ZZS un “Saskaņas” slepeni vienotā ārpolitika 51

Komentāri (51)

Polished Concrete Floors 07.01.2020. 21.29

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: ir.lv/2016/08/17/zzs-un-saskanas-slepeni-vienota-arpolitika/ […]

0
0
Atbildēt

0

duratrans nyc 05.01.2020. 16.20

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: ir.lv/2016/08/17/zzs-un-saskanas-slepeni-vienota-arpolitika/ […]

0
0
Atbildēt

0

พนันบอล 08.12.2019. 17.41

… [Trackback]

[…] Here you will find 95559 additional Info on that Topic: ir.lv/2016/08/17/zzs-un-saskanas-slepeni-vienota-arpolitika/ […]

0
0
Atbildēt

0

blog 08.11.2019. 19.51

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: ir.lv/2016/08/17/zzs-un-saskanas-slepeni-vienota-arpolitika/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: ir.lv/2016/08/17/zzs-un-saskanas-slepeni-vienota-arpolitika/ […]

0
0
Atbildēt

0

moonlight 18.08.2016. 21.46

0
-2
Atbildēt

0

moonlight 18.08.2016. 21.15

Cvībaks

Pēc čekas mērgļu, kolorado lenteņu, WWII, staļinisma un GULAG apoliģētu: VVF un Zatļera, seperātā (ciniski uzspļaujot abām pārējām Baltijas valstīm) brauciena uz 9. maija svinībām Maskavā, es nemestu akmeņus ZZS ministru virzienā. Viņu darba tikšanās ar Dvorkoviču nebija nekas tāds, par ko varētu nošaut kā trakus suņus par noziegumiem pret cilvēci, vai pat tikai nosodīt par Latvijas reputācijas graušanu.

+2
-3
Atbildēt

0

heinrihs 18.08.2016. 19.53

Lato Lapsas teiktais:

Man ir burtiski daži teikumi sakāmi par trim Latvijas ministriem – vienas konkrētas partijas pārstāvjiem, kuri augusta sākumā bija sadomājuši it kā cēlu valstisku mērķu vārdā paslepus tikties ar Krievijas vicepremjeru.

Protams, tagad var mēģināt visādos veidos kult putas un pūst miglu acīs, novirzot uzmanību uz to, kurš bija kādā statusā, kuram par ko vajadzēja vai nevajadzēja ziņot un kādā tieši formā, kurš bija kā pienākumu izpildītājs, ko zināja vai nezināja it kā īstais valdības vadītājs, utt.

Šie kungi (un dāma) to arī aizrautīgi dara, cita starpā enerģiski piesaucot Latvijas zivjrūpnieku, piena pārstrādātāju un vispār visu lauksaimnieku intereses. Kā nu viņiem nekult un nepūst, ņemot vērā to, kāds lielmeistars šajās disciplīnās ir viņu partijas saimnieks.

Bet būtība no visas šīs izlocīšanās, palīgu piesaistīšanas un enerģiskās demagoģijas nemainās. Es jums pateikšu, kāda ir šī būtība – mums ir darīšana ar stulbumu un nodevību.

Kāpēc stulbumu? Tāpēc, ka jābūt tiešām neglābjamiem stulbeņiem, lai iedomātos, ka Krievijas vicepremjers būs tas, kurš pašreizējā ģeopolitiskajā situācijā var kaut ko principiālu mainīt Latvijas sieriem, sviestiem un šprotēm.

Nevar – un, ja trīs Latvijas valdības ministri to neapjēdz, tad viņiem šī praktiski demonstrētā stulbuma dēļ vien vieta būtu Vilkadirkšņu gaterī.

Bet štrunts par šo stulbumu. Runa ir par to, kādu signālu šie trīs ministri ir devuši Krievijai.

Šis signāls ir skaidrs un pat muļķim nepārprotams: tovarišči, esiet droši, šī ir zeme, kur jūs atradīsiet cilvēkus, ar kuriem – ja tikai dot cerību, ka viņu sīkās vēlmītes un vajadzībiņas, īstenojoties noteiktiem nosacījumiem, varētu tikt apmierinātas – var sarunāt visu un jebko.

Tādi alkatīgi, savu un savu barotāju vajadzību pārņemti ļautiņi šai zemē atradās pirms trīsdesmit devītā un četrdesmitā gada, tādi te acīmredzami ir arī pašlaik. Tā sacīt, Viļa Lāča idejas nemirst.

+8
-1
Atbildēt

0

lno 18.08.2016. 12.05

Pirms 25 gadiem 18. augustā Maskavas TV sāka raidīt Gulbju ezeru…

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/eriksmaris/CqISc_wXEAA3dLV_zpshi0lhyqn.jpg

+2
0
Atbildēt

2

  andrejs > lno 18.08.2016. 17.07

  viņu vidū īsts laptvietis, Dzera49 vārdiem runājot, “aborigēns” Borja Pugo…

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  moonlight > lno 18.08.2016. 21.05

  lno

  Kā šodien atceros, kad pie manis no rīta ieradās mans pārvaldnieks un paziņoja, ka ir iestājusies “melnā diena” un palūdza ieslēgt TV. Es biju satriekts līdz sirds dziļumiem un, bēdīgākais, ka mani līdzekļi bija saguldīti precē, tā kā uz ārzemēm laisties arī nebija liela jēga un nekas cits mums neatlika, ka sākt dzert. Jau pievakarē mans pārvaldnieks pateica: atceries, manus vārdus, “šodien 1991. gada 19. augustā pulksten 18:00, šī huiņa var vilkties nedēļu, varbūt divas, nekādā ziņā ilgāk par mēnesi”, bet es biju tik demoralizēts, ka tam neticēju.

  19 augusts.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

no tuvienes 18.08.2016. 09.33

Diemžēl jāatzīst, ka 25 gadu laikā nekur tālu no “padomiskās” domāšanas neesam tikuši. Valstī dominē “savējo” bīdīšana un piesegšana. Augstās pozīcijās partijās un valsts pārvaldēs “izlolotie un pieredzi” guvuši PSRS laikā. Neskaitāmie korupcijas skandāli, atrašanās interešu konfliktos utt. Tā mēs savu valsti iznīcinām.

+7
0
Atbildēt

0

andrejs 17.08.2016. 23.40

Tāds dīvains virsraksts: “ZZS un “Saskaņas” slepeni vienotā ārpolitika”

Tālāk tekstā:

“slepeni ar Dvorkoviču tikušies trīs ZZS ministri – finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, satiksmes ministrs Uldis Augulis un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs -, no kuriem tikai pēdējais par iespējamu tikšanos ar Krievijas vicepremjeru esot informējis ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču”

Izrādās, ka Rinkevičam tas nebija noslēpums… Varbūt tā tomēr ir Vienotības, ZZS un SC “slepenā” ārpolitika? Ne jau velti šīs partijas vienoti atbalsta UA dalīšanu krieviem, pseidobēgļu ievešanu valstī un sadarbojas daudzos citos jautājumos.

+3
-6
Atbildēt

0

lno 17.08.2016. 21.31

moonlight . Dižķibele jau arī tīrais nieks, vai ne?:)

+1
-1
Atbildēt

1

  moonlight > lno 18.08.2016. 10.25

  lno

  Sauc kā gribi, par “dižķibelēm” vai “veiksmes stāstiem”, no nosaukumiem nekas nemainās.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

vvilums 17.08.2016. 13.09

SB – Šķele viens no lielākajiem valsts izzadzējiem.

Salīdzinājumā ar Lembergu 0 pret 200.

+4
-1
Atbildēt

1

  moonlight > vvilums 17.08.2016. 14.22

  vvilums

  Salīdzinot ar čekas izstrādātiem, Vienotības prokremlisko mērgļu, zagļu un pederastu īstenotiem, valsts nozagšanas megaprojektiem: TECII 2. kārtu, LM , Citadeli, Air Baltic un citiem, Andra un Aivara sastrādātais, kā maza bērna šļupsti.

  +1
  -13
  Atbildēt

  0

Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 12.53

Prasās glups jautājums – “..kas tad ir vainīgs, ka valdībā ir smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga ZZS varza..?”

No kurienes viņi uzradās, jedritvaikociņ..? Tauta taču bija patriekusi gan Lembergu, gan Šķēli, gan Šleseru..? Kā tas iespējams..?”

Kā tas iespējams, ka “latviskā valdība”, ar kuru mūs mierināja Āboltiņa, kad sauca smagos noziegumos apsūdzēto un viņa ZZS bandu valdībā, tagad izrādās ir prokrieviska…? Un neviens neko nevar izdarīt, jo smagos noziegumos apsūdzētajam pieder totāla vara, Saeimas vairākums(zzs,sc un sudraba) balsojumos un citu partiju kombinācijas rezervē gadījumam, ja kāda no esošajām koalīcijas partijām gribētu ko mainīt.

Vienotības troļļi tēlo nezinīšus un labprāt izsakās “ne pa tēmu”..

A pa tēmu slabo..? Viss, kas atliek tagad vienotībniekiem un nacionāļiem – spēlēt lētu futbolu un spārdīt Puzes kaku no vienas nometnes uz otru. Mēs ņipričom, saka liekulības karaliene zanE, tas ir nacionāļu mēsls, viņu dēļ Vienotībai vajadzēja “stiprināt valdību” ar smagos noziegumos apsūdzēto. Vienotības nometnes aizstāvības pozīcojas šeit ir ļoti švakas, jo fakti ir graujoši. Tāpēc vislabāk ir uz tiem nereaģēt un pārvērst strīdu uz personālijām. Vienvārdsakot – uztaisīt balagānu un visu vainu nogrūst uz partijas “Ventspils liedags” večiņām. Vispār jābūt skaidram – ja nebūtu šīs Lemberga sīkpartijas, nebūtu arī viņš pie varas.

Kad es portālā divus gadus prasu – kas atbildēs par to, ka Dombrovskis bez Saeimas uzticības balsojuma gāza bezlemberga valdību, kas vainīgs, ka Vienotība, ignorējot tautas gribu Rīkojuma Nr2 referendumā, aicināja padzīto Lembergu un viņa ZZS valdībā –

pretī saņemu mēmu klusumu.

Pat zanE, kura ar savu liekulību un demagoģiju var attaisnot un izskaidrot dajebko, klusē…Atliek tik nomurmināt par susuriņa mēnessērdzību, gaudošanu, paranoju vai “susuriņš piedzēries”.. Pareizi, jo ko no dzērāja var prasīt..

Bet ko nevar zanE, to var cilvēks, kurš IRā sevi dēvē par “žurnālistu” – Aivars Ozoliņš. Jā, tur ir pavisam cita skola, pa visam cits rūdījums. Ozoliņš savu liekulības talantu izkopa Šķēles kontrolētās avīzes Diena laikā, kad ilgstoši slavināja vienu no lielākajiem valsts izzadzējiem. Šķēles rokaspuiša Liepnieka pazemojumi, kad tas ar pirkstu norādīja Ozoliņam, ko Ulbrokas saimnieks grib redzēt Dienas rakstu slejās, tā norūdīja “žurnālistu”, ka viņš izdomāja ģeniālu atrisinājumu –

Izrādās, Lembergu neviens nav saucis valdībā, jo smagos noziegumos apsūdzētais vairs nav ietekmīgs mūsu valstī..

Un vsjo, papīri tīri – Vienotība sauca valdībā savu sabiedroto ZZS, kas, atbrīvojusies no Puze briesmoņa žņaugiem, tagad veidos “latvisku valdību” .

Vārdiem “latviskā valdība” te ir vislielākais uzsvars, jo tikai zem šādas sedziņas var taisīt promaskavisku “čiki driki”.

Tā ir klasika – aiz patriotiskiem saukļiem slēpt nodevību, zaglību un melus.

Daži Lemberga troļļi(ģenerālis un Ēriks) steidz izmisīgi iebilst – “kāpēc tavējie zatlerieši var ar SC, bet ZZS nevar..?”.

Daudzi vispār nesaprot Rīkojuma Nr2 uzdevumu – atbrīvoties no oligarhiem un likvidēt bīstamo SC un ZZS tandēmu.

Pašlaik ar Jūsu rokām šim tandēmam atkal esam atdevuši varu un smagos noziegumos apsūdzētais turpinās to, ko Zatlers ar savu Rīkojumu un tauta uz laiku apturēja.

Tagad mazliet par varu.

Ja kāds domā, ka SC pašlaik nav vara Latvijā, tad viņš ļoti maldās. Vispirms ir jāuzdod jautājums – kāpēc ir vajadzīga vara partijai? Pareizi(susurs saka man priekšā) – lai izpildītu partijas uzstādījumus. Un kādi tad ir SC mērķi un vajadzības?

Pašlaik(Putina valdīšanas laikā) SC politika ir – pēc iespējas vairāk kaitēt Latvijas valstij. Un tagad centrālais jautājums –

KURĀ POZĪCIJĀ SC VAR DOT VISLIELĀKO KAITĒJUMU LATVIJAI?

Vai esot Zatlera valdībā, kur viņiem ar Lembergu nav Saeimas vairākuma un, kur SC katrs solis būtu, kā zem palielināmās lupas, viņi varētu ko kaitēt.? Pie mazākā sānsoļa būtu izmesti no valdības. Bet esot opozīcijā ar tagadējo Saeimas sastāvu, SC var izpildīt savus pamatuzdevumus – nesekmēt integrāciju, veicināt korupciju un zagšanu, necīnīties pret iedzīvotāju aizbraukšanu no valsts, nedomāt par valsts attīstību un, galvenais, – pēc iespējas lielāka ekonomiskā atkarība no Krievijas.

Vienīgais, kas ir pieņemams kā valdības partneris SC, ir smagos noziegumos apsūdzētais Lembergs. Un pašlaik mēs redzam to visu.

Un nav nekādas “slepenās sarunas” – tas tiek darīts publiski speciāli. Tauta tiek sagatavota jau priekšlaicīgi un Puzes briesmonis kopā ar Putina draugiem iezīmē savu teritoriju. Vairs nav jākaunās, jābaidās vai jāuzmanās no šīs tuvināšanās.

Kā kompensāciju par “latviskās valdības” zaudējumu, tauta saņems labumus no SC un Vienotā Krievija sadarbības līguma. Augļi sāks parādīties uz vēlēšanām, kas tikai pavairos SC un ZZS popularitāti.

Vēl mazliet šajā “latviskajā valdībā” nacionāļiem atļaus nodrošināt mums “latvisko, nacionālo minimumu” un tad jau NA arī vairs nebūs vajadzīga.

+5
-8
Atbildēt

16

  Skaisle > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 13.04

  kā es tevi saprotu:)

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  Baiba. > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 14.21

  >Skumjais Bruņinieks

  Jums gan viegli, esat sarakstījis veselu grāmatu “Man mīļais Zatlers”, atliek vien sakompilēt izvilkumus, apmainīt teikumus vietām un bez kādas piepūles malt vienu un to pašu. Bet tas vairs nespēj uzrunāt, ieskābušu un neskaitāmas reizes sildītu zupu nevienam vairs nevar iesmērēt kā svaigu produktu. Jūs esat pārcenties.

  +16
  -5
  Atbildēt

  0

  uz Baiba

  Jūs jau tā pati zanE vien esat..

  Kā pieminat negatīvi Zatleru, tā Lemberga trollīši ģenerālis un Ēriks uzreiz klāt un ar plusiņiem Jūs apbārsta bagātīgi.

  Radniecīgas dvēselītes..

  Pat Divu podu virsaitis lno, kuru Jūs aplejat ar mē..iem, Baibu ar plusiem apsiekalo, jo Zatleru taču nomelnojiet.

  Kad Zatlers ir nozākāts, Jums, visiem idiotiem, uz kādu laiku sirds ir mierīga, jo pašiem tad savs stulbums mazāk jūtams ir. Smagos noziegumos apsūdzētais, kuru Jūs visi kopīgiem spēkiem ievilkāt valdībā, tagad sāk likt kājas uz galda un rāda savu īsto dabu. Par to, kas pie tā vainīgs, labāk nerunāt..nepatīkami un nav jau arī attaisnojumu. Pastulbajai Bet var iestāstīt, ka pie visa vainīgs ir Lemberga vēlētājs. Un ja izvēlēsim Lembergu no Ventspils, tad atbrīvosim arī Latviju no smagos noziegumos apsūdzētā žņaugiem.

  Bet man Jūs visus ir jāsarūgtina – pat, ja Lembergs pieteiktos ceļojumam uz Marsu un tur apmestos uz dzīvi, savu aitu un aunu karaļvalsti viņš kontrolētu un komandētu arī no turienes. Un pat, ja notiktu dabas brīnums un Puzes punduris aizietu pēkšņi pie Pētera, latvieši, kas di..sā līšanas tehniku un klanīšanos kungiem ir izkopuši līdz pilnībai, atrastu kādu jaunu, svaigu pakaļu un to pielūgtu visādos veidos.

  Bez tā latviets nevar…

  +5
  -10
  Atbildēt

  0

  klusais > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 17.34

  SB –

  kāda starpība ir starp latvieti parasto kurš pielūdz Lembergu un SB , kuram svētais ir Zatlers ? 🙂

  Pieļauju , ka pamatos nekāda 🙂

  +12
  -4
  Atbildēt

  0

  Baiba. > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 17.53

  >Skumjais Bruņinieks

  Paldies par tik augstu novērtējumu. Zanei ir rūdījums pret dižciltīgajiem latvju dēliem, kuru vienīgais pašapliecināšanās veids ir neveiksmīgi mēģinājumi pazemot sievietes. Man vēl daudz jāmācās, bet pseidopatriotus, neveiksminiekus un nīkuļus jau esmu iemācījusies atšķirt.

  +11
  -4
  Atbildēt

  0

  uz kluso

  Kļūdaties, liekuli!

  Man Zatlers nav “svēts”, kā Jūs izsakāties. Man svēta ir ideja, ko Zatlers ar Rīkojumu Nr2 mums visiem piedāvāja.

  Dzīvot tiesiskā valstī bez smagos noziegumos apsūdzētā – par tos es cīnos.

  Bet Jums, kā Vienotības šestjorkai, kas barojās no lielo zēnu atmestajām kripatiņān, vislabākā vide(kā lielajam vairumam) ir ar Puzes mazo vīriņu, kuram pats klanāties līdz zemei.

  Jums svētais ir gļēvais Dombrovskis, kuru Sistēmas vārdā nelietis Lūsis apbalvoja ar nosaukumu “valsts vīrs”.

  Par ko tad Lūsis ir tik pateicīgs “valsts vīram”.. ko..?

  Jūsu svētais lācīgis salūza gnīdas Bērziņa priekšā un kļuva par nožēlojamu lupatu. Jūsu svētums, klusais, beidzās pie Dombrovska portfelīša Nr3 un tur arī pazūd..jo Jūs esat par gļēvu, lai uzdrošinātos apšaubīt sava “svētā” karoga godaprātu.

  Jūsu “svētais”, vienmēr godinātais Dombrovskis izrādās ir nelietis, kurš salūza zem savas ģimenes kredītnastas un nelietīgi izmantoja kredītbrīvdienas. Bet latvietis – parastais tādu pretīmnākšanu no bankām nedabūja. Vienkāršajam, mazajam cilvēciņam, lai nebankrotētu un nomaksātu banku procentus, vajadzēja atstāt savu Dzimteni.

  Jūsu “svētais” lācītis, lai glābtu savu ādu un nodrošinātu silto, labi apmaksāto vietu Briselē, atdeva varu smagos noziegumos apsūdzētajam.

  ZZS sarunas ar krieviem ir Jūsu, klusais, “svētā tēva” Dombrovska sausais atlikums.

  Interesanti, klusais, mums ir diametrāli pretēji uzskati par trijām personām.

  Es vienmēr esmu aizstāvējis Repši un Zatleru. Un ne jau tāpēc, ka tie man svēti ir. Viņiem ir viena kopēja īpašība – viņi gribēja veidot mūsu valsti bez smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga. Viņi pretojās Sistēmai un tas izraisa manī pret viņiem cieņu.

  Jūs viņus nīstat un nievājoši izsakāties par tiem.

  Toties Jūsu varonis ir lācītis, kas PASAUCA atpakaļ smagos noziegumos apsūdzēto.

  Jūsu nomelnotie Repše un Zatlers nesalūza Sistēmas priekšā, bet slavētais “valsts vīrs” lācītis piemīza bikses, jo sava labklājība bija svarīgāka par valsti.

  Jūs, klusais” esat tāds pats gļēvs lupata, kā Jūsu “varonis” Dombrovskis. Un vēl tukšs lielībnieks, kas tēlo portālā svarīgu, informētu personu.

  Mums ir dažādi uzskati par svētumu un godaprātu. Jūs šajā Lemberga valstī nepazudīsiet, esmu pārliecināts, jo vienmēr atradīsiet kam pieglausties.

  +3
  -11
  Atbildēt

  0

  klusais > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 18.46

  SB – kā Jums patīk gari rakstīt 🙂 Man gan atmiņā no Zatlera ir ZOO dārzs, cīņā ar Auderu , sievas implantu bizness , “lūpas uzmešana” ar sekojošu Rīkojumu Nr.2 ( esmu pārliecināts , ka Lembergs būtu savs čoms , ja nebūtu nostājies pretī 🙂 ) , ” tanki ” , partijas sapulču šovs ar telefonu atņemšanu un apsardzes firmu , platoniska mīla … 🙂

  Īsumā vienīgais darbs , ko izdarīja bija Rīkojums Nr.2 , kurš arī nebūtu tapis ,ja nebūtu kašķis par otro termiņu 🙂

  +13
  -3
  Atbildēt

  0

  uz kluso

  Bet man atmiņā 344 slavinājuma komentāri Zatleram Ir portālā pēc Rīkojuma Nr2.

  Un, lūk, Jūsējais –

  “..Man patika. Vecis aizgāja uz visu banku, jo saprata, ka negrib būt klauns.

  PAREIZI SKATOTIES NO VISĀM POZĪCIJĀM..!”

  Un zīmīgi,

  Jūsu pieminētie bubuļi – ZOO dārzs, cīņa ar Auderu, sievas implantu bizness, lūpas uzmešana, atriebība par nepārvēlēšanu utt- bija jau pirms tam. Bet tas nemaisa Jums Zatleru slavināt.

  Tā kā turiet labāk muti ciet, liekuli.

  +3
  -12
  Atbildēt

  0

  klusais > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 19.18

  SB – manuprāt viens neizslēdz otru . Man tiešām patika , bet tas neizslēdz situāciju , ka nebūtu bijis Rīkojuma Nr.2 , ja būtu otrs termiņš . Satikās divi gaiļi , kas uzrīkoja šovu uz kura pavilkās kaudze ļaužu – ar to es domāju ZRP 🙂

  P.S. Starp citu neskatoties uz visu negatīvo Lembergam ir virkne lietu , kuras viņš ir izdarījis labi 🙂 Melnbalto TV laiks jau ir pagājis 🙂

  +9
  -6
  Atbildēt

  0

  lno > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 20.50

  Skumjais Bruņinieks. Atgādināšu, ka klusais jau toreiz izteica pieņēmumu, ka rīkojums Nr.2 ir egoistisku motīvu diktēts. Kas sagaidīja Zatleru pie pils pēc uzstāšanās TV? Tie bija NA jaunieši, kuri naivi cerēja, ka nu tik sāksies skaista dzīve:) Iespēja pašā sākumā tika izpurgāta ar Zatlera tankiem, piebeidza Vienotība…

  Paldies par 2 podiem, tomēr būtu labi beidzot izlemt, kas es esmu – nacists vai boļševiks:)

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 21.52

  Bruņiniek,tu spried ļoti pavirši. Skaisti runāt ir viena lieta,cita un daufz būtiskāka ir ,lai runām sekotu darbi. Zatlers absolūti neprata runāt un vēl mazāk darīt.

  . Lembergs runā izcili -godavārds -tiešāk un precīzāk ar jebkuru mācītāju. Lemberga problēma ir tā,ka viņa runas ir krasā pretstatā ar darbiem. Es esmu domājusi,ka viņam mēlīte vieglinlokās,jo viņš skaidri apzinās,ka viņa teiktais viņam neuzliek pienākumu to piepīdīt darbos.

  Vienīgā politiķe,kurā klausos,pat ja ne visam piekrītu ir Vīķe Freiberga.

  Arī Dombrovskis neprata runāt,bet vismaz tā nemuldēja kā zatlers

  Lūk

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 23.47

  pievienojos klusā viedoklim. Turklāt Zatleram ir slikta gaume un nespēja atbilstoši reaģēt uz situāciju. Nāk prātā kaut vai tusēšanās pa Pekinas Olimpiskajām spēlēm, laikā, kad krievi iebruka Gruzijā. Brauciens uz modes session Lietuvā nākamajā dienā pēc Zolitūdes traģēdijas. JV apmeklējums un arī tagad viņš turpina vazāties pa visādiem krieviskiem pasākumiem, Vaikuļes krievu randiņu un pat Ļepsa (!!!) koncertu Dzintaros ieskaitot.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > Skumjais Bruņinieks 17.08.2016. 23.50

  Zanei ir rūdījums pret dižciltīgajiem latvju dēliem, kuru vienīgais pašapliecināšanās veids ir neveiksmīgi mēģinājumi pazemot sievietes.

  —–

  atceros cik pieklājīgi zane “diskutēja” ar Betiju Ceļmali. Tur nebija ne miņas no pazemošanas. zane mums visiem varētu būt labs piemērs. Riktīgs rūdījums!

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  klusais > Skumjais Bruņinieks 18.08.2016. 08.46

  andrejs – es gribētu piebilst , ka Zatlera gadījumā lielu lomu spēlē sievietes kas apkārt , neapšaubāmi lielākā loma pieder Lilitai , pieļauju , ka kādu brīdi arī Sondore spēja ietekmēt viņa rīcību 🙂

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  moonlight > Skumjais Bruņinieks 18.08.2016. 10.31

  klusais

  Ne jau Lilitai savajadzējās piedalīties kara noziedznieku, civiliedzīvotāju masu slepkavu, marodieru, kapu un pieminekļu apgānītāju un vecenīšu izvarotāju šabašā 9. maijā Maskavā un ne jau Lilitu vilka apmeklēt krievu bandītu, čekistu, mauku un pederastu shodņjaku “JV”. Sondores uzdevums bija tikai to mēslu pieskatīt, lai tas kaut ko nesadara uz savu galvu, bez čekas saimnieku akcepta.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  moonlight > Skumjais Bruņinieks 18.08.2016. 11.34

  lno

  Kas sagaidīja Zatleru pie pils pēc uzstāšanās TV? Tie bija NA jaunieši

  Nu gan nodevi, pulka poļitruma mīluli, kaujas un politisko mācību teicamniek! NA jaunieši WWII staļinisma un GULAG apoliģētu? Zārkā, baltās čībiņās, NA jaunieši redzēja to kropli.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Skaisle 17.08.2016. 12.41

Kā tad izpaužas tas slepenums?

Un vai tiešām runa ir tikai par ZZS, vai pie kremļa uz vēdera nelien visu Latvijas partiju sūtņi ?

+3
-3
Atbildēt

0

lno 17.08.2016. 11.47

dzeris49. Aborigēni, kas balso par šīm trijām partijām – un ko tad jūs gaidījāt, ko bļaujat?

_____________________

Iā, traģiski, toties tev tomēr kāds prieciņš. Tātad atliek tikai SC?:):):)

+4
-13
Atbildēt

5

dzeris49 17.08.2016. 11.21

Vai, kāds pārsteigums!

It kā ZZS īpašnieks Lembergs sen nav pasludinājis NATO par lielāko Latvijas ienaidnieku, tāpat, kā “sorosītus” un pārējos, kas pieturas pie kaut vai kādiem demokrātijas un liberālisma standartiem.

Tāpat gan, kā ZZS tuvākie iedeoloģiskie partneri NA, un realākie sadarbības partneri SC.

Aborigēni, kas balso par šīm trijām partijām – un ko tad jūs gaidījāt, ko bļaujat?

+14
-4
Atbildēt

2

  vvilums > dzeris49 17.08.2016. 12.18

  Džeris- “Tāpat gan, kā ZZS tuvākie iedeoloģiskie partneri NA”

  Neesu pamanījis, lai NA būtu pasludinājusi NATO par lielāko Latvijas ienaidnieku kā ZZS īpašnieks Lembergs .

  Ir jākonsolidē pāri palikušie proeiropiskie spēki ( V, NA un varbūt vēl kāds) nevis jāšķeļ saskaņā ar čekistu nostādnēm.

  +9
  -14
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > dzeris49 17.08.2016. 12.26

  NA zicpriekšēdētājs Dzintars sen sludina, ka tās tuvākais ideoloģiskais partneris ir NATO ienaidnieks Lembergs ar savu ZZS, un tie būtu tie proeiropeiskie spēki?

  +14
  -7
  Atbildēt

  0

sniega_roze 17.08.2016. 11.04

nu ar būvuzraudzību un ielu remontiem mūsu kaķu un alus varoņi noteikti netiek galā.

+6
-1
Atbildēt

0

ierados 17.08.2016. 10.53

Bija sen laiks, runājot par ZZS, domāt par to kā puzes lāčplēša kavalērijas divizionu, kuras ilgotā vēlme aizlēkšot līdz lielās austrumzemes neizsmaļamajām bagātībām lai atskrūvētu vaļā krānu trubas tālākajā galā. Varbūt mums ar’ nokritīs kāda drupačiņa. Te dažs labs ir gauži pārliecināts, vēl vairāk, pucē zirgus, šūdina auzu kules tālajam ceļam u.tml. izdarās.

+19
0
Atbildēt

0

Edite Gornova 17.08.2016. 10.18

Rievijas “Trojas” zirgs Nils Ušakovs padomju laika stilā sevi izlielījis 8. jūlija ( 2016) dāņu avīzē “Weekendsavisen” pa veselu lapaspusi lielā formātā ar savu potretu, arī lielā formātā. ” Baltisk brobygning ” ( Baltijas saskaņas tilts ) to sarakstījis Andrey Kazanov.Skaidri saprotams ka raksta saturs pasūtīts Krievijā.

Vēstījums ir Latvijai nedraudzīgs – valsts netiek galā ar reformām jo ir pārāk aizņemta ar cīņām ar saviem “skādi” radošiem nacionālās identitātes meklējumiem…, un tā palielina spriedzi starp divām savstarpēji ļoti draudzīgām kopienām ( latviešu un krievu ), un ka tikai viņš ir šīs “divkopienu “valsts draudzības garants.

Dāņu avīzēs diezgan bieži parādās apšaubāmas kvalitātes tendeciozi raksti par Latvijas politikas problēmām, kurus piegādā Krievijas pakalpiņi. “Weekendsavisen” ir akadēmiski izglītotas sabiedrības daļas avīze ar nopietnu analītisku saturu. Tādēļ mani izbrinīja, ka šāda rakstura reklāmas raksts parādījies nopietnā izdevumā. Es ļoti ceru, ka rakstu pamanīja arī Latvijas vēstniecība Dānijā, un uzrakstīja avīzei komentāru . Kā arī informēja Ārlietu

ministriju.

+18
0
Atbildēt

2

  vvilums > Edite Gornova 17.08.2016. 12.03

  Edite Gornova- “Tādēļ mani izbrinīja, ka šāda rakstura reklāmas raksts parādījies nopietnā izdevumā.”

  Jābeidz brīnīties, jāmostas un jāsāk saprast- aiz loga hibrīdkarš. Cik vēl vajadzīgi trauksmes zvani (Grūzija ,Ukraina), lai pamostos un beigtu brīnīties.

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

  ierados > Edite Gornova 18.08.2016. 08.31

  “Tādēļ mani izbrinīja, ka šāda rakstura reklāmas raksts parādījies nopietnā izdevumā”.

  Izbrīna mazināšanai īsumā mazliet vienkāršoti no vēstures. Boļševiku apvērsumu Krievijas impērijā pavadīja un nostiprināja spēcīga starptautiska marksistu organizācija – kominterne ar vairākām versijām. Aptvēra Rietumeiropu un Ameriku, legāla un nelegāla, zem dažādām izkārtnēm. Bazējās uz uzticamiem, zvērinātiem komunistiem, it sevišķi uz naudīgiem naivuļiem. Koba, piemēram, kopā ar bandu laupīja bankas, lai sarūpētu naudu revolūcijai. Lika lietā ziedojumu izkrāpšanu. Tā kā “igil” nav nekāds jaunizgudrojums. Kominternes mērķis bija globālais komnisms, kas faktiski bija PSRS, Varšavas pakta un SEPP mērķis. Pēc šo struktūru izjukšanas pašreizējā kremļa komanda Putina vadībā visiem spēkiem un līdzekļiem cenšas reanimēt minētos vēsturiskos līķus. Tādēļ tiek visās malās izraktas vecās kominternes rauga baktērijas, rūpīgi lolotas un dāsni barotas. Uzrūgst tūkstošiem “zinātnisku” pētījumu, sīkizdevumu, interneta lapu ar kremļa pasūtītiem meliem. Rietumu demokrātija to pieļauj. Kaut vai atceramies dāņu komunistu Herlufu Bidstrupu ar saviem PSRS tiražētajiem zīmējumu albumiem, kuru ideja vienmēr “svaiga” – ļaunais kapitālisms, sliktā Amerika. Rietumu demokrātija to pieļauj, tādēļ jau tā ir demokrātija.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

zanE. 17.08.2016. 08.30

…ne par tēmu, bet…tas raksturo premjerministra domāšanu, kas nāk no ZZS….skatos LNT interviju ar Kučinski un pārņem šausmas, kāds ir šī cilvēka morāles izpratnes līmenis…kā izrādās – viņa uztverē vainīgi ir tie, kuri pieķēruši Koļegovu “neprecizitātēs”, redz, 3 gadus viss bijis labi, tagad atradušās kļūdas par ko cilvēku nosodīt…nu-ū, pēc šādas loģikas arī pieķertu zagli nedrīkst sodīt par iepriekšējiem zagšanas gadījumiem, jo iepriekš taču nav bijis pieķerts!…un tad šī persona jāuzskata par godīgu, jo ļaunie ir tie, kuri to pieķēruši…

…diemžēl, neviens nevēlas pajautāt Kučinskim, vai tā ir ierasta prakse – izredzētajiem pietuvinātie zvana vēl augstāk stāvošiem, lai pasūdzētos par kādas kravas apskati muitas punktā…kā notiek izvēle kravas apskatei?…noteicošais ir deklarētās kravas saturs, kas iekļauts pastiprinātas kontroles sarakstā…un tam nav nekāds sakars ar firmas īpašnieku vai viņa radiniekiem, jo deklarācijai nav pievienots ne īpašnieku, ne radinieku saraksts….katru dienu tiek veiktas simtiem kravu pārbaudes…vai visi zvana premjeram?…vai arī – topošā VID vadītāja jau izvirzīšanas procesā sajutās tik varena un neaizskarama, lai spētu izmantot savu ietekmi…

…par ZZS ministru tikšanos un premjera vērtējumu – noskatieties atkārtojumu paši…tas IR jāredz!….

+29
-3
Atbildēt

1

  Ozols > zanE. 17.08.2016. 11.58

  par Kučinska pasivitāti un ZZS troiku pārsteigumu īpašu nav.

  bet par šo gan ir – “neviens nevēlas pajautāt Kučinskim” – vai presei un visai 4.varai nebūtu jābūt stipri asākai un analītiskākai? gan šajos 2 beidzamajos notikumos, gan citos. kā ziņas parādās, tā arī noklust uz jaunu ziņu fona. ar nepacietību jāgaida TV rudens sezonas atgriešanās – varbūt analītisko raidījumu atgriešanās kaut ko vairāk dos.

  +17
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: