Vai vērts pieņemt likumu par Otrā pasaules kara dalībnieka statusu? 8

Komentāri (8)

J.šveiks 16.11.2017. 16.43

man nav saprotams , kam tāds sū…tfu , mēsls vajadzīgs , 2 . pasaules karš beidzies pirms 72 gadiem , ja kaŗja laikā demobilizēja latvijas pilsoņus , tad tie bija vismaz jau pie 20 gadu vecuma robežas ( no mobilizācijas centās izvairīties) , tad tagad tiem pāri 90 gadiem ,pa lielo jau kapu kalniņā, izskatās pēc pielīšanas kremlim , nu ja , krievu partija itkā atsakās no kremļa atkarības un mūsu bāleliņi gatavi sārkanās šausmas , kuras te ienesa krievija , pielīdzināt Latvijas brīvības cīnītājiem , iznāk ka latviešu sieviešu un bērnu slepkavnieks konōnovs tiek pacelts uz viena pjedestāla ar tiem kuri krita pie blīdenes cīmnoties pret boļševizmu , kautkā neiet kopā , liekas smadzenes šīs idejas autoram transformējušās caur anālo atveri kanalizācijā

+2
0
Atbildēt

1

rinķī apkārt 16.11.2017. 16.13

Mūsuprāt, likumā izpaužas kara zaudētāja pazemojums un revanšisma piegarša +++ Latvijas Republika 2. pasaules karā nepiedalijās vnk tādēļ, ka 1941. gadā, kad kara darbība pārsviedās Latvijā, Latvija valsts jau bija okupēta un savu neatkarību atguva tikai pēc 50 gadiem – 1991. gadā, tad par kādiem uzvarētājiem un zaudētājiem – revanšistiem, god Ilmārs Puteklis šeit raksta?

0
0
Atbildēt

1

  rinķī apkārt > rinķī apkārt 16.11.2017. 18.39

  Latvijas Sociālistiskās partijas mājas lapā pats arī atradu atbildi savam jautājumam 🙂

  …..Visu Draudzības Kurgānā pārstāvētās Latvijas delegācijas dalībnieku vārdā mēs vēršamies pie Latvijas Republikas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ministru prezidenta Māra Kučinska:

  “Godājamie kungi! Mēs lūdzam Jūs stingri ievērot Satversmē pausto un sargāt Latvijas Republikas suverenitāti, sperot visus nepieciešamos soļus, lai izvairītos no mūsu tautām bīstamas un nevajadzīgas iesaistes savstarpējā militārā konfrontācijā starp Krieviju un NATO bloka valstīm. Mēs lūdzam Jūs nepieļaut situāciju, kuras rezultātā mūsu Dzimtene un tauta atkal tiktu ierauta globālo lielvaru rēķinu kārtošanā, neļaut svešām varām risināt savus konfliktus uz mūsu zemes un cilvēku dzīvību, uz Latvijas tautas likteņa rēķina.”

  59.Draudzības kurgāna tikšanās dalībnieku vārdā:

  130. Latviešu strēlnieku korpusa un latviešu partizānu brigādes veterānu biedrības priekšsēdētājs
  Ilmārs Puteklis

  Latvijas Sociālistiskās partijas priekšsēdētājs

  Vladimirs Frolovs
  2017.gada 2.jūlijā
  Draudzības Kurgānā

  https://socparty.lv/lv/search/?query=ilm%C4%81rs+Puteklis

  0
  0
  Atbildēt

  0

basta 16.11.2017. 16.07

autoram
Ir jāpieņem likums par WWII agresora statusu un bargi jāsoda ikviens nolādēts fašistiskais – staļiniskais izdzimtenis, kurš absolūtā ļaunuma formas tērpā, kopā ar krieviem pastrādāja zvērības pret Eiropas tautām, kurš kara laikā pret Latvijas civiliedzīvotājiem veica bandītiskus uzbrukumus, laupīja, izvaroja un slepkavoja, vai kurš, svinot 9. maiju, ir uzkrāvis uz sevi atbildību par desmitiem miljonu nevainīgu cilvēku nāvēm.. Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma un par katru staļinisko izdzimteni, kurš būs iemanījies izvairīties no tribunāla bendes cilpas, sods ir jāpārnes uz viņa pēcnācējiem. 21. gadsimta Eiropā fašismam nav vietas.
Miljards gadus jūs degsiet ellē, tomēr mana svēta pārliecība, ka jums “atbrīvotājiem” elle ir jāpiedzīvo vēl šai saulē.

0
-1
Atbildēt

1

  just1birdcherry73 > basta 16.11.2017. 16.31

  Piedod, bet ja jau tev patīk tik popmpozas kategorijas, nacisti un tie, kas dienēja viņu armijā, arī pastrādāja noziegumus pret Eiropas tautām. Tāpēc, ja visus sarkanarmiešus automātiski par noziedzniekiem, tad arī leģionārus tāpat. Un štrunts par to, ka karš bija liela sūdu bedre, kas izcūkoja neskaitāmas dzīves. Ja ne citādi, to varētu izmantot, lai mācītos. Piemēram to, kā runāt, lai neizklausītos pēc ebreju nīdēja pat ja tu viņu iznīcināšanu neuzskati par pieminēšanas vērtu.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  basta > just1birdcherry73 16.11.2017. 16.54

  “Piemēram to, kā runāt, lai neizklausītos pēc ebreju nīdēja”
  ————–
  Man jebreji pirmkārt asociējas ar tiem ASV cionistiem, kuri investēja WWII kara gatavošanā triljonus (mūsdienu mērogos) ASV nodokļu maksātāju naudas, industrializējot Krieviju un līdz zobiem apbruņojot staļinisko režīmu, kas jau bija nogalinājis vairākus desmitus miljonu pašu pilsoņu. Bez tā Staļins pat Baltijā nebūtu uzdrīkstējies iebrukt. Diemžēl tikai Hitlers saprata ar ko tas draud Eiropai un izdarot preventīvo uzbrukumu PSRS, novērsa lielāko daļu eiropiešu nāvi vēl 1941. gada vasarā, kam priekšnesis bija etnocīds, “Baigais gads” un tūkstošiem poļu virsnieku slaktiņš Katiņā un citur. Pārējām, pussarkanām, Eiropas valdībām pat krievu intervence Spānijā nelika aizdomāties.
  Man jebreji saistās arī ar vienu no drausmīgākiem fašistiskiem izdzimteņiem, Iļju Ērenburgu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > basta 18.11.2017. 01.59

  kas jau bija nogalinājis vairākus desmitus miljonu pašu pilsoņu

  Ага, ведь от нас до сих пор скрывают, что на самом деле в СССР до 1937 года проживало около 500 млн человек, поэтому могли себе позволить расстрелять несколько десятков миллионов человек, для чего нужно было тоже несколько миллионов человек: строители лагерей, транспортники, и т.д. и т.п.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: