Vēl cīņa nav galā…

61

Komentāri (61)

ilmisimo 18.10.2011. 18.38

ekādu prezidenta tālredzību neredzu… redzu kaut kādas viņa slēptās intereses..
________________________________________________________
Kāpēc “‘slēptās”?

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/396128-usakovs_prezidentam_apliecina_sc_gatavibu_veidot_koaliciju

0
0
Atbildēt

0

sivrita 18.10.2011. 17.33

nekādu prezidenta tālredzību neredzu… redzu kaut kādas viņa slēptās intereses…

cita attaisnojuma nav kāpēc viņš ļauj muļļāties tālāk un nenosauc kādu konkrētu premjera kandidātu…

šeit ir klaji ignorēts likuma gars… prezidentam pēc pirmām konsultācijām bija jānosauc kandidāts, kas arī mēģinātu veidot valdību… nevis jāgaida mistiska valdības izveidošana bez nominēta kandidāta un tad jādod kaut kāda likumā neparedzēta prezidenta piekrišana konkrētajam valdība sastāvam… piekrišanu dod Saeima apstiprinot valdību…

prezidents pārkāpj savas pilnvaras…

ja viņš piemēram būtu nosaucis Dombrovski, tad ZRP nebūtu iniciatīvas un nebūtu visas tās epopejas ar Saskaņas centru… ja nosauktu Ušakovu tad būtu skaidrs cits variants…

tāpēc prezidents ir līdzatbildīgs un kaut kādā ziņā pat iniciators visam notiekošajam…

+2
0
Atbildēt

0

Janka, Janic 18.10.2011. 07.18

… kad zzesietis kļuva par prezidentu , man palika skaidrs , ka bez briinumiem te nebuus , un kad meenesi partijas graabstiijas pa tumsu koaliiķijas stuteedamas un prezidenta fraazes klausoties kameer šis aarzemees , sapratu , ka oligarhu ( sevišķi smagajos noziegumos apsuudzeetaa) ietekmi neizdosies uzreiz kaa sunim asti nocirst , tas buus jaadar pa mazam gabaliņam , lai ar cik saapiigi tas nebuutu, vakardienas balsojums par Zatleru atkaartojaas kaa balsojumaa par prezidenta otro termiņu , viņi Tev miiliit atriebsies veel ilgi ka netureeji zoo daarzaa dotos soliijumus ,Tev Krištopaana liktenis , tas nepildiija Lembes veelmes.

0
0
Atbildēt

0

gundega_heiberga 17.10.2011. 22.34

…noderētu arī dažam, labam mūsu tautas kalpam, lai pats varētu apskatīties, kāds viņš izskatās no malas raugoties. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rakstniece lieto maigas līdzības ar maskām, kaut saprotams, ka līdzās Saeimas juridiskajam dienestam mazsvarīgāks nav Saeimas dvēseļu apkopes birojs(psihologs). Jaunapmācītam šoferim likums paredz psihiatra pārbaudi, lai tas nekļūtu par slepkavu uz ielas, bet deputātam šāda filtra nav, kaut viņu pēdējo 20 gadu darbības(bezdarbības) rezultātā runājam par miljoniem neiegūto nodokļu, IKP, daudziem tūkstošiem nedzimušo, tūkstošiem pāragri mirušo.
Jaunievēlētā Saeima arī neasociējas ar PRĀTA VĒTRĀ aizrāvušos – drīzāk neadekvāta pašnovērtējuma virpuļviesuļa sagriezta.

+2
0
Atbildēt

2

  Signija Aizpuriete > ilmisimo 17.10.2011. 23.13

  ——
  ‘lama’ iecienītais domātājs par koloniālo demokrātiju/Колониальная демократия – oriģinālvalodā:
  ”Западнизация есть особая форма колонизации, в результате которой в колонизируемой стране создается социально-политический строй колониальной демократии (по моей терминологии). По ряду признаков это есть продолжение прежней колониальной стратегии западноевропейских стран, особенно Великобритании. Но в целом это есть новое явление, характерное для современности. Изобретателем его можно с полным правом считать США.

  Колониальная демократия не есть результат естественной эволюции колонизируемой страны в силу внутренних условий и закономерностей ее социально-политического строя. Она есть нечто искусственное, навязанное этой стране извне и вопреки ее исторически сложившимся тенденциям эволюции.

  Она поддерживается методами колониализма. При этом колонизируемая страна вырывается из ее прежних международных связей. Это достигается путем разрушения блоков стран, а также путем дезинтеграции больших стран, как это имело место с советским блоком, Советским Союзом и Югославией.

  За вырванной из прежних связей страной сохраняется видимость суверенитета. С ней устанавливаются отношения как с якобы равноправным партнером. Для значительной части населения сохраняются какие-то элементы предшествующих форм жизни. Создаются очаги экономики якобы западного образца под контролем западных банков и концернов, а также – как явно западные или совместные предприятия. Я выше употребил слово «якобы», так как эти очаги экономики суть лишь имитация современной западной экономики.

  Стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы – многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада.

  Колонизируемая страна доводится до такого состояния, что становится неспособной на самостоятельное существование. В военном отношении она демилитаризируется настолько, что ни о каком сопротивлении и речи быть не может. Вооруженные силы сохраняются лишь для того, чтобы сдерживать протесты населения и попытки оппозиции изменить ситуацию.

  До жалкого уровня низводится национальная культура. Место ее занимают самые примитивные образцы западной культуры, вернее, псевдокультуры Запада. Массам населения предоставляется суррогат демократии в виде распущенности, ослабленного контроля со стороны властей, доступные развлечения, система ценностей, избавляющая людей от усилий над собой и от моральных ограничений.

  Именно такой процесс начался в России в 1985 году, а в августе 1991 года он принял настолько цинично откровенную форму, что теперь может служить классическим образцом западнизации.”
  Александр Александрович Зиновьев Планируемая история (Сборник) http://lib.rus.ec/b/157068/read#t75

  0
  0
  Atbildēt

  0

oktaavs 17.10.2011. 18.41

Cik mīļi: “Svinīgais solījums, valsts intereses..” :)
Varbūt vajag vienkarši uzstādīt 100, jeb 50 balsošanas automātus ? Kas vairāk iemet, tā intersēs nospiež pogu ? Tautai būs daudz lētāk un noteikumi pilnīgi skaidri..
Ciniski ? Jā ! Toties taisnība.

0
0
Atbildēt

2

Andis 17.10.2011. 14.10

Duļķainā ūdenī vieglāk zvejot…
Ko tad gribējāt – vai tiešām domājāt, ka:
a) Aivars, Andris un Ainārs pilnībā zaudējuši pat spēju jaukt gaisu? Viņiem joprojām ir ļoti daudz ko zaudēt, personisko brīvību ieskaitot…
b) atbīdot 3A no ietekmes, pie tās haotiski nerausīsies citi kombinatori?

Pieliekam vēl klāt mūžīgo un aktīvo Krievijas ņemšanos pa mūsu iekšpolitiku un arī ASV padomdevējus – un skaidrs, ka bez kaislībām te neiztikt.
Bet no otras puses – ir pilnīgi skaidrs, ka pašlaik notiekošais ir tik sarežģīts, ka neviens to īsti kontrolēt un diriģēt nevar. Tāds skaists ārējo ietekmju, personisko ambīciju un – arī ideālu un labu ieceru jūklis.

Esmu optimists. Šī ir daļa no parlamentārās demokrātijas un kādu solīti tālāk ar to tagad esam tikuši. Ziniet, kā visvairāk tagad pietrūkst? Kārtīgas ceturtās varas – aktīvu un gudru mēdiju…

+10
0
Atbildēt

5

  ilmisimo > Andis 17.10.2011. 14.35

  ..a) Aivars, Andris un Ainārs pilnībā zaudējuši pat spēju jaukt gaisu? Viņiem joprojām ir ļoti daudz ko zaudēt, personisko brīvību ieskaitot…
  _______________________________
  Un Avens? Ko tas zaudējsi? vai varbūt – ko Avens var iegūt?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Andis > Andis 17.10.2011. 14.43

  Nu jā, te jau politbiznesa darboņu netrūkst. Var jau vēl kādus uzvārdus nosaukt. Vienkārši Aivars, Andris un Ainārs pie ruļļiem bijuši nepastarpināti, personiski – un tāpēc labāk atpazīstami.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > Andis 17.10.2011. 15.32

  ——
  Bijuši ne jau aiz nejaušības, bet gan pateicoties masu apziņas totālai apstrādei. Kam ta tie lielākie mediji/plašsaziņas līdzekļi pieder, kam slavas dziesmas dziedāja un dzied?! ‘Kā maizi ēd – tā dziesmu dzied!’ – un dzied jau 20 gadus liberālisma – oligarhijas meldiņu. Tā turpināsies, nekas cits jau nebūs, jo tā ir daļa no reālās demokrātijas.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > Andis 17.10.2011. 15.39

  Tā turpināsies, nekas cits jau nebūs,..
  ______________________________________
  un edge ar mēmuriju un nelaiķa realy”tija zombiju turpinās piegānīt informatīvo telpu…

  0
  0
  Atbildēt

  0

  BaleLiina > Andis 22.10.2011. 21.42

  Un tomēr. Saeimas atlaišana mūs beidzot atbrīvoja no Šlesera, Šķēles un lielā mērā arī Lemberga. Ka daudzi citi nav labāki, tas arī skaidrs, taču pirmoreiz ir cits, pozitīvs samērs Saeimā. Jā, juku un putras pietiek, bet iespēja tomēr ir.IR.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Liene 17.10.2011. 13.31

Глупая какая автор:

“Neraugoties uz dažādajiem viedokļiem, Latvijas izdzīvošanas vārdā politiķiem un sabiedrībai būtu jācenšas vienoties par to, ka visu Latvijas iedzīvotāju – kā pamatnācijas, tā minoritāšu, kā pilsoņu, tā nepilsoņu – pirmais pienākums ir nodrošināt latviešu tautas un uz Ziemeļeiropu orientētās kultūras izdzīvošanu”

— Это ваши проблемы. Мы-то здесь при чем? У нас и своих хватает дел.

Не можете выжить, так не можете. Что нельзя поднять, нельзя и вынести.

Каждый год сколько-то там языков на земном шаре исчезает. Земля из-за этого не перестает вращаться. Жизнь человеческая — это ценность абсолютная. А язык, это так, не самая главная ценность. Иначе каждый бы месяц несколько тысяч латышей не покидали бы Латвию.

Да, для представителей элиты, как Жигуре, крайне важно, чтобы и дальше получать пенсию, собираемую на народные налоги. Таким представителям элиты, как Жигуре, крайне важно, чтобы их друзья и родственники и дальше бы сосали зарплаты из государственной казны и еврофондов.

А остальному народу оно как-то безразлично. Такова правда. Вы — паразиты. Народ латышский — труженник. Поэтому вам крайне важно запудрить мозги народу. Чтобы он вас, паразитов, не скинул со своей шеи.

0
-3
Atbildēt

6

ilmisimo 17.10.2011. 13.31

…deputātam Ivaram Zariņam (SC), kuram izdevās svinīgo solījumu nodot tikai ar sesto mēģinājumu.
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/395932-saeimas_deputati_zver_uzticibu_kibeles_dodot_so_solijumu
____________________________________________
Kirchenšteinu krampji?

+2
0
Atbildēt

1

  Liene > ilmisimo 17.10.2011. 13.34

  Нет ничего важнее языка, и это правильно, язык ваш погубит Латвию.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

disassociative 17.10.2011. 13.24

Vai nu tiek smalki izspēlēts aizkulišu scenārijs, par kuru mēs varam tikai nojaust, vai arī valda patiešām smags stulbums, bet tīra šī lieta nav. Man nez kāpēc liekas, ka pirmais variants varētu būt pareizais. Skaidrs gan laikam ir visiem, ka ar valsts un sabiedrības interesēm tam visam nav nekā kopīga. Alkatība, varas kāre un savas intereses un viss. Mēs līdz nākamajām vēlēšanām varam stāvēt pie ratiem kā reiz, liekas, Šadurskis teica.

+3
0
Atbildēt

0

ilmisimo 17.10.2011. 12.54

Vēl cīņa nav galā…
____________________________________
SCientologi plosās mēdījos.
brigadņiki paŗvākušies uz Lradio1.Ne jau gluži bez atbalsta no “insaida”..

+6
-1
Atbildēt

2

  Signija Aizpuriete > ilmisimo 17.10.2011. 13.24

  ——
  Kam no konkurences bail? Ko ta vecie Stūra mājas ”žipčiki” grib – pagriezt atpakaļ vēstures ratu, lai atkal būtu vieni vienīgie, vienīgās ”patiesības” sludinātāji?!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > ilmisimo 17.10.2011. 14.32

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Dmitry 17.10.2011. 12.47

Tur jau ir tā nelaime ka tautas kalpi neredz to patieso veidolu kā viņi izskatās no malas. Gribas to apzimēt kā #klauni un kuri rēķinās tikai un vienigi par savām interesēm, bet aizmirst par tautas, un galvenais kamdēļ viņi ir ievēlēti – cilvēku & mērķu & nākotnes dēļ!
Gribas novēlet tikai vienu – Neaizmirst zvērestu ko tautas kalpi nodod stājoties jaunajā ”amatā”, neaizmirst nāciju un tās attistības mērķus, un galvenais vairāk būt ārpus Saeimas ne otrādi – komunicēt, runāt ar cilvēkiem, apzināt to patieso stāvokli un būt atvērtiem tautas balsij / viedoklim!

paldies par rakstu! lielisks!

+3
0
Atbildēt

0

ilmisimo 17.10.2011. 12.39

Ja salīdzinām ar sēnēm-tad Zatlers vienreiz ēdamā sēne.

+8
-2
Atbildēt

0

Liene 17.10.2011. 12.37

Что б они ни делали, не идут дела, Видно, в понедельник их мама родила.

http://www.karaoke.ru/catalog/song/27611

0
-3
Atbildēt

7

  ilmisimo > Liene 17.10.2011. 13.03

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  Liene > Liene 17.10.2011. 13.26

  Вам надо жить не по лжи, как учил А. И. Солженицын.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Liene 17.10.2011. 14.23

  Beņa!
  Prišļi v sorokovom s nasilijem i zivjote vo lži do sih por.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Liene 17.10.2011. 14.25

  Lama, paldies!
  Tās polittehnoloģijas ir ļoti sļīpētas – ilgi un dikti.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Liene > Liene 17.10.2011. 14.36

  А вы уже и родились во лжи

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > Liene 17.10.2011. 14.38

  ..Lama, paldies!..
  ________________________________
  To jau atgādināja Pelēkais vilks.

  Bet-šodienas tīmekļa vidē-atkārtošana zināšanu māte.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  oktaavs > Liene 17.10.2011. 18.24

  betijacelmale
  Tu esi palikusi viena no pēdējām, kas sarunājas ar šo provokatoru. Viņam nevajag saturīgu diskusiju un argumentus. Galvenais ir ieskriet, pieķēzīt maksimāli lielu laukumu un aizlaisties. Kapēc tas nedekvātais to dara – tas ir cits jautājums. Varbūt tomēr ir laiks ignorēt pēc pilnas programmas ?

  +8
  0
  Atbildēt

  0

Pēterītis 17.10.2011. 12.21

Mums jāapzinās, ka mums kaimiņos, nākusi no bizantijas kultūras, dalot un pārdalot nenopelnītu mantu un vērtības, cenšoties savtīgās interesēs ietekmēt pasaules virzību, veidojusies izcilu demogogu un manipulātoru kultūra. Tikai izzinot to un atbrīvojoties no šis ietekmes, tikai tuvojoties rietumu vērtības radošai kultūrai, Latvijas talanti var gūt iespēju sevi realizēt un celt labklājību savā zemē.

+28
0
Atbildēt

6

  Signija Aizpuriete > Pēterītis 17.10.2011. 12.31

  —–
  Mums jāapzinās/jāapjēdz izcilāko rietumu vērtību pārstāvju metožu būtība, lai nākamos veidojumus ”Reformu partija” spētu atpazīt. Neviens mūsu austrumu kaimiņš – kupec/tirgonis, Nasredins vai Benders netuvu nestāv blakus reālajiem rietumu darboņiem:
  Bernard Lawrence “Bernie” Madoff (pronounced /ˈmeɪdɒf/;[3] born April 29, 1938) is a former American stockbroker, entrepreneur, investor, investment advisor, money manager, and former non-executive chairman of the NASDAQ stock market, and the admitted operator of the largest Ponzi scheme in history.”
  http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Madoff

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  Liene > Pēterītis 17.10.2011. 12.38

  “aldis 17.oktobris 2011 12:21”

  — Никогда вы от нас не освободитесь.

  Потому, что мы сидим у вас внутри.

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  Dmitry > Pēterītis 17.10.2011. 13.03

  agree!

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Pēterītis > Pēterītis 17.10.2011. 13.51

  aldis – edge_indran …Nasredins vai Benders netuvu nestāv blakus reālajiem rietumu darboņiem:
  ———————————————-
  Mēģināšu turpināt –
  ” nestāv blakus reālajiem rietumu darboņiem”, piemēram, Bilam Geitsam un Stīvam Džobsam. Iemesls principiāls. Benderi operē staipāmo cilvēku likumu sfērā, geitsu un džobsu darbs pakļautas nemainīgiem dabas likumiem. Izzinot dabas likumus, vērtības rada. Ar cilvēka likumiem vērtības tikai dala. Tās ir divas principiāli atšķirīgas kultūras, no kurām Latvijai piemērota tikai objektīvo likumu izziņā bāzētā. Arī attiecībā uz objektīvajiem likumiem ekonomikā un sabiedrībā.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  reiznieks > Pēterītis 17.10.2011. 14.06

  Tām rietumu vērtībām, kas ir Makdonaldā, Afganistānā, Irākā, Monsanto, lētajos seriālos un varavīksnes krāsas karogos es netaisos tuvināties. Kaut gan, saimnieciskumu var no viņiem pamācīties.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  gundega_heiberga > Pēterītis 17.10.2011. 22.01

  jebreičiks beņa dod vērtīgu padomu – kamēr liekam viņam mīnusus(vai plusus), viņš sēž mūsos.

  0
  0
  Atbildēt

  0

ilmisimo 17.10.2011. 11.46

Var apbrīnot Valsts prezidenta tālredzību, jau pagājušajā nedēļā paziņojot, ka šodien Ministru prezidenta kandidatūru nevarēs nosaukt
_______________________________________________
labi informēts.

Tūlīt jau redzēsim vai ar SC balsīm ievēlēts prezidents ir labāks par zvērudārzā izvēlētuo.

+16
0
Atbildēt

3

  Signija Aizpuriete > ilmisimo 17.10.2011. 12.02

  ——
  Nelaid ”muļķi”, neesi tak ‘Nezinītis uz Mēness’, kas reālās demokrātijas tikumus un teiciena ”Kas maksā, tas pasūta mūziku!” būtību neapjēdz.
  Viss notiek saskaņā normālas tirgus ekonomikas ”pirkt-pārdot” principiem – Jēkaba ielas namiņā tie vienmēr būs lielā cieņā un godā.

  +4
  -6
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > ilmisimo 17.10.2011. 12.16

  Nelaid ”muļķi”, ..
  ____________________________
  edge un mēmurij

  uzliec no dziesmu grāmatas:
  sajuz ņirušimij siģiķ pad mašinoi..

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > ilmisimo 17.10.2011. 12.36

ilmisimo 17.10.2011. 10.56

Un ko par jauno Saeimu liecina seši pārbēdzēji, kuri par savu soli paziņoja svētdienā – dienu pirms Saeimas atklāšanas
__________________________________________________
Rodas iespaids, ka gan ar pašu ZRP vaduoni, gan ZRP deputātu baru manipulē kādi ārpusparlamentāri spēki.

+13
-3
Atbildēt

2

  Signija Aizpuriete > ilmisimo 17.10.2011. 11.42

  ——
  Pat advokātam A.Grūtupam rodas iespaids:”Atmodas laika inteliģence pašreizējo situāciju vairs nesaprot.”
  http://www.diena.lv/latvija/zinas/grutups-atmodas-laika-inteligence-pasreizejo-situaciju-vairs-nesaprot-13901664
  – MANUPRĀT, Žīgures kundzes jautājums (‘Varbūt ir pienācis pēdējais laiks padomāt,….’)par Latvijas lauksamniecības poļitiku pilnībā apliecina Grūtupa atziņas patiesumu. Divdesmit gados Latvijas lauki/lauksaimniecība ir tiktāl ‘noreformēta’ rietumnieciskajā manierē, ka 2014.g. varēs mierīgi pieņemt ES eksistējošo zemes brīvo pārdošanu/pirkšanu bez ierobežojumiem.
  p.s.
  Saistībā ar Žīgures kundzes aicinājumu, interesanta ir atziņa, ko izteica viens no tiem darbarūķiem, kas vēstures ratu 40 gadus Latvijas laukos ar savām rokām grieza (ne tikai uz Dievu un kādu tur partiju paļāvās): ”(..)No preses arī uzzinu, ka 75% privatizēto valsts uzņēmumu iztirgoti ārzemniekiem. Tāpat ārzemniekiem iztirgotas lielas zemes platības un meži. Vai tāda ir valsts ekonomiskā politika?” Jānis Rubulis
  http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=327297%3Ams-tikai-nopietnk-strdjm&Itemid=113

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Edzs > ilmisimo 17.10.2011. 20.29

  _…seši pārbēdzēji, kuri par savu soli paziņoja svētdienā – dienu pirms Saeimas atklāšanas…_
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  nu ja, bet divainas darbibas uzsaka pashnodibinata ZRP lideris atlaizhot parlamentu savas prezidenturas pedejas dienas kad netika parvelets par Prezidentu.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Ieva 17.10.2011. 10.55

Modes tēma tagad – sarkanās līnija, vieni velk, citi pārkāpj, citi nedrīkst pārkāpt, nedrīkst vilkt. Bet sajūta tāda, ka ir sarkano līniju mudžeklis, kurā sapinušies paši vilcēji.

11. Saeima ne ar ko nešķirtas no1 10.- deputātu kvalitātes ziņā. Tādi paši pašlabuma meklētāji, tādi paši intriganti, karjeristi. Pagaidām šī ir tikai krēslu dalīšanas fāze, ziediņi nāks pēc tam. Šī pļava ziedēs dikti smuki…

+7
-2
Atbildēt

0

Ilona Auziņa 17.10.2011. 10.54

Spriežot pēc notikuma ar sešiem ZRP deputātiem, Saeimā atkal būs nonākuši cilvēki, kuri turp ir nevis devušies lai sakārtotu valsti, bet lai sakārtotu savu labklājību. Šāda nodevēju rīcība citādi nav tulkojama, kā lielākā nelietība kādu cilvēks var izstrādāt. Es neticu ka šis lēmums šai grupai nobrieda pēkšņi, īsi pirms iesoļošanas Saeimā.Nodoms gan tika realizēts šādi, bet es neizslēdzu iespēju ka šie cilvēki to visu gatavoja jau ļoti sen un ZRP viņiem bija kuģis ar kuru iebraukt Saeimā. Tālāk pēc viņu paziņojuma par aiziešanu no ZRP, nekādu atbildību par savu darbošanos viņiem nebūs jānes un nevienam nebūs jāatskaitās. Faktiski viņi būtu jāaizvāc no Saeimas, jo viņu statuss vairs neatbilst Latvijas vēlēšanu likumam, bet viņu mandāti jānodod nākošajiem pēc saraksta ZRP biedriem. Vēlētāji taču pie mums balso par partijām, bet ne par personālijām. Nu iznāk citādi.

+8
-7
Atbildēt

4

  P_Dancis > Ilona Auziņa 17.10.2011. 11.48

  Vai jūs vispār esat lasījis Olšteina skaidrojumu, kāpēc viņi ir izstājušies no ZRP? Tieši šaurā aiz Zatlera stāvošā elite ir izmantojusi savā partijā esošos valstiski domājošos deputātus, lai iebrauktu saeimā. ZRP valde ir nodevusi savas partijas elektorātu un biedrus; tai arī ir jāprasa atbildība par šķelšanos.

  +10
  -4
  Atbildēt

  0

  lauradrr > Ilona Auziņa 17.10.2011. 12.15

  Vai nav beidzot pienācis laiks izbeigt runāt tukšos vispārinājumos? Sauksim vārdā un kritizēsim tos, kas konkrēti un pierādami nodod vēlētāju uzticību un rīkojos pretēji pirmsvēlēšanu dotiem solījumiem vai partijas principiem.
  Tad kopīgi varēsim meklēt risinājumus!

  +7
  0
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > Ilona Auziņa 17.10.2011. 12.17

  Vai nav beidzot pienācis laiks izbeigt runāt tukšos vispārinājumos
  _______________________________________________________________
  Ir!

  ZRP laiks pašlikvidēties!

  +12
  -1
  Atbildēt

  0

  Anastasia Abdullina > Ilona Auziņa 17.10.2011. 12.39

  ZPR neatbalstītāji man varētu izskaidrot neticamo 6nieka veiksmi un sakritības cvk vēlēšanu rezultātos – piemēram kā “socialo mediju administrators” var nejauši uzkāpt sarakstā no 26 uz 6to vietu? Un kā tas sasaucas ar “pēkšņo” lēmumu par izstāšanos, brīdī kad ir jau notikusi vienošanās par konkrētu nacionālo koalīciju un atsevišķu ministriju dalījumu? bit.ly/mWtH1z

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam