Kaktiņš: Vēlētāju uzticība jaunajai Saeimai tikpat zema

58

Komentāri (58)

raimonds_bossltd 09.11.2011. 11.23

“Vislielākās pārmaiņas būtu, ja valdību veidotu Saskaņas centrs kopā ar Zatlera Reformu partiju….”!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o-ho-hōōōōō

Zem tāda raksta parakstītos gan Freimanis, gan Zariņš, gan Ījābs, gan Kruks, gan bēdīgi slavenais Mārcis Bendiks.

Pārmaiņas gan, tikai uz kuru pusi?

+8
0
Atbildēt

1

raimonds_bossltd 09.11.2011. 11.08

to betijacelmale
Pieņem to kā aksiomu

+2
0
Atbildēt

2

Signija Aizpuriete 09.11.2011. 10.58

——
”Ar tādiem politiķiem un tādu valdību, kāda ir Latvijā ir tagad, labākais, ko varējām darīt, bija iestāties ES…..” Juris Paiders (‘Eiropas piecgade – alternatīvu nav’.30.04.2009.NRA.).
– Jāpiekrīt ”kurmīšu” armijas ģenerālim – un, lai par kādiem reitingu kritumiem neziņotu visādi ”kaktu” kantori – Latvijas elites vairākums ar visām iekšām jau labi jūt, kas tagad jādara. Mērķis ir noteikts, uzdevumi skaidri – pie darba, dāmas un kungi!
p.s.
Labos darbus Eiropa neaizmirsīs:
‘Māras Zālītes un domubiedru aicinājums Latvijas tautu referendumā balsot par Latvijas dalību Eiropas Savienībā.’
http://www.politika.lv/temas/7085/#zalite

0
-5
Atbildēt

5

  Ligiña Doniña > Signija Aizpuriete 09.11.2011. 11.53

  Tavprāt vajadzēja palikt ārpus ES ???

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  astra_ozo > Signija Aizpuriete 09.11.2011. 12.04

  indrāniņš taču ir krievu propagandists, ne velti viņš augām dienām citē Zinovjevu un Co.
  Varētu būt čeloveka “radinieks”, labi informēts par Latvijā notiekošo, ar zināšanām par Latvijas kultūru un vēsturi. No kurienes viņam šī nenormālā citātu “datu bāze”, ko iespraust vietā un nevietā? Lai tādu savāktu ir nepieciešams baigais darbs.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Ligiña Doniña > Signija Aizpuriete 09.11.2011. 12.22

  andza. Šķiet, ka kaut ko lieto arī ….

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  —-
  Vēl viens iz kompānijas ‘Ķencis un Ko’, kura rakstu ‘Izeja no nestabilitātes’ derētu pārlasīt – Krišjānis Kariņš:”(..)
  Latvijai, Igaunijai un Lietuvai organizēti jāuzstāj, ka Eiropas Savienībai nekavējoties jāpieņem politisks lēmums iekļaut Baltijas valstis eirozonā. Gaidot, kamēr varēsim sasniegt visus Māstrihtas kritērijus, mēs varam arī pilnībā nogrimt. Kā mēs panāksim mazu budžeta deficītu, ja ekonomika neaug (un budžetā nauda neieplūst)? Valsts budžeta samazināšanai ir robežas.”
  http://www.diena.lv/sodien-laikraksta/izeja-no-nestabilitates-693480
  p.s.
  Vienu latviešu (elites) ‘ne-pozitīvo’ īpašību – ‘skriešanu uz muižu’ komponists Imants Kalniņš pamatoti akcentēja savā pēdējā intervijā (sk. Diena.LatvijasAvīze.).

  0
  0
  Atbildēt

  0

v_laivins 09.11.2011. 10.43

Labi, ka neizveidoja valdību ar SC. Ušakova paraksts par krievu valodu kā otru valsts valodu būtībā grauj valsts pamatus. Kur tad paliek viņa iepriekšējā SAEMĀ dotais zvērests. Nav jau arī SC nekādi dižie ekonomisti,pamatā viss velk uz populismu- par lata devalvāciju, par pensiju indeksāciju u.t.t.SC nevar ņemt valdībā ne jau tikai krieviskuma dēļ, bet gan nopietnas, atbildīgas ekonomiskās politikas trūkuma pēc.ZRP ieguva 22 deputātus tikai tāpēc, ka deklarēja savu idejisko tuvību Vienotībai, Dombrovskim un reformu nepieciešamībai. Ja ZRP pirms vēlēšanām būtu uzzīmējis savus patiesos mīluļus- SC,ar kuru tad veidotu kodolu, labi, ja sanāktu 5%.

+7
-2
Atbildēt

1

  raimonds_bossltd > v_laivins 09.11.2011. 11.26

  to vilburs
  “Nav jau arī SC nekādi dižie ekonomisti”

  Viņiem ir savs “ekonomists”. Neielaid biksēs aiz smiekliem, tas ir Gapoņenko.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

janiso22 09.11.2011. 09.30

Saeimas ir tikko sākusi strādāt! Takš ļaujiet cilvēkiem pierādīt sevi un tad spriest par to, vai Rīkojums Nr.2 bija tā vērts vai nē. Nebūtu nekas labāk, ja SC un ZRP veidotu valdību – tur elementāri nav cilvēku, kas var politiski PROFESIONĀLI strādāt! Kaktiņa kungs – par kādu demokrātijas reformu Jūs runājat? Ka tikai reformas ?!? : )

+9
-1
Atbildēt

2

  Roberts Gūtšmits > janiso22 09.11.2011. 09.43

  >> Jānis Drigins
  Vispār jau ir gan. Ja vien ar „politiski PROFESIONĀLI strādāt” mēs saprotam tiešām strādāšanu valsts labā, nevis intrigu dzīšanu, melošanu un savu klases biedru un biznesa partneru iekārtošanu naudīgos amatos.
  Zatleriešiem ir kodols – viņa meiteņu komanda, kura 4 gadus ir plus/mīnus normāli darbojusies (nevis intrigojusi) plus no malas piesaisīti profesionāļi, bet saskaņieši jau trešo gadu vada Rīgas Domi. Un vada to labāk gan par nacionāļiem, gan taukmūļiem, gan pašiem jenotiem laikā, kad tie tur rullēja.
  Un bez tam – mums šobrīd priekšā nestāv nedz iestāšanās NATO nedz ES, kuru tik lieliski gandrīz sačakarēja jenotu „profesionāļi”, tā ka īpaši uztraukties par kādiem pārsteiguymiem nevajadzētu. Kas attiecas uz EUR, tad tur es personīgi tikai priecāšos, ja Latvija neiestāsies šajā grūstošajā, pa visām vīlēm ierstošajā, milzīgus ieguldījumus StabFondā prasošajā sistēmā, no kuras tūlīt sāks mukt tur pašlaik esošās valstis. Un jenotu nekaunīgo uzstājību, ar kādu viņi propagandē pievienošanās nepieciešamību uztveru kā kārtējo valsts un tautas interešu nodevību no viņu puses. Par kuru gan jau, ka ir samaksāts …

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > janiso22 09.11.2011. 10.34

  ——
  Kas ”mums” stāv? Vajag priecāties, ka konsolidācijas process tik veiksmīgi norisinās, ka Māstrihtas kritēriju izpilde notiks saskaņā ar plānoto grafiku. EUR ir jāievieš 2014.g., jo ES kodola valstis Vācija un Francija jau nesabruks – tāpat kā Zviedrija, Somija, Dānija. Kur ta Latvijas elitei ”pielipināties” – ja ne pie vēsturiski pazīstamo kungu sāniem?
  Lai dzīvo jaunā federālā valsts Eiropas Savienība! Visu varu Briseles rokās!

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

Roberts Gūtšmits 09.11.2011. 09.11

Smieklīgi lasīt, ka Kaktiņš, kura PERSONĪGĀ FIRMA tikko kā uztaisīja socioloģisko aptauju kaut ko te „nepamatojot ar faktiem” … pretstatā visādiem „rinķī apkārt” un rasmām_kārkliņām, vai ne ? … :)))
Ta viņam ir PILNA informācija gan par aptaujas jautājumiem, gan par to, kādas sabiedrības daļas kā uz tiem atbildēja un kā savu izvēli pamatoja. Aptaujās bija ne tikai viens sakramentālais jautājums – „par ko jūs šodien balsotu” – bija biškucīt vairāk, bet, protams, protams, kas gan ir socioloģija un aptauju dati pret revolucionāro pārliecību ! … :)

Un tieši tas pats attiecas uz jenotu tekstiem, ka Zatlera vēlētāji ir mainījuši savas domas tāpēc, ka viņš aicināja Saskaņu valdībā! Viss ir tieši un precīzi otrādi. Vēlētājs ir negatīvi novērtējis to, ka Zatlers to solīja … un neizdarīja. Vēl vairāk – Kaktiņš to noklusē, bet man dikti ļoti šķiet, ka tas vēlētājs, kurš šoreiz balsoja par ZRP un tika pievilts, nākamajās vēlēšanās balsos par Saskaņu – tā teikt pa tiešo – bez starpniekiem. Saskaņas pieaugoši reitingi to parādītu un mani ļoti interesē, kurš un kāpēc ir noslepenojis šīs aptaujas rezultātus, vienlaikus dozēti nopludinot, piemēram, datus par ZRP reitingu kritumu.
Izskatās pēc jenotu darba stiliņa – meļi, falsifikatori, intriganti un sakompilētas informācijas nopludinātāji viņi ir bijuši vienmēr. Tik, atšķirīgā no Jaundžeikara, neviens no viņiem nesēž.
A man būtu interesanti zināt, par cik ballēm ir nokritušies pašu jenotu reitingi. Ne jau velti Kaktiņš saka, ja vēlētājs ir vīlies, saņemot SVF pakaļlaižu Pīļknābi atkal sev uz kakla ar visām viņa draugaļām un personīgajiem parādiem. Un to, ka jenoti ar visu savu erzacfīreriņu bandu turpinās laizīt SVF pakaļas arī turpmāk liecina šī nedēļas sarunu rezultāts ar SVF.

Kas attiecas uz Zatleru. Piekrītu Dzerim, ka lielā mērā pats visu arī sačakarēja. Aiz naivitātes. 4 gadus sēžot Prezidenta krēslā viņam tā arī vēl nebija pielecis, ar ko viņam darīšana, un kā mūsu pīļu dīķī tiek politika taisīta !??
Taču pilnīgi noteikti neiztika ar jenotu provokācijām un tīšu graujošo darbību. Vai šeit ir palicis vēl kaut viens naivais, kurš domā, ka jenoti (TIEŠI JENOTI) ar savu ķēdes suņu – KNAB un SAB palīdzību nenoklausās un neizspiego visus savus politiskos konkurentus ? Un kā vēl noklausās ! Pašu Zatleru un viņa meiteņu komandu ieskaitot. Tā ka viņi perfekti bija lietas kursā par ikvienu zatleriešu soli, plāniem un pat vēl tikai domām un scenārijiem, ko tie plānoja. Šajā situācijā, zinot ikvienu konkurenta soli, izplānot Olšteina bandas iefiltrēšanu partijā, lai to grautu no iekšienes, bija sīkums. Tāpat kā katram zatleriešu vēl tikai plānotajam rīcības scenārijam jau pretī sagatavot 2-3 savējos … Naivuļi ir tie, kuri tic, ka šobrīd medijos nonākošie ZRP valdes sēžu audio ieraksti ir uztaisīti, kādam „entuziastam” tos ierakstot personīgajā telefoniņā – aparatūra patiesībā bija visai kvalitatīva un profesionāla … :)

Un pret specdienestu plus mediju plus tiesu plus politisko varu kopīgu bloku neviena demokrātiska partija nevar uzvarēt. Ko pierāda pēdējo 5-10 gadu vēsture Latvijā. Visi jenotu konkurenti pa vienam vien tiek iznīcināti.
ZRP mēģinājumi lēmumus pieņemt it kā spontāni, bez ilgām diskusijām, par kuru gaitu tūlīt pat kļūst zināms jenotiem, kā reize arī radīja iespaidu par „pusnakts lēmumiem”, lai gan patiesībā bija jau izmisuma solis, saprotot, kādā neapskaužamā situācijā ZRP ir nonākuši.

+4
-6
Atbildēt

0

silvija_vitina 09.11.2011. 08.46

Protams, kamēr partijām būs 2 programmas – priekšvēlēšanu un “īstā” – tikmēr ne par kādu uzticību nevar būt ne runas. ZRP un SC savu vēlētāju pamanījās uzmest 5x dienā. Pie tam nevis tāpēc, ka jāpieņem “sabiedrībai nepatīkami lēmumi”, bet gan tāpēc, ka aizkrāsnē tiek turēts plāns B,C un D.

Bet vēlētājam nez kāpēc jājūtas vainīgam par to, ka nākamajā dienā pēc vēlēšanām atkal ir neapmierināts un atkal grib Saeimu laist ziepēs.

+10
0
Atbildēt

0

mary75 09.11.2011. 08.40

Pirmkārt, pie tāda reitinga krituma vainīgs Zatlers pats, sajūta tāda, ka cilvēks no saviem prezidenta augstumiem, kur viņš nejauši tika, un varēja dzīvot siltumnīcas apstākļos, būdams pats sev pavēlnieks, un atrodoties ārpus konkurences un kritikas, uzticamo “savējo” ielenkumā, pēkšņi nokļuvis reālās politikas pasaulē ar tās vilku likumiem, un ķepurojas kā peldētnepratējs, kas iemests ūdenī.
Arī pie tāda Olšteina parādīšanos pats vien vainīgs, vajadzēja kaut nedaudz domāt, ko tad ņem tai partijā, un kādu iemeslu dēļ tas Olšteins tā pārmeties uz ZRP no tās V, Z, acīmredzot, bija par sevi tik augstās domās, ka noticēja, ka aiz tīrā idealisma un ticības Zatlera idejām.
Nu, un kā papildinājums, “draudzīga palīdzība” tika saņemta gan no V, gan no ZZS, gan no abu šo partiju mēdijiem.
Var cienīt cilvēkus ar vārdu un izsvērtu lēmumu, Zatlera mētāšanās orbītā no SC līdz NA nevienā nekādu cieņu izraisīt nevar, drīzāk, bažas, vai kaut kas atkal neliks mainīt domas.
Ar visu to, atliek vēl pēdējā cerība, ka notiks adaptācija, un ZRP sāks strādāt normāli, tās izjukšana nāktu par labu tikai ZZS un SC, jo tie atkal varētu strādāt kopā, un dažiem cilvēkiem no V, bet, ne visai V un Latvijai.

+3
-3
Atbildēt

17

  raimonds_bossltd > mary75 09.11.2011. 11.18

  to dzeris49
  “Arī pie tāda Olšteina parādīšanos pats vien vainīgs”

  Tiešām, būtu Olšteinam vēl pirms partijas dibināšanas paziņojis, ka taisās arī visu partiju ievilkt pedofīla un kodolterorista Putļera harēmā, Olšteins ar sirdapziņu saglabājušiem domubiedriem, nebūtu tajā stājies.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > mary75 09.11.2011. 12.17

  “Nu, un kā papildinājums, “draudzīga palīdzība” tika saņemta gan no V, gan no ZZS, gan no abu šo partiju mēdijiem.”
  Par atbildi es citēšu tevi, Dzeri – “Būtu dīvaini, ja kādas partijas, ieskaitot SC, mērķis nebūtu politiskās varas pārņemšana, kam tad vēl partijas dibina? Tas ir pilnīgi normāli.”
  Acīmredzot tā ir tikai SC prerogatīva – cīņa par varu? Citām partijām, tu domā, tādu tiesību nav? Kaut kā šausmīgi vienpusīga tev tā “objektivitāte”.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 09.11.2011. 12.57

  Pilnīgi pareizi, Betij, par varu cīnās visi, un visiem ir tādas tiesības!
  Un taisni tāpēc SC ne ar ko sevišķu neatšķiras ne no V, ne no ZZS, metodes visiem līdzīgas, tikai programmas atšķirīgas.
  Vajag, beidzot, sākt saprast, ka SC pārstāv sava elektorāta intereses, un tā elektorāts ir pilntiesīgi Latvijas pilsoņi, un, ja šim elektorātam ir citas intereses, kā NA, tas nebūt nenozīmē, ka viņi visi ir valsts ienaidnieki un kas tur vēl, un absolūti nav svarīgi, vai viņi ir krievi, latvieši, vai kaut vai čukčas, to vairums šejienes komentētāju absolūti nevēlas saprast.
  Demokrātija ir iekārta, kurā dažādām grupām var būt dažādas intereses, pat pilnīgi pretējas, un tas ir pilnīgi normāli.
  Kanādā bija referendums par Kvebekas provinces atdalīšanos no Kanādas, un tur separatistus, kas gribēja sadalīt Kanādu divās daļās, neviens par ienaidniekiem nesauca.
  Mums te par ienaidniekiem tiek pasludināti visi, kam intereses nesakrīt ar NA interesēm, un tas tiek uzskatīts par normu.

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > mary75 09.11.2011. 13.06

  Atšķiras gan, Dzeri, un tu to lieliski zini. Galvenā atšķīrība ir tā – uz kurieni grib aizstūrēt Latviju, ja nonāks pie varas. Tas virziens – Krievijas satelītvalsts Eiropas Savienībā – ir nepieņemams lielākai daļai Latvijas pilsoņu. Ar to arī varētu šo diskusiju beigt.
  Izziņai:
  Lai iegūtu Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā, personai jāiesniedz šādi nepieciešamie dokumenti:

  naturalizācijas iesniegums,
  ……
  jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
  jānokārto latviešu valodas prasmes pārbaude, LR Satversmes pamatnoteikumi, valsts himnas teksta un Latvijas vēstures zināšanu pārbaude (vai arī jāiesniedz dokuments, kas apliecina tiesības uz atbrīvojumu no kādas no pārbaudēm);
  jāiesniedz paziņojums par atteikšanos no savas iepriekšējās pilsonības (pavalstniecības), ja tāda ir bijusi, vai arī jāsaņem iepriekšējās pilsonības (pavalstniecības) valsts ekspatriācijas atļauju, ja tādu paredz šīs valsts likumi, vai pilsonības (pavalstniecības) zaudēšanu apliecinošu dokumentu
  jāparaksta solījums par uzticību Latvijas Republikai.

  Kā var uzskatīt par pilntiesīgiem pilsoņiem cilvēkus, kas ieguvuši pilsonību ar melu palīdzību? Pasvītroju: JāPARAKSTA SOLīJUMS PAR UZTICīBU LATVIJAS REPUBLIKAI.

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  astra_ozo > mary75 09.11.2011. 13.16

  dzerim

  tikpat demokrātiski būtu uzsākt nākamo, jaunu referendumu par deokupāciju un dekolonizāciju atbilstoši 1949. gada Ženēvas konvencijai par okupēto valstu kolonizācijas nepieļaujamību?
  Vai arī tad Tu brēktu par radikālismu un vingrinātos kā labāk nolamāt latviešus?

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 09.11.2011. 13.29

  Jā, ir atšķirības programmā, ko es arī pateicu.
  Bet, stūrēt viņiem ir tiesības kaut uz Zambiju, kaut arī, nekādai Krievijai Latviju pievienot neviens no SC netaisās, tās ir kārtējās fobijas.
  Un taisni tāpēc, ka lielākai daļai Latvijas pilsoņu un partiju tas ir nepieņemami, nevajag celt paniku ( kaut arī panika te daudziem, izskatās, ir permanents stāvoklis), jo, lai kā kāds gribētu, nekur viņš aizstūrēt nevarēs.
  Un, kurš tad te grib likvidēt Latvijas republiku?
  Andza – un kur tad es atkal esmu nolamājis tos latviešus, un kādā veidā?

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > mary75 09.11.2011. 13.29

  Kanādā bija referendums par Kvebekas provinces atdalīšano..
  _____________________________________________________
  Savā laikā briti atņēma Kanādu Francijai un Kvebekas franči nonāca britu impērijā.
  Nav jau jāskatās pāri okeānam.Tur pavisam citas tradīcijas.Kanādas franči diez vai ir salīdzināmi ar izbijušajiem padomju impērijas pavalstniekiem.

  Mūsu SCenogrāfu tuvākie radinieki mājo Tiraspolē, Piedņestras republikā.

  Urbanovics pats nosauca savu partiju par voisku- karaspēks.Kas brīnumani rezonē ar Staļina-/parķija eto svojego roda orden mečenoscev-partija tas ir sava veida zobenbrālu ordenis/.

  T.i. -SC ir savā ziņā kaujas organizācija.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > mary75 09.11.2011. 13.35

  ..kam intereses nesakrīt ar NA interesēm…
  ______________________________________________
  šajās vēlēšanās par NA nobalsoja daudzi, kam agrāk,kas tāds nenāktu ne prāta.
  Tur protams ir liels Āboltiņas un Zatlera nopelns.Un tai nopelnā,Džeri, ir arī tava daļa.Droši.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > mary75 09.11.2011. 13.51

  “Bet, stūrēt viņiem ir tiesības kaut uz Zambiju, kaut arī, nekādai Krievijai Latviju pievienot neviens no SC netaisās, tās ir kārtējās fobijas.”
  Pirmkārt, es teicu Krievijas satelītvalsts Eiropas Savienībā. Neviena vārda par pievienošanos nesmu teikusi.
  Otrkārt, Krievija vairākkārt ir “gājusi pāri” Latvijai atstājot postu un bēdas. Es to piesardzīgo attieksmi sauktu par pamatotu, balstītu vēstures reālijās.
  Toties pašcieņas trūkumu zināmai daļai sabiedrības, ko var kliedēt tikai savas nepamatotas gribas uztiepšana daudz lielākai valsts pilsoņu daļai, gan grūti saprast, no veselīgas psihes viedokļa raugoties.
  P.S. Kā tad tur ir ar to uz meliem balstītu pilsonības iegūšanu?

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 09.11.2011. 14.14

  Un kur tu saskati nodevību pret Latvijas republiku un zvēresta pārkāpumu?
  Alternatīvā viedoklī att. uz valsts valodu?
  Es te nekādu pilsonības iegūšanu ar melu palīdzību neredzu, nepārspīlē.
  Un kā, vispār, var izkontrolēt, kurš ir, kurš nav uzticīgs LR?
  Ja DP neintersējas, tad viss OK, es tā saprotu, katram var būt savs viedoklis, kas LR labi, kas slikti, politiskā policija mums vēl nepastāv, un par “inakomislije” netiesā.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > mary75 09.11.2011. 14.49

  Un kur tu saskati nodevību pret Latvijas republiku un zvēresta pārkāpumu?
  Alternatīvā viedoklī att. uz valsts valodu?
  __________________________________________
  Nodevību pret LR nesaskatu(pārgērbšanuos pretinieka formā gan).Saskatu uzticīgu kalpošanu Krievijas interesēm. Nodot jau var tikai savējie.

  –Alternatīvā viedoklī att. uz valsts valodu?—-kādam jau var būt alternatīvs un demokrātisks viedoklis par dzeris49 pasaulīgo eksitenci-ierosināt referendumu,ka tā eksistence jāizbeidz…..

  0
  0
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 09.11.2011. 15.00

  lama – NA nopelnīja sev punktus ar referendumu par krievu skolām un vēl dažiem populistiskiem gājieniem.
  Spekulācija uz nacionālo pašapziņu un nacionalām jūtām ir vienkāršākais veids, kā nopelnīt punktus, un tur absolūti nav nepieciešams ne sevišķi daudz prāta, ne pūles, viss notiek instinktu līmenī.
  Taisni tāpēc tādi reāli domājošie politiķi, kā Štokenbergs neiederas šai kompānijā, kur sakāpinātas emocijas ir pārsvarā, un dominē radikāli viedokļi, politiskie pretinieki tiek saukti par ienaidniekiem, nodevējiem, utt., un pasaule ir melnbalta, nevis krāsaina, pustoņi iztrūkst.
  Patreiz pa to pašu ceļu aiziet arī SC.
  Nedomāju, ka radikalizācija ir taisni tas, kas Latvijas sabiedrībai tagad nepieciešams vairāk par visu, toties šīm divām partijām gan.
  Par komplimentu, protams, paldies, bet, manu komentāru nozīmi tu gan stipri pārvērtē, nedomāju, ka tie varētu iespaidot vēlēšanu rezultātus, šo te portālu lasa diezgan ierobežots cilvēku skaits, pie kam vairākumam jau ir izveidojusies politiskā pārliecība un attieksme pret lietām.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > mary75 09.11.2011. 15.31

  ..manu komentāru nozīmi tu gan stipri pārvērtē, nedomāju, ka tie varētu iespaidot vēlēšanu rezultātus, ..
  ________________________________________
  savu smilšu graudiņu jau tai kaudzē esi piebēris.Arī nopelns.Ne jau tik liels kā radio Liniņam, bet tomēr nenoliedzams.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > mary75 09.11.2011. 16.31

  “Spekulācija uz nacionālo pašapziņu un nacionalām jūtām ir vienkāršākais veids, kā nopelnīt punktus, un tur absolūti nav nepieciešams ne sevišķi daudz prāta, ne pūles, viss notiek instinktu līmenī.”
  Tu to par Ušakova vēstījumu medijiem?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  dro > mary75 09.11.2011. 16.33

  …manu komentāru nozīmi tu gan stipri pārvērtē…
  ______________________
  Tava kautrība izsauc simpatijas, bet nenovērtē arī savu devumu par zemu:)

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > mary75 09.11.2011. 18.29

  to dzeris49
  “Pilnīgi pareizi, Betij, par varu cīnās visi, un visiem ir tādas tiesības!”

  Visiem, kuri ir leģitīmi Latvijā un vispār uz mūsu planētas

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > mary75 09.11.2011. 18.39

  todzeris49
  “Un kā, vispār, var izkontrolēt, kurš ir, kurš nav uzticīgs LR?”

  Vai tev prātu izkūkojušais organism, fašistisko izdzimteņu fanāt, partija, kas šņauc degunu Latvijas karogā, draud visus latviešus izsūtīt uz Sibīriju, draud Latvijā sarīkot asinizliešanu, godina latviešu slepkavas, pielaiko Kononova mundieri, krāpjas, zog, korumpē, kalpo pasaules bīstamākam noziedzniekam, pedofīlam un kodolteroristam, ir “uzticīgi” LR?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

kristaps_otersons 09.11.2011. 08.27

Kaktiņa kungs savus politiskos secinājumus nepamato ar datiem. Dati drīzāk rāda, ka pie joprojām zemiem Saeimas ratingiem “vainojama” ZRP, par kuru oktobrī balsotu mazāk kā 5 % vēlētāju. Šis ir katrastofāls kritiens. Arī SC nemaz tik rožaini neizskatās. Pretstatā Vienotības ratings pamatīgi uzlabojies. Ja tā nebūtu, varbūt Saeimai uzticētos vēl mazāk ļaudis?

+15
-3
Atbildēt

4

  ievuliitis > kristaps_otersons 09.11.2011. 08.46

  Kur var redzēt tos datus?
  Jūs patiesi iepriecinājāt:)

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  >> rasma_karklina

  “Pretstatā Vienotības ratings pamatīgi uzlabojies.”
  Tiešāmmmm ??? Un par cik tieši, ak, mūsu slepenās informācijas pārzinātāj ! … : ))))
  Un kādi ir pārējo partiju reitingi? Padalies informācijā, neslēp sveci zem pūra, lai tad dozēti “nopludinātu” tikai tev izdevīgos datus … :)

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  janiso22 > kristaps_otersons 09.11.2011. 09.38

  Tie ir Kaktiņa dati un SKDS ir pieejami jaunākie rezultāti!

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  rasmiņ, Jānīt – saitīti, lūdzu, saitīti !!
  Gaidu ar nepacietību ! … : )))

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

buchamona 09.11.2011. 08.17

..Viņš uzskata, ka vēlētājs gaidījis pārmaiņas, taču pretī saņēmis to pašu varu, ko simbolizējot premjers Valdis Dombrovskis (Vienotība) un Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. Vislielākās pārmaiņas būtu, ja valdību veidotu Saskaņas centrs kopā ar Zatlera Reformu partiju….+++

Kaktiņš vai nu izsakās neprecīzi, vai teiktais ir atreferēts nepareizi, jo nevar taču būt tā, ka tik gudrs sociologs nesaprastu situāciju.:)
ZRP reitingi nokrituši zem 5% tādēļ ka viņi pirms vēlēšanām ” noklusēja” dažas būtiskas lietas savam vēlētājam :) Uzdrošināšos domāt, ka, ja Zatleram ar tankiem būtu izdevies ievilkt SC koalīcijā, tad šobrīd uzticība jaunievēlētajai Saeimai būtu tuva nullei. Štokijs taču zaudējas deputāta mandātu, bet NA dubultoja savu deputātu skaitu tikai tādēļ, ka liela daļa vēlētāju nevēlējās redzēt SC valdībā. Tā pat aiz matiem ir pievilkts Kaktiņa apgalvojums, ka vēlētājs vēlas pārmaiņas un tādēļ nevēlas vairs redzēt premjera krēslā Dombrovski, muļķības.
Bet ar visu to, ka tomēr izdevās izveidot šajā situācijā pagaidām vēl vienīgo strādātspējīgo koalīciju Saeimā, protams, ka nevar apgalvot to, ka šī koalīcija ir stabila, jo tā ” stabilitāte” lielā mērā balstas uz sešiem bijušajiem ZRP deputātiem, par kuriem vēl neviens neko īsti pateikt nevar – ne labu, nedz sliktu. Manprāt tas ir tas īstais iemesls, kādēļ vēlētāju uzticība šai Saeimai tik zema. Par SC elektorātu es nerunāju, viņi šobrīd taisa revolūciju un gatavojas gāzt atjaunoto LR :)

+12
-4
Atbildēt

13

  mary75 > buchamona 09.11.2011. 08.44

  Pārspīlēt un jau nu nevajadzētu, viņi rīkojas Latvijas likumu ramjos, nekādu revolūciju viņi netaisa, un neko nogāzt viņi nevar, pie kam paši to apzinās, elementāra balsu zvejošana pirms pašvaldību vēlēšanām ar populismu, pie kam atbalsts tam visai neliels.

  +4
  -12
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > buchamona 09.11.2011. 08.47

  Dzeri, tev nav taisnība.

  +8
  -3
  Atbildēt

  0

  mary75 > buchamona 09.11.2011. 08.49

  Un kur konkrēti man nav taisnība?
  Pašiem nešķiet nedaudz smieklīgi, ka kāds tur Lindermanis ar vienu referendumu var sagraut valsti?
  Tad kas tad tā par valsti, es par mūsu valsti esmu augstākās domās.
  Nevajadzētu tik ļoti baidīties no katras demokrātijas izpausmes, pat, ja tā kādam šķiet nepareiza.

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > buchamona 09.11.2011. 09.09

  Tā nav tikai “elementāra balsu zvejošana pirms pašvaldību vēlēšanām ar populismu, pie kam atbalsts tam visai neliels.”
  Tā ir apzināta, plānota un režisēta Latvijas pārveidošana par Krievijas satelītvalstiņu, ar attīstības virziena maiņu no rietumu uz austrumu, ar valstij būtisku svarīgu Satversmes pantu nomaiņu.
  Un es neteiktu, ka tam ir mazs atbalsts.

  +9
  -3
  Atbildēt

  0

  buchamona > buchamona 09.11.2011. 09.10

  Dzeri. Ja šobrīd nevar,tad nākotnē varēs, ja mēs tik vieglprātīgi skatīsimies uz notiekošo. ” Sabuntos” Latgali, palasi ko raksta par SC tas jaunais ZRP latgaļu deputāts, kurš runā latgaliski Saeimā. :) Un Tu gribi teikt, ka SC elektorāta mērķis nav pārņemt varu Latvijā? Atjaunot savas zaudētās privilēģijas Latvijā?

  Un ne jau Linermanis grauj valsti, bet SC, gan balstot slepus Lindermani, gan atklāti paceļot sarkano karogu, kā to šobrīd dara Ušakovs. SC, vismaz viņu ” glavgals” ir putinistu sabiedrotie un 18. novembra LR ienaidnieki, un tas, ka Ušakovs pa visiem saviem saietiem vazā mūsu valsts karogu – tā ir vistīrākā zaimošana.

  +14
  -1
  Atbildēt

  0

  mary75 > buchamona 09.11.2011. 09.35

  Būtu dīvaini, ja kādas partijas, ieskaitot SC, mērķis nebūtu politiskās varas pārņemšana, kam tad vēl partijas dibina?
  Tas ir pilnīgi normāli.
  Bet, tikpat skaidrs, ka SC nekad nebūs tādā pārsvarā, lai varētu pārņemt šeit visu varu un mainīt Satversmi un valsts virzības vektoru, manuprāt, tās ir fobijas.

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > buchamona 09.11.2011. 10.14

  ..viņi rīkojas Latvijas likumu ramjos, nekādu revolūciju viņi netaisa, .
  ____________________________________________
  Te arī rīkojās likuma rāmmjos un nekādu revolūciju netaisīja:
  ..Hindenburg refused to grant Schleicher the emergency powers he sought, and Schleicher resigned on 28 January. Papen toyed with the idea of betraying Hitler by ousting him from the cabinet, and becoming chancellor himself. In the end the President, who had previously vowed never to allow Hitler to become chancellor (‘that Austrian corporal’, he derisively referred to him as) appointed Hitler to the post on 30 January 1933, with von Papen as Vice-Chancellor. The remaining members of the cabinet were conservatives, with the exception of two Nazis…………….

  At the formation of Hitler’s cabinet on 30 January, the Nazis had three cabinet posts (including Hitler) to the conservatives’ eight. Additionally, as part of the deal that allowed Hitler to become chancellor, Papen was granted the right to sit in on every meeting between Hitler and Hindenburg. Counting on their majority in the Cabinet and on the closeness between himself and Hindenburg, Papen had anticipated “boxing Hitler in.” Papen boasted to intimates that “Within two months we will have pushed Hitler so far in the corner that he’ll squeak.” To the warning that he was placing himself in Hitler’s hands, Papen replied, “You are mistaken. We’ve hired him.” ….
  http://en.wikipedia.org/wiki/Franz_von_Papen

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  mary75 > buchamona 09.11.2011. 10.29

  Absolūti neadekvāts salīdzinājums, drīzāk, demagoģija, bet, ko tad vairākums šejienes komentētāji darītu, ja nebūtu SC un tagad vēl Zatlers?
  Sevišķi slavēt ko nav, toties, ir ienaidnieki.
  Vaimanāšana, cik mēs apdraudēti, kā mums kāds grib darīt pāri, cik mums slikti, un drāmas radīšana uz līdzenas vietas, tāpat, kā ienaidnieka tēla radīšana, lai tikai atrastu vainīgos pie jebkuras situācijas, ar to noņemot jebkuru atbildību no sevis – tā ir ne visu latviešu, bet, vairākuma šejienes “nacionāli noskaņoto” komentētāju mentalitāte, un mentalitāti nekādi argumenti neizmainīs, sen zināms fakts.
  Tāda stipri vienkāršota un šaura izpratne par politiku “svešais – savējais” līmenī.
  Ja argumentiem atbild ar emocijām un fobijām, nav vērts turpināt.

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > buchamona 09.11.2011. 11.01

  Džeri pārlasi savu komentāru.Kur argumenti? Tikai uzbrēcieni oponentam.

  Ja nav patronu ko šaut, tad tik atliek bēgt un bļaut…

  Bēgt jau vēl nebēdz, bet bļauj gan….

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > buchamona 09.11.2011. 11.05

  Dzeri, vai tev nešķiet, ka tas ir SC, kas “vaimanā cik mēs apdraudēti, mums kāds grib darīt pāri, cik mums slikti, un drāmas radīšana uz līdzenas vietas”? Tas ir tieši tas, ko krievu mediji pēc Kremļa noradēm jau vairāk, ka 20 gadus cenšas iestāstīt tiem, kas nelasa latviski. Viņiem ir tik slikti, ka lai saglabātu pēdējās pašcieņas drupachas, ir atkal un atkal jācenšas pārtaisīt un pielāgot sev citas tautas valsti.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > buchamona 09.11.2011. 11.10

  to dzeris49
  Ja visādi izdzimteņi, es domāju kriev-žīdu fašistu Lindermani un SC, visu laiku mīzīs uz mūri, tas sagrūs.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > buchamona 09.11.2011. 11.30

  >ombros
  Ierosinu nelietuot Māliņa/Pļavnieka burvju vārdus- ka neparauj līdz………

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > buchamona 09.11.2011. 11.54

  to lama
  Tā nebija mantra, tikai brīdinājums.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam