Par RP domes priekšsēdētāju ievēl Vilnīti 22

Komentāri (22)

peerku 28.10.2013. 09.13

Vilnīša un (Zatlera)RP vietu ir gatava ieņemt Sudraba, kas jau vīd pie apvāršņa, gatava nākt ar nesaudzīgu konkurentu kritiku, tak ne jau ar konstruktīviem piedāvājumiem Latvijas izaugsmei. Zilais sapnis būt par prezidenti joprojām nav izsapņots. Viņai vien vajadzīga platforma/domkrats, kas uzcels šajā amatā, kam nu ir izvēlējusies pašvaldību vadītājus.

+3
-1
Atbildēt

0

raimondsb_mail_lv 28.10.2013. 00.16

Man patiesībā daudz neinteresē Demitera domas, es viņam neuzticos. Jau agrāk minēju, ka par RP bez Zatlera es nedotu pat tos divus santīmus, kurus atradu zem dīvana, māju tīrot. Tagad tā ir pavisam cita partija, manuprāt. Būtu laimīgs, ja kļūdītos. Vēl no RP kā goda vīru varu minēt Liepiņu. Antāne man izraisa simpātijas.
Bet Zatlers bija atslēgas figūra un galvenais “sarkanās līnijas” uzturētājs. Viņš izgāja īstu pārbaudi, kad nepakļāvās Lembergam un pārējiem oligarhiem. Zatlers bija kā pārbaudījumu izturējis zobens, kas kaujā zināji, ka nesalūzīs. Nu viņš ir nobīdīts malā. Patiesība, manuprāt, tāda RP, kā pašlaik , Lembergu un pārējos varētu pat apmierināt, jo viņam galvenais, lai varētu “vingrot” ( būt valdībā un bīdīt vajadzīgās lietas).
Ļoti daudz izsaka Sprūdža vārdi, kurus viņš teica aizejot – “palieku uzticīgs RP ideāliem… mana palikšana amatā var nesaskanēt ar RP priekšvēlēšanu mērķiem(apmēram tā)”. Pēc visiem Demitera paziņojumiem tagad var apmēram spriest par kursa maiņu RP(tieši to delikāti minēja Sprūdžs).
Tieši tos, kas visaktīvāk cīnījās pret Lembergu (Zatlers, Sprūdžs), izdevās izslēgt no spēles. Tieši to(Ķīlis), kas visaktīvāk iestājās par pārmaiņām izglītības sistēmā,izdevās salauzt un nobīdīt malā.
RP straujais reitingu kritums notika, pateicoties daudzām lietām:
Tā pirmā un galvenā bija masveidīgā, totālā antikampaņa pret RP un Zatleru. Vai ievērojāt, ka kopš brīža, kad beidzās vēlēšanas un melnais darbiņš bija izdarīts, vairs nevienu neinteresē Zatlera dzīvoklis. Bet bija laiks, kad par to un Zatlera neredzēto alkatību mediji runāja katru dienu.
Zatlera un viņa partijas likvidēšana bija izdevīga visiem Latvijā, arī Vienotībai.
Aiz Zatlera nestāvēja nekādi oligarhi, tam trūka līdzekļu, lai sevi aizstāvētu.
Ļoti bēdīgu lomu RP kritumā nospēlēja fakts, ka tā tika veidota ātrumā, tajā tika daudz gadījuma personu, kas izmantoja situāciju savos nolūkos.
Un, protams, lielu lomu nospēlēja Zatlera naivums un pieredzes trūkums politikā. Te bija pavisam cita spēle un viņu vienkārši saplosīja. Vienotība, ta vietā, lai domātu par valsts nākotni, nolaidās līdz nodevībai, lai tik saglabātu savas partijas un to līderu merkantilās intereses. Par to mums nāksies dārgi maksāt nākotnē.
Un, visbeidzot, totālais vēlētāju stulbums, kā tad bez tā?
12. Saeimas laikā paredzu, ka cilvēki izies ielās, jo uz valdību nevarēs paļauties. Prezidenta amatā arī būs lielakais kretīns.

+1
-3
Atbildēt

0

raimondsb_mail_lv 27.10.2013. 20.35

Mums visiem tiek bīdīta viena liela pasaka un blefs, ka no RP esot novērsies vēlētājs, jo tā mēģināja ievilkt valdībā SC. Nu kur var būt vēl smieklīgāk un pretrunīgāk – apgalvot, ka Zatlera partiju iznīcināja mēģinājums veidot koalīciju ar SC, zinot, ka Zatlers un viņa partija jaun pirms vēlēšanām deklarēja(un tas ierakstīts partijas programmā) iespējamību ņemt koalīcijā SC. Milzīgais daudzums, kas nobalsoja par ZRP, zināja par to un tas viņus neatturēja no balsojuma. Tagad apgalvot pretējo izklausās fantasiski un neticami.
Šo izgudrojumu atgremo arī diezgan sakarīgi cilvēki, nemaz neaizdomājoties par tā pretrunīgumu.
Kam vajadzīga tāda pasaka, kam ta ir izdevīga?
Šī leģenda, pirmkārt, ir vajadzīga pašam Lembergam, pārējiem oligarhiem un viņu vecajai sistēmai. Jābūt tak kādam attaisnojumam, kāpēc tika iznīcināta partija, kas vienīgā ar viņiem cīnijās. Tas ir sevišķi populāri un iespaidīgi pēc SC graujošā atbalsta valodas referendumā.
Otrkārt, šī leģenda ir vajadzīga pašai Vienotībai, lai tās atbalstītāji neuzdotu jautājumus par sava sabiedrotā RP apzinātu gremdēšanu un pakalpošanu Lembergam.
Un tas nostrādā, tauta uz to “pavelkās” un visiem tagad ir skaidrs – RP nogremdēja viņas vēlme redzēt SC valdībā. Neviens pat negrib atcerēties, ka vēlētāji jau pirms Saeimas vēlēšanām par to zināja.
Par ko tas liecina?
Tas liecina par to, ka visa šī teātra autori un režisori labi pārzina savu vidējo vēlētāju. Viņi zina kādu zupu vārīt, jo labi pārzina mūsu tautas gastronomisko gaumi. Franchi pārtiek no divām lietām – vardēm un antiamerikānisma. Mēs pārtiekam viens no otra.
Nu kur var būt(ar labāko šūpuļdziesmu pasaulē) tik stulba tauta?
Kad mēs atmodīsimies no šī “Aijā žūžū”?
Mani visvairāk biedē(nē, ne Lemberga nākšana pie varas, kaut gan tas arī) tautas totālais politiskais stulbums, jo to nevar izārstēt.
Ir tikai vienas zāles, kas pret stulbumu palīdz, bet par to bail ir pat padomāt…

+6
-3
Atbildēt

7

  Ieva Aile > raimondsb_mail_lv 27.10.2013. 22.05

  Jā,es arī nesaprotu,kā vēl var atbalstīt kādu no patreizējām Saeimas partijām pēc klajas spļaušanas virsū demokrātijai,ieviešot euro bez referenduma.Tā būtu totāla muļķība un stulbums.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  buchamona > raimondsb_mail_lv 27.10.2013. 22.23

  Skumjais Bruņiniek – Tu atkārtojies, un piespied man darīt to pašu. Tu jau vienreiz zem viena raksta šodien rakstīji, ka”

  “… Mums visiem tiek bīdīta viena liela pasaka un blefs, ka no RP esot novērsies vēlētājs, jo tā mēģināja ievilkt valdībā SC. Nu kur var būt vēl smieklīgāk un pretrunīgāk – apgalvot, ka Zatlera partiju iznīcināja mēģinājums veidot koalīciju ar SC, zinot, ka Zatlers un viņa partija jaun pirms vēlēšanām deklarēja(un tas ierakstīts partijas programmā) iespējamību ņemt koalīcijā SC..”

  Un es piemeklēju Tev atsauces, caur kurām parādīju, ka Tu kļūdies :) Tagad iznāk ” peistot” to pašu, lai Tu ļaužiem te nejauktu galvas :)

  “….Šodien preses konferencē Zatlers paziņoja, ka Reformu partija nesadarbosies ar Tautas partiju, Zaļo un zemnieku savienību kā arī LPP/LC.
  Savukārt, lai sadarbība notiktu ar “Saskaņas centru”, tam būs jāatzīst Latvijas okupācijas fakts.”
  http://www.diena.lv/sabiedriba/politika/zatlera-partija-nesadarbosies-ar-zzs-lpp-lc-un-tp-13891526

  “……Neveiksmīgs mēģinājumu uzsākt sadarbību ar SC, iesaistot šo spēku koalīcijā pēc 11.Saeimas vēlēšanām, pēc Demitera domām bija viens no iemesliem partijas reitinga krišanai. Pēdējā gada laikā partiju atvalsta vidēji 2% – 3% vēlētāju un “neveiksmes cēloņi ir visiem acīmredzami” – pirmo reizi reitings krīta pēc smagām un Reformu partijai neveiksmīgām koalīcijas veidošanas sarunām, atzina Demiters. http://www.delfi.lv/news/national/politics/demiters-reformu-partijai-nevar-but-neka-kopiga-ar-saskanas-centru.d?id=43481359

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Ieva Klauberga > raimondsb_mail_lv 28.10.2013. 02.51

  Daudz kam no tevis teiktā var piekrist, tomēr V. Zatlers pats raka sev kapu, nemaz hūtei nebija jāpalīdz. Ar to es domāju tusēšanos Zaharjina rīkotajā ballē Latviešu biedrības namā, Liepājā, nedēļu pirms LM skandāla, Novaja Volna apmeklējums pie viena galdiņa ar Šleseru utt. Neviens nelabvēlis nevarētu neko sliktāku RP reputācijai izdarīt. Lai arī uzskatu, ka mums šobrīd ir labākā valdība otrās neatkarības laikos, un RP ministri ir starp labākajiem, kādi mums bijuši ( Pavļuts, Ķīlis, Sprūdžs).

  p.s. V.Zatlers galīgi nav ticis skaidrībā par to kas viņš ir un ko ar savu personu pārstāv. Nožēlojami, ka Latvijas prezidents, kaut arī bijušais, var tusēt kopā ar kaimiņvalsts likumīgajiem zagļiem un pašmāju uzpirksteņu griezējiem. Priecāšos ja kāds mani pārliecinās, ka kļūdos un VZ to darījis ( nejaušam skatam apslēptu) augstāku ideālu vārdā.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  raimondsb_mail_lv > raimondsb_mail_lv 28.10.2013. 09.05

  sveiks, rabarber

  Nesaku, ka Zatlers ir ideāls. Tomēr pašreizējos mūsu valsts politiskajos apstākļos, kad “godīgo” partiju izvēle ir minimāla, būtu neracionāli ieciklēties uz tādiem sīkumiem, kā “Zatlera ballēšanās LM”, “Zatlera sēdēšana JV kopā ar Šleseru” utt. Tas ir tik pat, manuprāt, maldīgi, kā pavilkties uz Repšes svītrainā uzvalciņa apspriešanu.
  Jums nepatīk, ka Zatlers sēž ar šleseru pie viena galdiņa JV?
  Man arī. Bet man daudz svarīgāk, ka pateicoties Zatleram, tādi, kā Šlesers vairs nav pie stūres. Vienotības līdere Āboltiņa varbūt nesēž ar Šleseru JV, bet toties viņa izdarīja visu, lai Šlesers 12. Saeimā sēdētu tuvāk valdībai.
  Jums nepatīk, ka Zatlers ballējās pie Zaharjina?
  Man arī.
  Bet mēs jau nezinām patiesos exprezidenta vizītes mērķus, varam tik spekulēt.
  Bet man galvenais un svarīgakais nav Zatlera viesošanās LM ballē, bet gan Vienotības, premjerministra Dombrovska un fin. ministra Vilka ilgā bezdarbība LM sakarā, kas ir nesusi valstij milzīgus zaudējumus.
  Galvenais, kapēc es aizstāvēju Reformu partiju, bija cīņa, lai man un citiem vēlētājiem būtu lielāka izvēle starp “godīgajām” partijām. Pilnīgs godīgums politikā laikam ir utopija, bet kamēr mūsu valstī ir tik nabadzīgs jēdzīgo partiju piedāvājums, koncentrēties tikai uz “ar ko politiķis un kur sēdējis pie viena galdiņa”, “kur ballējies”, būtu maldīgi.
  Mums jātiek arā no Lemberga un pārējo oligarhu jūga.
  Zatlers ar savu partiju deva mazu cerību.
  Mēs šo izdevību neizmantojām.
  Man svarīgāk bija tas, ka 11. Saeimā nebija Lemberga, Šķēles un Šlesera.
  Jūs, acīmredzot, vairāk satrauca tas, ar ko Zatlers sēž un kur ballējās.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Vineta > raimondsb_mail_lv 28.10.2013. 09.32

  Skumjais Bruņinieks
  Ir tikai vienas zāles, kas pret stulbumu palīdz, bet par to bail ir pat padomāt…

  Nebaidies, paļaujies uz aizkapa dzīvi. Tur nešķiros pēc prāta spējām.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Vineta > raimondsb_mail_lv 28.10.2013. 09.40

  Skumjais Bruņinieks
  Zatlers ar savu partiju deva mazu cerību.

  Un ietaisīja dvēselē saviem lētticīgiem atbalstītājiem.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Ieva Klauberga > raimondsb_mail_lv 28.10.2013. 14.39

  Skumjais bruņiniek,
  Laikam jau taisnība, ka šo iepēju izmantojuši neesam. Un skumju iemesli mums diezgan līdzīgi. Atliek secināt, ka vidējam latvijas vēlētājam galvā ir doma par desu, un desas smarža izdara izvēli viņa vietā. Vēders, kungs tas augstākais…..

  +1
  0
  Atbildēt

  0

buchamona 27.10.2013. 12.11

…RP domes sēdē izskanēja arī atšķirīgi viedokļi par to, vai vispirms ir jāvienojas par partijas pamatnostādnēm vai arī uzreiz ir jāmeklē sabiedrotie gaidāmajām Saeimas vēlēšanām….+++ RP mētāšanās starp SC un NA tiešām ir komiska, viņu ambīcijas ” viecināt centrisko partiju konsolidāciju tik pat, sevišķi, ja pašiem par sevi nekas nav skaidrs.

+10
-3
Atbildēt

0

Kristīne 27.10.2013. 11.49

Vilnītis negribēdams būt koalīcijā ar Sesku, būdams džentelmanis, palaida sev priekšā SC.

+8
-2
Atbildēt

1

  janis17 > Kristīne 27.10.2013. 15.29

  Tur jau tā lieta, ka “sarkanās līnijas” norāda ceļu uz elli…

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

Inese 27.10.2013. 11.19

Internetā pieejamā infa liecina, ka tas Vilnītis ir kaut kāds melnsvārču rokaspuisis – šamais iraid arī Liepājas sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes priekšnieks. Parādsaistības – nieka 111 014 EUR. 1993. gadā LLU pabeidzis mehus, ir AS Liepājas papīra valdes priekšsēdētājs. Tālr. 29227566, e-pasts: [email protected] (kontaktinfa ņemta no http://www.lelb.lv/lv/?ct=draudzes&fu=i&id=140)

0
-2
Atbildēt

1

  janazakovica > Inese 27.10.2013. 15.38

  bij LPP un PLL ipasnieku izsutamais

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam