārīkojas 8

Komentāri (8)

Sskaisle 16.01.2018. 11.08

un te vēlreiz par NA politiķiem …..

Beatrise Gore pievienoja 2 jaunus attēlus.
23 h · Riga ·
Ak tiko atcerējos amizantu gadījumu no reketieru periodiem 90tajos.
Mūsu kantorī kur salikām pirmo nr ž. ” Balle” ieienāca vienā dienā trīs vīri, divi tādi būdīgi bez kakliem , viens galvenais tāds kārns ar līku degunu, atņēma žurnāla gatavoto disketi.. ieslēdza mani direktora kabinetā un pieprasīja naudu, jo tad bija aizdevuši tam kantorim piķi komjiem.
Maksāt atteicos jo vēl žurnālam viss līdz galam nebija pabeigts..
Man tai brīdī bij sarunāts SWH radio žurnālam reklāmas ieraksts ar modelēm ko izveidojām pie Ingusa Baukšķenieka mājās uz kasetēm , bet vaidzēja piedzīt labāku kvalitāti lai palaistu to pa rādio.
Tad savdabīgam tipāžam teicu, ka man galīg tagad nav laika un jāskrien uz rādio ka varētu parunāties citu x… pie viena piedāvāju , sakot ka viņš izcils tipāžs, ka labprāt viņu sabildētu.. viņš bija pilnīgi apstulbis no piedāvajuma! atdeva disketi un izlaida mani ārā.. lai gan pēc tam zvanīja pa analogo telefonu man uz mūsu fotostudiju, un pieklusinātā balsī lēni, tēlaini draudot ka pienācis laiks un ārā jau kokiem lapas krīt..
Mentiem tad nebija nozīmes, tie bija bezspēcīgi..
Piezvanīju Guntim Indriksonam lai saprastu kas jādara.
Guntis mani uzaicināja parunāties uz hokeja spēli Sporta pilī, kur ierados neprātīgi sapucējusies – Valentīno pa dārgo pirktā kompinē , biezās bordo zīda zeķēs ar platu mežģīni un špiļkās…
Mēs lōžā skatījāmies hokeju.. Es tad pamatīgi izgāzos jo man galīg neinteresēja hokejs , spēles laikā pētiju zāli kur augšā virs ledus arēnas bija piekārta tāda šiltīte ar uzrakstu Balderis..uzprasīju kas tas? Guntis tad bij šokā ,neticēja ka neko nebiju dzirdējusi par Balderu un domāja ka es jokojos… nespēja aptvert ka esmu tik stulba.
Apkārt priekšējās rindās sēdēja visi tā laika lielākie bosi ,bet augšējās rindās satraukti skraidelēja sīkie bandīti reketieri..
Izturēju tik vienu spēles setu un aizgāju savos uzdevumos.
Pēc tās vienas pasēdēšanas publiskā telpā Guntim blakām, mani vairs neaiztika un nezvanīja neviens no viņiem.
Pēc tam jau gadus vēlāk atpazinu to interesanto tipāžu tas bija Guntars Krasts Latvijas Ministru prezidents 1997 gadā..

Lietotāja Beatrise Gore attēls.
Lietotāja Beatrise Gore attēls.

+1
0
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > Dusma 16.01.2018. 17.02

  Un ar šitādu muti tu baznīcā Dievu lūdz,mele?+++++++++++++====2008. g. februārī izstājās no TB/LNNK. Kopš 2009. gada politisko partiju apvienības Libertas.lv biedrs (partija 2009. gada Eiropas parlamenta vēlēšanās nepārvarēja 5% barjeru, un Eiropas parlamentā neiekļuva).https://lv.wikipedia.org/wiki/Guntars_Krasts

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.01.2018. 10.33

Te ir tikai kārtējais piemērs tam, ka kamēr pie varas Latvijā būs kremļa kalpi – NA – par tiesikumu varam pat nesapņot

http://www.la.lv/ministrija-tik-daudz-piemaksu-ka-nespej-apkopot/#comment-9583491

Tieslietu ministrija pērn izmaksājusi tik daudz prēmiju, piemaksu un naudas balvu, ka tagad tai trūkstot resursu, lai spētu šos datus apkopot. Turklāt ministrija arī neredzot pamatojumu, kāpēc sabiedrības pārstāvjiem šāda informācija vispār būtu jāzina.

Dzintara Rasnača vadītā ministrija atbildē uz oficiālu informācijas pieprasījumu apgalvo, ka tā pat nevarot nosaukt konkrētu prēmēto darbinieku skaitu. Esot vien zināms, ka “aptuveni 240 Tieslietu ministrijas nodarbinātajiem 2017. gadā kā papildu atlīdzība aptuveni 2780 reizes” ir tikušas noteiktas un izmaksātas prēmijas, naudas balvas, piemaksas, noteikti dažādi pabalsti, veikta samaksa par virsstundu darbu, kā arī piešķirta veselības apdrošināšana.

+1
0
Atbildēt

1

  tonijs > Dusma 16.01.2018. 18.53

  Rasnačam patīk dalīt prēmijas un pušķot eglīti- lai tad liek mierā tieslietas, kuras viņš ne spēj, ne arī vēlas sakārtot, un iet strādāt par Ziemassvētku vecīti.
  http://jauns.lv/raksts/zinas/264981-tieslietu-ministrija-dasni-pieskirtas-premijas

  Ministrs Rasnačs svarīgas sēdes laikā rotaļājas ar sevi un glāzi
  Ministrs Rasnačs darba laikā čivina internetā
  Dīvaināko ministru topā pirmo vietu nopelnījis Dzintars Rasnačs
  Avots: jauns.lv

  0
  0
  Atbildēt

  0

vitalisvita 13.01.2018. 02.26

Patīkami ir apzināties,ka LU ir tādi mācibspēki kā profesors Kalvis Torgāns , kuri, pretstatā šķietami mafizajiem “Rīdzenes sarunu” politikāņiem, ir patiesi ieinteresēti atjaunot to tiesisko Latviju, kuru pirms simts gadiem bija iecerējuši tās dibinātāji. Paldies profesoram !

+5
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.01.2018. 22.44

nezinu nezinu – viens ir ,kas notiek ar tām lielajām lietām , kurās miljoni pāriet no kabatas kabatā, bet viena cita lieta, kas , manuprāt, ir ne mazāk bīstama – ir tas tiesiskais nihilisms, tā trulā netaisnība un beztiesiskums mazajās lietās

savas māsīcas nosišanas lietā esmu atzīta pat cietušo un man ir tiesības tikai uz morālu kompensāciju – es netiesājos par mantojumu, vai īpašumu. Mani radi, kuri man uzreiz pateica, ka esmu muļķe, kurai nav kur likt savu laiku – uzvaroši man prasa – nu gads ir pagājis, cik talu esi tikusi ar savu – kā viņi saka – tiesāšanos – man jātzīst, ka necik – jo lietā nav pat aizdomās turamais un pilnīgi viss izrādās ir izmeklēšanas noslēpums, arī tas , kāpēc VP neierosināja lietu uzreiz pēc māsīcas nāves ….

Domāju, ka tā vaina , tā problēma ir dziļāka sakņota visā sabiedribas morālē vai precīzāk – amoralitātē

Un te es pamatskaidrojumu tomēr redzu apstāklī, ka Latvijā valda un visu nosaka čekisti = oligarhi. Kamēr visa sabiedrī ba to nemainīs – tikmēr arī tiesu sistēmai attīrīties būs grūti, ja ne neiespējami

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Dusma 11.01.2018. 22.49

  nu es vairs neprotu skaidri izteikties

  vispirms ir jānotiek lustrācijai – mums jāzin, kuri bija tie, kuri ATMODAS laikā sadarbojās ar čeku un nodrošināja čekistu privilēģijas atjaunotajā Latvijā

  Tagad te nosoda Rokpelni, bet citiem čekas ziņotājiem valsts piešķir mūža stipemndijas, kamēr upuriem – nav pat morāls gandarījums ….

  tautai – mums ir garīgi jāattīrās un jāsāk ar lustrāciju

  ja mēs esam mierīgi pieņēmuši čekas upuru nāves, tās kā argumentu vairs nepiesaucot, tad nedrīkst par arguemtnu kalpot paziņojums, ka daži čekas kalpi aiz bailēm varētu izdarīt pašnāvību – “godīgs” čekas ziņotājs pašnāvību netaisīs

  nu labi – ne gluži par tēmu, bet tomēr

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

jurists 11.01.2018. 21.38

Paldies prof. K.Torgānam par pamatoto viedokli! Jācer, ka Tieslietu padome beidzot pieķersies šai lietai.
Jau pirms 3 gadiem rakstīju, ka Satversmē noteiktā tiesnešu neatkarība nenozīmē, ka tiesnesis nav atbildīgs par sava darba kvalitāti. Tiesneša neatkarība nav privilēģija savās interesēs. Tiesas tiek finansētas no nodokļu maksātāju līdzekļiem, un sabiedrībai ir tiesības prasīt, lai tiktu aizsargātas likumā noteiktās personu tiesības un tiesiskās intereses. Amerikāņu žurnālists Hanters Stoltons Tomsons savulaik ir teicis, ka “mēs nevaram gaidīt, ka cilvēki respektēs likumus un kārtību, kamēr mēs nebūsim iemācījuši to darīt tiem, kuriem ir uzticēts šos likumus īstenot (piemērot).”
sk. http://www.juristavards.lv/doc/265309-tiesnesis-ir-tiesu-sistemas-atslegas-amats/

+5
0
Atbildēt

0