Mūrniece demisiju nenožēlo 50

Komentāri (50)

Bali,Indonesia 30.12.2019. 08.03

… [Trackback]

[…] Here you will find 57665 more Information to that Topic: ir.lv/2011/02/22/murniece-demisiju-nenozelo/ […]

0
0
Atbildēt

0

social impact marketing 28.10.2019. 03.41

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/2011/02/22/murniece-demisiju-nenozelo/ […]

0
0
Atbildēt

0

go right here 23.08.2019. 19.08

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: ir.lv/2011/02/22/murniece-demisiju-nenozelo/ […]

0
0
Atbildēt

0

kdaljajev 22.02.2011. 16.44

Politiskai personai nevajadzētu atkāpties.Tādā gadījumā viņai nav nekādu tiesību strādāt Saeimā.Tagad tā ir dezertēšana no kaujas lauka Kad uz Bausku sūtīja alfiešus dūša bija liela,noskatoties klipu par diviem zagligiem policistiem galīgi sašļuka.Ja būtu Tad jau Kamparam vajadzētu nošauties pēc tās kritikas..

+1
-2
Atbildēt

1

  andris902 > kdaljajev 22.02.2011. 16.51

  …Dzintrux…gribās man, lai visi tomēr pie kaut kādas patiesas informācijas pieturās – nesūtīja Mūrniece Alfu uz Bausku!…sūtīja Voins!…tikai Mūrniece uzņēmās tobrīd atbildību…vai tas bija pareizākais, uzņemt sitienus uz sevi?…laikam jau – nē!….

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

Edzs 22.02.2011. 15.48

.
_Mūrniece demisiju nenožēlo…_
_Dombrovskis pieņems Mūrnieces demisiju…_
_Mūrniece gatava uzticības balsojumam Saeimā…_

IR tas ir izdevies un ta varetu turpinat lidz Valsts Prezidenta veleshanam.
patik vai nepatik bet lai visi zina ko shodien daris visu laiku emocionalaka ministre.
kas tas vispar ir tas hiperizetas emocijas, vai to vispar var arstet?

+1
0
Atbildēt

0

janazakovica 22.02.2011. 12.50

nozelo grekus.

0
0
Atbildēt

0

kenzoo 22.02.2011. 11.28

Vai te kāds zina, kurš likums vispār pieļauj VD izdomāto “atlikto demisiju”? Kādi 3,5mēn? Vismaz darba likumā ir gana skaidri teikts, ka darbinieku, kas pēc paša vēlēšanās vēlas iet prom, nedrīkst turēt ilgāk kā mēnesi (protams, ja puses nevienojas, par darbinieka palikšanu darbā).
Nesen Velšs TV klāstīja par 500 vakancēm policijā, bet nu izrādās, ka policistu skaits esot par lielu. Kā tad īsti ir?
Izskatās, ka vispār nezina, kas un kā ir, tikai karina mums visiem makaronus ar attiecīgajā dienā pieprasīto mērcīti…

0
-1
Atbildēt

0

Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 11.15

Off.
Strādājam.

0
-3
Atbildēt

0

Uldis Kaldre 22.02.2011. 11.11

mūrniecei varbūt nav vērts laist muļķi un uzreiz iestāties zzs? bet ja nopietni, tad diemžēl JL sievišķi ir apjautuši, ka vienīgais drošais veids kā palikt pie ķebļiem un portfeļiem ir mīlēt lembergu. to mums spoži demonstrē aboltiņa ar mūrnieci.

+5
-2
Atbildēt

0

Janka, Janic 22.02.2011. 11.04

nu Tu gan laid , Veejons tipiska smagajos noziegumos apsuudzeetaa nodzirdiitaa Vemša kopija , Lembe nekad amataa nesedinaas kaadu kurš nenolasa visu ko šis liek priekšaa un nerunaa pretim

+2
0
Atbildēt

2

  Roberts Gūtšmits > Janka, Janic 22.02.2011. 11.14

  … Ebenemezers

  1. izlasi vispirms Vējoņa biogrāfiju pirms muti vērt vaļā. Un tad parādi man vēl vienu, kuram būtu DIVAS augstākās izglītības plus 24 gadu pieredze jomās, kuras pašlaik ministrē. Vēlams – no jenotības. Gaidu ar nepacietību.
  2. Kur pierādījumi, fakti tavai muldēšanai par to, ka Vējonis skatās mutē Lembim? Dod šurp ! Ja nav tad atkal – muti ciet un netiražē sorozīdu tenkas. Kā pierāda prakse, viņi citus saukā par zagļiem un apmelo tikai ar vienu mērķi – lai paši varētu tikmēr zagt kamēr apmelotais cenšas atmazgāties.

  0
  -7
  Atbildēt

  0

  Janka, Janic > Janka, Janic 22.02.2011. 11.27

  diplomi nav raadiitaajs , reku viens diplomeets arii ar vairaakiem diplomiem, Urbanoviča padomnieks nošaava cilveeku ķiniiti skatoties ar četriem meerķtieciigiem šaavieniem , Veejoni labi zinu kaa vides ministru , lupatbunte ne ministrs , runaa tieši peec Lembes paveeles , tagad veel psvaldiibas pieķeeris klaat , un kas notiek pašvaldiibaas??? kaa smagajos noziegumos apsuudzeetais paraadiija piemeeru kaa var zagt tad tagad iet uz vella paraušanu , zaog no Ādažiem liidz Rucavai , es neesmu vienotiibas fans , bet valsts nozadzeeji ir mani lielaakie ienaidnieki , tiem arii jaauzņemas vaina valsts nogremdeešana , un huute ir pirmais kuram jaaseed pie parašas….

  +6
  0
  Atbildēt

  0

Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 10.45

+++ … mums nav patlaban arī profesionāļu valdība, kur tiktu pārstāvēti katras nozares eksperti,+++

Par to, ka „nenožēlo” un „tad es būtu par ministri ilgu laiku” es jau izteicos. Cinisma kalngals.

Bet par šito jauno pērli – atsevišķa piebilde – tas ir VIENOTĪBAS laukuma pusē, kur visos krēslos ir salikti savējie šoferu dēli, mūrnieces tipa muldoņas un ambiciozi karjeristi, nevis zemnieku. Ļautiņi kuriem ministra amats nozīmē nevis strādāšanu valsts labā, bet „labu ierakstu CV” plus vēl privilēģijas un algu.

Zemniekiem ta IR profesionāļu valdība. Izņemot Auguli un daļēji Broku (lai gan arī – 3 gadus ir bijis tās pašas Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs) – visi pārējie nāk kā reize no nozares, kuru apsaimnieko tagad, priekšstats par savu jomu viņiem ir ne tikai no TV pāraidēs redzētā – gan Duklavs, gan Bārzdiņš, gan Vējonis, gan Jurševska PAZĪST drēbi nevis ir savas kompartijas politiskie ieliktnīši … Un vairums no viņiem politikā atnāca kā reize no nozares – vispirms kļūstot par atzītu speciālistu un tad pievienojoties zemniekiem, kuri viņus aicināja uz ministra amatu. Nevis kļūstot vispirms par plaša profila politprostitūtām, lai no tad partijas ielektu kādā treknākā krēslā, kā jenotības darbonīši.

Tā ir kārtējo reizi tieši Vienotība, kura ciniski spļauj virsū tam, ko solījusi, kura liek amatos savējos nevis pēc profesinālā principa, bet gan deguniem un varaskāres, kura tik daudz ir dirsusies pirms tam par labo pārvaldību un savējo nelikšanu amatos attiecībā pret citiem, bet patiesībā dara pilnīgi un absolūti tieši to pašu. Un pat vēl vairāk nekā to pašu, ko mēs lieliski varam redzēt uz esošās koalīcijas piemēra, kad “vecos zagļus” pārstāvošie zemniekie tieši ir tie, kas domā par valsti un liek amatos profesionāļus. Kamēr jenotības šarlatāni tikai meklē, kur ko nozagt vai ievilkt nāsīs un ministrijas rullēt dod savas partijas funkcionāriem. Melīguma un nekompetences kalngals.

Ta zemnieki ir simtreiz godīgāki … Un pēc tam mēs vēl brīnamies, kāpēc valsts ir tādā pakaļā …

+2
-5
Atbildēt

8

  lebronj2356 > Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 11.08

  Ja Tu Bārzdiņu vari nosaukt par profesionālu, tad tas ko liecina par garīgo veselību…..varbūt viņš ir profesionāls savā slimnīcā, bet nekur vairāk gan nē !

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  buchamona > Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 11.44

  Kurmiitis – Kas ir ministrs profesionaalis? Cilveeks, kursh “paziist dreebi” un MK ciinaas par savas nozares izdziivoshanu uz vispaareejaa kriizes fona, jeb cilveeks, kursh speej paaredzeet valsts laukumu kopumaa un objektiivi paskatiities uz savu ministriju, atrodot tur iespeeju samekleet liidzekljus, kurus paardaliit citai, bet arii LR vitaali svariigai nozarei? Manu praat taads bija ministrs Liegjis.
  Par ZZS “profesionaaljiem”, tad nosauc man valdiibu, kuraa ZZS nav bijusi klaat un ar savu pseidopatriotisko nostaadni pret valsts attistiibas plaanoshanu (manas maates skola un mana dzimtaa slimniica un teeva seeta :))ir liidzvainiiga oranzho radiitajai situaacijai, kuraa LV shobriid seezh.
  ZZS arii shobriid pieraada, ka shai partijai ir nospljauties par LV naakotni, ja jaarunaa ir par pashas partijas naakotni, taadlelj arii tik ” profesionaala” pretdarbiiba Dombrovska – Vilka veiktajai strukturaalajai reformai, tieslietu reformai un citas cuucibas.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Aldīna > Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 11.46

  Tur jau tā lieta, ka jaunajam ministram tieši NEVAJADZĒTU PAZĪT DRĒBI, jo katrs kurš nāk no “struktūrām” nāk līdz ar savu paziņu loku, kurus tā vai citādi solidaritātes pēc ir jātbalsta un beigās no reformām nekas nesanāk, jo struktūra nevar pašiznīcināties, tā tieši otrādi visiem iespējamiem veidiem pretosies. Taču sabiedrība jau sen gaida policiju, kura to aizstāvētu nevis pildītu tikai represīvās funkcijas un darbotos tikai post factum. Drīzāk pieņemamāks būtu Saakašvilli variants – atlaist visus un veidot no jauna uz armijas, zemessardzes un pašvaldības policijas bāzes, taču lai to paveiktu vajag OLAS – līdz jūnijam tādu O īpasnieku (-ci) vajag atrast. Kādreiz jau tas būs jādara, jo ātrāk, jo labāk!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 12.51

  Pašvaldību policija stipri atšķiras no valsts policijas?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Aldīna > Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 13.04

  VP visa sistēma ir +/- no milicijas mantota, PP tikai daļēji. Drusku progresīvāka jau tā ir, kaut tikai drusku. VP 3/10 , PP 4/10.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 13.30

  ….Estipois…saki, cilvēks no malas, bez savas komandas?…daudz tāds izdarīs, ja vecie runči paliks savās vietās, kuri ar nepatiku uztvers katru jaunu rīkojumu?…paskaties uz FM, kad tur ienāca Repše un tagad arī Vilks…komandai, kurai vajadzētu strādāt kā vienotam mehānismam…dažas skrūves ir stipri izļurkājušās…rezultāts – neizskaidrojami lēmumi, priekšlikumi, ierosinājumi… par kuriem ministram nākas skaidroties….

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  kdaljajev > Roberts Gūtšmits 22.02.2011. 17.06

  Zināt drēbi ir par maz.Vajag viņu mācēt sagriezt un sašūt.Mums to pazinēju ļoti daudz arī griezēju netrūkst.Vienīgi ar to šūšanu pašvaki.Roze tika pie govju galvām.Dūklavs tiecās pēc cūku mēsliem.Nebūtu Zatlers iejaucies nāktos visiem iziet pirmās palīdzības kursus.1 milj ha lauksaimniecības zemes aizaugušas ar krūmiem.Lauku sagraušanas jomā tiešām profesionāls darbs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Aldīna > Roberts Gūtšmits 23.02.2011. 02.59

  Tur jau tā lieta, ka tikai nesistēmas cilvēks var uzsākt sistēmas reformu, tāds kurš var saņemt dūšu un kuram arī ir spēcīgs atbalsts “Vienotībā” un personīgi VD personā, jo savādāk sanāks vai nu līdzšinējo ministru līdzinieks kurš problēmas risinās ar “rotācijas” metodēm vai Dons Kihots, kurš cīnīsies ar vējdzirnavām. Problēma ir samilzusi un nu jau asumi durās pa visām vīlēm laukā. Ir jāpieņem POLITISKS lēmums mainīt sistēmu un ar šo karogu jāiet uz priekšu!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

mxblack 22.02.2011. 10.43

Būtībā šī demisija ir simbolisks solis priekš mums, lai tā novadītu policijas nesakārtotības radītās sekas no sevis. Viņa joprojam turpinās vēl diezgan ilgi pildīt šo amatu, tatad būtībā nekas jau nav mainījies. Un manuprāt ne jau viņa viena var sakārtot šo 20 gados ielaisto, vai pat makslīgi radīto “bardaku”. Tur pirmā loma būtu tieši tiem policijas ģenerāļiem, kuri to visu ir pieļāvuši, vai pat radījuši. Tas jau nav šeit Valsts Policijā vien. Tā tas ir gan cietumos, gan muitā, gan arī robežsardzē, kur lielie kungi saņem varenas algas, bet prasīts no tiem netiek pilnīgi nekas. Un tā ir ministra vaina, bet vai tad šie “politiski atbildīgie” ministri vispār zin ko no tiem ģenerāļiem prasīt? Reālas atbildības jau te nevienam nav.

0
-1
Atbildēt

0

lebronj2356 22.02.2011. 10.41

Cieņu Mūrniecei, bet tā piebilde, ka noteikti no JL gan bija lieka – kas apstiprina to, ka būtībā nekādas īstas Vienotības jau nav, katra no sīkpartijām velk uz savu pusi, bet JL ir pievilkuši ļoti daudz !

+3
0
Atbildēt

1

  piziks > lebronj2356 22.02.2011. 10.43

  Gribas taču LM vēl uz atvadām pašefot… 🙂

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Una Grinberga 22.02.2011. 10.39

Nedomāju, ka izsvērts politiķis mētātos ar izteicieniem, kam jānāk būtu viņas vietā! Uz to viņai vars nav nekādas tiesības – tā jau ir premjera atbildība uz kuru nevajadzētu izdarīt spiedienu!

+4
-1
Atbildēt

0

Aldīna 22.02.2011. 10.23

Interesanta personība tā Mūrniece – reizēm liekas ka viņā sēž 15 alter ego kuri nu atkarībā no tā brīža garastāvokļa vai no personiskām ambīcijām dod vaļā uz pilnu klapi. Pietam, daži soļi manā vētējumā bija vajadzīgi un atbalstāmi, taču bija vesela virkne neizskaidojamu lietu. Viena no tām 1.jūlija Freimaņa akcijas pārtraukšana ko tiesa atļāva, taču Mūrniece izdomāja ka viņas personiskās antipātijas ir svarīgākas. Ja jau ir tik paštaisna un buldozeriska – lai izgaiņā arī briestošo saietu 9.maijā – tad būs 1:1. … un vispār Valdības komunikācja ar sabiedrību ir drausmīgi zemā līmenī – parasti paziņo pieņemto lēmumu, taču neapgrūtina sevi ar tā motivācijas skaidrošanu, tapēc arī rodas massa pārpratumu un zīlēšanas kafijas biezumos!

+5
-3
Atbildēt

12

  mary75 > Aldīna 22.02.2011. 10.54

  Mūrniece nedrīkstēja apturēt to gājienu, ja tiesa bija atļāvusi, tev taisnība.
  Bet, tev nešķiet, ka pasludināt par svinamo dienu Latvijas okupāciju no Hitlera, kurš ir kara noziedznieks un, kopā ar Staļinu, lielākie slepkavas, kas ir bijuši, ir, ja ne provokācija, tad visai dīvaina rīcība.
  Un 9 maijā krievi atzīmē to pašu, ko visa pasaule 8 maijā – uzvaru par fašismu, un kas tur sevišķs, lai atzīmē,
  Viņi neatzīmē Latvijas okupāciju.
  Bez tam pietiekami daudzi latvieši karoja arī krievu pusē.
  Un aizliegt tādas lietas nav iespējams, tie viņiem vislielākie svētki, un tur neko nevar darīt.
  Vajag izprast arī viņus, viņi tai karā zaudēja 27 miļjonus, praktiski katram ģimenē ir kritušie.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Aldīna 22.02.2011. 11.12

  Ja jau pilnīgi objektīvi gribam būt, Dzeri – atzīmē gan 13.oktobri. Kā tu to dienu sauci? Par Rīgas atbrīvošanas dienu? Tā nav provokācija?

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  Aldīna > Aldīna 22.02.2011. 11.33

  Paldies Betijai, njā, drīzak 1.jūlijs salīdzināms ar 13.oktobri un Nils ar SC komandu to atzīmē. Man nepatīk ne 1.jūlijs , ne 13.oktobris, ne arī 9.maijs, kurā pēc būtības 13.oktobrī iesāktajam tika pielikts punkts, paraksts un deviņi zieģeļi un līdz ar to mūsu brīvei uz 50 gadiem bij’ beigas! 8.maijā Eiropai ir pamats svinēt, mums nav – mums karš daļēji beidzās 90-to sākumā un ar tā sekām mēs cīnamies vēl joprojām! Taču šoreiz runa nav par to – runa ir par konsekventu un tiesisku rīcību.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  mary75 > Aldīna 22.02.2011. 11.49

  Betija – principā, es esmu par to, lai katrs atzīmē to, ko viņš grib, ja tiesa to atļauj, un tas nav pretlikumīgi.
  Un lai tie, kas tam nepiekrīt, atzīmē savus svētkus.
  Galvenais, lai cits citam netraucē un izturas ar izpratni.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > Aldīna 22.02.2011. 12.21

  Tas, ko šie ”atzīmētāji” un diemžēl, šķiet arī tu dzeri, nesaprot ir – latviešiem šīs kara beigas nenozīmē to pašu, bet gan otrās okupācijas atsākšanos, kuras sekas mēs aizgūtnēm baudām šodien t.sk. ar tavu ”mīļo” Lembergu. Neviens pragmātiķis nav ieteicis 9.maijā kritušos pieminēt kopējā dienā – 11.novembrī, kad runa par leģionāriem, tad gan visi vēja stabi klanīdamiem maļ vienu un to pašu !

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Aldīna > Aldīna 22.02.2011. 12.31

  Džeri – tas būtu apmēram tas pats, ja tagad prasīttu nošautā Egles radinieku tolerantu attieksmi pret Zikovu. Ja vinš būtu atvainojies, nožēlojis izdarīto un uzskatītu sevi par vainīgu un kaisītu sev pelnus uz galvas – tad varbūt varētu sākt runāt par piedošanu, toleranci utt. Taču postpadomju palicēji šeit uzvedas tieši kā Zikovs – iezemieši paši vainīgi pie notikušā, mēs neko, mēs no gaisa tikko nokritām.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Aldīna 22.02.2011. 12.41

  Krix, kāpēc Dzeris pēkšņi tev ir kļuvis par Lemberga mīlētāju? Lembergu Dzeris mīl ne vairāk par tevi. Ja mums vienā aspekta ir atšķirīgi viedokļi, tas nenozīmē, ka viņam nekur un nekad nav taisnība.
  Taisnība tev, Estipois – runa sobrīd par tiesiskumu.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Edzs > Aldīna 22.02.2011. 13.00

  dzeris49, 22.feb 10:54, 11:49
  mes jau pagajusha gada pec ilgiem stridiem itka vienojamies ka shi notikuma atceres datuma izvele ir neveiksmiga, Latvijas atbrivoshanu no komunistiem vai Stalina bolsheviku patriekshanu no Rigas vajadzetu atzimet 30. junija, kad frontes linijai tuvojoties panika begosho ienaidnieku saka vajat tautas pashaizsardzibas vienibas. it ipashi tas ir njemams vera shogad jo shim musu vestures notikumam aprit 70. gadskarta.
  iebazt galvu smiltis un to ignoret mes nevaram jo vacu karaviru ienakshana noversa komunistu ieceretu desmitkart verienigaku Latvijas iedzivotaju iznicinashanas operaciju par to kas tika veikta 14. junija.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  mary75 > Aldīna 22.02.2011. 13.38

  Nu beidzat vienreiz, atradāt “atbrīvotājus” – vāciešus, par M – R paktu tak esat dzirdējuši, tie “labie”” vācieši jau atdeva Staļinam to Latviju saplosīšanai.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > Aldīna 22.02.2011. 14.41

  Tante Sidra, +1, trāpīts desmitniekā – to šodien vai nu neatceras vai ļoti prasmīgi noklusē no sabiedrības acīm, ka 14.jūnijs bija tikai priekšakcija sekojošām izsūtīšanām ar daudz lielāku cilvēku skaitu, līdz varētu droši sovjetizēt šīs zemes – būtu, kas līdzīgs čečeniem vai Krimas tatāriem 2.p.k.laikā – līdz vemšanai saldajā politkorektumā, tas ir ”piemirsies”. Domājams viens otrs no 9.maija atzīmētājiem labprāt būtu šādu scenāriju piedzīvojis. Lai arī tas ir ciniski, tad tomēr zināmā mērā Hitlera iebrukums PSRS un tās okupētajās teritorijās ir latviešu tautu paglābis no vēl lielākiem upuriem.

  P.S. Betij, ja pamanīji, tad mīļš bija pēdiņās !:)

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Aldīna 22.02.2011. 15.36

  Krix, arī pēdiņās ta doma nav nolasāma. Kāpēc tādā gadījumā Lembergs ir Dzera?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > Aldīna 22.02.2011. 16.18

  Skatos, daudzi vēl joprojām dzīvo 70 gadu vecā pagātnē, kad varbūt pat viņu vecāki vēl nebija piedzimuši! Paskatieties uz savu saraksti un vai jums nešķiet muļķīgi, ka jūs mēģināt salīdzināt, kurš ir ļaunāks – Staļins vai Hitlers un kurus svētkus varētu svinēt un kurus ne! Kā gan jūs varat paskatīties uz šo problēmu apriori, ja paši esat izgājuši sistēmisku “smadzeņu skalošanu”? Aizmirstiet! Dzīvojiet šodienai un nākotnei. Jo mazāk runāsim par lietām, kurām ir divas taisnības, jo saticīgāk būs iespējams dzīvot!

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

buchamona 22.02.2011. 10.21

Ar savu demisijas rakstu Murniece pieraadija, ka nav komandas speeletaaja. Emocijas vienmeer ir egoistiskas. Kaa kriizes laika ministrei Dombrovska valdiibaa, Murnieces pienaakums bija visiem speekiem balstiit sho valdiibu, taa vietaa ministre izveelejaas radiit Dombrovskim probleemas. Domaaju, ka liidz ar sho soli Muurniecei vajadzeetu saprast, ka vinjas politikjes karjerai ir pielikts punkts. Vismaz shajaa Saeimaa vinjai vairs nevajadzeetu atrasties.

+9
-2
Atbildēt

2

  piziks > buchamona 22.02.2011. 10.37

  RA, precīzi = par Lindu Mūrnieci! Tomēr — jau vēsturiski, kopš Jaunā Laika dibināšanas tagadējie Vienotībnieki lielākotiesu apvienojās vienīgi tādēļ, lai katrs savu ego pēc iespējas spilgtāk apliecinātu un realizētu. Kurš tur ir komnadas spēlētājs un cik Vienotībā tādu ir kopā?! 🙂

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  mary75 > buchamona 22.02.2011. 10.43

  Nrelaime tāda, ka V patreiz nav neviena līdera, kas būtru spējīgs uztaisīt kārtīgu komandu un uzņemties atbildību un arī rīcības stratēģijas un taktikas izsttrādi.
  Patreiz v kā kuģis ar saplīsušu dzinēju, kas dtreifē pa vējam, un tas vējš pūš no Puzes.

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

mary75 22.02.2011. 10.20

“…Kārtības sargu skaits valstī ir pārāk liels”, te vēl vajadzētu piebilst, ka pārāk liels, g.k., ir kabinetos sēdošo dažādu priekšnieku un puspriekšnieku skaits, esot 7 padotības pakāpes un atsevišķas struktūras, kur uz vienu – diviem padotajiem priekšnieks, utt.
Dabīgi, tos neviens mazināt netaisās, mazinās uz ielas strādājošos policistus, nu, bet, tādā veidā samazināšana notiek visās ministrijās, kāpēc gan lai šeit nebūtui savādāk.
Un lielīties ar Lemberga atbalstu ir ļoti slikts tonis, vismaz, manuprāt, vajadzētru to Mūrniecei saprast beidzot..
Tas, ka kāds no opozīcijas būtu atbalstijis – pats par sevi, PLL Rozentālre noteikti, pēc tās labvēlības no Mūrnices puses.
Vispār, patreiz Mūrniecei labāk būtu par to demisiju runāt mazāk, triju mēnešu laikā pati vēl var pārdomāt, un atkal būs nesmukums.
Nevajag savu Ego stādīt augstāk par visu, Mūrniece nodarīja V daudz ļaunuma.

+5
-2
Atbildēt

1

  Roberts Gūtšmits > mary75 22.02.2011. 11.01

  >> dzeris49

  +++kabinetos sēdošo dažādu priekšnieku un puspriekšnieku skaits+++

  Jā. Un KURŠ tad tos puspriekšniekus saražoja pēdējo pāris gadu laikā ar savu „reformu”, kad visos reģionos tika izveidotas dublējošās reģionālās pārvaldes ? Vai tik ne šī te pati špidrilka, kura sevi par kruto iekšlietu jomas speciālisti uzskata ? Un katram tādam puspriekšnieciņam vajadzēja kabinetu, datoru un auto … ?

  Kurš tad lika augstākajos amatos Policijā ļaudis pēc bļodlaižas principa? Vari man pastāstīt, ko tādu diženu OPERATĪVAJĀ darbā vai lauka apstākļos ir paveicis, piemēram, mūrnieces protežētais Velšs ?? Ja papētīsim sīkāk, vai tik neizrādīsies, ka viņš ir tāds pats „policists” kā Padomju armijā prapori – zaldāti ?? Tipisks aizmugures žurka, kurš priekšniekos izsities, sēdēdams kancelejā, kadru daļā un pārlikdams mapītes no viena galda gala uz otru? Un pie kafijas tases saldā balstiņā „pareizās” dziesmas „ministres kundzei” piedziedādams ?? Viņam BIJA laiks siltā kabinetā kafiju strebt un babiņas miesas tuvumā savas dziesmas dziedāt kamēr operatāvā melnā darba darītājiem – ne.

  Un tu domā, ka tie veči, kuri ar stroķiem skraida pakaļ zekiem pa tumšām vārtu rūmēm cienīs ŠĀDU Policijas priekšnieku ???
  Tiešāmmmmm ??? … :)))

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

piziks 22.02.2011. 10.12

Nav nabadzītei miera vēl arvien…
No “Jaunā Laika” arī nākamajam ministram? Kāda vella pēc?! Varbūt Hūtem ar ZZS ir kāds labāks, kas darba laikā pie pirmajiem kreņķiem netesīs uz emirātiem vai citu kādu siltu vietu un precīzi norformulēs, kādēļ te Lužkovam/Peļķīšam nav, ko darīt?

+3
-7
Atbildēt

5

  Roberts Gūtšmits > piziks 22.02.2011. 10.52

  Ķuzis un Straupe jau tika nosaukti.
  Viscienīgākā jenotības “kandidatūra” izrādījās diženais “kuģniecības speciālists” Pulks !?? …. :))))

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  andris902 > piziks 22.02.2011. 15.25

  …kas ir Straupe?…:))

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  piziks > piziks 22.02.2011. 15.37

  Puis’s kļūdījies — Straumi domājis, kopā ar Ķuzi ZZS šo nosauca par Ie ministra kandidātiem… 🙂

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > piziks 22.02.2011. 16.22

  ….par Straumi zinu!…tik nesapratu, kāpēc kurmelim Straupe tik tuva…bet palasot viņa izpausmes…vispār jau – nepārsteidz!…Straupē tak ārstē tos…nu, kā viņus sauca?…:))

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > piziks 22.02.2011. 16.33

  Atkal jau “neprecīzi”. Nosauca tas ar vējā plandošām ausīm. Vējonis ZZS vārdā paziņoja oficiālu partijas viedokli par atbalstu Mūrniecei un arī to, ka partija nepretendē uz Iekšlietu ministra posteni.

  0
  0
  Atbildēt

  0