Tiesībsargs sasauks padomi par viendzimuma pāru reģistrāciju 19

Komentāri (19)

Apelziino, Šmuuu, Nikucis 25.05.2011. 14.36

Brendu smaržas par VISZEMĀKAJĀM cenām Latvijā
Tavs Smaržu Veikals – http://www.TavasSmarzas.lv

0
-1
Atbildēt

0

Dina Repša 25.05.2011. 11.38

Manuprāt viena no tēmām, ko mīl izcelt tad, kad nepieciešams paslēpt ko citu… Ja kaut viens pēdējo 20 gadu deputāts aizstāv “tikumību”, lai pats paskaidro, kāds ir viņa darba tikums Saeimā – bijis, ir, būs, nav bijis… Cik noprotams, ir TIK lielas ziepes, ka valsts mēroga suņi jau rej… Nu labi. Vēl ir, kam iekost. Drīz nebūs.

+2
0
Atbildēt

0

raimonds_bossltd 25.05.2011. 00.01

Kaunieties. Ušakovs slimnīcā bet jums tikai pediņu tēmas prātā.

0
-2
Atbildēt

0

mary75 24.05.2011. 17.06

Tas jau bija gaidāms, bet, Jansons demonstrē savu absolūto nekompetenci.
Tiesībsargam jālemj no starptautisko cilvēktiesību viedokļa, sabiedrības vied. jāņem vērā parlamentam.
Un kāda daļa reliģiskai padomei gar laicīgām lietām, mums ko, vairs nav sekulāra valsts?
Kārtējais “lielākais Lemberga kretīns” amatā.
CTB vairs nav vērā ņemama iestāde, jau kopš Apsīša laikiem.
Kad bija tie daži cilvēki, entuziasti, vēl pirms Apsīša, kas strādāja pēc grantiem un savas iniciatīvas, tad tas tiešām strādāja, kur pieķeras mūsu korumpētā un aprobežotā Saeima – viss tiek sačakarēts, pie kam tīšuprāt, tāda politika.

+9
-4
Atbildēt

8

  marčiks > mary75 24.05.2011. 17.19

  Jansons esot nesen sasaucis Tiesībsarga biroja sanāksmi, kurā kā līdzvērtīgs dalībnieks uzaicināts arī Garda ar savām meitenēm, un viņam bez iebildumiem ļauts izrunāties par “okupantiem”, “pederastiem” un “izdzimteņiem”.

  Vispār man šķiet, ka ZZS/PLL/SC ievēlētās augstas valsts amatpersonas var iedalīt vairs tikai divās daļās – “pieņemami” (Kalnmeiers, Bičkovičs) un “drausmīgi” (Jansons, Vilnītis); par to, ka kādā amatā tiešām varētu strādāt tiešām piemēroti, neatkarīgi ļaudis, izcili savas jomas pārzinātāji, var tikai sapņot.

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > mary75 24.05.2011. 18.33

  Par Bichkovichu es teiktu – pieciešams. Uz pieņemamu nevelk.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  Sanšains > mary75 24.05.2011. 20.27

  amatpersonas var iedalīt vairs tikai divās daļās – “pieņemami” (Kalnmeiers, Bičkovičs) un “drausmīgi” (Jansons, Vilnītis)
  ===========================
  Ne tikai amatpersonas. Šodien bija tā laime dzirdēt, kā Streips intervēja Jansonu LR1 raidījumā “Aktuālais temats”. Pusraidījumu cieties un dīdījies, Streips parupji pārtrauca Jansona stāstījumu par padarīto un plāniem (varēja just, ka Jansons samulsa un mazliet apvainojās), lai saspīlētā intonācijā sāktu apmētāt raidījuma viesi ar DAUDZIEM jautājumiem… uzminiet, par kādu tēmu?:)

  Pedisms nu pilnīgi Über alles!
  Bet šim Streipam taču, šķiet, vajadzētu saglabāt kaut kādu līdzsvarotību un objektivitāti – ir taču ļoti daudz citu jomu, kur tiesību nodrošināšana ir būtiskāka.
  Tas tomēr nav viņa privātais Purva radio.

  “Alejandro” vārdiem izsakoties, Streips bija “drausmīgs”.

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  marčiks > mary75 24.05.2011. 21.42

  Es arī raidījumu daļēji noklausījos (pa vidu gan bija svarīgākas lietas darāmas, turklāt tādu ūdens liešanu no intervējamā puses grūti panest). Pirmkārt, LR1 programmā, kuru, cik zinu, neraksta Streips, raidījums jau bija pieteikts ar apakšvirsrakstu “Tiesībsarga rosināta konsultatīvā padome sniegs vērtējumu par viendzimuma pāru attiecību reģistrāciju”. Dzirdēju, ka Streips nolasīja lasītājas jautājumu par minētajā sanāksmē notikušo. Nu ko lai dara – tautu, tāpat kā Hari, trakoti interesē TĀ tēma, nevis tas, ko tiesībsargs domā par tik garlaicīgu jautājumu kā, teiksim, bērnu tiesības.

  Bet vispār jau piekrītu – intervēšanu vajadzēja uzticēt neatkarīgajam un heteroseksuālajam žurnālistam Raivim Dzintaram, lai viņš varētu atļaut Jansonam ēterā nolasīt visas Tiesībsarga stratēģijas 16 lappuses.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Sanšains > mary75 24.05.2011. 22.02

  intervēšanu vajadzēja uzticēt neatkarīgajam un heteroseksuālajam žurnālistam Raivim Dzintaram
  ============================
  Nemierīgā miegā svaidāties pa grāvjiem – te vienā, te otrā?:)

  Starp citu, pieņemu, ka Dzintars varētu būt daudz labāks raidījuma vadītājs nekā Streips. Cik nu esmu dzirdējis viņa uzstāšanās un ATBILDES uz dažādiem jautājumiem un provokācijām, viņš būtu daudz mierīgāks un vispusīgāks, neatļautos gluži demagoģiskus pārspīlējumus, kādus radis bārstīt Streips.

  Dzirdēju, ka Streips nolasīja lasītājas jautājumu par minētajā sanāksmē notikušo. Nu ko lai dara – tautu, tāpat kā Hari, trakoti interesē TĀ tēma, nevis tas, ko tiesībsargs domā par tik garlaicīgu jautājumu kā, teiksim, bērnu tiesības.
  ============================
  Nebija vis tik nevainīgi. Pirms tam Streips iztika ar saviem, ne “klausītāju” jautājumiem. Turklāt, ja viņš būtu profesionālis, viņa uzdevums būtu ar citiem jautājumiem līdzsvarot to, kas dikti rūp mazai, bet iekaisušai “tautas” daļai. Nevis pašam neslēpti pievienoties šiem spiedzējiem.

  Un man ir savs priekšstats par to, kā Streips ATLASA jautājumus – no daudz lielāka iesūtīto jautājumu skaita. Nebūt ne objektīvi un līdzsvaroti.:)

  Un, ja viņam ir “garlaicīgi”, tad lai atrod citu, atraktīvāku nodarbošanās veidu. “Eirovīzijas” translāciju jau viņam patikās vadīt. Varbūt viņš varētu vadīt kāzu ceremonijas?:)

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  Juris Millers > mary75 25.05.2011. 10.27

  A kāds sakars žurnalismam ar līdzsvarotību? Zurnālistam ir pienākums pret sabiedrību atklāt pēc iespējas vairāk informācijas par sabiedrības kalpu darbiem un viedokļiem. Ja kādam zurnalistam interesē viens temats – viņs var drillēt to tematu līdz viņš dabuj normālu atbildi un žurnālistam nav pienākuma ‘balansēt’ savus juatajumus. Par citām tēmām citi žurnalisti var prasīt cik grib. Un žurnalistam nav nekāda pienakuma ļaut sabiedrības kalpam izteikt savu viedokli par nesaistītām tēmām – žurnālists veido interesantu raidījumu. Turklāt viņaprāt interesantu raidījumu. Ja sabiedrībai tas neinteresē – tad to parādīs tā žurnālista reitingu kritums attiecībā pret citiem žurnālistiem.

  Bet sabiedrības kalpiem, savukārt, ir pienakums pamatot savu viedokli un darbības jebkura situācijā.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  ilzezeebolde > mary75 25.05.2011. 10.53

  Tiesa, kas tiesa.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  aguslens > mary75 25.05.2011. 11.09

  Šauras, uz specifiskām interesēm balstītas grupas dienaskārtības vienpusēja bīdīšana nav informācijas sniegšana. Kad bažu pārņemtais citādākais strādās privātā mēdijā, tad lai interpretē informēšanu kā ienāk prātā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Juris Millers 24.05.2011. 17.00

Viendzimuma laulību jautājumam nav nekāda sakara ar ‘garīgajām lietām’, tas ir tīri juridisks jautajums par tiesību neitrālu formulējumu likumdošanā. Kas tieši Zatleram un Šļeseram liekas nepieņemams, ja diviem cilvekiem, kas dzīvo kopa un mīl viens otru ļauj, piemēram, līdzīgi kā laulātam pārim nemaksāt iedzīvotāja ienākuma nodokli par savā starpā dāvinato īpašumu? Kāpēc baznīcai ir ekskluzīvas tiesības noteikt kam jamaksā šis nodoklis un kam nē?

+10
-6
Atbildēt

0

marčiks 24.05.2011. 16.52

Manuprāt, Vienotībai nevajadzētu baidīties paust skaidrāku viedokli šajā jautājumā. Nu neapēstu neviens viņus pēc skaidra paziņojuma par atbalstu viendzimuma pāru tiesībām oficiāli reģistrēt savas attiecības. Un viņi tāpēc nezaudētu ne 1/10 daļu no tā vēlētāju atbalsta, kas zaudēts kopš 2.oktobra gan pašu kļūdu, gan tupu masu mediju dēļ.

Tā vietā Dombrovskis stāsta (LETA ziņa), ka “pašlaik, kad Latvijas sabiedrībai aizvien aktuālākas kļūst demogrāfiska rakstura problēmas, piemēram, zemā dzimstība, emigrācija un nācijas novecošana, aktuālāka nekā jebkad ir nepieciešamība saglabāt un stiprināt tradicionālās ģimenes vērtības”. Nu tāpat neizdosies ne Zatleram, ne Dombrovskim pārspēt Šleseru homofobijā, veltas pūles. Dombrovskis tiešām domā, ka tad, ja valdība ignorēs viendzimuma pārus, geji ar lesbietēm sāks “taisīt” bērnus?

No otras puses, Dombrovskis ir vismaz bijis pietiekami konsekvents savā nostājā, nevis pēc Šlesera pasvilpšanas pagriezis dibenu pretējā virzienā.

+9
-7
Atbildēt

1

  Sanšains > marčiks 24.05.2011. 20.16

  Vienotībai nevajadzētu baidīties paust skaidrāku viedokli šajā jautājumā.
  ==========================
  Baidīties nevajag. Bet no skapja ārā jānāk taktiski izdevīgākā brīdī.

  Kad “Vienotības” reitings diemžēl (to saku, salīdzinot ar ZZS reitingu) noslīdēs, piemēram, līdz 5%, tad pēc visu “Vienotības” skeletu iznākšanas no skapja Latvijas homīši tomēr spēs viņiem nodrošināt vismaz 8-10% reitingu, jo Cihanoviča taču apgalvo, ka visur, arī Latvijā, tāds esot varavīkšņaino īpatsvars.:)

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam