Dombrovskis kritizē partijas par darbu oligarhu interesēs

111

Komentāri (111)

Liene 01.06.2011. 20.01

Diemžēl politika ir tāda nodarbošanās, kurā godīgumam bieži vien nav vietas. OK, sava taisnība Dombrovskim ir, bet ko pati Vienotība? Jā, SC laiku pa laikam spļauj latviešu dvēselē, bet to pašu attiecībā uz krieviem dara Vienotība. Sava loģika neņemt valdībā SC bija bijusi, neapšaubāmi, bet tā pati principialitāte un bailes no sava vēlētāja iedzina strupceļā pašu Vienotību: ja ne ar ZZS, tad ar ko, ja SC ir tabu? Tad Lembergs diktē valdībai, ko grib. Gudri tas no Vienotības puses nav. Cik atceros, ar Lembergu saistītas kogenerācijas HES firmas pat saņēma cik tur miljonus no Dombrovska valdības, un tas viss ir tās pašas principialitātes ietvaros, kas neļauj ņemt valdībā SC. Tas viss izskatās pēc tā, ka V. politiķi nav augstās domās par savu vēlētāju, uzskatot viņu par nacionalistiski aprobežotu muļķi.

0
-1
Atbildēt

0

Janka, Janic 01.06.2011. 18.36

faktiski kritikai nav neklaada iemesla , kaa interesees tad lai straadaa šiis partijas , ja ne savu saimnieku , viņas taču ir šo pašu valsts nozadzeeju ( oligarhu) īpašums , sen jau jautaaju Dombrovskim , kaa viņš var straadaat ja blakus seež valsts nozadzeejs No1 ????

0
0
Atbildēt

0

buchamona 01.06.2011. 16.24

Rus Delfos ieraudzīju vienu labu komentu :)

верю, 01.06.2011 16:12
Мне нет дела до Лембергса или другого.
Точно знаю, что люди с деньгами быстрее пойдут навстречу русскояязычным латышам, чем люди не говорящие по русски и воюющие с олигархами.
русскоязычным латышам лучше поддержать олигархов в противовес нацистам чиновникам.
С “олигархами” всегда проще договориться.

+3
0
Atbildēt

0

dro 01.06.2011. 12.38

Te absolūti nav nekas preperējams: kļūdas vijušas gan Vienotībai, gan Zatleram, un pozitīvs rezultāts sagaidāms, strādājot kopā. Jāatzīst, ka Vienotība gan neko salīdzināmu ar Zatlera lēmumu nav izdarījusi.

+5
0
Atbildēt

3

  piziks > dro 01.06.2011. 12.44

  Ino, vēl sliktāk! Ar Āboltiņas un Dombrovska šodien vēl augstāk uzslieto paštaisnības karogu Vienotība uz skujtakas pusi griežas vēl pārliecinošāk: vai tiešām tik grūti kalendārā salūrēt, cik palicis līdz vēlēšanām ar Vienotības politisko pārvārīšanu?

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  dro > dro 01.06.2011. 12.52

  OT. Kad beidzot nosauksi savu partiju?:)

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  piziks > dro 01.06.2011. 13.51

  Nav, Ino, man partijas: atsevišķi rumpīši ar lietošanas vērtību, un katrs kādā stūrī, lielākā domubiedru daļa pie partijām nepieder. :)

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Edzs 01.06.2011. 12.26

_…Dombrovskis nepiekrīt, ka Zatlers, runājot par cīņu par amatiem un “savējo” likšanu amatos, būtu domājis “Vienotību”… Arī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (JL, “Vienotība”) neuzskata, ka Zatlera pārmetumi būtu attiecināmi uz “Vienotību” un viņu kā Saeimas priekšsēdētāju…_
~~~
viens nepiekrit, otrs neuzskata.. – ja doma ka tas ir labakais veids ka seju saglabat tad runat vinji var visu ko.
Zatlers savu teikto attiecinaja ari uz Vienotibu. tos kas atteiksies to atzit, neizdaris secinajumus un nemainis uzvedibu tapat sagaida bedigs gals.

+4
0
Atbildēt

4

  dro > Edzs 01.06.2011. 12.51

  TanteSidra. Vienotībai nu gan derētu iztīrīt savus staļļus, citādi vēlēšanās būs ļoti vājš rezultāts. Esot sākts spriest par atvadīšanos no Jaunupa, bet kas būs ar Kamparu? Vai Āboltiņa paliks par priekšsēdētāju? Varbūt cer vadīt jauno partiju? Jautājumu daudz. Teiksim paldies Zatleram, bet sākt viņu dievināt nebūtu prātīgi. Manuprāt, ja V būtu bijusi pārliecināta, ka Zatlers to atbalstīs valdības krīzes gadījumā, tās politika būtu bijusi savādāka, bet tās ir tikai manas spekulācijas:)

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Pauls Puķītis > Edzs 01.06.2011. 13.29

  TanteSidra,
  Tu tāda prātīga sieva- gribi lai Dombrovskis ar Āboltiņu sāk kaisīt Vienotībai pelnus uz galvas? Varbūt Tu neesi pamanījusi, ka sākusies ir priekšvēlēšanu kampaņa? 100. panta presklubus skaties?
  :)

  /pietiek jau, ka to nemitīgi dara Ino&co/

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  Edzs > Edzs 01.06.2011. 15.54

  markoni
  skatos, visu skatos – TV skatos un radio klausos :)
  cilvekiem patik tie kas savu vainu atzist un atbildibu uznjemas un vienmer jau ir ko, visi no dzimshanas ir greka gabali.
  shaja reize Zatlers parmet Vienotibai pasivi iecietigu attieksmi pret acimredzamiem visadu veidu erozijas procesiem valsti. nu tad normala atbilde butu apmeram tada – tiesham vainigi esam, stipra veja pie kresliem turoties smagos noziegumos apsudzetam oligarham ljavam sev uz galvam rasinat, par daudz esam sunjiem kas ed tam riebeklim no rokas piekapushies. turpmak darisim visu iespejamo lai tas ta vairs nenotiktu.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > Edzs 02.06.2011. 01.47

  …”..Dombrovskis nepiekrīt, ka Zatlers, runājot par cīņu par amatiem un “savējo” likšanu amatos, būtu domājis “Vienotību”… Arī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (JL, “Vienotība”) neuzskata, ka Zatlera pārmetumi būtu attiecināmi uz “Vienotību” un viņu kā Saeimas priekšsēdētāju”…

  …Tante Sidra un pārējie kaismīgie knābātāji!…ieteiktu izveidot sarakstiņu ar Vienotības un ZZS “savējo” ielikšanu amatos…nespējat?…tad tomēr, pirms akmeņus mētāt, padomāt, cik reāls pamats ir mītam “viena tante teica”!…
  ….neaizstāvu šādu praksi, ja netiek meklēti profesionāļi, bet…vajadzētu pieturēties pie faktiem un precizitātes…

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Mārtiņš Lukstiņš 01.06.2011. 12.23

Pareizi! Dombrovskim ir droši un skaļi jārunā par situāciju Saeimā, par to, kādi politiski kompromisi pret savu pārliecību un principiem tika un tiek noslēgti ar ZZS valdības stabilitātes vārdā. Par to nav jāklusē, tieši otrādi – jārod drosme saukt lietas īstajos vārdos. Īpaši svarīgi tas ir tagad, pirms ārkārtas vēlēšanām – mainīt politiķu tradīcijas kārtot štelles virtuves ķēķī un pa kluso, bet gan iznest publiskā diskusijā!

+5
0
Atbildēt

0

mxblack 01.06.2011. 12.17

Kas attiecas uz Vienotības godīgumu šajā Saeimā, uz kopējā partiju fona varu teikt, ka to pareizi var novērtēt tikai tie vēlētāji, kuri sistemātiski seko notikumiem valsts iekšpolitikā, bet ne tie kuri tajā vietā priekšroku dod visādiem seriāliem, vai spēlītēm internetā. Diemžēl interesēties par politiku šodien nav “moderni”, tāpēc jau pie varas nonāk katrā iepriekšējā Saeimā caurkrituši politiķi, pateicoties viņu reklāmām visos stūros. Bet pēc tam viņi ir tie skaļākie bļāvēji par netaisnību valstī. Tā ir absurda situācija, kuru mainīt nav mūsu spēkos. Un tāpēc pie varas atkal nonāk gan ZZS, gan TP, gan PLL un pārējās oligarhu partijas. Ja cilvēki vairāk ietu ielās, ja aktīvi runātu par politiku un arī rīkotos, varbūt ka tad arī līdz šim vairākumam beidzot nonāktu apskaidrība par lietām valstī. Arī valsts finansētajos masu mēdijos būtu pēc iespējas vairāk jāatbalsta Valsts Prezidents un viņa nostādnes, lai tās nepaslīdētu garām seriālu un sporta spēļu faniem.

+8
0
Atbildēt

0

Dina Repša 01.06.2011. 12.02

Šai sakarā turpat vai visi ir aizmirsuši Zatlera komentāru, ka viņa tikšanās ar Valdi un Solvitu ilgākā laika posmā, gan arī sestdien NAV devusi pārliecību, ka Vienotība kaut ko vēlas mainīt. Kālab NE-viens nevēlas sadzirdēt šo ļoti svarīgo un daudz ko paskaidrojošo tēzi… Tāpat kā ZZS arī Vienotībā ir daži cilvēki, kam ir savs viedoklis, sava politika un savs funktieris, lai arī viņi vis pakļaujas kaut kādai iekšējai disciplīnai…
Visa patlabanējā situācija ir korekts, nesadauzīts nekā nedarīšanas spogulis gadu garumā!

+3
-2
Atbildēt

8

  dro > Dina Repša 01.06.2011. 12.07

  idaho…visi ir aizmirsuši Zatlera komentāru, ka viņa tikšanās ar Valdi un Solvitu ilgākā laika posmā, gan arī sestdien NAV devusi pārliecību, ka Vienotība kaut ko vēlas mainīt.
  ____________________
  Tu savukārt esi aizmirsis, ka Zatleram nekas nebija iebilstams pret Judina noraidīšanu saeimā, un viņš pirms 2 nedēļām slavēja Dombrovska valdību:)

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > Dina Repša 01.06.2011. 12.10

  —–
  ”Nekā nedarīšana” ?! Kā bez gudras darīšanas Latvijas oligarhu oficiālāis kapitāls būtu ar sešām-septiņām nullēm rakstāms? Pat Anglijas tiesās interesējās par mūsu ”bāleliņu” know-how, jo R-Eiropas bagātniekiem vajadzēja 100 gadus lai kādu tādu kapitālu iegūtu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  piziks > Dina Repša 01.06.2011. 12.17

  Un kādēļ Dombrovskis un Vienotība šīs 2 nedēļas neizmantoja un dr. Zatlera avansu neattaisnoja?! Kādēļ vispirms Zatleru piespieda griezt un nu arī — netieši — pataisīt par meli vai vismaz mānītāju? Tieši Vienotības paštaisnība šodienējā Zatleram met virsū ļo-o-oti neglītu ēnu. Labi, ka netrāpa.

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  krisjanis_sondors > Dina Repša 01.06.2011. 13.38

  Zatlers teica, ka sestdien tiekoties ar Āboltiņu un Dombrovski guvis pārliecību, ka šajā Saeimā situāciju mainīt NEVAR!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Dina Repša > Dina Repša 01.06.2011. 13.53

  >> Ino
  Man patika tas, ka Valdis vēlējās aiziet ar blīkšķi. Tā es saprotu rīcību. Viss.
  LV ierēdniecībā un politikā ir vēl trakāka stagnācija kā Leonīda Iļjiča laikos.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Dina Repša > Dina Repša 01.06.2011. 13.57

  >> Tēmēklim
  Tāpēc, ka Vienotībā pie vadības NAV politiķu.
  Man nav TV, es internetā klausos un skatos ziņas fonā. Paklausies, kā politiķi un ierēdņi atbild uz jautājumiem! Es skolā par kaut vienu šāda stila un gaumes sacerējumu dabūtu 2/2, varbūt Tu arī. Viduvējības nevar vadīt valsti [vismaz LV 21. gadsimtā], bet personības tiek noknābtas [paskaties tagad izcilo attieksmi pret Vairu… Da’ izdarām kaut 1/10 daļu no tā, ko viņa!].

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Dina Repša > Dina Repša 01.06.2011. 13.57

  >> Krišjānim
  Trīs reizes noklausījos šo tekstu. Piedod, es to saprotu pilnīgi savādāk!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  piziks > Dina Repša 01.06.2011. 18.06

  Idaho, laikam par Vairu mēs duetā neunisonēsim: man domāt, viņa bija izcila ārlietu prezidente, toties absolūti zaudēja paškritiku iekšlietās: Šlesera “baltā lapa” jau vien bija askarstisks kontekstu neapjaušanas, neinformētības vai — varbūt nekaunības? — suvenīrs.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Juris Magone 01.06.2011. 11.58

Ko tu Dombrovski un Āboltiņa telefonsarunā teicāt pēc Zatlera paziņojuma ?
Izteicāt momentāli to,ko domājāt,bet nākošajā dienā pārdomājāt un pārmetāt savus kažokus uz otru pusi!
Kaut jūs ātrāk izmestu,jo esat meļi un lielībnieki!Vairāk mēs jums neklausīsim.

Jūs atbalstat un aistāvat tikai savējos un piebāžat savas kabatas,visos amatos sabāzuši radus,draugus, kaimiņus…..

KUR IZGAISA JŪSU SOLĪJUMI,KUR PALIKA JŪSU CĒLĀS DEVĪZES PAR KO IESTĀJĀTIES UN CĪNĪJĀTIES NEBŪDAMI PIE VARAS!
TAGAD RĪKOJATIES VĒL ZEMISKĀK…NU SĀKSIET RUNĀT UN VAINOT CITUS,JO ATKAL TUVOJAS VĒLĒŠANAS!!!
MŪSU CERĪBA IR JAUNIE SPĒKI:SUDRABA,MAIZĪTIS,ZATLERS,STRĪĶE,POIKĀNS….

+2
-5
Atbildēt

4

  dro > Juris Magone 01.06.2011. 12.05

  Ima. Īpaši lielas cerības liekamas uz Sudrabu!:))

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > Juris Magone 01.06.2011. 12.25

  …lielas cerības liekamas uz Sudrabu!:))
  _____________________________________________—dārgmetāls tak!

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  piziks > Juris Magone 01.06.2011. 12.32

  Parex-ā apstrādāts turklāt.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Juris Magone 01.06.2011. 12.36

  Vai Sudraba savā birojā atradīs vietu Stepašinam? Nu, vismaz ārštata padomnieka statusā?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Ilziiiic 01.06.2011. 11.45

_

KURMJI IR AKLI,
TIE ČAKARĒ MŪSU ZEMI,
TO IR PAR DAUDZ, LAI IZKAUTU

KURMJI, TAS IR LĀSTS……

+2
-1
Atbildēt

4

  Signija Aizpuriete > Ilziiiic 01.06.2011. 12.04

  —–
  Tie ir mūsu pašu radītie un izaudzinātie ”dzīvnieciņi”, tā kā tagad mums par tiem jārūpējās. Kas bērnībā nav lasījis A.Sent- Ekzeperī “Mazais princis”, tam tas steidzīgi jāizlasa. Citādi 19.gs. rietumu demokrātiju – iecietība un toleranci pret citādi domājošajiem cilvēkiem – Latvijā nekad nevarēs ieviest.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Ilziiiic 01.06.2011. 12.32

  Tie ir padomju sistēmas uzaudzinātie dzīvnieciņi. Nesagrozi faktus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ilziiiic > Ilziiiic 01.06.2011. 12.40

  -> edge_indran —–

  iecietība un tolerance?
  te vēl politkorektumu vajadzētu piesaukt, lai labāk izklausās.

  mazs pastāsts:
  pirms 15 gadiem kādā francūžu kompānijā teicu, ka reiz viņu zemē būs nemieri un ielās musulmaņi dedzinās automašīnas, jo nebūs mierā ar to, ka tiks traucēti parazitēt.
  par to tiku apsaukts par nacistu. teicu, ka man ar to nav problēmu, ja viņiem tā labāk, bet lai šie atceras, ko saku.

  līdzīga saruna bijusi sen atpakaļ ar skandināviem, kad teicu, ka viņu imigrācijas politika novedīs pie lielām problēmām un nekāda integrācija esošajā izskatā viņiem nespīd.

  šis te stāsts par toleranci, iecietību, politkoretktumu un visām Rietumu ekstrām.

  Bet nepārprast gan. Esmu par selektīvu toleranci un iecietību, tostarp arī iepriekš minētajā tēmā.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Ilziiiic > Ilziiiic 01.06.2011. 12.59

  -> betija

  tie ir radījumi, kuri evolucionējuši no totalitārisma, bet mutējot kapitālismā, nav spējuši rast savu ES, tādēļ iestrēguši patērēšanā un primitīvā utilitārismā.

  to visu perfekti raksturo Ingleharta-Venzela Pasaules kultūras karte:
  http://en.wikipedia.org/wiki/File:Inglehart_Values_Map.svg

  sekulāras vērtības un nekādas pašizteiksmes
  ideāli vergi, kas sapņo kļūt par vergturi, bet nekad nekļūs, jo nav nedz veiksmīgi, nedz aktīvi, nedz iniciatīvas spējīgi.
  tam vajag lētas izklaides un pierīties un lai vergturis par to maksā.

  un uz šādas nots jau principā var justies vienisprātis ar oligarhu, jo vērtības jau abiem vienādas, tikai spējas atšķirīgas.
  tādēļ jau mums to Kurmju pa pilnam.
  ja Kurmim ētika un morāle ir amputēta tāpat kā Lembergam, tad taču ir pie kājas, kaut vai no bendes rokas varētu ēst.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

Maija 01.06.2011. 11.38

Vienotībai ir jāatrod jauns premjers vai tā vietas kandidāts.
šobrīd ir skaidri redzams, ka situācija valstī ir pāraugusi Dombrovska iespējas to sekmīgi vadīt.
šeit analoģija ar sportu ir vistiešākā! ja komanda apstājas izaugsmē, tad jāmaina treneris! un tas nebūt nenozīmē, ka iepriekšējais ir slikts, nē, vienkārši šai komandai viņš vairs nespēj radīt nekādu pievienoto vērtību.
Dombrovskis ir pārāk intraverts, lai stātos pretī Lembergam, Brigmanim un citiem PSKP propogandistu kursus izgājušajiem demagogiem!

+2
-3
Atbildēt

4

  Una Grinberga > Maija 01.06.2011. 11.42

  Dombrovski par finanšu ministru un Vilku par ekonomikas ministru jaunajā valdībā – tur viņi būs īstās vietās!

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  dro > Maija 01.06.2011. 11.48

  clash_clash. Kurmītis:)

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Krista Vitena > Maija 01.06.2011. 11.50

  Tev liktos labāk, ja viņš censtos pārākstīt un pārmelot tos citus? Man pārliecinošāka šķiet dozēta runāšana, nedodot tiem mājienus par iespējamo rīcību, – tas ir gan efektīvāk, gan cienīgāk.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  Maija > Maija 01.06.2011. 12.16

  kā lai es to zinu? :)
  es neesmu V biedrs vai viņu politiskā “orgāna loceklis” :D
  principā varētu ņemt kādu no malas, kā sportā, kad Latvijas valstsvienībai paņem treneri no citas valsts. turklāt V pašiem būs grūti vienoties starp ambiciozo zempaklāja intrigu vērpēju Solvitu, ar bērnības kompleksu nomocīto emulatoru Krrrrrrrrrrrrrrrrrr…. un iespējams vēl kādiem.
  šajā politiskajā situācijā pat pieļauju ārpuspartijām esošu menedžeri ar raksturu, mugurkaulu un prasmi motivēt un panāk padoto darbu kopēju mērķu sasniegšanai. Te prātā vēl salīdzinājums ar koriem un kordiriģentiem – bij mums Ave Sol, ko vadīja Imants kokars un kurā dziedāja praktiski tikai kondženes absolventi, tai skaitā bars ar citu koru diriģentiem. Tak Kokars panāca, ka tie citi diriģenti nemēģina korī paši diriģēt, bet gan dziedāt kā viņš to saprot!

  +4
  0
  Atbildēt

  0

andrisskrastins 01.06.2011. 11.38

Valdi, bija mums pāris “savējo” problēmas, bija. Ne tādā masveidā kā citām partijām, bet tomēr. Par pārējo – laikam jau koalīcija ir finito, ja Valdis atļaujas šitik atklātus tekstus bīdīt. Diemžēl tas mūsu situāciju neatvieglo. Bet ir jādara cik varam.

p.s. tie kuri negrib balsot par Vienotību – lūdzu, stutējiet augšā to Zatlera/utt. partiju. Jo vairāk puslīdz sakarīgu spēku būs nākošajā parlamentā, jo labāk.

+9
0
Atbildēt

6

  dro > andrisskrastins 01.06.2011. 11.47

  pecisk. …laikam jau koalīcija ir finito, ja Valdis atļaujas šitik atklātus tekstus bīdīt.
  __________________
  Diez vai: ZZS sevi prezentē kā stingri nacionālu partiju. Kādēļ viņiem sevi atmaskot 4 mēnešus pirms vēlēšanām?

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  bekijja > andrisskrastins 01.06.2011. 11.54

  Dies pas vel jaunu partiju tagad uzradit. Bet Vienotibas briedumu gan palenam gribetos sagaidit. Vai V ir atverta padomdevejiem? Vai V ir sadarbibas partneri (lidzigas partijas) citas valstis, ar ko varetu pakonsulteties? Vai garigie padomdeveji…

  Si ir situacija, kad vairak butu jaruna par morali un vertibam, mazak par politiku, finansem un juridiskam lietam. Jauno laiku (bet ari PSRS) vesture pierada, ka ir iespejams izveidot sistemu, kura oligarhi var zagt ari likuma ietvaros. Vienigais, kas vinus var atturet no sadas sistemas izveidosanas, ja sabiedriba to uzskata par nepienemamu un ja sabiedriba saliedejas ap citam vertibam.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Maija > andrisskrastins 01.06.2011. 11.58

  es gan labāk teiktu, lai tie, kuri negrib balsot par Vienotību, bet kuriem riebj komunisti, balso par Visu Latvijai! Jo lielāka un spēcīgāka nacionālā spārna pārstāvniecība parlamentā, jo labāk.
  Jauna partija tikai sadrumstalos jau tā sadrumstalotos latviešu vēlētājus.
  Turklāt Vienotība ir īslaicīgs politisks veidojums, kuru vieno tikai un vienīgi viens mērķis – samazināt klanu ietekmi Latvijsas sabiedrībā! Par pārējiem jautājumiem viedokļi Vienotībā ir varētu teikt pat diametrāli pretēji – sākot ar sociāldemokrātiskajiem SCP pret absolūti liberālajiem JL, un nacionālkonservatīvajiem PS pret JL un SCP oportūnismu attiecībās ar sovkiem.
  Tautas Frontei bija viens mērķis – Latvijas neatkarība, tiklīdz tas kļuva neaktuāls TF vairs nevienam nebija vajadzīga – tikai Godmanim tas ilgi, ilgi nepieleca :) Tāpat ir un būs ar Vienotību – tiklīdz sāks prevalēt citi uzdevumi (nevis cīņa ar oligarhiem) tā centrbēdzes spēki saraus V es pat teiktu vairāk nekā 3 partijās

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  piziks > andrisskrastins 01.06.2011. 12.10

  Pecisk, savējo problēmas tikai bija?! Mazā Jaunupa Vienotībā vairs nav tikai tādēļ, ka slēptuve šim Rīgas Domē?! Vakar gan parādījās ziņa par cerību, ka varbūt Voenotība saņemsies un izmārrutkos pirms vēlēšanām šo suvenīru no VienotībasJ ja šī nezinātniskā fantastika tiks realizēta, vismaz viens papildus arguments Vienotībai ticēt rastos, — par spīti tam, ka Ekonomikas ministrijā jau iekortelējies Klāvs Olšteins, kurš pirms vēlēšanām kaismīgi stāstīja, ka viņa paraugs politkā — varbūt tomēr savtīgā mājsaimniecībā? — ir tieši šis tēls.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > andrisskrastins 01.06.2011. 13.00

  Par to partiju taisīšanu var piekrist valynx…tāpat jau mums to pietiek un šķelt latvisko flangu ir slikti ! Par SCP jau no sākuma nav nekādu ilūziju un uzskatu, ka Vienotībā viņiem vieta nepienākas, tāpat kā daļai JL polittehnologu un oportūnistu ! PS daudzās nostādnēs ir tuvāk VL! nekā saviem V ”cīņu biedriem”. Piekrītu politolgu viedoklim, ka gaidāmajās vēlēšanās ir daudz trumpju VL! rokās un, ka V gaida grūts uzdevums…taču atkārtot rezultātu viņiem neizdosies !

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  astra_ozo > andrisskrastins 01.06.2011. 13.33

  vienmēr esmu uskatījis, ka mikropartijai ar nosaukumu SCP vienai pašai vēlēšanās nekas nespīdētu. Pirms 10.S vēlēšanām šķita, ka viņi ir pierāvušies un turēsies vienā rindā ar pārējo Vienotību, bet tulīt pēc uzvars jau izlīda kremļa āža kāja, kas arī bija jāpierāda.
  Cik balsu iegūtu SCP vēlēšanās, ja startētu viena? 1% varbūt… Tagad viņiem ir divi (!) svarīgi ministru portfeļi.
  Ko pa šo laiku ūberliberālis un demokrāts Štokenbergs ir darījis, lai Lembergs regulāri sēdētu uz cietā tiesas beņķa un viņam nebūtu laika nodarboties ar koalīcijām un prezidenta kandidātiem un citiem stipendiātiem??????

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Maija 01.06.2011. 11.31

kamēr latviešu vēlētājs balsos par bijušajiem PSKP nomenklaturščikiem un viņu partijām, tikmēr mēs arī būsim atpalikusi Eiropas un pat visas bijušās PSRS ģeotelpas province, kurā labi dzīvot ir tikai budžeta naudas apsaimniekotājiem – silei pietuvinātajiem, savukārt pārējie varēs droši kalpot par komunistu pamattēzes “visu zemju proletārieši savienojieties!” praktisku demonstrējumu, dodoties papildināt rietumvalstu proletariāta rindas un veiksmīgi ar viņiem savienojoties

+8
0
Atbildēt

0

Ilziiiic 01.06.2011. 11.30

redzu, ka dažam labam šeit šķiet, ka ir ok būvēt bezgalīgi daudz sporta objektus vienā pilsētā, kuriem pēc tam nav noslodzes, pilsētniekiem pašiem jāuztur un beigu beigās visai tautai jāsamet miljoni vēl viena monstra celtniecībai.
viss tikai tāpēc, lai Lembergam uzturētu “oborotu”. Viņam taču tagad ļoti “jāveicina tautsaimniecība”, lai atpelnītu paredzamos zaudējumus.

Rijīgam cilvēkam KNAB un jau N-to krimināllietu uzsistais adrenalīns varētu tikai pastiprināt apetīti.
Žonglierim Lembergam ar vienriteni pa “cirka šapito” arēnu jāmin pedāļi arvien naskāk un bumbiņas jāraida gaisā gluži kā trakam, lai ceļa rullis aiz muguras nesadzen. Tēlaini sakot, viņš jau vēl cer pa apli apsteigt ceļa rulli un uzlekt pie tā stūres, bet izskatās, ka spēki iet uz beigām.
Tomēr klauna uzmālētais smaids no sejas nepazūd un šis sajūsminātajai publikai raida visādas labas zīmes.
Ir ok, jo mazāk šim paliek spēka, jo smukāk viņš tur ņemās un izdarās.
Tā ka iepērkam popkornu, atgāžamies klubkrēslos un vērojam tālāk, kā liliputu cirka šapito galveno varoni palaiž gaļasmašīnā.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Te Vienotības Ventspils filiāles paīdēšana gada sākumā par Olimpiskā centra tēmu(citāts):

“….Ir dzirdēts: “Ko viņi tur ņemas. Tas nevar būt, ka viņi nekur netiek pielaisti, ka netiek dota viņiem informācija utt.” Protams, vieglāk ir izlikties nedzirdam un paklausīt labi sasukātos partijas Latvijai un Ventspilij demagogus kā Lembergs, Blumbergs, Daudze utt., un kopā ar šiem kungiem lemt par lietām, kas ir klajā pretrunā ar Vienotības izsludinātajiem principiem un Vienotības pārstāvju viedokļiem Ventspils pilsētas domē. Uz koalīcijas sēdēm tiek uzaicināts Lembergs un citi partijas Latvijai un Ventspilij pārstāvji. Diemžēl, apspriežot Ventspils lietas, tiek aizmirsts, ka Ventspils pilsētas domi pārstāv arī Vienotības pārstāvji, kuriem ir atšķirīgs viedoklis.

Kā gan citādi var izskaidrot 2010.gada 28.decembra valdības lēmumu – „Valdība otrdien atbalstīja kopumā 4,5 miljonu latu valsts dotācijas piešķiršanu Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) Ventspils Olimpiskā centra infrastruktūras attīstības projekta īstenošanai, kurā paredzēta gan centra rekonstrukcija, gan BMX halles būve”.

Interesanti, kāpēc pirms lēmuma pieņemšanas Vienotības valdības pārstāvji nepainteresējās, ko domā Vienotības pārstāvji Ventspils pilsētas domē. Starp citu, mēs, Vienotības pārstāvji Ventspils pilsētas domē, uzskatām, ka jebkāda līdzekļu iedalīšana sabiedrībām, kuru finanšu un cita informācija ir padarīta slepena tās kapitāla daļu turētāju pārstāvjiem, šajā gadījumā Ventspils pilsētas domes deputātiem, ir, maigi sakot, bezatbildīga rīcība. Mēs gadiem, diemžēl nesekmīgi, iniciējam pārbaudes, vēlamies iepazīties ar SIA Olimpiskais centrs finanšu dokumentiem utt.

Uzskatām, ka, tā kā mums jebkādu informāciju liedz partijas Latvijai un Ventspilij pārstāvji, ir pamatotas aizdomas, ka Ventspilī ir jau tā sacelti pārāk daudz sporta un kultūras infrastruktūras objekti, kas 40 000 pilsētai ir vairāk kā pietiekami un ka jaunu šādu celtņu atbalstīšana ir jāizvērtē īpaši rūpīgi, visupirms iepazīstoties ar līdzšinējo objektu noslodzi un uzturēšanas izdevumu struktūru.

Jau tagad, pat neiepazīstoties ar dokumentiem, izjūtam iepriekš pieņemto neapdomīgo lēmumu sekas: vāji noslogotu, nekvalitatīvi apsaimniekotu un diemžēl no valsts budžeta tieši un pakārtoti dotējama objektu uzturēšanas izmaksu palielināšanās tendence pieaug, jo pašvaldībai sāk pietrūkt resursu objektu un tajos notiekošo pasākumu dotēšanai un kompānijas, kurām Ventspilī piespiedu kārtā liek finansēt šo objektu un tajos notiekošo pasākumu izmaksas, arvien vairāk pretojas, no gada uz gadu samazinot izdalāmo resursu apjomu.”

http://lembergs.info/lat/dazadi/ventspils.lv/6904/

+5
0
Atbildēt

1

  piziks > Ilziiiic 01.06.2011. 18.01

  Ērik, tur jau tā sāpe, ka arī visa pārējā Latvija redz, ka Vienotībai, premjeru un MK ieskaitot, attiecības ar ZZS augšu Rīgā ir pinīgi citas un rīdziskā Vienotības augša starpvēlēšanu periodā, inficēti no oligarhiem, šķauda arī uz savām vietējām nodaļām. Velti gan cerēt, ka tā pati V augša nodaļām Jūsējo ieskaitot, neizdalīs sīku bandinieku uzdevumus pirms vēlēšanām.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Maija 01.06.2011. 11.24

SC ir bijušo PSKP krieviski runājošo nomenklaturščiku partija, kas ar saukļiem “za ģeržavu obidno” apvienojuši savās rindās visus padomju pilsoņus (Krievijā sauktus par sovkiem) neatkarīgi no to etniskās izcelsmes.
ZZS ir bijušo PSKP Latvijas filiāles provinces vidējā līmeņa nomenklaturščiku latviešu partija, kura slēpjoties aiz pseidorūpēm par Latvijas lauku iedzīvotājiem, faktiski cīnās tikai un vienīgi par šo bijušo partorgu, kolhozu un sovhozu vadītāju, rajona līmeņa PSKP instruktoru, sekretāru un izpildkomitesas darboņu labklājību. To, ka nemeloju, apliecina tas fakts, ka tieši ar ZZS lauksaimniecības ministru gādību Latvijas zemnieks saņem vismazāko platību maksājumu Eiropas Savienībā, toties bijušo nomenklaturščiku saimniecības zeļ un plaukst pateicoties n-tajiem ES līdzfinansējumiem – viss likumīgi, protams, :), bet vai ētiski, taču vai komunistiem ētika kaut reiz ir bijusi svarīga!
par TP un šleseristiem vispār runāt nav jēgas – viss jau pateikts ne vienreiz vien!

+14
0
Atbildēt

2

  Una Grinberga > Maija 01.06.2011. 11.40

  Zināšanai pat Gruzijā ir pieņemts likums, ka kompartijas un VDK darbinieki nedrīkst strādāt valsts amatos! Viņi dažās jomās jož uz priekšu straujāk par mums!

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  dro > Maija 01.06.2011. 11.58

  Nasing spešal. Tikpat nesaudzīgi viņus vajag izsvēpēt no LU un ctām mācību iestādēm, lai neskalo jauniešu prātus.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

raimondsb_mail_lv 01.06.2011. 11.18

Kādreiz savā naivumā es arī domāju, ka visādi ” kurmīši “, ” zvirbulēni ” un citi zvēriņi ir vienkārši nomaldījušās, aklas radībiņas, kurām būtu vērts atbildēt un pārliecināt. Vienreiz pat mēģināju ( “zvirbulēns “) tādu uzvest uz pareizā ceļa. Ātri vien sapratu, ka šie ” kukaiņi ” nav nekādas nomaldījušās avis, bet gan rūdīti nelieši, kas visu labi saprot. Viņi lieliski izpilda savu saimnieku, oligarhu doto uzdevumu – sēt indi sabiedrībā. Viņiem tā nav pārliecība, tas ir salts aprēķins, kas domāts lētticīgiem cilvēciņiem. Atbildot vai diskutējot ar tādiem, mēs apmierinam viņu niezi, sākam kasīt viņu niezošās kašķa pumpas. Vislabākās zāles pret tādiem ir viņu ignorēšana, izlikšanās, ka viņu nav. Tas viņiem visvairāk nepatīk. Tās pumpas niez ar vien vairāk un vairāk, bet nav kas pakasa. Vot mocības.

+25
0
Atbildēt

0

buchamona 01.06.2011. 11.18

Tas ir ļoti labi, ka Dombrovskis publiski savilka kopā ZZS un SC, šādi vienreiz pieliekot punktu mītam par SC, kā par kaut kādu rezervi Latvijas godīgajai politikai.

Slikti ir tas, ka Āboltiņa un Dombrovskis atsakās atzīt Vienotības kļūdas.

+14
0
Atbildēt

2

  piziks > buchamona 01.06.2011. 11.55

  Riņķī apkārt & Sleepwalker… :) Labi, ka pietiek stabilu nervu un skaidra saprāta.

  Vienotības nekritiskajiem faniem derētu saprast, kaut reālistisku cerību maz, ka nekas labs nenotiks, ja attieksme pret Vienotību būs tikai un vienīgi atavistiska: “Govno, no svojo.”

  “Un jo īpaši vajag izcelt šo te:
  dombrovskis: +++Uz “Vienotību” šie pārmetumi neattiecas,” +++
  Un šo te:
  āboltiņa neuzskata, ka: +++Zatlera pārmetumi būtu attiecināmi uz “Vienotību” un viņu kā Saeimas priekšsēdētāju. +++”
  Vainīgi ir citi, ne mēs … :))” Jā, šīs nepatīkamās lietas pateica Kurmītis. Nu un?! Vai tādēļ vismaz šīs nav patiesas?

  Ja Vienotība publiskajā telpā sadūšotos menedžēt savu paškritiku, iegūtu vispirms pati Vienotība, bet šodien pateiktā Dombrovska un Āboltiņas pašatisnība ir gandrīz vai apskaužama! Ja tā turpināsiet, cik paliks to nākamajās vēlēšanās to balsot gribētāju, kuru Jums ticēja pirms 7 mēnešiem?
  Kādēļ šī paštaisnība atļaujas būt tik primitīvi plakātiska?

  Valdiņ Dombrovski, — ja bijusī bumbotāja Gundega Drēska sēž Privatizācijas aģentūrā, vai aritmētiski/Excel tabulās šis superspilgtais piemērs neskaitās?

  Ja dr. Zatlers pirms kreimeņgrieziena tikās 2 augstākajiem Vienotības pārstāvjiem un secināja, ka šīs 2 augstākās amatpersonas konstruktīvus risinājumus situācijas uzlabošanai no saviem amatiem un krēsliem neredz, — ķirurģiski bija jāgriež arī Vienotības ideju trūkuma un pašapmierinatības dēļ. Arī tādēļ, ka ne visiem Jutas Strīķes izpausmju savdabības dēl ir dzelžaina pārliecība, ka viss, kas nāk no KNAB, ir par pilnu ņemams: KNAB-ā iekapsulētais bardaks visupirms ir Vienotības un arī premjera atbildība. Gribētos jau, lai spoži būtu, vēlamo uzdot par patieso un Vienotībai pirms nākamajām vēlēšanām ekslēt/uzskrūvēt jau līdzšinējo paštaisnību vēl augstāk ir vēlētājus ļoti kaitinoša avantūra. Tāda uzvedība Vienotībai var beigties nepatīkami, par spīti visiem zināmajiem Vienotības labajiem darbiem, kuru varētu būt nesalīdzināmi vairāk: pat ar līdzšinējo potenciālu un iespējām.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  mary75 > buchamona 01.06.2011. 12.13

  Jā, tā savu kļūdu neatzīšana ir slikts simptoms, vai nu viņi tās kļūdas pat neredz, vai nu izliekas, ka neredz, un domā, ka arī citi neredz, abos gadījumos tas liecina par zināmu nekritiskumu un atrautību no sabiedrības.

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

bekijja 01.06.2011. 10.54

Vai Vienotiba ZZS iegribas lidz sim netika atbalstijusi un apmierinajusi? Vai tas nav atbalsts oligarhiem? Vai V veletajiem nebutu tiesibas uzzinat, ka vini pasi verte savu lidzsinejo ricibu un kadus secinajumus ir izdarijusi? Kur sludinata atklatiba? Kludas var piedot, ja tas tiek atzitas un labotas. Ja pasattirisanas procesa nav, tad viss paliek pa vecam…

+5
-3
Atbildēt

5

  dro > bekijja 01.06.2011. 11.14

  Sleepwalker. Neizlej nu ūdeni ar visu bērnu. Kad JL bija šķīsts kā bērna asara un izstājās no Kalvīša valdības, tad vairums pārmeta kašķīgumu, neprasmi meklēt kompromisus, un sekas bija triumfālā TP uzvara vēlēšanās. Āboltiņa pateica pareizi – tā ir maksa par koalīciju. Toties pilnīgi nepieņemams bija Āboltiņas vērtējums ceturtdienas balsojumam.
  Ja V būtu bijusi principiāla, tā būtu izmesta no saeimas pēc pāris mēnešiem, un es neticu, ka Zatlers tādēļ būtu to atlaidis.

  +8
  -1
  Atbildēt

  0

  bekijja > bekijja 01.06.2011. 11.28

  Vienotibai ir loti jadoma, ka noturet uzticibu sev. Tai ir loti niecigs patstavigais elektorats. Par V cilveki noveleja ka par mazako launumu, palaujoties uz solijumu par godigu un atklatu politiku. Ja sie solijumi netiek pilditi, kompromisi netiek pienacigi skaidroti, uzticiba tiek zaudeta. Skiet, esi insaiders vai V pietuvinats & Tev ir labi saprotamas politikas aizkulises. Ierindas veletajam tas nav saprotamas. Vins redz, ka solijumi netiek pilditi un diez vai vinu apmierinas paskaidrojums “ta ir maksa par paliksanu koalicija” (lasi – pie varas).

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > bekijja 01.06.2011. 12.14

  Tad sabiedrība tomēr ir ļoti tālu no izpratnes, kas ir demokrātija, jo tā balstās uz kompromisiem, pat ja visi ir godīgi! Kompromiss paliek kompromiss, vai nu tas ir starp SCP/PS/JL vai starp V un ZZS. Un tas, ka vēlētājs nesaprot un nevēlas saprast ir daļēji arī paša vēlētāja vaina – neviens neliek skatīties LNT ziņas vai lasīt NRA – visiem taču ir publiski zināms, kam šie mediji pieder. Un tas, ka šādi veidojas kropļots skats uz realitāti ir paša cilvēka vaina.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  bekijja > bekijja 01.06.2011. 12.24

  Nasing: gribetos ceret, ka kompromisi nenotiek tikai kompromisu del vai dies pas tikai tapec, lai paliktu pie varas. Ir jastasta vairak – nevis, ko no kompromisa iegust Vienotiba, bet ko iegust veletajs?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > bekijja 01.06.2011. 12.34

  Man liekas grūti nebūtu iedomāties situāciju bez V valdībā! Tāpēc vari pārmest V gribu turēties pie varas, bet padomā arī kas būtu, ja viņiem būtu vienalga!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Una Grinberga 01.06.2011. 10.49

SC, PLL un ZZS tūlīt iesniegs tiesā prasību par goda aizskaršanu!

+4
0
Atbildēt

3

  Signija Aizpuriete > Una Grinberga 01.06.2011. 11.52

  —-
  Kaut kā nav dzirdēts par prāvu pret Maiklu Hadsonu.
  ”(..)Vairums latviešu gaidīja, ka Rietumeiropa palīdzēs attīstīt tautsaimniecību, paaugstinot rūpniecības un lauksaimniecības ražīgumu un dzīves līmeni līdz mūsdienu Eiropas standartiem. Taču Eiropas starpvaldību programmas, Vašingtonas konsensa un neoliberālās skolas ekonomistu atbalstītas, dibināja sadarbību tieši ar postpadomju eliti. To plāns bija nevis attīstīt Latviju un tās kaimiņvalstis par neatkarīgām, patstāvīgām ražotājām, bet gan finansēt šo zemju tirdzniecisko un finansiālo atkarību no Eiropas. Īsi sakot, Latvija kļuva par EK upuri; Eiropas Komisijas bankas darīja visu, lai palīdzētu vietējiem kleptokrātiem un “saviem cilvēkiem” finansēt privatizāciju lielākoties uz ārējā parāda rēķina, neparūpējoties par to, kā šo parādu vēlāk atdot.
  Ne jau to latvieši bija gaidījuši – ne uz to viņi bija cerējuši. Taču noticis ir tieši tā.’’
  Maikls Hadsons un Džefrijs Somerss ‘’(Kā tas notika un ko darīt’’. Rīgas Laiks, 2009.jūlijs).

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Una Grinberga 01.06.2011. 12.11

  “Kaut kā nav dzirdēts par prāvu pret Maiklu Hadsonu.”
  Tu esi sajaucis laikus un valsts iekārtas. Mēs dzīvojam demokrātiskā Latvijā, kur katrs drīkst izteikt savu viedokli un, izņemot izteicienus, kas kurina naidu un aicina uz valsts iekārtas vardarbīgu gāšanu, tas nav krimināli sodāmi.
  Turpretī tevis apdziedātajā iepriekšējā superdraudzīgajā un vienlīdzīgajā sociālistiskajā sistēmā cilvēki ar atšķirīgu no vadošās ideoloģijas viedokli par to paušanu pat tikai draugu lokā smagi maksāja ar saviem likteņiem un ļoti daudzos gadījumos – ar dzīvībām.
  Esi pārdzīvojis savu laiku un ideoloģiju. Tas ir aizgājis.
  Mūsu valstī pat tādus provokatorus, kā tu, nesauc uz DP.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  piziks > Una Grinberga 01.06.2011. 12.25

  Edge_indran… :)
  Vēl interesantāk, — no Vienotības vēl neviens nav publiski atbildējis, kādēļ Maikls Hadsons bija Dombrovska konsultants tik īsu brīdi, bet grāmatu par finansu krīzes pārvarēšanu Latvijā līdzautorīgi ar Dombrovski uzrakstīja zviedrs Aslunds?! Ļoti gribētos finansista un banku speciālista Valda Dombrovska viedokli kādreiz dzirdēt, — kaut pēc premjera amata atstāšanas.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

ivetao2007 01.06.2011. 10.46

Domāju, kas tā par smaku – vai komunistiska, kas nāk no lemberga šiltes. Izrāds komediantam un šarlatānam ar huti ir vēl viens sesks, kas, rokot savas čupas, atkal smirdina apakārtni. Ej un noēdies tam komunistu sekretāram uz galvas un laid vaļa savas fekālijas. Bet bailīgs un gļēvs gan esi – ielīdis kurmīša ādā un zem zemes. Izbāz savu purniņu, pasmirdinu un atpakaļ zem zemes. Tā arī tur paliksi! Ar visiem saviem meliem.

+10
-2
Atbildēt

1

  astra_ozo > ivetao2007 01.06.2011. 11.28

  pilnīgi noteikti tā nav komunistiska smaka.
  Tā ir mantrausības un netīras naudas smaka, kas nāk no lemberga un Co puses.
  p.s. Visus vadošos komunistus un komjauniešus vajadzēja tiesāt uzreiz pēc 21.augusta, ar papildu noteikumu, ka pēc iznākšanas no Kalnciema raktuvēm 20 gadus ir aizliegta politiskā darbība Latvijā.
  Tad mums nebūtu ne Gorbunova ar visu LC, ne Lemberga, ne Brigmaņa, ne Urbanoviča. Forša aina būtu pavērusies, vai ne? :) Bet bailīgie latvieši izvēlējās rozā komunistu ceļu un pateicoties viņiem valsts ir izzagta.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

mary75 01.06.2011. 10.45

Dombr. izteicās diezgan neprecīzi – “atbalsta” oligarhus tikai SC, PLL un ZZS pieder oligarhiem ar visām aknām un zarnām.
Par tiem savējiem nē, bet, ka viens otrs no V savam amatam galīgi nepiemērots, tas gan.
Tai pat laikā, ZZS ir pilns gan ar savējiem, gan darbavietas radiņiem izveidotas, gan lielāki kretīni visur, V te nobāl.

+9
-2
Atbildēt

7

  ﮎandijs Be1t1kﮎ > mary75 01.06.2011. 11.01

  dzeris49. “Saeimas balsojumā par Šleseru varēja redzēt, kas balsoja pret – “Saskaņas centrs” (SC), “Par labu Latviju!” (PLL) un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS). Tās arī strādā oligarhu interesēs,” sacīja premjers.
  _________________
  Aizvainojumā par SC aizskāršanu caur asarām lāga nevari saskatīt tekstu?:))

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 01.06.2011. 11.12

  Atslābsti, varbūt tu to pirmo reizi dzirdi, es to zināju arī bez tevis un Dombrovska.
  Nesaprotu, kas par cietpaurainu publiku – es ko, kādreiz esmu teicis, ka SC ir idāla partija?
  Nomierinies un ielāgo, ka iet runa par mazāko ļaunumu, nevis lielāko labumu, ja vispār esi spējīgs saprast atšķirību starp šiem diviem terminiem.
  Lasi lēnām un pārdomāti, tad, varbūt, kādreiz spēsi ne tikai izlasīt tekstu, bet, arī saprast izlasītā jēgu.

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  ﮎandijs Be1t1kﮎ > mary75 01.06.2011. 11.39

  dzeris49. Tev Kremļa partija, kura pieprasa krievu valodai oficiālas valodas statusu un atzīmē Latvijas otrās okupācijas dienu kā svētkus,ir mazāks ļaunums kā ZZS? Nu jau aizstāvi SC pret Dombrovska vērtējumiem? Kur nu tālāk.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > mary75 01.06.2011. 12.02

  Vai jūs nevarētu reiz vienoties, ka tās abas ir vienādi pretīgas- tikai katra savā jomā un āmen?

  +8
  0
  Atbildēt

  0

  ﮎandijs Be1t1kﮎ > mary75 01.06.2011. 12.11

  Kā to var izdarīt, ja tiek piedāvāts koalīcijā ZZS nomainīt ar SC?

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  lindapastare > mary75 01.06.2011. 12.58

  Izstāstīšu kādēļ SC valdībā būtu labāks par ZZS. Pirmkārt – SC tāpat nekad un nekādā veidā nedabūtu cauri nevienu prokrievisku likumu. Savukārt ne Lembergs, ne arī PLL arī nedabūtu nevienu savu prozaglīgo likumu. Izskatās pēc win-win situācijas.
  Tālejošākas politiskās sekas: VL iegūst vairāk balsu nākamajās vēlēšanās. Savukārt SC iegūst mazāk balsu (jo daļa hardcore krievu justos vīlušies).
  Mīnuss – Vienotība zaudē hardcore latviešu balsis.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > mary75 02.06.2011. 13.43

  to yopcix
  “Prozaglīgos likumus” kopā ar PLL un ZZS ar prieku pieņems SC. Lai arī viņi vēl nav bijuši valdībā, tomēr savā alkatībā neatpaliek no PLL un ZZS, ko viņi jau lieliski ir nodemonstrējuši Rīgas Domē.

  0
  0
  Atbildēt

  0

bekijja 01.06.2011. 10.41

Dombrovskis nepiekrīt, ka Zatlers, runājot par cīņu par amatiem un “savējo” likšanu amatos, būtu domājis “Vienotību”. “Ir vairākas situācijas ZZS ministru pusē, kur ir savējo likšana amatos. Uz “Vienotību” šie pārmetumi neattiecas,” norādīja Dombrovskis.

WTF!!!

one vote down

+1
-2
Atbildēt

0

ingus 01.06.2011. 10.40

Tā lūdzu izprintēt to Šlesera balsojumu un nolikt visām omēm uz galda, lai zin par ko balsot, savādāk baidos, ka 11. Saeimā SC, ZZS un PLL būs vairāk nekā 60 vietas un Zatlera lēmums būs izrādījies šāviens kājā…

+12
-1
Atbildēt

0

dro 01.06.2011. 10.34

markoni un dzerim.
Izkopējiet šo rakstu un katru dienu 3X pārlasiet. Kaut kā taču jācīnās ar “sklerozi”:)

+5
-2
Atbildēt

9

  Roberts Gūtšmits > dro 01.06.2011. 10.39

  >> lno markoni un dzerim

  Ja, ja, ja. Es pat ieteiktu ielikt rāmītī un piekārt pie sienas virs datora. Blakus Plīša Lāča bildei. Tad varēs ik pa laikam arī diskusiju gaitā pa kādam citātam no šīs svarīgās runas iepeistot. Hunviebiniem takš jaunākās Politborija un partijas līdera tēzes jāzina jāzina no galvas!

  Un jo īpaši vajag izcelt šo te:
  dombrovskis: +++Uz “Vienotību” šie pārmetumi neattiecas,” +++
  Un šo te:
  āboltiņa neuzskata, ka: +++Zatlera pārmetumi būtu attiecināmi uz “Vienotību” un viņu kā Saeimas priekšsēdētāju. +++

  Vainīgi ir citi, ne mēs … :)))

  +2
  -11
  Atbildēt

  0

  mary75 > dro 01.06.2011. 10.41

  Ko tu ar to gribēji pateikt, nesapratu?
  Ka SC atbalsta oligarhu partijas vairākos balsojumos – es tāpat to zinu, un nekad neesmu teicis, ka SC ir kas ideāls.
  Bet, vai tas ir sliktāks par ZZS – par to gan neesmu pārliecināts.
  Labi, nesāksim atkal no gala, paliekam katrs pie sava viedokļa.
  Bez tam vakar gāja runa par krieviem, bet SC nebūt nepārstāv visus krievus.

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

  dro > dro 01.06.2011. 10.47

  dzeris49. Neko jaunu, to pašu ko vakar, ka esi lētticīgo mednieks:) Vakar negāja runa par krieviem, bet par SC! Es nekad neesmu apgalvojis, ka, ja krievs, tad obligāti Latvijas ienaidnieks un oligarhu aistāvis. Kā īstu Latvijas patriotu varu minēt nelaiķi Tolpežņikovu.

  +7
  -3
  Atbildēt

  0

  Pauls Puķītis > dro 01.06.2011. 11.27

  he he.

  Ino šorīt unisonā ar Kurmīti…;)

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  dro > dro 01.06.2011. 11.43

  markoni. Tu jau sāc muldēt nejēgā. Saprotu nepatīkami, ka Dombrovskis jau no paša rīta noraidījis sadarbību ar SC:)

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > dro 01.06.2011. 12.53

  Pareizi lno saka, mani vienmēr izbrīna to cilvēku naivums, piemēram, SCP(TP atlikuma) politdarboņu SC slavināšana, ko klusītēm atbalsta Āboltiņa un Jaunups + vēl daļa JL kosmopolītu kliķes, tam visam klāt šeit arī ir tādi sludinātāji, kas turklāt ne reizi nav paskaidrojuši savu tēžu argumentus, jo laikam domā, ka ”sadarboties ar SC” ir aksioma vai arī ”liela daļa vēlētāju” arī ir arguments, kam nav ļauts iet garām – līdzīgi, kā žurnāliste Jemberga pirms kāda laika :(

  Manuprāt šeit ir divi varianti – vai nu neticams naivums un dzīvošana paralēlā pasaulē vai arī apzināts SC lobisms, kas slēpts zem naivuma maskas!

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Pauls Puķītis > dro 01.06.2011. 13.03

  Ino,
  nervi nervi…
  iedzer kādu tējiņu… vakar es Tevi par muldoņu atturējos nosaukt ‘unisona’ sakarā, šorīt Tu mani gan…
  toč, iedzer kādu tējiņu.:)

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  dro > dro 01.06.2011. 13.14

  markoni. Beidzot esam viens otru novērtējuši, un manuprāt tas arī ir pozitīvs rezultāts:)

  0
  0
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > dro 02.06.2011. 13.39

  to markoni
  Tējiņas dzer nīkuļi. Vīri dzer tēju un ko stiprāku.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 10.25

>> melim dombrovskim

Pie tā, ka vienotībai vienmēr visās viņu problēmās vainīgi ir citi, tikai ne pašu stulbums un nekompetence, esam jau pieraduši. Pie tā, ka valsts amatpersonas ar vienotības partijas biedra karti kabatā nekaunās izmantot administratīvos resursus priekšvēlēšanu cīņā – arī. Pie tā, ka vienotība pirms vēlēšanām melo vienā laidā un sola uz Velna paraušanu i piena upes ar ķīseļa krastiem – arī.

Taču nupatās ar šo paziņojumu vienotības mollīgā lokomotīve ienesa jaunas vēsmas līdzšinējā partijas smadzeņu skalošanas kampaņā. Tagad vienotība neuzskata par vajadzīgu SAVAM vēlētājam radīt pat kaut vai iespaidu, ka tas, ko viņi saka, atbilst patiesībai. Acīmredzot viņu elektorāts ir jau tiktāl lumpenizējies, ka norīs da jebko, ko vienotības propagandisti pateiks.

Atkalāti sakot – diezgan riskanta taktika. Jo sagaidāms, ka šajās vēlēšanās vienotība nebūs vienīgā pasaku stāstītāju blicīte, kura piedalīsies. Ja Zatlers tiešām izveidos savu “partiju”, jeb precīzāk sauksim to par vēlēšanu jeb Saeimā iekļūšanas projektu, tad neizbēgami, ka arī viņš būs spiests darboties tajā pašā lauciņā. “Partijai”, kura ir tikko kā dibināts, pāris nedēļu vecs pasākums pat tīri teorētiski nav iespējams laikā līdz vēlēšanām nedz izveidot partijas nosaukuma cienīgu biedru tīklu, nedz noformulēt savu ideoloģiju, nedz izstrādāt programmu/piedāvājumu. Vienīgais, ko tā var – solīt, solīt, un vēlreiz solīt bez jebkādām garantijām, ka viņu solījumi tiks pildīti. Mētāties ar teorētiskām idejām, kuras nospertas citiem. Un lūgt, lai vēlētājs nopērk kaķi maisā un viņiem notic uz vārda … vienu vārdu sakot – tieši tas, ko, līdz šim darīja vienotība.

Atgriežoties pie dombrovska vārdiem – viņš pat nepapūlējās pamatot, kādā veidā un kopš kura laika “oligarhu” pulciņam ir pievienojies Saskaņas centrs. Kurš tad ir tas oligarhs, kas stāv aiz saskaņiešu muguras. Vai tik ne tas pats, kura ēna rēgojas arī aiz kŗŗŗistovska un arī paša Premjera – jaunā laika projektiņu mugurām ?? Acīmredzot būtiskāka par tādiem sīkumiem kā patiesība dombrovskim šķita vajadzība uzmest kādu kaku vēlēšanu konkurentiem – saskaņiešiem. Vienotības elektorāts norīs da jebko – pat šo te pašu brūni smaržīgo vielu, ja vien tā būs smuki ietīta anti-oligarhu/korupcijas un pretkrievu papīrītī …

Tādu sīkumu, kā to, ka saskaņieši ceturtdien vispār nebalsoja nedz par nedz pret, es pat vispār nepieminu …

Un runājot par oligarhu ietekmi. Uz tiešu jautājumu, kā konkrēti tad ir izpaudusies Lemberga, Šķēles vai Šlesera ietekme pēdējā gada laikām dombrovskis, protams, nevarēja nosaukt nevienu konkrētu piemēru. Sākās kārtējā īdēšana, ka jāprasa esot pašiem oligarhiem !??

Nu, ja nezini, ko tad muldi ???

Piemērs ar Ventspils olimpiskā centra projektu bija viekārši smieklīgs. Tas ir ES struktūrfondu atbalstīts projekts, tātad izgājis cauri atlases un konkursu sietam un par to galu galā pārsvarā tika samaksātas Eiropas naudas, kuras vienotības valdība savas nemākulības dēļ nespēj apgūt un neizmanto pat pusi no tām.

Toties domāju, ka JEBKURŠ Latvijas iedzīvotājs, pat elementāri ieskatoties savos komunālo maksājumu rēķinos, nosauks DESMITIEM piemēru, kad REĀLU IETEKMI uz ikviena valsts iedzīvotāja dzīvi ir realizējusi paša dombrovska partija, kura piestrādā par SULAIŅIEM Valūtas fonda emisāriem un pilda to rīkojumus. Kura BAROJAS un pārtiek no starptautisko aizdevēju naudas. Kura veic prettautisku politiku, grauj valsts ekonomiku un realizē genocīdu PRAKSĒ ! Kura stāda sarakstus un gatavo prihvatizācijai lielākos atlikušos valsts īpašumus kā reize pēc šo te emisāru pieprasījuma ?

Kā ir AR ŠO IETEKMI, a, prātvēdera kungs ??
Ja reiz esi izlēmis pētīt visādas “ietekmes” un sākt krāniņu mērīšanu, par pamatu ņemot šo kritēriju, tad ta ka vajadzētu sākt ar lielākajiem ietekmes aģentiem mūsu pīļu dīķī un nenoklusēt arī par personīgajiem “sasniegumiem” šajā jomā … :)))

+2
-21
Atbildēt

12

  Uldis Kaldre > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 10.35

  ak tu mauka bendiks atkal strādā. nu un ko tu panāksi tavi ašisti tā pat ir ne tikai no plitikas jau izmesti, bet ari c3ļā uz cietuma kamerām.

  +14
  0
  Atbildēt

  0

  mary75 > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 10.36

  Kam tu te adresē savus palagus?
  Tādu, kam garšotu tavs rosols no lētas demagoģijas un sagrozītiem faktiem, te var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt, ko tu tā pūlies?
  Tavi piekritēji, spriežot pēc balsojuma, ar internetu pazīstami nav, klausās LNT, lasa atkarīgo, tu varētu pie Daukštes izvērsties, tur tev būtu piekrišana, bet, šeit tu savā ticībā nevienu nesaaģitēsi.

  +25
  0
  Atbildēt

  0

  esmeralda_se > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 10.37

  Kurmim:

  Ej šos makaronus pakarini uz ausīm NRA. Nu, varbūt Dienā vēl kāds tavus penterējumus ņems par pilnu – bet jau stipri švakāk:)
  Ko tu dari te – hvz. Kaitini cilvēkus?

  +11
  0
  Atbildēt

  0

  >> dzeris
  Nu ja jau ir tā, kā tu te stāsti, ko tad tu tā uztraucies ? … :)))

  Off.
  Strādājam.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  >> raitis_licitis

  +++Kaitini cilvēkus?+++

  Jap!
  Rīvēju jenotiem nāsīs viņu pašu drapītes un tad vēroju, kā šie neapmnierināti šķobās … :)))

  +3
  -9
  Atbildēt

  0

  mary75 > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 10.51

  Kurmītis – es neuztraucos par tevi.
  Bezjēdzīgs darbs vairo entropiju un tuvina mūs pasaules katastrofai.
  Tā ka ja nevari darīt neko jēdzīgu, labāk gulēt un skatīties griestos, nevis veicināt globālo sasilšanu ar papildus gāzu izdali.

  +9
  -2
  Atbildēt

  0

  esmeralda_se > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 10.55

  —————-
  Jap!
  Rīvēju jenotiem nāsīs viņu pašu drapītes un tad vēroju, kā šie neapmnierināti šķobās … :)))
  ———————-

  Ja man stāsta kaut ko, par ko es skaidri zinu, ka tie ir meli, tad mani tas īpaši neuztrauc:)
  Zini, kā ir, kad uzmācīga muša kaut kur apkārt riņķo un neliek mieru? Nu kaut kā tā:) It kā jau nekaitīga, bet izbesī:)
  Kamēr noraujas ar avīzi:)

  +8
  0
  Atbildēt

  0

  varbūt ka tā > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 11.01

  oligarhus, ja vajadzēs, iztiesās tiesa. Pie tam daļā no viņiem ir dziļā opozīcijā. Vienkārši Dombrovskis mēģina novirzīt sabiedrības uzmanību no samilzušajām ekonomiskajām problēmām valstī.

  +2
  -12
  Atbildēt

  0

  mary75 > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 11.08

  Un kurš tad vainīgs pie tām ekonomiskām problēmām, un kurš tad traucē tās risināt, ja ne tie oligarhi?
  Lietuvā un Igaunijā oligarhi nav( nejaukt oligarhus, kam ir politiskā vara un savi mēdiji, ar vienkārši bagātiem cilvēkiem), tāpēc tur arī krīze bija daudz vieglāka.

  +10
  0
  Atbildēt

  0

  Pauls Puķītis > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 11.24

  dzeris, 10:36

  Labs.
  :)

  0
  0
  Atbildēt

  0

  —-
  Pareizais ”funktieris”! ‘Skaidra bilde’, tagad vajag turpināt ar to pašu vienkāršo ‘kranču-šarikovu’ piegājienu pret oligarhiem – ”atņemt un sadalīt”?! http://www.youtube.com/watch?v=DC2FCHNadb8

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Ilziiiic > Roberts Gūtšmits 01.06.2011. 13.09

  zīmīgi:

  Lemberga izlūkdienesta SIA Venta viena no spiegošanas lietām tika nosaukta….

  “Kurmis”

  http://lembergs.info/lat/lietas/kurmis/

  +2
  0
  Atbildēt

  0

mary75 > mary75 01.06.2011. 11.04

Ja Zatleru neievēlēs, tad jau būs kāds Lemberga kandidāts, Guļāns neies cauri, pārāk neatkarīgs, godīgs, un profesionāls.
Bet, sajūta, ka Zatleri varētu arī ievēlēt, jo V un VL jau pateikusi, ka balsos par to, un ZZS diezin vai riskēs pirms Saeimas vēlēšanām tagad nobalsot pret, tas daudziem viņu vēlētājiem nemaz nepatiktu.

+9
-3
Atbildēt

0

disassociative > disassociative 01.06.2011. 11.21

Nu, ZZS ir neaprēķināmi. Ja Lembe izdomās, ka viņam Zatlers kā nebūt var traucēt, tad ZZS balsos tā, kā Lembergs liks. Un ZZS vēlētāji ir pārāk akli, lai filtrētu, kas reāli notiek.

+4
0
Atbildēt

0

Una Grinberga > Una Grinberga 01.06.2011. 11.38

@alias
Hūte ir apjucis – viņš nezina pat nākamo gājienu, kur nu vēl 5 gājienus uz priekšu! Ja vienīgā reakcija pret Zatleru bija tas, ka “pret Zatleru vēl var ierosināt kriminālprocesu par kukuļņemšanu”, tad apjukums ir acīmredzams.

+6
0
Atbildēt

0

Signija Aizpuriete > Signija Aizpuriete 01.06.2011. 11.56

—–
Kuram būs reālākais biznesa plāns aizdevuma atdošanai SVF un ES solītajos termiņos, kā arī Māstrihtas kritēriju izpildei un eiro/euro ieviešanai 2014.g. – tas kandidāts arī kļūs par prezidentu?

+1
-1
Atbildēt

0

piziks > piziks 01.06.2011. 12.30

Tas biznesa plāns, edge_indran, ir sācies tieši šonakt: ar kārtējo akcīzes uzrāvienu degvielām. Ja ne prezidentos, vismaz premjeros derētu kāds, kurš saprot inflācijas un valstiski regulēto/ietekmēto energonesēju cenu saistību, jo īpaši — VD rozā šosejā uz eiro/Māstrihtas kritērijiem.

+2
0
Atbildēt

0

Una Grinberga > Una Grinberga 01.06.2011. 12.37

@OT
Šķiet, ka Tu gan neko nesajēdz no ekonomikas, ja gvelz visādas muļķības! Tas rozā ceļš ir ērkšķains šodien, bet nesīs augļus vēlāk!

+2
-2
Atbildēt

0

piziks > piziks 01.06.2011. 13.44

Nasing, atgriezīsimies pie šī strīda nākamziem, pēc jaungada, kad CSP utt. būs dati par šāgada saimniekošanas koprezultiem. Labi?

+1
0
Atbildēt

0

Una Grinberga > Una Grinberga 01.06.2011. 16.31

Nē, atgriezīsimies pie tā 2012.gada beigās, kas noteiks, vai pievienosies vai tendence saglabāsies arī 2013.gadā! Tavai zināšanai ECB neskatās Māstrihtas kritērijus 3.gadā pirms pievienošanās. Mums šogad varētu būt kaut vai 231% inflācija, bet ja nākamgad būs eirozonas 3 min valstu +1.5%, tad viss ir kārtībā! Žēl, ka mediji nespēj izskaidrot valdības lēmumu jēgu un sekas, bet tikai šaurpieraini citēt MK noteikumus. OK, varbūt tas ir sāpīgi, ka valdība atļāvās celt tik daudz nodokļus + iespējami stimulēt elektrības cenas celšanu šogad, bet tas ir tikai tādēļ, lai nākamos 3 gadus tas nebūtu jādara, kas tad patiešām apdraudētu pievienošanos eirozonai. Tagad, kad iespējams vairs nebūs iekšēji inflācijas stimuli, paliks tikai ārēji riski, bet tie visām ES valstīm ir kopēji un tad Latvijas un eirozonas inflācijām būs tuvinātāka korelācijas tendence.

+2
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam