Palikusi tikai abreviatūra 27

Komentāri (27)

buy cbd oil 03.11.2019. 18.12

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: ir.lv/2011/01/31/palikusi-tikai-abreviatura/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: ir.lv/2011/01/31/palikusi-tikai-abreviatura/ […]

0
0
Atbildēt

0

kristau 02.02.2011. 14.39

Trīs varianti
a. Dinevičam ir labi samaksāts.
b. Dinevičs vienkārši vairs nesaprot notiekošo
c. Dinevičam ir apbrīnojamas spējas savākties. Viņam ir sūdīgi, bet viņš turpina smaidīt.

+1
0
Atbildēt

1

  ligakrastina > kristau 02.02.2011. 15.50

  Visi 3 varianti ticami.
  Vēl ceturtais variants – viņš tomēr cer, ka ieguldījums partijā ar laiku nesīs mazas dividendes. Šobrīd iztikšanai pietiek un vēl var justies svarīgs. Lielākā daļa politiķu ir plikadīdas, bet ar rozā sapni par miljonu. Tā runā, ka daži to jau ir saņēmuši.:)))

  0
  0
  Atbildēt

  0

www.vecamate.lv 02.02.2011. 00.20

Ko tur riņķī,apkārt 🙂 Dinēvičš ar Ko vnk nozīmē naudu partijai.Citādi jau sen būtu lidojis.Jaunie,idejiskie tur sen cepjās, bet.. Viss taču vienkārši.Ir nauda,cilvēkam sakari,čomaki,- ir partija,ofiss,reģionālās šūniņas, reklāmlapiņas, un jebkas cits..Nav naudiņas? Nu,piedod, tad neko 🙂 Pilnīgi dabīgs, līdz šim, jebkuras LV partijas liktens.Visi tādi,jo vnk izvēles nava.Interesanti, kā šo un kuri varētu mainīt likumdošanas līmenī,kad viss parlaments vairāk vai mazāk atkarīgie 🙂

0
0
Atbildēt

0

Maija Ancīte 01.02.2011. 01.01

106 pastāvēšanas gadi! Neiedomājami

0
0
Atbildēt

0

mxblack 31.01.2011. 20.28

Tas ka šī partija arī krīzes laikā, kad vienkāršajai tautai iet vismagāk, negūst atbalstu pie vēlētājiem tikai nozīmē to, ka šī partija praktiski nav rīcībspējīga un neatbilst sevam tiešajam mērķim, atbalstīt un palīdzēt vienkāršajiem iedzīvotājiem panākt sev taisnīgus valdības lēmumus un tās demokrātisku rīcību attiecībā pret visiem iedzīvotāju slāņiem. Visu laiku viss nodokļu smagums un arī valsts uzņēmumu iespēja pelnīt lielu naudu, izmantojot savu monopolstāvokli, tiek uzkrauts tieši maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, LSDSP elektorātam. Ja šī partija darbotos, ja tā ietu kopā ar savu elektorātu, tad mēs šodien nedzīvotu kā pēdejie nabagi starp dažiem simtiem ļoti bagātu iedzīvotaju, kuri nelaiž garām nevienu iespēju lai uz mūsu rēķina arvien vairotu savu bagātību. Es domāju, un partijas bossu materiālais stāvoklis to apliecina, ka viņiem ļoti labi maksā tieši par nekā nedarīšanu. Un tā jau ir galēja nelietība no šito bossu puses.

+3
-2
Atbildēt

4

  oskaar > mxblack 01.02.2011. 02.49

  Jūs neesat domājis par tādu iespēju- ka vajadzētu iestāties šajā partijā un ar savu spēku pagriezt visu tā, lai “šī partija darbotos, lai tā ietu kopā ar savu elektorātu”? Un “tad mēs šodien nedzīvotu kā pēdejie nabagi starp dažiem simtiem ļoti bagātu iedzīvotaju, kuri nelaiž garām nevienu iespēju lai uz mūsu rēķina arvien vairotu savu bagātību”?
  Es Jums neko nepārmetu- principā atbalstu Jūsu viedokli, bet, lai kaut ko mainītu kādas partijas darbībā, nepietiek tikai ar kaunināšanu no malas- laikam tomēr ir jābūt tās biedram, jāpiedalās ar savu balsi kongresos un jācenšas gūt citu parijas biedru atbalstu.
  Jāatzīst, ka es neesmu nevienas partijas biedrs, un reizumis mēdzu nodarboties ar “kaunināšanu no malas”. Bet cenšos tomēr nelietot izteicienus “galēja nelietība”, “ja partija ietu kopā ar savu elektorātu”, “partija praktiski nav rīcībspējīga” u.tml.- jo tās ir tādas gaisīgas kategorijas, kas nokrāsotas melnbaltas.
  Nu, teiksim- vai varat nosaukt konkrētu piemēru par tēmu “Es domāju, un partijas bossu materiālais stāvoklis to apliecina, ka viņiem ļoti labi maksā tieši par nekā nedarīšanu. Un tā jau ir galēja nelietība no šito bossu puses.”? 🙂
  Un ko Jūs zināt par kādas partijas elektorāta vēlmēm? Varbūt tās partijas elektorāts vēlas pie vadības kloķiem ieraudzīt viegli korumpējamusļaudis, ar kuriem būs iespējams sadzīvot nevis pēc likuma, bet “pēc principiem”?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  mxblack > mxblack 01.02.2011. 09.25

  >andrejsg; Manuprāt internets ir tieši priekš tam, lai pēc iespējas lielāks cilvēku skaits varētu izteikt savu viedokli par vienu vai otru situāciju savā zemē. Praktiski mani uz šo brīdi neapmierina nevienas partijas izdarības šajā valstī, bet tas nenozīmē ka man būtu jākļūst par šo partiju biedru, tas fiziski nav iespējams. Bet neviens neliedz partiju biedriem iepazīties ar viņu potenciālā vēlētāju elektorāta viedokļiem, izdarīt attiecīgos secinājumus un censties darboties tieši viņu interesēs, lai savāktu pēc iespējas vairāk balsu vēlēšanās. Ne jau visi vēlētāju viedokļi ir pretrunīgi, tajos ir daudz kopēja un partijām atliek izvēlēties savai programai atbilstošas nostādnes un gaidīt rezultātu, cītīgi strādājot. Lūk tā ir šodienas tehnoloģiju milzīgā priekšrocība, ka šādi valsts pārvaldes pilnveidošanā ir iespēja piedalīties ļoti plašam iedzīvotaju lokam, bet partijām redzēt iedzīvotāju vēlmes un nepieciešamības. Vai tāpēc man būtu tajās jāstājas, bet ja nē, jātur ciet mute? Tad jau varbūt internetā vajag ieviest cenzūru un to cenzēt pēc atsevišķa, šaura vēlētāju loka interesēm? Jūsu priekšlikumā ir cita loģika, kā manējā, diemžēl.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  oskaar > mxblack 01.02.2011. 23.36

  >opis555; Paldies par atbildi.
  Kā redzams- Jūs esat tieši tāds pat ķēms kā es, kuram ir daudz pretenziju pret partijās sēdošajiem ļaudīm, bet kurš pats nevienā partijā iestāties negrasās. Visādi mūsu “viedokļi no malas” varbūt kaut ko mazbišķi ietekmē, tomēr ir tuvu nulles vērtībai salīdzinot ar to, ja tas pats kā partijas biedra viedoklis tiktu pateikts kādā partijas kongresā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  mxblack > mxblack 02.02.2011. 11.01

  No pieredzes varu pateikt tikai vienu, ja attiecīgajā partijā valdīs noraidoša attieksme, tad pat ar viskaļāko ruporu izmliegti aicinājumi izskanēs tukšumā. Kāpēc tad Lejiņš pameta šo partiju? Cilvēki tajā, tāpat kā visa Latvijas tauta, ir nogurusi karot ar šiem “nemirstīgajiem kaščejiem”, kuri ir apsēduši visas valsts dzīvībai svarīgās jomas, kā vēzis neglābjami slimo. Un es nevaru iedomāties kāda šoka terapija te vēl varētu līdzēt, lai šo slimnieku reanimētu. Milzīgais tautas nogurums neļauj pielietot Grieķijas variantu un mums jau nav arī izvēles. Kam vēl te lai tic?

  0
  0
  Atbildēt

  0

ligakrastina 31.01.2011. 17.52

Autoram paldies par viedokli. Jā, situācija ir nenormāla, latviešu vēlētājam jābalso par Rubika partiju, ja tomēr satrauc sociālie procesi un augošā nevienlīdzība. LSDSP ir pilnīgi neadekvāta, es tomēr ceru uz sabiedrisku kustību par sociālāmdemokrātiskām vērtībām.

Viens sīkums, rakstā ir tāds savāds teikums, – to gan vajadzētu palabot, vai nu tā bija? “Tolaik LSDSP biedēja iespēja kļūt par valdību veidojošo partiju, jo tad būtu vismaz daļēji jādara tas, kas solīts programmā.”

+1
-1
Atbildēt

6

  lebronj2356 > ligakrastina 31.01.2011. 18.34

  Un ko Rubiks ir izdarījis, piemēram Eiroparlamentā ? Nesen uzstājās ar runu TV, ka Eiropu interesējot drošs sekss nevis māmiņas un ieteica ņemt piemēru no Uzbekistānas….Par tādiem veciem, atvainojos marasmātiķiem kuri saplūduši kopā ar jaunajiem šovinstiem balsot ?! Situācija tiešām ir kritiska un ļoti tālu no normālās, bet Rubika tipa partijas šo situāciju nekā nemainīs, jo būtībā ir no tās pašas homo sovieticus šlakas, kā kampēji, hūtes u.c. tikai citā nokrāsā krāsoti !

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  ligakrastina > ligakrastina 31.01.2011. 19.53

  Krix, izlasi vēlreiz. Situācija ir nenormāla, ka nav sociāldemorkātiska alternatīva labējiem. Es nevēlos, lai nevienlīdzība palielinās.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  eva_o > ligakrastina 31.01.2011. 21.35

  sociopath1234=> “Tolaik LSDSP biedēja iespēja kļūt par valdību veidojošo partiju, jo tad būtu vismaz daļēji jādara tas, kas solīts programmā.”
  Šajā teikumā ir pati būtība. Neviens jau nav traks! Neviens tak nedomā, ka LSDSP Latvijā īstenos sociāldemokrātisku politiku – ne vēlētāji, ne paši LSDSP biedri, ne partijas sponsori, ne Latvijas “smalkās aprindas”. Par ko maksā, to arī dara…
  Kļūda sanāca ar tiem balsu procentiem – ideāli būtu dabūt 3-4% un līdz pašvaldību vēlēšanam sēdēt uz valsts dotācijas, bolot acis, šķobījot sejas un tēlojot no sevis “sociāldemokrātiju”. Nu, nesanāca tas vajadzīgais mazais procents. Āmen, LSDSP… Tālāk būs citas partijas, kuras varbūt darīs to, ko visi te tā sakās gaidot no sociāldemokratiem…

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  ligakrastina > ligakrastina 31.01.2011. 21.54

  Viestur, Rodins raksta, ka “1934.g….LSDSP biedēja iespēja kļūt par valdību veidojošo partiju, jo tad būtu vismaz daļēji jādara tas, kas solīts programmā.” 1934.g.sociāldemokrāti bija ļoti cienījami. Nevajag piekarināt nezin ko. Labi, vismaz, ka 15.05.1934 sociāldemokrāti, t.i. B.Kalniņš izdarīja vienu pretestības šāvienu.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > ligakrastina 31.01.2011. 23.11

  Sociopath1234, bet ko var vēlēties, ja Latvijā balso un balsos nevis pēc flangu, bet gan etniskā principa ?! Un tas vēl būs labu laiku…

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  eva_o > ligakrastina 01.02.2011. 11.00

  sociopath1234=> “Tolaik LSDSP biedēja iespēja kļūt par valdību veidojošo partiju, jo tad būtu vismaz daļēji jādara tas, kas solīts programmā.”
  Man tas teikums šķiet precīzi raksturojošs LSDSP VISOS tās pastāvēšanas laikos. Partija man nezināmu iemeslu dēļ piesaista cilvēkus ar ierobežotu līderisma un misijas apziņu, “izpildītājus” pēc savas būtības.
  Tas nav labi, nav slikti – tas ir dabiski, bet tas nozīmē, ka cilvēki, pat ja skaidri redz rīcības iespējas un bezdarbības sekas, savu rakstura īpatnību dēļ VIENMĒR izvēlēsies pasivitāti, gaidīs “priekšniekus”, bez kuriem paši neko neuzsāks. ATBILDĪBA BAIDA UN STINDZINA, tāpēc atrodas atrunas, kāpēc nedarīt, kāpēc nesanāca, kāpēc neizdevās u.tt. Tas ir kaut kur psihologijā, partijas vērtībās, arhetipā (LSDSP nav “cīnītāji”, nav “nācijas līderi”, bet ir “censoņi”, “nesaprasti gudrinieki”, kuri vienmēr gribēja to labāko, bet kuriem vienmēr pietrūkst gribasspēka, ambīciju un drosmes). Partija apstājas uz robežas vienmēr, kad saprot, ka darot būs jāatbild par darbiem. Tapēc simulē neveiksmi… Tas varētu būt zemapziņā… Bet tas nedara labu Latvijas valstij.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

mary75 31.01.2011. 17.45

Ja V šķeltos, SCP varētu pārtapt par eiropeisku SD partiju.

+3
-2
Atbildēt

7

  lebronj2356 > mary75 31.01.2011. 18.30

  Ļoti šaubos, ka TP atlikums + tiem pietuvinātie kļūs par kādiem Eiropas tipa zociķiem. Pabriks vien ir ko vērts :D.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 31.01.2011. 19.44

  Neaizmirsti, ka Pabriks ar Štokenbergu TP pameta nevis tad, ka tā jau agonēja, kā Paegle un kas tur vēl, bet tad, kad tā vēl bija pilnā plaukumā un likās, tai būs ilgs mūžs, tādejādi, riskējot ar savu politisko karjeru.
  Neviens nav bez trūkumiem, bet, Pabriks ar Štokenbergu galīgi nav no tiem sliktākajiem ekzemplāriem un šīs saeimas vispārējā fona.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > mary75 31.01.2011. 23.09

  Sliktākie nē, bet nekā laba arī tur nav, jeb pareizāk sakot bez Štokija, Pabrika, Loskutova un Lejiņa(kurš tikai kandidēja no ši saraksta) zināmu personu SCP praktiski nav un visticamāk arī nebūs. TP sāka agonēt jau labi sen, nevajag ņemt par atskaites punktu redzamāko….Par Paegli runājot, žēl, ka neievēlēja, man šķiet, ka viņai vērtība būtu lielāka nekā visai SCP(bez Lejiņa) kopā ņemot !

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 31.01.2011. 23.25

  Ar ko tad viņa bija tik vērtīga?
  Piedalijās visos balsojumos, valstij kaitīgos, bet. Šķēlem vajadzīgos, un tad, kad redzēja, ka TP grimst, mēģināja pārmesties citur, muļķīgi aizbildinoties, ka tikai tagad “sapratusi”, kā Šķēle viņu mānījis, līdz tam, lūk, “ticējusi”.
  Būtu TP reitings 20%, būtu “ticējusi” vēl tagad.
  Liekulība un meli, un vēlētājs to saprata, tāpēc jau neievēlēja.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  aija_semjonova > mary75 31.01.2011. 23.57

  Draugus atpazīsi grūtībās…

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  lebronj2356 > mary75 01.02.2011. 00.20

  Un ko tad vēlētājs saprata tik ļoti tavu ”mīļo” ZZS atbalstot ? 😀

  Drīzāk vēlētājiem likās slikta viņas pagātne TP, kā arī daudziem nepatīk nacionāli noskaņoti politiķi – un Paegle viennozīmīgi tāda bija/ir. Es domāju, ka viņā neiedziļinājās pietiekami TP sabrukumā, kuru Štokenbergs un Pabriks uztvēra krietni vien ātrāk, tāda nebūtu bijis, kas zin, varbūt savu ”reālpolitiku” darbinātu vien tālāk no tās pašas TP rindām.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 01.02.2011. 07.03

  Tie, kas atbalsta ZZS, vispār atrodas komā, pēc manām domām, dabiski.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

lebronj2356 31.01.2011. 17.28

Kāds darbs, tāda alga. Bet kādu sociāldemokrātisku partiju mums vajag gan, tikai pēc Skandināvijas parauga, nevis kādus no Maskavas stiķētus un stutētus mēslus !

+6
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: