Kaimiņš: lai tās sliekas iznāk laukā 79

Komentāri (79)

Jānis 28.12.2014. 22.17

puaro.lv/lv/tiesiskums-un-kriminallietas-intervijas/kononovs-kontrabandu-parvalda-vienotiba

Šādiem uzrādījumiem Kaimiņam VISPIRMS JĀPIEVĒRŠ UZMANIBA!

0
0
Atbildēt

0

angry 22.12.2014. 09.20

jauki! puisis laikam domā, ka sliekas ir kaitīgi dzīvnieki. jācer vismaz, ka par budžetu un ekonomiku viņam ir lielāka izpratne kā par lauksaimniecību

+1
-1
Atbildēt

0

v_rostins 20.12.2014. 18.02

Kaimiņam vajadzēja slieku vieta minēt cērmes, kas draud nosmacēt mūsu valsti.

+2
-5
Atbildēt

0

Bet 20.12.2014. 14.57

Kaimiņš, cik var spriest pēc intervijas , ļoti duāla personība: darīt daudz ko vēlas un arī plānotie darbi nav slikti bet , manuprāt, pamatīgi sapinies pats sevī un ilūzijās, un vai tiks no tiem pinekļiem laukā, rādīs laiks!

Pārāk raustīgs tips: šaudās no vienas ieceres pie citas! vajag koncentrēt spēkus nevisnosist brīvo laiku pa krogiem, ja vēlas kaut ko patiešām izdarīt…

Bez tam bondarieši jau nu nav nekāda Latvijas nākotnes izaugsmes veicinātāju parija. Bondaram nekas vairāk nerūp, kā gluži tas pats kas Sudrabai. Diemžēl , Kaimiņš to nespēj apjaust.

Bez tam spēks jau nav partijas biedru skaitā, bet gan kvalitātē un to nu mēs redzēsim pēc darbiem.

+9
-1
Atbildēt

2

  kristaps_freimanis > Bet 20.12.2014. 15.19

  Lai gan šams ir primāts un/vai ūberprimitīvists ar nelielu (?) paranoju (tagad jūs te visu sarakstīsit šā un tā), var gadīties, ka no džeka būs arī kāda jēga. Skandalēšana krogā atbilst viņa kopējam PR, tāpēc par to īpaši iespringt nav jēgas, muļķīgi gan, ka paģiru laikā sanāca sameloties. Tas nesmuki.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  edge_indran > Bet 20.12.2014. 15.24

  —————–

  “….Regīna Ločmele – Luņova arī staigā. Kāpēc? Tāpēc, ka tā lieta strādā.”

  ===============================================================================

  Kaimiņš ir normāls vecis, nekāds tur rinkēvičus, kas gadiem skapī tupēja.

  https://www.youtube.com/watch?v=Qv6IsHXvmsU

  — В общем, мне теперь из этого дома два пути:……

  0
  -1
  Atbildēt

  0

klejotājs 20.12.2014. 12.58

Šausmīgi plosāt Kaimiņu. Es saprotu, ka tas bezdiru bars saeimā nevar viņu ciest, viņš ir neērts viņiem visiem, neviens nezin ko no viņa gaidīt. Viņš nepatīk ne Urbanovičam, ne Brigmanim, ne Zolvitai un arī ne Zanei, ne Indrānu Ežai. Viņam, Kaimiņam, viegli neies arī viņa lecīgās dabas dēļ. Vai kāds redzēja kā viņš sajauca savā suņu būdā ar sūdiem Sļeseru un Godmani ? Smalki! Jauns talantīgs cilēks kurš ies savu ceļu, ja politmafija viņu nenomocīs. Ir portālam nevajadzētu piedalīties šajā ķengāšanā. Tikai tie pareizie cītīgie vidusceļa gājēji un pašlabuma meklētāji iet to “pareizo” ceļu!

pievienojos sirtaki, canoss, skumjamam br 20.36

+5
-16
Atbildēt

4

  gustaps > klejotājs 20.12.2014. 13.15

  Par tautas vēlētu Prezidentu! Par Kaimiņu! – kā skan?

  +10
  -3
  Atbildēt

  0

  lno > klejotājs 20.12.2014. 13.49

  Nekādā gadījumā, tikai par saeimas vēlētu Brigmani vai Āboltiņu:)

  +4
  -6
  Atbildēt

  0

  Bet > klejotājs 20.12.2014. 14.32

  Vai tad Āboltiņu kāda cita partija atbalsta un virza uz prezidenta amatu!

  Nevajag jau nu tā pārspīlēt, jo skaidri zināms, kas ieliks valsts prezidentu, nu gluži tāpat kā to izdarīja ieliekot Bērziņu!

  Vienkārši vajag paskatīties saeimas skaitlisko sastāvu un ja pietrūks balsu, tad Rasnačs atkal izpalīdzēs!

  +9
  -3
  Atbildēt

  0

  heinrihs > klejotājs 20.12.2014. 14.34

  >gustaps. Baidos, ka līdz tam vecumam, kurā cilvēks var kļūt par prezidentu (īsti nezinu, kāds tas ir Latvijā, bet mazāk par 40 gadiem nevarētu būt), Kaimiņš jau būs paguvis dzērumā kādu nosist – cik tur tā darba: cilvēciņš galīgā pālī brēc, ka šis ir Saeimas deputāts un visiem bļ–iem parādīs velnu, apsargs kāpjas atpakaļ, pakļūp, atsitas ar deniņiem pret leti/skapīti/vēl kaut ko un ir pagalam uz vietas. Tad deputāts var melot, ka apsargs gribējis šamo iekaustīt sakarā ar balsojumu par krievu Ziemassvētkiem/muhamedāņu ramadanu/Ķīnas ķeizara bizi utt., ziepes ir šā vai tā un prezidenta amats aiziet gar degunu.

  +10
  -3
  Atbildēt

  0

lno 20.12.2014. 11.18

Ko nu uzbrūciet susuriņam? Vai tad nu viņš dumjāks vai sliktāks par pārējiem fobiju pārņemtajiem? Viņš fano par Zatleru, citi par Vienotību, daži negrib saskatīt NA smičku ar MNA, daudzi MNA saista tikai ar NA, negribot atzīt, ka tie vajadzīgi ne tikai Brokai, bet arī Brigmanim un Āboltiņai. Katram savi favorīti un fobijas. Kamēr tā, tikmēr augstais nams kalpo zelta teļam un valda pār tiem, kuri sevi uzskata par visredzīgākajiem…

Aicinu visus apvienoties ap Kūtri kā Valsts prezidentu – viņa acu augstums būs vienā līmenī ar Krievijas vadoņiem, kas nodrošinās sapratni mūsu valstu starpā.

+6
-12
Atbildēt

4

  gustaps > lno 20.12.2014. 12.26

  Viens Gogola varonis “Mirušajās dvēselēs” saka apmēram tā: “Visi, visi te blēži un nelieši. Vienīgais kārtīgais cilvēks – policmeisters. Bet – starp mums runājot – arī cūka. Pat lielāka cūka par tiem pārējiem”.

  Visus esi kritiski izvērtējis, nav vairs ko preparēt. Atlicis vien policmeisters – tu pats. Ieskaties ar savu aso sarkastisko skatu spogulī. Kā ir ar to policmeisteru?

  +13
  -2
  Atbildēt

  0

  lno > lno 20.12.2014. 12.59

  gustaps. Visus esi kritiski izvērtējis, nav vairs ko preparēt.

  ______________________________

  Arī tev trāpīja? Zatlers, Brigmanis, Āboltiņa, Broka “наше все”? Cūkas ir gudri dzīvnieki, brīžam gudrākas par tiem, kuri pilda tām sili:):):)

  +3
  -10
  Atbildēt

  0

  v_rostins > lno 20.12.2014. 14.15

  lno

  daži negrib saskatīt NA smičku ar MNA

  ________________

  Daži nav pat gatavi uzlaizīt Ozoliņa vēmekļus un pieprasīt pakārt Naudiņu un Parādnieku par hokeja spēlēšanu.

  0
  -9
  Atbildēt

  0

  lno > lno 20.12.2014. 14.39

  Nu re. Nepatīk ne V, ne NA faniem. Nupat arī Bet pieteicās:) Kā Lembergs lems, tā būs:)

  +3
  -6
  Atbildēt

  0

Mantrausis 20.12.2014. 08.50

Artusa nokļūšana deputāta amatā parāda interesantu ainu. Viens – laikam nekad nebūsim apmierināti (kaut mazliet) ar parlamentu (ikvienam, kas tajā nokļūst, jābūt šķīstam, atturībniekam, jārunā pareizi un tikai to, ko noteikti cilvēki vēlas dzirdēt). Otrs – parlamentā jābūt cilvēkiem ar pieredzi un visam jānotiek precīzi korekti – nekādas atkāpes no uzvedības normām. Trešais – viss ir iespējams, neko nemainot, visam jāpaliek pa vecam, bet tāpat viss ir slikti. Ceturtais – ik deputāts noteikti nāk no “citas” vides, jo viņā mēs gribam redzēt elitārismu, tas nekas, ka elitārisms tiek kritizēts.

Šķiet, ir labi, ka Artusam ir šie trīs punkti (es no ļoti daudziem deputātiem tādus neesmu dzirdējis). Vēl būtu labi ceturto – ciktāl nozares attīstību nosaka ministrs. Ne tik sen Belēvičš bilda, ja viņam būtu jārīkojas un tas varbūt šķistu ne gluži burtiski likumīgi, ierēdņi kaut ko neparakstītu vai neļautu… Interesanti. Tad kā?

Sekmes, Artus! :)

+5
-13
Atbildēt

1

canoss 20.12.2014. 02.23

Nesaprotu par ko vispār ir jācepas? Nu bik puika patrakoja, kam negadās. Bet apvainot melos, nu bāc tas bik pa traku, ja puika teica ka nav dzēris tad tā pateica. Parādiet man kādu no politiķiem kas uz jautājumu, vai Tu zodz atbild godīgi.

Nu ko lai saka? Slikti ka tā uzvedas parlementārietis. Tu tak tā nedarīsi vai ne? Nestaigāsi par apšaubāmām dzertuvēm. Džekiņ labāk noperc labu dzērienu un mājās iemalko, kam tev vazāties par visādiem tumšiem perēkļiem, kur tikai uz nepatikšanām uzrauties var.

Bet žurnālistiem ieteiktu pievērsties pie nozīmīgākām lietā, nevis te uzklupt vienam puikam kam samisējās. Riktīgas žagatas, pārvērš presi par miskasti.

+7
-7
Atbildēt

0

sirtaki 20.12.2014. 01.02

ZanE – vienādiņ apbrīnoju Tavu informētību. Norādes un saites no pirmavotiem.

Vai veltīsi savu nenogurdināmo enerģiju arī jebkurai citai partijai, kura iegūs pārsvaru pēc nākamām vēlēšanām?

+8
-1
Atbildēt

3

  zanE. > sirtaki 20.12.2014. 01.27

  …Sirtaki…paldies!… :)

  ….man patīk precizitāte…un…manuprāt, pārsvars pār citām partijām nav noteicošais, lai norādītu uz aplamībām vai neprecizitātēm informācijas izplatīšanā…mūsu ikdiena tik ļoti pārblīvēta ar puspatiesībām, kas bieži vien – veido nepareizu priekšstatu, rada baumas, mītus un ačgārnības…tāpēc apsolu – uz neprecizitātēm – reaģēšu…. :))

  +13
  -4
  Atbildēt

  0

  gustaps > sirtaki 20.12.2014. 11.41

  > zanE

  “mūsu ikdiena tik ļoti pārblīvēta ar puspatiesībām”

  Lai nolādēts, kas tricinās manu komforta pasaulīti. Ārā ir tumšs, auksti un šmucīgi.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  lno > sirtaki 20.12.2014. 13.14

  sirtaki. Vai veltīsi savu nenogurdināmo enerģiju arī jebkurai citai partijai, kura iegūs pārsvaru pēc nākamām vēlēšanām?

  ________________

  Nē, tikai tiem, kuri RD dzied himnu ar krievisku akcentu un Jāņos Līgo jana, bāba pjana:):):)

  +4
  -12
  Atbildēt

  0

Skumjais Bruņinieks 20.12.2014. 00.19

Vienotības aitām un auniem uz Ziemassvētkiem ir mazs, jauks un silts prieciņš. Ļoti maiga Tukuma nodaļas vadītājas Lebedas lirika, mīļš dzejolītis, ko skaitīt pie eglītes. Ceru, Jūs jau esat to no galvas iemācījušies. Lai Jūsu mājās ienāk miers kopā ar Lebedas garadarbu :

“Āboltiņas kundze, dot citiem gaismu – tāds Jums uzdevums!”

Ja kāds nebūs iemācījies, ziniet, kas Jūs gaida…

+6
-15
Atbildēt

3

Skumjais Bruņinieks 19.12.2014. 22.40

Jūs, aitas un auni, esiet pelnījuši gan Kaimiņu, gan prezi,dentu Bērziņu, gan Jūsu cirpēju Lembergu, kuram ceļu nobruģējāt.

Bija man cerība, ka, susura sapnim piepildoties, Jūs kaut ko sapratīsiet, atzīsiet kļūdas un izdarīsiet secinājumus. Bet redzu, ka esiet īsti aitas un auni – Jums, kā vienmēr, vainīgi ir citi.

Smieklīgi bija palasīties, kā aitas un auni sapņoja par savu ideālo prezidentu. Jums, redziet, sagribējies par prezidentu Lancmani vai Žīguri.. Bet Jūs taču norīdīsiet savu ideālo līderi pie pirmās izdevības. Tiklīdz Lancmanis neierakstīsies aitu un aunu 10 grādu redzes leņķī, viņu Jūs iemīdīsiet dubļos uz neatgriešanos

Jūsu pielūgtais Lancmanis uzreiz kļūs par Ļancmani. Kurmītis Jums vēl piemetīs info, ka Lancmanis, redz, savas gleznas gleznojis ar valstij piederošām krāsām, kāds no nacionāļiem atradīs kaut ko “žīdisku” uzvārdā utt

Un tad žļembāsiet to barību, tā pat kā tankus, līdz apnikumam, līdz vemšanai.

Nē mīlīši, Jūsu prezidents ir Bērziņš. Atcerieties to katreiz, kad viņš iemieg runas laikā.

Un Jūsu cirpējs ir Aivars Lembergs.

+10
-15
Atbildēt

4

  heinrihs > Skumjais Bruņinieks 19.12.2014. 22.49

  Veco zēn, aproc nu savus jau simtām reižu apžļembātos “sapņus” un “cerības” un pēc tam pakaries vai noslīcinies, vai sastrebies miegazāles, jo dzīvei starp vieniem vienīgiem auniem, kas neatzīst, ka nav cita Dieva kā Zatlers un tarkšķošais “Bruņinieks” ir viņa pravietis, tak nav nekādas jēgas. Vari arī aplieties ar benzīnu (tas tagad ir lēts) un aizdedzināt sevi, teiksim, pie Traumatoloģijas slimnīcas. Būs varens efekts.

  +16
  -6
  Atbildēt

  0

  klusais > Skumjais Bruņinieks 19.12.2014. 22.50

  SB – jā , es esmu auns :) :) :) , kas esat Jūs ? :) :) :)

  P.S. Varbūt esat izdrāzts auns ? Neskan laikam smuki , bet …

  +10
  -3
  Atbildēt

  0

  Bet > Skumjais Bruņinieks 20.12.2014. 14.14

  SB

  Susurs pazudis un S B uzradies, bet Zatlera partijas ko mīlēt vai nav!

  izsaku līdzjūtību nabaga Susurbruņiniekam. Paldies arī par man veltīto uzmanību. Kā jau ierasts- priecājos par to it seviški no oponentiem, jo kam negribas būt pamanītam kaut vai sliktākam par sliktu.

  Laiks atrast citu partiju ko apjūsmot SB, lai sirds nesāp!

  Ak jā un par Vienotība spapildinājuma no Zatlerpartijas tomēr atgādināšu, ka tie daži kadri man pavisam nepatīk, jo daži no tiem bija par mikrouzņēmuma nodokļa palielināšanu un viens otrs man nekad nav paticis, ja būsi pamanījis, pie tam no paša sākuma.

  Tā kā nepārspīlē, ka esmu Vienotība slielākā apjūsmotāja! Lai gan citu jau pašlaik nav pie apvāršņa , bet tomēr man labāk, jo vismaz V vēl ir!

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Skumjais Bruņinieks 20.12.2014. 14.50

  Bet

  Susurs pazudis un S B uzradies, bet Zatlera partijas ko mīlēt vai nav!

  _____________

  Vienotības padlas gandrīz pilnā sastāvā iestājušies ZP.

  +1
  -10
  Atbildēt

  0

gustaps 19.12.2014. 21.57

“Komunismu mums jāceļ ar tādiem cilvēkiem, kādi mums ir” – senu laiku folklora.

Vai kas principā būtu mainījies? Eņģeļi uz Saeimu nekandidēs, un eņģeļi Saeimu arī nevēlēs. Kādreiz bija aicinājums muitniekus no Taizemes ievest, kad visa mūsu pierobeža jau bija muitā pastrādājusi un padzīta. Neieveda, laikam tie paši vecie aizgāja pa otro riņķi.

A kā būtu ar Saeimu no kādas tālas tikumīgas (varbūt budisma) zemes?

+11
-2
Atbildēt

4

  edge_indran > gustaps 19.12.2014. 22.40

  ——-

  Pirms seno laiku folkloras bija vēl senāka:

  “Kādi māli, tādi arī jāmīca.” Dr.K.Ulmanis, 1934.

  Klusais 1934.g.16.maija rīts – daudzpartiju demokrātiju neviens kaimiņš neskrien aizstāvēt, “zaļos cilvēciņus” neviens netraucē ….

  https://www.youtube.com/watch?v=USmmU_XsH80

  0
  -12
  Atbildēt

  0

  heinrihs > gustaps 19.12.2014. 22.42

  >gustaps. Esmu bijis Taizemē, tur tauta zog vēl trakāk par mūsējo. Maudasmaka izvilkšana no tūrista kabatas ir svēta lieta:)

  +14
  -2
  Atbildēt

  0

  Raicha > gustaps 19.12.2014. 22.52

  >>>Esmu bijis Taizemē, tur tauta zog vēl trakāk par mūsējo. Maudasmaka izvilkšana no tūrista kabatas ir svēta lieta:)>>>

  Acīmredzot bija domāta TaiVĀNA, ne TaiZEME. Taivānā ar krimināliem elementiem runa tiešām īsa, par narkotikām nāvessodu var atrauties aši vien (nu ārzemniekus varbūt nedaudz saudzē).

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  gustaps > gustaps 20.12.2014. 11.25

  > heinrihs “Esmu bijis Taizemē, tur tauta zog vēl trakāk par mūsējo.”

  Briesmīgi. Nežēlīgi. Nelietīgi. Tu pat sapņos patverties neļauj. :(((

  +5
  0
  Atbildēt

  0

heinrihs 19.12.2014. 21.45

>klusais – Kā pa miglu atminos kaut ko par tiem tankiem, bet Zatlers, tāpat kā Kājiņbērziņš, ir ļoti neprasmīgs runātājs, Dievs vien zina, kā tas patiesībā bija domāts, tas nebija ne pirmais, ne pēdējais viņa fēleris. Tu domā, ka viņš bija metis aci uz veco Kukuļsondori??? Tas sievišķis tak vēl kaut cik jēdzīgi izskatās, tikai pateicoties botoksam:)

+17
-3
Atbildēt

0

klusais 19.12.2014. 20.05

Gribētos nu man redzēk kā Kaimiņš emigrētu kur prom kā te solījās … interesanti ko viņš māk darīt bez teātra spēlēšanas un bravurīgas muldēšanas :)

+21
-8
Atbildēt

1

  heinrihs > klusais 19.12.2014. 20.36

  Cik var spriest, viņš lieliski māk dzērumā plātīties ar iedomātām priekšrocībām un tik nejēdzīgi melot, ka man viņa vietā gandrīz kauns sametās. Tiesa, viņš jau tāds nav vienīgais – kad Parādnieku pieķēra apmeklējam zoofilijas un incesta saitus, viņš arī meloja kā pēdējais ēzelis.

  +16
  -11
  Atbildēt

  0

zanE. 19.12.2014. 19.51

…nabaga Kaimiņš!…uz žurnālistes jautājumu – “Kas ir tavs etalons politikā, kam tu gribētu līdzināties?”

Kaimiņš atbild: – “Klausies, man nepatīk šis te viss. Ko tu īsti gribi – mani kā muļķi atspoguļot? Esmu noguris no šiem jautājumiem. (Kaimiņš sadusmojas, vēlas pārtraukt interviju, zvana “Ir” galvenajai redaktorei, tad nolemj tomēr sarunu turpināt – red.)”

…diez, kā vajadzēja reaģēt viņa “upuriem” Suņu būdā?…laikam piemirsies, ar kādu cinismu pats Kaimiņš izturējās pret aktrisi Devīti – savu kolēģi…

http://apollo.tvnet.lv/zinas/artuss-kaimins-pelna-naudu-ar-nirgasanos-soreiz-par-ugunsgreka-zentu/582374

…šis kretīns nav pelnījis, lai viņam nopietni žurnālisti pievērstu uzmanību un sniegtu tam bezmaksas reklāmas pakalpojumus…interesanti – vai Inga Spriņģe lepojas ar sevi par priekšvēlēšanu bezmaksas reklāmas raidījumu, kas tika veltīts “special” Arturam Kaimiņam?…

+21
-14
Atbildēt

2

  mūsu alus > zanE. 20.12.2014. 03.34

  zanE

  Pasaki, kuru no 100 vajag Tev izsmiet un es izsmiešu. Nav problēmu. Tikai tā, lai būtu kaut kāds līdzsvars starp partijām – gan nevēlamām, gan vēlamām :)

  +9
  -10
  Atbildēt

  0

  zanE. > zanE. 20.12.2014. 04.56

  …Mūsu alus…piesakies?….kad varam sākt?… :)

  +11
  -8
  Atbildēt

  0

Absints 19.12.2014. 16.27

Kaimiņš ir Latvijas lumpenizācijas rezultāts. Tautas vēlēts prezidents ar būs. Politiķim ir jābūt nobriedušam intelektuālim, nevis puišelim no suņu būdas, lai cik pareizi viņa izkliegtie saukļi neliktos, un, lai cik pareizas viņa domas nebūtu. Nu nevar ar videoblogiem atrisināt globālas problēmas, apakšā ir jābūt analīzei, lēmumiem, darbības plānam. Kaimiņam ir emocijas. Un tām, vairumā gadījumu, var piekrist. Vai Zolitūdes traģēdija palika mazāka vai lielāka, ja to rādīja medijos? Vai komisijas sēdes paliks konstruktīvākas, ja tās strīmos internetā? Nē, tās paliks stīvākas, jo runātāji nerunās komisijai, runātāji jutīsies kā aktieri, kas runā skatītājiem…

Vai videoreportāža no Kaimiņa aizturēšanas vietas izmainīja faktu, ka deputāts Kaimiņš neadekvāti uzvedās sabiedriskā vietā? Vai tā mainīja faktu, ka Kaimiņš ir melis, un tikai neapgāžami pierādījumi piespieda viņu melos atzītie? Vai tas vairos ticību viņa darbībai Saeimā? Vai varām ticēt melim?

Jauni gailīši skaļi dzied. Un mēģina dziedāt tāpat kā vecie gaiļi. Lecīgums ir. Labuma nav. Tam vajag smadzenes un pieredzi.

+24
-9
Atbildēt

6

  edge_indran > 19.12.2014. 16.41

  ——-

  Un tev ar – lai atnāk un/vai atsūta vienu gruntīgu sponsoru!

  http://www.clipartbest.com/cliparts/9cp/LBR/9cpLBRMcE.jpeg

  0
  -16
  Atbildēt

  0

  lno > 19.12.2014. 18.46

  Ķīps Kaimiņš ir Latvijas lumpenizācijas rezultāts.

  _________________

  Saeimas vairākums ir kaimiņi, tikai šis tāds runīgāks:)

  +12
  -13
  Atbildēt

  0

  v_rostins > 19.12.2014. 23.49

  Ķīps

  Kaimiņš ir Latvijas lumpenizācijas rezultāts.

  ________________

  Tas, ka Dombrovskis, Zatļers un daudzi citi kolorādi, kleptokrāti un pederasti maitā mūsu planētas gaisu, ir lumpenizācijas rezultāts.

  +5
  -16
  Atbildēt

  0

  sirtaki > 20.12.2014. 00.29

  Kaimiņs = lumpenis? Labi, lai būtu tā; tik pieskaiti šai kategorijai arī Lembergu, Šķēli, Šlesru u.c. parazītus. Kaimiņš uz šī fona nobāl.

  “Politķim jābūt ar nobriedušu intelektu”= visnobriedušākais mums ir LKP Saldus sekretārs Brigmanis.

  Kā gan var aizmirst piesūcekni naftas trubai – Aivariņu! Īsti nobriedis, īstenais saimnieks ar pieredzi kā komjauniešos, tā kompartijā; šitik nobriedušai pakaļai pat 50 krēslu saeimā būs par maz.

  Kaimiņš ir tik maziņš pipariņš tai sviesta putrā, kur noteikumi tiek sarunāti/aprunāti/pieņemti par labu “Latvijas tautai”.

  Īsts LUMPENIS esi Tu pats – Ķīp. Tev pietiks ar prjaņiku bez pātagas.

  +10
  -10
  Atbildēt

  0

  lama > 20.12.2014. 09.36

  lno Ķīps Kaimiņš ir Latvijas lumpenizācijas rezultāts.

  _________________

  Saeimas vairākums ir kaimiņi, tikai šis tāds runīgāks:)

  _____________

  >lno

  Tu esi:

  Optimists! Nelabojams optimists.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  aivarsk > 20.12.2014. 13.32

  lno, Saeimas vairākums ir kaimiņi, tikai šis tāds runīgāks:)

  _____________________________

  Nenoniecini nu Saeimu!

  kaimiņpuika vēl neko nelabojamu Latvijas valstij nav nodarījis, atšķirībā no kaudzes zatļeristu, zzsistu, vienoto zadzēju, krievmīļu, … utt.

  +8
  -10
  Atbildēt

  0

Pelēkais Vilks 19.12.2014. 15.25

Tās nav tikai sliekas, kā iedomājas kāpņutelpas kaimiņš – žūpa. Tur nāk ārā arī (caur reģionu partiju un citām ar’) cērmes un lenteņi. Tas jums nav nekāds joks, – tā ir saeima,

+7
-6
Atbildēt

1

haralds 19.12.2014. 14.58

ar ļepezdrību nāk.

0
-2
Atbildēt

0

Gvido 19.12.2014. 14.56

Labs izsmeloss raksts vismaz viens labs raksts salidzinot ar tiem mesliem ko mediji piemeslo interneta vietnes

+10
-18
Atbildēt

2

  edge_indran > Gvido 19.12.2014. 15.03

  ——-

  Pilnībā piekrītu.

  Manuprāt, A.Kaimiņš – tas ir kā D.Īvāns šodien – likumsakarīgu procesu (sociālo likumu) darbības rezultāts. Kas netic, lai jau šodien, zinot reālo notikumu gaitu attīstības gaitu kopš 1988.g. oktobra, paklausās auseklīšu runas un/vai palasa Barikādopēdijas rakstus.

  https://www.youtube.com/watch?v=nbvS939IZlY

  0
  -18
  Atbildēt

  0

  Kamielis > Gvido 19.12.2014. 18.07

  Mūsu vēlēšanu sistēma nodrošina šādu deputātu ievēlēšanu un ar politiķiem tur nav nekāda sakara. Deputāts jau vēl nav politiķis. Tomēr man vairāk simpatizē aktīvais Kaimiņš kā deputāte Kantāne vai Ščerbatiks.

  +12
  -14
  Atbildēt

  0

gustaps 19.12.2014. 14.02

Zurnālisti tiešām pelnījuši līdzjūtību… Tik apjomīgs darbs! Un – kam?

+12
-6
Atbildēt

2

  Pelēkais Vilks > gustaps 19.12.2014. 14.20

  gustaps Zurnālisti tiešām pelnījuši līdzjūtību… Tik apjomīgs darbs! Un – kam?

  ==============

  Tik apjomīgs darbs!

  Un – kam?

  Kaimiņam.

  Nabaga puzenieka (pasaules, krievijas un pat ungārijas-rumānijas-bulgārijas-moldovas mikrooligarchu uzkrājumi ir lieli) uzkrājumu trešadaļa plnīgi nosegs zilo govju, kaimiņu u.c. cirkašu tekošos izdevumus.

  +14
  -5
  Atbildēt

  0

  edge_indran > gustaps 19.12.2014. 14.55

  ———

  Jesus Is Tested in the Wilderness. (Matthew 4:1-11)

  ===============================================================================

  Nav jau modernajiem “slieku izdzinējiem” jāiet tuksnesī, jālien dziļā mežā un/vai alā – tagad demokrātija, var Jēkabielas Augstā namā mīkstā krēslā iesēsties, digitālās rotaļlietas pagrozīt – uz Vecrīgu dūšas pastiprināšanai aiztecēt….Labi dzīvojam.

  Saules mūžu 4.maija režīmam! Lai dzīvo auseklīšu, kampēju un kaimiņu nesatricināmā savienība!! Uz priekšu, uz pilnīgu saplūšanu ar ES kodolu!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=I82T-khXtF8

  +1
  -16
  Atbildēt

  0

klusais > klusais 19.12.2014. 20.45

Vari :)

+6
-5
Atbildēt

0

heinrihs > heinrihs 19.12.2014. 20.45

Viņš nav arī implantējis neko nezinošiem pacientiem sievas uzņēmuma ražotas gūžas locītavas endoprotēzes un iekasējis naudu kā par importa protēzēm, nav ņēmis naudu aploksnē, uzdodot to par “pateicību”, nav ar Taukmūļu partijas atbalstu noēdis Āri Auderu kā Valdis Zatlers… Vai man turpināt?

+19
-6
Atbildēt

0

klusais > klusais 19.12.2014. 20.47

Konflikts ar Auderu bija klasisks …

+11
-3
Atbildēt

0

heinrihs > heinrihs 19.12.2014. 20.59

>klusais. Un tā protēžu padarīšana vēl klasiskāka – ar vārdu sakot, netīrs šmaukulis, ja jau mēs tā ņemamies visus kritizēt. Man kaut kā šķiet tā “tanku būšana” aiz matiem pievilkta, diezin vai tas nebija vienkārši no konteksta izrauts spārnus ieguvis teiciens, taču taisni pirmsprezidēšanazs laiks ir vislabākā liecība, ka šī cilvēka motīvi ne vienmēr ir godīgi.

+16
-2
Atbildēt

0

dzeris49 > dzeris49 19.12.2014. 21.01

Skumjais Bruņinieks:

“Kaimiņš ir galvas tiesu augstāks(vismaz pagaidām) par vidējo Vienotības deputātu… ” – tu tiešām tā domā?

Kaimņš daudz ko nav darījis,nav nevienu nogalinājis, izvarojis, utt., kaut, spriežot pēc viņa uzvedības, viņam varētu viss būt vēl priekšā, kas zina, kā viņam beigsies nākamais skandāls, un, par ko tas liecina, viņam par to pienākas kāds ordenis?

Var jau spriest par cilvēkiem dažādi – pēc tā, ko viņš nav izdarījis, vai pēc tā, ko viņš ir izdarījis.

Manuprāt, pareizais variants ir spriest pēc izdarītā, nevis neizdarītā, un kā tev Kaimiņš. salīdzinot ar V, pēc šīs metodes?

Par Zatleri – tur var tikai piekrist, šis pārītis caur savu firmu darīja ļoti neglītas lietas, kādreizējā Traumatoloģijas institūtā, tagad att. slimnīcā, visi par to zina, Un Auderi novāca arī tāpēc, ka viņš traucēja Zatleru pārīša “biznesam”, un, vispār, gribēja legalizēt naudu, ko pacienti maksā ārstiem nelegāli, lai par to tiktu maksāti nodokļi.

Zatlra dzīvesbiedres alkatība gan arī nevienam nav noslēpums.

+20
-5
Atbildēt

0

gustaps > guste-2 19.12.2014. 21.06

> Skumjais Bruņinieks

Dižs ir vīrs, kas prot dižas prasības uzstādīt.

Man gan ir aizdomas, ka Tava Saeima ir Debesīs, kur visiem deputātiem spārniņi.

Bet Kaimiņš vienkārši neko vēl nav paguvis sasniegt. Toties savu potenciālu apliecinājis pārliecinoši. Dzimis valstsvīrs, ar ko pilsoņiem lepoties. Tautas vēlētais Prezidents?

+18
-4
Atbildēt

0

heinrihs > heinrihs 19.12.2014. 21.29

>gustaps. Skumjā Bruņinieka Saeima nav debesīs pie spārnainiem deputātiem, viņa Dievs tas Kungs, Svētais Gars un Jēzus Kristus vienā personā zemes virsū ir Valdis Zatlers. Es varu saprast errastības par Zatlera partijas kaunpilno fiasko un atzīstu, ka Zatlers ir pārāk nepieredzējis, lai cīnītos ar riebekli Lembergu, kura loma Zatlera sakāvē nav noliedzama, bet šīs errastības nav pamatojums citu noriešanai.

+13
-2
Atbildēt

0

klusais > klusais 19.12.2014. 21.32

heinrihs – tanki piesaukšana sanāca saistībā ar uzmācošo ideju par SC … runā ka Sondore to esot ieborējusi … neko nepadarīsi , vīriešu mazās vājībiņas :)

Par protēzēm gan nopietnāk … arī par par pašām endoprotezēšanas operācijām … ārpus kārtas par nelielu atlīdzību …

+6
-1
Atbildēt

0

Skumjais Bruņinieks > Skumjais Bruņinieks 19.12.2014. 22.00

Dzeris49

Mēs būtu uz “Tu”, kaut kā neatceros. Neaudzinātību esiet smēlies, acīmredzot, no šī portāla.

Jūs esiet mīkstčaulis, Dzeris49. Ik pa brīdim Jums uznāk apgaismības brīdis un, šķiet, saprotiet visu Vienotības puvumu. Bet tad vienmēr, momentāli dzēri, uzrodas Vienotības kuratore un politikas izskaidrotāja Zane un ātri sadod Jums pa “spurslām”. Un dzēris aiziet smilkstēdams, asti starp kājām iespiedis: ” jā, jā Vienotība ir vienīgā liberālā partija”, ” vairāk jau nav par ko balsot”,” bet tie nacpajoliņi vēl sliktāki” utt. Jūs esiet palicis smieklīgs, jo visu laiku lamājiet veselības aprūpi un visu pārējo, bet reizē balsojiet par partiju, kas pie tā visa ir vainīga un neko negrib mainīt.

Jūs stulbumā un aklajā mīlestībā pret Vienotību strauji tuvojoties Bet līmenim.

Jūsu Vienotība ar savām “liberālajām vērtībām” ir nodevusi varu smagos noziegumos apsūdzētajam, kurš ir ļoti tālu no dzēris pielūgtajām vērtībām.

Jūsu “liberālā” Vienotība ar “valsts Vīru” Dombrovski priekšgalā nometa varu Lembergam, sc un Sudrabai pie kājām.

+4
-20
Atbildēt

0

heinrihs > heinrihs 19.12.2014. 22.38

>Skumjais Bruņiniek, atšķirībā no dzera TU ar savu lamāšanos strauji tuvojies deģenerāļa/rostiņa līmenim. Vai nebūtu prātīgāk vienatnē aiz kreņķiem piedzerties un gaudot uz mēnesi, nevis riet un mēģināt iekost kājā katram, kas pagadās pa ķērienam. Un nesāc te apsaukāt citus par stulbeņiem, idiotiem, aitām, auniem un citos savos iecienītajos apzīmējumos, atceries veco parunu: kaķa lāsti debesīs nekāpj.

+17
-5
Atbildēt

0

dzeris49 > dzeris49 19.12.2014. 23.44

Skumjais Bruņinieks – saukt oponenentus par “aitām”, “auniem”, stulbeņiem”, tas, protams, liecina par ārkārtīgi smalku audzināšanu.

Par to apvainošanos, ka nosaucu Jūs, cienītais, uz “tu” – Jūsu Augstība, jūs man atgādināt to ģimnāzisti no zināmā literāra darba, kura milzīgi apvainojas uz puisi, kurš viņai ieknieba dibenā, uzmeta lūpu, un teica viņam tā: “Jūs, kungs, esat laupījis manu jaunavības rotu!”.

+19
-4
Atbildēt

0

mūsu alus > mūsu alus 20.12.2014. 03.43

SB

Man te paziņa no Liepājas teātra izteicās, ka Kaimiņš esot bijis vislabāk apmaksātais Nacionālā teātra aktieris. “Labāk apmaksātais” gan sastāvējis no tā, ka bijusi viena loma vienā izrādē, bet pārējais maksāts par to, ka skaitās. Nezinu, vai skauģu runas, vai patiesība, jo pats dziļāk par tautas teātraa līmeni aktiermākslas, ne tehniskajā līmenī, iekšā līdis neesmu :)

+7
0
Atbildēt

0

Skumjais Bruņinieks > Skumjais Bruņinieks 20.12.2014. 09.24

mūsu alus

Manā skatījumā Kaimiņš ir ļoti vidējs aktieris un cenšos novaldīties, lai nepateiktu – slikts. No viņa nāk ārā milzīgs prastums. Neizskatās, ka viņa bagāžā ir milzum daudz izlasītu grāmatu. Viņš runā ļoti primitīvi, kaut gan cenšās to uzdot par savu stilu. Pareiza teikumu sastādīšana viņam sagādā grūtības.

Humors un asprātības, kas nāk no Kaimiņa, man šķiet jēlas un prastas. Daudzi viņu te salīdzina ar Žirinovski, bet tā ir “diena un nakts”. Līdz Žirinovskim viņam ir tik pat tālu, kā mums varbūtība, ka kādreiz dzīvosim bez Lemberga ietekmes.

Bet kopumā Kaimiņš tīri labi iederās pie tautas kalpiem.

+6
-5
Atbildēt

0

v_rostins > v_rostins 20.12.2014. 14.46

dzeris49

Kaimņš daudz ko nav darījis,nav nevienu nogalinājis, izvarojis, utt.,

____________________

Nav dzirdāts, ka Kaimiņš būtu apmierinājis dzimumtieksmi netiklā veidā, kā to iecienījuši ZRP(v) poci.

+2
-9
Atbildēt

0

aivarsk > aivarsk 20.12.2014. 14.52

dzeris49

Par Zatleri – tur var tikai piekrist, šis pārītis caur savu firmu darīja ļoti neglītas lietas,

Zatlra dzīvesbiedres alkatība gan arī nevienam nav noslēpums.

___________________________________

Nemaz neaizstāvot zatļeru, vai to pašu attiecināsi uz voldiņu dombrovski?

+4
-10
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam