Krievijas emigrants: „Esmu domājis, kā aizstāvēt Latviju” 26

Komentāri (26)

… [Trackback]

[…] Find More Information here to that Topic: ir.lv/2014/11/17/krievijas-emigrants-esmu-domajis-ka-aizstavet-latviju/ […]

0
0
Atbildēt

0

uniccshop.bazar 26.08.2020. 23.37

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: ir.lv/2014/11/17/krievijas-emigrants-esmu-domajis-ka-aizstavet-latviju/ […]

0
0
Atbildēt

0

satta king 22.08.2020. 15.49

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: ir.lv/2014/11/17/krievijas-emigrants-esmu-domajis-ka-aizstavet-latviju/ […]

0
0
Atbildēt

0

Rhett 10.08.2020. 01.46

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: ir.lv/2014/11/17/krievijas-emigrants-esmu-domajis-ka-aizstavet-latviju/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: ir.lv/2014/11/17/krievijas-emigrants-esmu-domajis-ka-aizstavet-latviju/ […]

0
0
Atbildēt

0

seo prutser 14.05.2020. 23.41

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/2014/11/17/krievijas-emigrants-esmu-domajis-ka-aizstavet-latviju/ […]

0
0
Atbildēt

0

Dzintra Regina Jansone 18.11.2014. 14.12

Lasot visus šos komentārus, pārņem šausmas! Nezinu, ar kādiem gēniem ir citi, bet, izskatās, ka latvietis ir ar ļaunuma gēniem smadzenēs! Tāds naids! Tāds nihilisms!
Žurnāla ” IR” redakcijai: Vai, patiesi nebūtu iespējams,vismaz, šeit izskaust šos anonīmos rakstītājus!? Tauta varētu zināt, kas ir tās īstenie varoņi! Un kādēļ gan jāslēpjas, ja cilvēks pauž savu patieso pārliecību? Ar kādu mērķi? Slēpties? Lai sabiedrībā runātu pavisam ko citu?
Nu, un kur tad paliek jūsu gods!?

+1
-1
Atbildēt

1

  dullaisdauka > Dzintra Regina Jansone 19.11.2014. 12.23

  Dzintra Regīna Jansone, ja tas ir jūsu patiesais vārds, iedodiet savu e-pasta adresi un labprāt jums aizrakstīšu ar savu īsto vārdu un adresi. Nezinu, kurā pasaulē jūs esat dzimusi, augusi un dzīvojusi, bet man ir gadījies piedzimt krievu okupētā zemē un tur izaugt un dzīvot visai ilgi, kālab manas smagzenes, iespējams, ir no okupantiem ietekmētas vai, pat, bojātas un, lai cik jums tas neliktos dīvaini, nekādu mīlestību pret okupantu un to pēcnācēju tautu nespēju just; ar gēniem, liekas, te nav nekāda sakara.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

dullaisdauka 18.11.2014. 09.57

Nav norādīts autors šim “žēlīgajam” stāstam, bet tas ir, neapšaubāmi, radies ar kādu sponsoru (Šlesera/Straumes, Sudrabas vai Lemberga tipa…) atbalstu. Agrāk būtu noticējis līdzīgiem, “sirdi plosošiem” dzīves stāstiem, bet šodien tas vairs nestrādā! Visi šie krievu un krievvalodīgo bari, kuri tikuši un tiek iepludināti Latvijā, tikai papildina esošo Piekto kolonu un ir mērķtiecīgs Put-ļina/ļera politikas rezultāts. Kā nesen bija konstatējis rakstnieks Rancāns: «Krievu mentalitātē diemžēl ir laupītāju gēns… Viņi lielākoties nav radīti strādāšanai, bet gan laupīšanai.» un šīs tautas pārstāvju tālāka iepludināšana Latvijā, beigās novedīs pie katastrofas!

+2
-2
Atbildēt

0

canoss 18.11.2014. 02.23

Neticu nevienam krievam kas te nopircis to usturēšanās atļauju. Kur garantija ka viņi, nav savarvēti? Itkā nezinātu kā darbokas čeka? Salkani vārdi un tik abižoti, un no kurienes tiem abižotajiem ir nauda pirkt dzīvokļus par lieliem tūkstošiem euro? Tur jau tā sāls kad Latvijas politiķi to negrib saprast, vismaz daļa kā Šlasers ko izmeta, Dolgopovs nemaz nerunāšu par pārējiem saskaniešiem, partija ko vajadzētu aizliegt. Ko tad saskanieši labu dara? Neko tikai izsaimnieko pilsētas budžetu. Pat rūdītais Rubiks Briselē vairāk izdarīja kā daži Latvijas patrioti, bet viņš vienalga dvēselē ir komonists un ja izvēlēties starp Ždanku un Rubiku, tad labāk Alfoniņu. Bet neticat tiem krievu salkaniem vārdiem, neesat lumpeņi. Neatceros kurš to vārdu minēja, bet tīri smuki skan lumpeņi.

+2
-1
Atbildēt

0

Valdis Eiserts 17.11.2014. 21.33

+1
-1
Atbildēt

0

latvijas_valsts 17.11.2014. 20.58

Man ir šaubas, ka projekts “Latvija” izdzīvos. Tas nav atkarīgs ne no manis, ne no latviešiem, ne no krieviem, bet no tās vai šīs tautas iepriekšējās pieredzes. Latviešu iepriekšējā pieredze stūma viņus veidot naidīgas attiecības ar vietējiem krieviem, apliecinot savu naidīgumu pilsonības un valodas likumos. Nekas tāds nebūtu iedomājams, ja pie varas būtu krievi vai jebkura cita tauta. Padomju vara darīja visu, lai vietējie tiktu pārstāvēti varā. Bet latviešiem nav valstiskas pieredzes. Viņiem ir sveša kompromisa māksla. Tāpēc viņu valstiskums nolemts bojāejai.

Tāpat latviešos ir daudz naida, ko mēs redzam pēc komentāriem internetā. Viņi tulīt rakstīs par deportācijām un citām blēņām. Tās ir blēņas tāpēc, ka tieši šadas represijas piedzīvoja arī citas tautas, kuras gan nesūdzas. Ebreji vai kaimiņi baltkrievi vēstures likločos cieta daudz vairāk. Bet latviešu koncetrēšanās uz savas nabas liedz viņiem objektivitāti. Tas ir lāsts.

+1
-12
Atbildēt

3

  Fikseris > latvijas_valsts 17.11.2014. 21.35

  Latvija izdzivos. Krievija gan ne 🙂

  http://www.youtube.com/watch?v=1R-rF9KvMk0

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  Raicha > latvijas_valsts 18.11.2014. 01.06

  >>>Padomju vara darīja visu, lai vietējie tiktu pārstāvēti varā>>>>

  >>>>Padomju vara darīja **VISU**, lai vietējie tiktu pārstāvēti varā>>>

  Ahahahahahahahhhaaa:):)

  Stiepiet šurp trakokreklu, superAcem pēdīgā stadija.

  Padumjā vara varēja nedarīt VISU bet vienkārši IZVĀKTIES.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > latvijas_valsts 18.11.2014. 10.09

  Forši,latviešiem būtu jābūt pateicīgiem,ka okupanti pie varas laida vietējos kolaborantus un komunistu līdzskrējējus,kuri palīdzēja demontēt Latvijas valsti!Pretīgāku demagoģiju laikam vairs nevar izdomāt.Vēl tagad nevaram tikt vaļā no negatīvās selekcijas sekām.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

lno 17.11.2014. 19.29

Ar pārsteigumu konstatēju, ka te ir pietiekami daudz krievvalodīgo iedzīvotāju, kuri skumst pēc Padomju Savienības.

________________

Ko saprot imigrants, kurš nodzīvojis pavisam neilgu laiku mūsu valstī to tik ilgi nav sapratusi saeimas nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja un daudzi sabiedriskās domas veidotāji, varbūt tomēr negrib “saprast”?

+16
-6
Atbildēt

4

  edge_indran > lno 17.11.2014. 20.32

  ———-

  Te vēl viens “imigrants”, kurš saprot:

  “Mana pārliecība – vislielākā, visnepiedodamākā Latvijas politiķu kļūda ir lēmums izsviest kā kaut ko nevajadzīgu gan savus solījumus nelatviešiem, gan viņus pašus. Atsvešināt ap 40% savas zemes iedzīvotāju, – tādai rīcībai nav precedentu, un tas ir politiska idiotisma paraugs. Normālai, demokrātiskai valstij ir vajadzīgi visi tās vīrieši un sievietes, visi bērni, visi sirmgalvji. Ar to visu spēkiem, gudrībām, muļķībām, kaislībām, trūkumiem un labajām īpašībām. Latvija noveco. Latvija kapos zaudē vairāk, nekā saņem no dzemdību namiem. Vai var atstumt jaunus cilvēkus, ja viņi ir čigāni, poļi, baltkrievi vai leiši, etniskās piederības dēļ no zemes, kur viņi ir dzimuši? Atļausim viņiem, nelatviešiem, mīlēt savu dzimteni vai neatļausim?”

  Roalds Dobrovenskis: no patiesības neizbēgt

  http://www.lvportals.lv/viedokli.php?id=182595

  +4
  -7
  Atbildēt

  0

  sirtaki > lno 18.11.2014. 00.25

  no Latvijai naidīgā edge_indran komentāra/ievietotā citāta : Normālai, demokrātiskai valstij ir vajadzīgi visi tās vīrieši un sievietes, visi bērni, visi sirmgalvji. Ar to visu spēkiem, gudrībām, muļķībām, kaislībām, trūkumiem un labajām īpašībām.

  ————————————————————–

  Jā, visi iepriekš minētie, kuri lojāli Latvijas valstij un Latvijas tautai, gatavi aizstāvēt Latvijas valsti.

  Tādi kā edge_indran izsūtāmi no valsts teritorijas uz valsti kuras pieņem pārstrādei dažādus nešķirotus atkritumus.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  edge_indran > lno 18.11.2014. 01.52

  ——-

  Ar Latvijas īstenā patriota ROALDA DOBROVENSKA http://www.latvijaslaudis.lv/users/roalds-dobrovenskis

  paustajām atzinām un Raiņa novēlējumu: “Nevis tauta pret tautu karos, bet visi kopā pret tumsu!” – ar Imanta Ziedoņa dzejām un A.Bērziņa dziesmu!

  http://www.youtube.com/watch?v=Ewn21FTZRGU

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  sirtaki > lno 18.11.2014. 02.19

  edge_indrans ir Latvijas īstenīgais patriots. Par šito šaubu nava jau sen. Tavā priekšā situ galvu pret zemi.

  Ceru tevi satikt vaigu vaigā, lai pazemīgi sveiktu tevi.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 17.11.2014. 18.38

Ok, ar šiem trijiem no vairāk 10.000 Krievijas pilsoņiem, kuri ir nopirkuši uzturēšanās atļaujas LR, it kā viss ir kārtībā. Vēl šādas atļaujas varētu pārdot aktierim Sergejam Djuževam, muziķim Andrejam Makarevičam un vēl daudziem, kuri ir definējuši savu attieksmi pret putinistisko režīmu Krievijā, ja viņi ar parakstu apliecina savu gatavību nepārkāpt LR Satversmē definētās mūsu vlasts pamatvērtības un tiek brīdināti par iespēju tikt izraidītiem no valsts, situācijā, kad viņi šo savu apņemšanos nepilda, taču nevajaga aizmirst to, ka Krievijā šobrīd dzīvo aptuveni 140 miljoni pilsoņu, bet Putina reitings vēl nesen bija 87%, Zjuganova 9% un vēl taču ir žirinovskieši utt 🙂

Tas, ka TUA ir nopietns drauds LR drošībai, to pavisam vēl nesen pauda 🙂 Panorāma, tāds ir mūsu drošības struktūru viedoklis, un šādā noskaņojumā dzīvo liela daļa LR pilsoņi (tumsoņi :),tādēļ šī bodīte pēc iespējas ātrāk ir jāklapē ciet.

+15
-7
Atbildēt

2

  v_rostins > rinķī apkārt 17.11.2014. 22.25

  rinķī apkārt

  Vēl šādas atļaujas varētu pārdot aktierim Sergejam Djuževam, muziķim Andrejam Makarevičam un vēl daudziem, kuri ir definējuši savu attieksmi pret putinistisko režīmu Krievijā

  _________________

  Atļaujas vispār nedrīkst tirgot, tas ir noziegums pret valsti. Tās var piešķirt bez maksas cilvēkiem, kuriem ir nopelni Latvijas labā, vai reāli tiek vajāti un apņemās būt lojāli. UA piešķiršanu var izskatīt atsevišķā kārtā, ja ir noteikti priekšnosacījumi, piemēram, cilvēks ir ilgstoši saistīts ar mūsu valsti, vai arī investējis nopietnu naudu ražošanā un nodarbina n skaitu cilvēku. TUA, iespējams varētu izsniegt, protams ievērojot stingrus noteikumus, piemēram persona nedrīkst būt krimināli sodīta, dienēt armijā vai speciālos dienestos, ja nogulda Attīstības bankas depozītā teiksim 500 000, kurus saņem atpakaļ, atsakoties no TUA, vai arī zaudē, ja tiek tiesāta, vai par nepatiesu ziņu sniegšanu.

  +10
  -3
  Atbildēt

  0

  sirtaki > rinķī apkārt 18.11.2014. 00.04

  v_rostins. Šoreiz patiesi patīkami lasīt Tavu viedokli. Piekrītu, uzturēšanās atļauju tirgošana pielīdzināma prostitūcijai. UA var tikt piešķirtas vajātām personām; TUA – par investīcijām RAŽOŠANĀ, nevis NĪ iegādē.

  +8
  -1
  Atbildēt

  0

Valdis Eiserts 17.11.2014. 17.09

Krievu intereses DONBASā praktiski jau ir aizstāvētas. Tāpat notiks Latvijā. Bet Nerausties, latvieši ierādīs cīnīties.

+7
-3
Atbildēt

0

v_rostins 17.11.2014. 16.57

Solodovs ir biznesa konsultants, kurš Latvijā kopā ar sievu un diviem bērniem ieradās pirms gada.

________________

Vai Solodova bērni apmeklē latviešu skolu? Vairāk jautājumu nav.

+13
-7
Atbildēt

1

  TanteSidra > v_rostins 18.11.2014. 00.59

  v_rostins

  man arī liekas būtisks šis Tavs jautājums.

  ļoti gribētos zināt uz to atbildi.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: