Barševskis: Austrumlatvija nostrādā labāk nekā Daugavpils 4

Komentāri (4)

Pandora 26.10.2017. 00.03

Kā tad tā? Pēc ceturtdaļgadsimta neatkarības kādā Latvijas pilsētā ir nelatviska vide? Kas tie par meliem! Biju aizbraukusi uz Daugavpili – meitenes veikaliņos un kafejnīcās labprāt runāja latviski un visādi vēlējās būt eiropiskas. Eiropas čempions spīdvejā Andžejs lieliski runā latviski un jūtas patriots pat pēc vairākiem Polijā nodzīvotiem gadiem. Kā tad te daži to latvisko vidu iedomājas – latviešu gēna taču vairs nav. Ir tikai kultūra. Vai arī tās nav. Par Rīgu Daugavpils ir daudz latviskāka. Jau manā bērnībā okupētajā Rīgā Latgales krievi iebraukuši vienmēr runāja latviski.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.10.2017. 11.21

es saprotu kāpēc oligarhi un viņu kalpi NELP un visi likumīgie bandīti ienīst žurnālistu Kupču

http://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/lr/94060/augstskolam-pieder-naktsklubi-un-veikali-bus-jaizskiras/

+1
0
Atbildēt

0

J.Biotops 24.10.2017. 17.42

“…“Daudziem par Daugavpili ir izveidojies maldīgs priekšstats, ka pilsētas nelatviskā vide var radīt zināmas sadzīves problēmas..” – vai rektors pats tic, ka kāds, izvēloties augstskolu, neapskatīsies, kur tā atrodas un tā neuzzinās Daugavpilij paša piedēvētās nelaimes?
Stāsta, ka Boloņā arī neesot tik komfortabla dzīve, kā dažās citās Eiropas pilsētās, bet šie tumsoņi nosaukumu nemaina. Un kas tā tāda Kembridža īsti ir un kur atrodas? RTU ar steigu jāpārdēvē par Viduslatvijas…

+2
0
Atbildēt

0

traductrice 24.10.2017. 10.35

A ko tik sīki mērķi? Kāpēc nosaukumu aprobežot ar Austrumlatviju? Davai, vismaz Vislatvijas, ja ne Piebaltijas nosaukumu! Ja jau “reformē un reorganizē”, tad lai ir ar vērienu, nevis niekoties pa sīkumiem vien.

+3
-2
Atbildēt

0