Kravcovs: atcerieties, uz ceļiem sibīrieši nekad nav stāvējuši! 119

Komentāri (119)

Miervaldis 20.11.2016. 22.25

Atgriežoties pie raksta tēmas. Civilizētie briti, kuru pieklājība ir kļuvusi par parunu, tāpat kā ”angļu miers”, pēc breksita rīko naida uzbrukumus, bet britu komentāros notiek lielkaujas, pēc intensitātes ne mazākas par mūsējām. Tik daudz par ”civilizētām tautām.” Arī amerikāņi skaitās gana civlizēta nācija, bet, ja drusku paskalo smadzenes, no gandrīz jebkura cilvēka var izgatavot atriumveidīgu bezsmadzeņu radījumu, kas pats sev ieprogrammējis prātiņā ienaidnieka tēlu un tagad metas virsū katram, kas pēc viņa saprašanas atbilst šim tēlam. Tādi ir visās sabiedrībās, BET, ja viņi savairojas un sāk uzdot toni politikā… Tad mēs esam atgriezušies 1939. gadā.

0
0
Atbildēt

0

Miervaldis 11.11.2016. 16.45

Latviešu virsnieks Rūdolfs Kandis tika nošauts pēc tam, kad aizrādīja vācietim, ka vācieši gan slavē latviešu kaujas garu, bet izturas pret latviešiem kā pret zemāku rasi, tur viņus pozīcijās ilgāk nekā vāciešus utt. Vācietis atbildēja ”ak tu latviešu cūka” un, protams, dabūja no latviešu virsnieka pa purnu, par ko vācietis vēlāk iešāva Kandim mugurā. Citam latviešu virsniekam, lidotājam Mencim, kurš uz to brīdi bija palicis vienīgais virsnieks savā grupā, no atpūtas istabas izņēma radio, lai atdotu vācu feldfēbeļiem. Tā ka, vāroties naidā pret komunistiem, vēlams pārāk neaizrauties ar vāciešu zābaku laizīšanu, jo abi režīmi bija viens otra vērti. Leģionāri to saprata un viņu dziesmā ”Mēs sitīsim…” pēc ”tiem utainajiem” ir minēti arī ”tie zili pelēkie”.

+2
-3
Atbildēt

8

  atrium > Miervaldis 19.11.2016. 11.55

  Убегающая Красная Армия взорвала плотину ДнепроГЭСа, утопив 100 000 украинцев

  http://agonia-ru.com/archives/1206

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 19.11.2016. 22.14

  Iegaumē, debilais neonacist, ka vienas puses izdarītie noziegumi neattaisno un nepadara par neesošiem otras puses izdarītos noziegumus.

  Gan komunistu, gan nacistu okupanti vienmēr labprāt runāja par otras puses noziegumiem – bet nekad par saviem.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  atrium > Miervaldis 19.11.2016. 22.32

  Miervaldis

  WWII, absolūtā ļaunuma, staļinisma – rusisma, pret cilvēci pastrādāto visdrausmīgāko noziegumu, pat ar miljardu tādu, kā tu, staļinisko kropļu, kolorado lenteņu, dzīvībām nevar izpirkt. Visu jūsu, civilizācijas atkritumu, nepietiks, lai norēķinātos par vienu latviešu bērna asariņu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 19.11.2016. 23.58

  No histērijas sajēgu zaudējušajam neonacistam idiotam atriumam atgādinu, ka neesmu piedalījies ne Otrajā pasaules, ne Donbasa karā. Tā ka, pirms sākt kvekšķēt, padomā, vai kvekšķēdams nepadarīsi pats sevi par iespītējušos debiliķi. Un neaizraujies ar drauiem, ka neaizdraudies līdz kroņa maizei. Visi nav tik pacietīgi kā es un agri vai vēlu kāds uz tavu naida runu atbildēs ar iesniegumu un tad būs par vēlu nožēlot. Saprati, naida runātāj?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 20.11.2016. 00.00

  Tādi neonacisti ir steidzīgi jāizolē no sabiedrības, jo histērijas lēkmēs jau sāk mesties virsū visiem, ko redz, pagaidām gan ”tikai” ar draudiem komentāros, bet draudi var jebkurā brīdī pāriet darbos.

  Par staļinistu noziegumu attaisnošanu neonacists atriums acīmredzot strīdas pats ar sevi, jo neviens cits šos noziegumus neattaisno. Es ceru, ka nesāksi histērijas lēkmē draudēt pats sev ar nāvi?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  atrium > Miervaldis 20.11.2016. 10.00

  Miervaldis

  ka neesmu piedalījies ne Otrajā pasaules, ne Donbasa karā.

  Attainojot staļinisma – rusisma pret cilvēci pastrādāto drausmīgo noziegumu, WWII, tu esi uzkrāvis sev atbildību par desmitiem miljonu skaistu, gudru, veselīgu un labsirdīgu eiropiešu nāvēm. Tie paši fašistiskie izdzimteņi, kuri slepkavoja Eiropā, tagad to turpina Ukrainā un Sīrijā.

  https://www.youtube.com/watch?v=a0eqVMTUkIc

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 20.11.2016. 21.42

  Pastāsti, meli un apmelotāj, kurā komentārā kāds būtu attaisnojis šos noziegumus? Vai arī aizver melojamo caurmu, ja tāda komentāra nebija!

  Meliem īsas kājas, meli, apmelotāj un debiliķi!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 20.11.2016. 21.46

  Protams, neviens te neko nav attaisnojis, to katrs pats var izlasīt komentāros, bet melis, apmelotājs un debiliķis atriums dzīvo ”pēcpatiesības pasaulē”. Tajā, kur realitāte neeksistē, tāpat kā fakti un loģika. Kur nav diskusijas, bet ir karš uz iznīcināšanu, un nav oponentu, bet ir ienaidnieki. Kurus nevis pārliecina, bet iznīcina. Vislabāk ar apmelojumiem. Ja neesi spējīgs atbildēt oponentam, vislabākā stratēģija – kliegt, ka oponents ir staļinisma attaisnotājs, tiesāts zaglis, algots provokators, vienalga kas. Pēcpatiesības pasaulē nedrīkst tikai vienu – nosaukt meli par meli. Tāpēc ka meli ir šīs pasaules pamats. Uz meliem visa pasaule turas. Ja sāks atmaskot melus, pasaule sabruks! Melu pasaule, protams – īstā kā stāvēja, tā turpinās stāvēt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Miervaldis 11.11.2016. 16.38

Un tagad uz brīdi pieņemsim, ka būtu uzvarējis Hitlers. Viņam nepietika ne cilvēku, ne izejvielu, lai uzvarētu, bet pieņemsim. Kas notiktu ar latviešiem?

Un kā izskatītos statistika, ja tajā ”samestu” nevis kaut kādus abstraktus miljonus, bet atriuma labāko draugu, sievu, vecākus, meitu un māsu?

Cīnoties pret komunisma mēri, nevar ņemt sabiedrotajos nacisma holeru.

+1
-3
Atbildēt

15

  atrium > Miervaldis 11.11.2016. 21.40

  Miervaldis

  Viņam nepietika ne cilvēku, ne izejvielu, lai uzvarētu, bet pieņemsim. Kas notiktu ar latviešiem?

  Pret ASV, milzīgo Britu impēriju un Krievijas neizsīkstošo, neko nemaksājošo, lielgabalgaļu, grūti bija. Ja taisnība būtu uzvarējusi, latvieši būtu brīvi, bet krievi, kaut arī būtu saglabājuši sev tiesības vergot, jo bez tā viņi nevar, pie vāciešiem vismaz būtu normāli paēduši. Cīnā pret absolūto ļaunumu jebkurš sabiedrotais ir derīgs.

  p.s. 1941. gada 22. jūnijā vācieši jau bija uzveikuši netīrās fašistu cūkas, tikai ASV cionistu bailes no atbildības par WWII gatavošanu, piespieda likt amerikāņiem turpināt vergot krievu interesēs un netaisnīgā kara iznākumā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 14.11.2016. 19.45

  Atliek noskaidrot, ko tādu amerikāņi, kas sēdēja neitrāļos līdz pat 1941. gada decembrim un sēdētu vēl ilgāk, ja nebūtu Perlharboras, ir darījuši ”kara gatavošanā”?

  Pat Čemberlens un Daladjē negatavoja karu. Bija slikti politiķi – jā. Tuvredzīgi – jā. Piekāpās agresoram, demonstrējot gļēvulību uz nodevības robežas – jā. Bet karu neviens no viņiem negatavoja, kopā ar agresoru nevienam neuzbruka, ar agresoru kopīgas parādes nerīkoja.

  Ar teorētisko ļaunumu ir tā, ka ir jāredz viss ļaunums vai arī tāds pusaklais, tikai vienu ļaunumu redzošais riskē kļūt par liekuli. Komunisti arī paziņoja, ka nacisms ir ļaunums, bet noklusēja paši savus noziegumus. Gan viens, gan otrs okupācijas režīms labprāt runāja par pretējās puses noziegumiem – bet nekad par saviem.

  Latvieši varēja atgūt brīvību tikai tad, kad bija uzvarēts gan viens, gan otrs ļaunums. Tas notika 1991. gada augustā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 14.11.2016. 19.50

  Kāda geto iemītniece kara laikā uz jautājumu, par ko viņa gribētu kļūt, atbildējā: ”Par suni. Vācieši dod sunim ēst un labi pret viņu izturas.” Tā ka bez ilūzijām un meliem. Hitlers sāka karu ne jau tāpēc, lai visiem austrumeiropiešiem uzsauktu Vīnes šniceles un Heineken alu.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  atrium > Miervaldis 15.11.2016. 11.06

  Miervaldis

  Pat Čemberlens un Daladjē negatavoja karu.

  Pat Čemberlens un Daladjē…!!!!!!!!! Slims esi, jobanais staļinist, protams viņi negatavoja karu un ja Lielbritānijā pie varas nebūtu nākusi resnā cūka, alkašs, Čerčils, tā nebūtu izraisījusi agresiju pret Vāciju un fiziskam un morālam kroplim, Rūzveltam, nebūtu izdevies pārliecināt ASV sabiedrību par vajadzību triekt savus karavīrus suņa nāvē tālā Eiropā un vergot, lai uzturētu Staļina kara mašīnu.

  “Kara gatavošana”, nozīmē Krievijas industrializācija, vairāku tūkstošu kara rūpnīcu sabūvēšana un civilācijas drausmīgākā briesmoņa, Staļina, apbruņošana līdz zobiem. Bez tā visa krievu fašistiskie izdzimteņi nebūtu uzdrīkstējušies pat Baltijas valstīs iebrukt.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 18.11.2016. 20.37

  Speciāli debiliem neonacistiem un noziedzniekiem (nacisma attaisnošana Latvijā ir noziegums) atgādinu, ka nekādas agresijas pret Hitlera Vāciju nebija. Lielbritānija un Francija pieteica nacistiem karu 1939. gada 3. septembrī, atbildot uz nacistu agresiju pret Poliju 1939. gada 1, septembrī. Ko nu, debilais neonacist noziedzniek?

  Par rūpniecību, debilais neonacist. Rūpnīca var tikpat labi ražot traktorus kā tankus, bet tādas mašīnas kā T-34 un KV padomju inženieri tomēr radīja paši. Nekur pasaulē nekā līdzīga toreiz nebija.

  Tagad, debilais neonacist, par amerikāņu strādniekiem. Viņus neviens nepārliecināja, viņiem tikai maksāja dolāros. Verdzību ASV dienvidu štatos atcēla 1863. gadā, faktiski tā beidzās 1865. gadā, bet pārējās Amerikas daļās verdzības nekad nav bijis. Vai neonacistam obligāti jābūt pilnīgam debiliķim?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 18.11.2016. 23.44

  Suņa nāvē sprāgst debili neonacisti, bet karavīrs cīnās, lai uzvarētu, un nekad neatteiksies palaist ienaidnieku uz elli pirmo. Starp citu, debilais neonacist, ja Eiropā nebūtu atnākuši amerikāņu karavīri, tad visa Eiropa vai nu paliktu nacistu okupēta teritorija vai arī kļūtu par daļu no padomju republiku ”saimes”, labākajā gadījumā PSRS satelītiem. Domāt vēlams ar galvu!

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 18.11.2016. 23.49

  Kas notiktu ar latviešiem, ja Vācija ”uzvarētu”, tas ir, sagrābtu kontinentālo Eiropu un tajā noturētos? Okupanti iznīcinātu latviešu identitāti un vēsturisko atmiņu, kurš nepakļautos – iznīcinātu fiziski, bet pakļāvīgos, tādus kā atriums, ieceltu par baraku uzraugiem lēģeros. Latvijas nebūtu. Vācu plāns bija ģermanizēt Baltiju. Tas ir, atvest dažus miljonus civilokupantu. Tieši tāpat, kā plānoja un izdarīja PSRS.

  Scenārijs neiespējams kaut vai tāpēc, ka no 1945. gada augusta amerikāņiem ir atombumba. Japāņu samuraju idejiskie pēcteči pacēla rokas pēc tam, kad uz viņiem nometa divas. Ar cik atombumbām pietiktu Vācijai?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  atrium > Miervaldis 19.11.2016. 10.57

  Miervaldis

  Verdzību ASV dienvidu štatos atcēla 1863. gadā

  Verdzība, krievu garnizona mauķeles bērns, staļiniskais kropli, kad bagātās ASV iedzīvotāji benzīnu tikai uz kartiņām varēja dabūt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  atrium > Miervaldis 19.11.2016. 11.06

  Miervaldis

  “Kas notiktu ar latviešiem, ja Vācija ”uzvarētu”, tas ir, sagrābtu kontinentālo Eiropu un tajā noturētos?”

  Tevis, staļiniskā kropļa, noteikti nebūtu, jo tavi senči, NKVD sadisti, bendes un pederasti būtu pakārti tribunālā par noziegumiem pret cilvēci. ES, kuras sastāvā būtu Ukraina, Gruzija, Armēnija, Azerbaidžāna, Kalmikija, Baškīrija, Tatarstāna, Somugru republika, Kaukāzs un citas, līdz pat Urāliem, būtu izveidota vēl kādā 1950 gadā. Krievu republikas tur nebūtu, tad gan, jo vergi nevar būt patstāvīgi, pēc definīcijas.

  “Okupanti iznīcinātu latviešu identitāti un vēsturisko atmiņu”

  Tavējie, krievu fašistiskie izdzimteņi, civilizācijas pabiras, negatīvā selekcija, kuri nevairījās slepkavot arī sievietes un bērnus, gribēja pataisīt visu cilvēci pēc sava atbaidošā ģīmja un līdzības. Homo sapiens nekad tādus mērķus sev nav stādījis.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 19.11.2016. 22.12

  Nāksies tevi, debilo neonacistu un sajēgu zaudējušo naida kurinātāju, apbēdināt, no manas dzimtas neviens ar NKVD nav sadarbojies. Aizver žaunas, debilais neonacist, ja neesi spējīgs komentēt tēmu! Skaidrs, debilais naida runātāj arestanta kandidāt?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 20.11.2016. 00.03

  Iedzer nervu zāles, muļķi, bet pēc tam atbildi uz tādu jautājumu – ar ko cilvēka nošaušana ar vācu ieroci pēc komandas vācu valodā atšķiras no cilvēka nošaušanas ar padomju ieroci pēc komandas krievu valodā? Un vēl atbildi uz jautājumu, kāpēc neesi spējīgs atbildēt uz nacisma kritiku? Stulbs esi vai lasīt neproti?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  atrium > Miervaldis 20.11.2016. 09.52

  Miervaldis

  1. milzīga atšķirība, vai ierocis tiek vērsts pret bruņotu ienaidnieku, vai pret civiliedzīvotājiem, kā rīkojās krievi tīri prieka pēc, apmierinot savu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto asinskāri..

  2. tāds, kurš ir izbeidzis vismaz simtu absolūtā ļaunuma nesēju, var jau būt, būs kompetents arī nacismu nedaudz pakritizēt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 20.11.2016. 22.03

  Tēmu komentēt nespējīgais saukāšanās varonis, mauķeles dēls atriums drīkst pastāstīt, kādu motīvu dēļ nacisti nogalināja tādus pašus civilos Audriņos, Zlēkās, Rumbulā, Lidicē, Oradurā, Osvencimā, Treblinkā, Maidanekā un citur?

  Tālāk tēmu komentēt nespējīgais mauķeles dēls atriums sāk atklāti tēlot debiliķi. Tiesības vērtēt un kritizēt ir visiem, tās nav privilēģija un nav jānopelna. Starp citu, pēc tēmu komentēt nespējīgā mauķeles dēla atriuma loģikas, Latvijā neviens nav tiesīgs kritizēt komunismu, jo Latvijā nav neviena, kas varētu uzrādīt vismaz 100 trāpījumus padomju militārpersonām. Vismaz man tādi nav zināmi. Pat leģiona ložmetējnieks neatbilst šai prasībai, jo kā viņam zināt, cik no viņa sektorā guļošajiem ir viņa un cik citu nopelns?

  Tālāk ir vēl jautrāk. Tēmu komentēt nespējīgais mauķeles dēls atriums drīkst paskaidrot, kur un kad viņš būtu iznīcinājis šos padomju militārpersonu simtus, ka tagad tik vareni taurē? (datorspēles neskaitās) Un, pat ja mauķeles dēls atriums tiešām būtu, piemēram, slavenā vācu snaipera Matiasa Hencenauera pārinieks :D arī tad mauķeles dēlam atriumam aizrādījums par histēriju. Pat tie, kas var uzrādīt 100 trāpījumus padomju militārpersonām, komunismu drīkst kritizēt tikai ierobežotā apjomā, piesardzīgi, iepriekš saskaņojot kritiku ar Krievijas KP vadību :D Vai mauķeles dēls atriums var uzrādīt Krievijas KP izdotu atļauju kritizēt komunismu bez ierobežojumiem un histēriski?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 20.11.2016. 22.14

  Komunistu propagandisti darīja un šodien dara tieši to pašu ko atriums – kliedz par pretējās puses noziegumiem, bet ne savas. Komunistu propagandisti, tieši tāpat kā atriums, kurināja naidu pret ienaidnieka karavīriem (”viņi visi ir sadisti, garnizonu mauku dēli, absolūtais ļaunums utt.”) Starp citu, intereses pēc vajadzēs sameklēt bēdīgi slaveno Ērenburga opusu ar naida runu pret vācu karavīriem, varētu būt līdzīgs atriuma histērijas lēkmēm.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 20.11.2016. 22.19

  Specveltījums mauķeles dēlam atriumam – tāda pati naida runa pretējās puses izpildījumā, Iļja Erenburgs par vāciešiem.

  Мы знаем все. Мы помним все. Мы поняли: немцы не люди. Отныне слово «немец» для нас самое страшное проклятье. Отныне слово «немец» разряжает ружье. Не будем говорить. Не будем возмущаться. Будем убивать. Если ты не убил за день хотя бы одного немца, твой день пропал. Если ты думаешь, что за тебя немца убьет твой сосед, ты не понял угрозы. Если ты не убьешь немца, немец убьет тебя. Он возьмет твоих близких и будет мучить их в своей окаянной Германии. Если ты не можешь убить немца пулей, убей немца штыком. Если на твоем участке затишье, если ты ждешь боя, убей немца до боя. Если ты оставишь немца жить, немец повесит русского человека и опозорит русскую женщину. Если ты убил одного немца, убей другого — нет для нас ничего веселее немецких трупов. Не считай дней. Не считай верст. Считай одно: убитых тобою немцев. Убей немца! — это просит старуха мать. Убей немца! — это молит тебя дитя. Убей немца! — это кричит родная земля. Не промахнись. Не пропусти. Убей!

  Ja vārdu ”vācietis” aizstātu ar ”krievs” un ķrievs” ar ”latvietis’, naida runātājam atriumam sanāktu ideāls tekstiņš.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Miervaldis 10.11.2016. 23.39

Būsi no nekā nezinošo, bet skaļi kliedzošo nacisma simpatizētāju grupas? Hitlers, protams, ne savām rokām nošāva visus Audriņu vīriešus par to, ka tur kāds bija slēpis pretiniekus un tie nošāva dažus no vietējās šmucmaņzaptes. Par ko nošāva 160 Zlēkās, nav skaidrības pašiem vāciešiem. Šis bija īsais vēstures kurss zoniņiem, kam prāta nav.

+1
-4
Atbildēt

2

  atrium > Miervaldis 11.11.2016. 11.16

  Miervaldis

  Ja vienos svara kausos liek latviešu un visas Eiropas tautas, kuras uzvaras gadījumā būtu nobeidzis Staļins un viņa aziāti – cilvēkēdāji (piemērs: “Baigais gads), bet otros Hitlera nogalinātos, plus krievu vēstures viltotāju sacerētos un starptautisko teroristu Vīzentāla centra daudzmiljardu biznesa projektu “holokausts”, Hitlera nodarītais nobāl, bet man viena latviešu bērna asariņa ir nozīmīgāka par miljonu tev līdzīgo cilvēces nīdēju dzīvībām.

  Pat 40 miljoni krievu, kurus Staļins sameta paša sarīkotā kara kurtuvē, tomēr ir mazāk par 60 miljoniem krievu, kurus Staļins nogalināja tīri sava prieka pēc.

  Nostājoties drausmīgāko briesmoņu civilizācijas vēsturē, kādus vien sātanam bija izdevies radīt, pusē, tu uzkrauj uz saviem kamiešiem atbildību par to pastrādātām zvērībām, par desmitiem miljonu skaistu, gudru, labsirdīgu un veselīgu cilvēku nāvēm. Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma, tāpēc esi gatavs kopā ar citiem kolorādiem šūpoties striķī Karātavu laukumā, bērniem, vārnām un ārvalstu tūristiem par prieku.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > Miervaldis 11.11.2016. 16.40

  Un vēl, bravūrīgais draudētāj. Tā kā nekādos Otrā pasaules kara noziegumos nepiedalījos objektīvu iemeslu dēļ – manis toreiz vēl nebija pasaulē – tad tu, draudētāj, tomēr pacenties turēt draudamo caurumu aizvērtu vai arī sagatavojies izmisumā raudāt uz apsūdzēto sola, klausoties notiesājošu spriedumu par naida runu. Trešā varianta nav!

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

Miervaldis 10.11.2016. 18.50

Nē, nevajag likt vienlīdzības zīmi. Klauns pirms vēlēšanām ir tirāns amatā. Amerikā nevar būt tirānijas? Vācija 19. gadsimtā arī skaitījās pietiekami civilizēta valsts, bet kas ar šo valsti notika 1930. gados?

Teorētiski arī 1939. gada Hitlers nebija tirāns ar absolūtu varu. Ja armijā un sabiedrībā būtu spēcīga opozīcija, tā ierastos palielākā skaitā pie reihskancelejas, uzrādītu apsardzei pāris 75 mm lielgabalus un fīrerītis ārā ar paceltām rokām. BET tas nenotika.

Sabiedrību veido nevis struktūras un mehānismi, bet cilvēki. Ja cilvēki saslimst ar agresīvā lūzerisma ideoloģiju, nekāda sistēma nelīdzēs.

Raksta autors acīmredzot neseko vēlēšanu rezultātiem vai ir no tiem, kas spītīgi noliedz visiem zināmus faktus. Republikāņiem ir arī vairākums kongresā.

+2
-4
Atbildēt

1

  atrium > Miervaldis 10.11.2016. 22.58

  Miervaldis

  Ja Trampa veikums būs kaut 10% no tā ko paveica Hitlers, cilvēces saprātīgā daļa būs pasargāta, jo, kad galvu atkal paceļ absolūtais ļaunums un civilizācijas atkritumi ir izauklējuši jaunu Staļinu, tikai atbildīgs rīcības cilvēks to var apturēt.

  Parazītiem, noziedzniekiem un kremļa maukām gan sāksies grūti laiki.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Ellī tante, Elita 29.01.2011. 11.09

Kravcovu vajadzēja izmest Sc.nevis gaidīt ka aiziet tik tālu,viņa dēļ SC.zaudē reputāgiju.

0
0
Atbildēt

0

gundega_heiberga 28.01.2011. 13.17

No ww1 frontēm zinām, ar darbiem sibīriešiem sevi pierādīt neizdevās. Šis tad mēģinās ar vārdiem, kuru jēgu nesaprot – no lapiņas. Labāk nebūtu apkaunojis dzimto novadu, klauns.

+2
0
Atbildēt

2

  raimonds_bossltd > gundega_heiberga 28.01.2011. 14.58

  to grislits
  Kravcovs ir visīstākais krievs, tumsonīgs un agresīvs un visas cilvēces nīdējs. Tas ka viņš ir pazaudējis savas saknes un seju un viņa rados bija mongoļu, Čingizhana zaldātiņi, neko vairs nenozīmē.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  oskaar > gundega_heiberga 28.01.2011. 19.01

  to ombros
  Paskaties uz saviem komentāriem. Tu pats izskaties pēc tumsonīga un agresīva visas cilvēces nīdēja.
  Varbūt pameklē sevī un arī apkārtējos kaut ko skaistu? :)

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lng 28.01.2011. 13.06

Skaidrs,ka Saeimā jālieto latviešu valoda,arī atlaist no parlamenta konkurentu deputātu konkurenti nevar.Atbildība šeit jāuzņemas mūsu pašu “tuvredzīgajiem” likumdevējiem kas neparedzēja tādu variantu un tiem kas piešķīra pilsonību cilvēkam kurš nezina valodu.Sibīrijā dzīvo daudzas tautības, tatāri, čuvaši,udmurti,komieši,marieši,mordovi un citas tautas, tās visas ir pārkrievotas.Arī Kravcovs,spriežot pēc izskata nav īsts krievs.Ja atceramies kādas anekdotes stāstīja par čukčiem,iespējams bērnībā un jaunībā,savas tautības dēļ nācās ciest arī Kravcovam,tādēļ arī kautrējas runāt sliktā latviešu valodā,ja atmet variantu ka pilsonība ir nopirkta.Kā cilvēks, kurš pret savu gribu ir bijis sibīrijā,kurš ir saņēmis no vietējiem palīdzību,neko sliktu par sibīriešiem nevaru teikt,uz ceļiem tie nav stāvējuši,to pierāda arī Kravcova iegūtās divas augstākās izglītības,kaut gan,pēc izskata viņš pieder pie tautas par kuru stāsta stulbas anekdotes.

+1
0
Atbildēt

0

PCTVL NR.1. 28.01.2011. 11.19

Skaidrs, ka juridiski nav pieļaujams, ka viens politiķis atlaiž no parlamenta savu konkurentu. Jebkura tiesa teiks, ka tas pretruna ar demokratiju un brivu veleshanu principu. Bet jautajums ir pec butibas, ka panakt latviešu valodas parasmi un lietošanu?

+4
-1
Atbildēt

0

austrisv 28.01.2011. 10.44

Patiesību sakot, brīnījos par to solīto SC pārsteigumu sakarā ar Kravcovu!
Domāju, ka Kravcovs būs iesniedzis pats atlūgumu no deputātu skaita, bet izrādās, ka tikai nolasīja kārtējo viņam priekšā uzrakstīto papīrīti(sacerējumu). laikam viņš tā vingrinās ar savu latviešu valodas skolotāju, iesniedzot tai savus sacerējumus! Vesela biogrāfija tā bija ar kuru iepazīstināt un pat padraudēt Latvijas pilsoņiem!

+2
0
Atbildēt

0

jirgensone_ieva 28.01.2011. 10.09

HE HE, Kāpēc gan sibīriešiem būtu jāstāv uz ceļiem, kas viņi kaut kādi ceļu policisti? :)))))))

+2
0
Atbildēt

4

  raimonds_bossltd > jirgensone_ieva 28.01.2011. 14.54

  to Goodman
  Neviens nekad krievu nenostādīs uz ceļiem. Viņš gulēja, guļ un gulēs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  jirgensone_ieva > jirgensone_ieva 28.01.2011. 15.03

  Kāds sibīriešiem sakars ar Krievu ieceļotājiem sibīrijā? :)
  tāds pats kā Latviešiem ar ieceļotājiem Latvijā. :)

  0
  0
  Atbildēt

  0

  jirgensone_ieva > jirgensone_ieva 28.01.2011. 15.06

  http://en.wikipedia.org/wiki/Siberia
  Siberia was occupied by differing groups of nomads such as the Yenets, the Nenets, the Huns, the Iranian Scythians, and the Turkic Uyghurs. The Khan of Sibir in the vicinity of modern Tobolsk was known as a prominent figure who endorsed Kubrat as Khagan in Avaria in 630. The area was conquered by the Mongols early in the 13th century. With the breakup of the Golden Horde, the autonomous Siberia Khanate was established in late 14th century. The Yakuts migrated north from their original area of settlement in the vicinity of Lake Baikal under the pressure of the Mongol expansion during the 13th to 15th century.[11]

  The growing power of Russia to the west began to undermine the Siberian Khanate in the 16th century. First, groups of traders and Cossacks began to enter the area, and then the Russian army began to set up forts further and further east. Towns like Mangazeya, Tara, Yeniseysk, and Tobolsk sprang up, the latter being declared the capital of Siberia. By the mid-17th century, the Russian-controlled areas had been extended to the Pacific. The total Russian population of Siberia in 1709 was 230,000.[12]

  0
  0
  Atbildēt

  0

  jirgensone_ieva > jirgensone_ieva 28.01.2011. 15.08

  Siberia has a population density of about four people per square kilometer. Most Siberians are Russians and Russified Ukrainians. There are approximately 400,000 Russified ethnic Germans living in Siberia.[34] Such Mongol and Turkic groups as Buryats, Tuvinians, Yakuts, and Siberian Tatars[35] lived in Siberia originally, and descendants of these peoples still live there.[36] The Buryats number 445,175, which makes them the largest ethnic minority group in Siberia.[37] According to the 2002 census there are 443,852 Yakuts.[38] Other ethnic groups include Kets, Evenks, Chukchis, Koryaks, and Yukaghirs. See the Northern indigenous peoples of Russia article for more. Officially, 40,000 Chinese live in the Russian Far East, but the actual figure is believed to be much higher.[39]

  About 70% of Siberia’s people live in cities. Most city people live in apartments. Many people in rural areas live in simple, but more spacious, log houses. Novosibirsk is the largest city in Siberia, with a population of about 1.5 million. Tobolsk, Tomsk, Krasnoyarsk, Irkutsk and Omsk are the older, historical centers.

  0
  0
  Atbildēt

  0

actuale 28.01.2011. 09.52

Nepelnīti daudz uzmanības šim blēdim

+2
0
Atbildēt

0

Kaspars Špūle 28.01.2011. 07.56

Nu pažēlosim tak nelokāmo sibīrieti, kuru ļaunie nacionālisti deportējuši uz Latviju!

+2
0
Atbildēt

0

vilcēns, madarīnmeit 28.01.2011. 00.56

0
0
Atbildēt

0

zux 27.01.2011. 23.32

tas tā – starpcitu – nevis divi “Vienotības” deputāti – Ingmārs Čaklais un Ina Druviete- rosināja izslēgt Kravcovu no Saeimas, bet gan Ingmārs čaklais un Ingūna Rībena.

+2
0
Atbildēt

0

dancis4 27.01.2011. 23.26

Kā tad bija ar Latvijas pilsonības iegūšanu? Viņa uzstāšanās ir pietiekami “pārliecinoša”,lai secinātu, ka LV pase nav iegūta godīgi.

+11
0
Atbildēt

0

janazakovica 27.01.2011. 23.17

un skatiens ari ka loti tupam dzivniekam

+2
0
Atbildēt

0

maija_br 27.01.2011. 22.25

Saeima nav bērnudārzs, kur sāk apgūt valodu. Ja būtu godavīrs, tad noliktu mandātu, iemācītos valodu un tad kandidētu uz Saeimu. Tā ir tautas naudas izsaimniekošana.

+8
-1
Atbildēt

0

silvija_vitina 27.01.2011. 21.40

interesanti, kādās jomās šamējam abas augstākās izglītības, un cik tas viņam izmaksāja… :)

+4
0
Atbildēt

0

janazakovica 27.01.2011. 21.37

REALAIS POTSANS..SASLAT EGO ABRATNO V SIBIRJ.

0
-1
Atbildēt

0

ARNO 27.01.2011. 20.59

Būtu laiks tā ka pierast un pacietīgi iecietīgāk klausīties kā kāds buldurē lauzītā latviešu valodā. Gan jau pāris gados iemācīsies puslīdz ciešami. Izmešana no Saeimas ir gluži kā ziņneša nošaušana. Labāk lai vēlētāji Liepājā redz kā viņu deputāts mācās latviski.

+6
-2
Atbildēt

0

info 27.01.2011. 20.23

pa lielam pilniigi pajaat – lai vinsh tur ir. tikai kameer shams ne suuda latviski nesaprot – algu vinjam lai maksaa urbans. nevis no manas naudas.
un ceru ka driizumaa saeimaa buus jeekabpils mentu/deputaatu kari. apnicis jau shitas viss cirks. ziidainji nah.
taa vietaa lai straadaatu – kautkaadas huinjas dara. dazs labs pat nezin kur un kaadaa amataa atrodas.

0
-3
Atbildēt

0

Aivars Krauklis 27.01.2011. 20.09

1) „…teiciens – netici, nebaidies, neprasi…” – līdz šim biju lasījis, ka tas esot no zeku folkloras.
2) Savā laikā krievu cars Peķka Veļikāns esot noliedzis, valsts lietas spriežot, runāt no rakstītā, „lai katra prāta spējas (oriģinālais termins laikam – durj) visiem būtu redzamas”. Nekā personīga, valodu MĀCĪTIES var arī no rakstiem.

+6
-1
Atbildēt

6

  ::Vai cis :: > Aivars Krauklis 27.01.2011. 20.14

  Pēteris Pirmais aizliedzis domiekiem nolasīt tekstu no papīra ar pamatojumu: dabi durj kazhdogo vsjakomu vidna bila (man klavierei ir nodzisuši gandrīz visi kiriļicas burti, tāpēc rakstu latīņu burtiem).

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Aivars Krauklis 27.01.2011. 20.24

  > Mikij’
  http://translit.ru/
  Raksti latīņu burtiem, iznākumā kirillica, izgriezi un iekopē šeit:)

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Aivars Krauklis > Aivars Krauklis 27.01.2011. 20.31

  Betij, es vairs neņemtos diženo valdnieku citēt kiriļicā, jo tā laika valoda un izteiksme atšķiras, un pat šodienas gramatika sāk piemirsties. Bet lūk, ja raksta objekts izrādītos latvisko tekstu kiriļicā uzrakstījis – tas gan būtu mākslinieciski augstvērtīgi.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  ::Vai cis :: > Aivars Krauklis 27.01.2011. 20.55

  Paldies, Betij, es nemaz nezināju, ka šāds saits pastāv. Tātad samērā precīzs citāts :дабы дуръ каждого всякому видна была.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Aivars Krauklis > Aivars Krauklis 27.01.2011. 21.04

  Mikij, labs, apmēram tādu arī es atcerējos. Sūti uz Saeimu, ne tik tam vienam vien noderēs zināšanai.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  dace_ampermane > Aivars Krauklis 27.01.2011. 23.08

  betijacelmale

  paldies, man arī izdevās: хрен редьки не слаще :)

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

www.vecamate.lv 27.01.2011. 20.07

Parlamentam jau tā ir hroniskas problēmas ar darba kvalitāti.Kas tad būs,ja katrs sāks penterēt savā valodā, pusgadu mācīties, vai vienkārši klusēs..Tiešām nevar 100 cilvēkus Latvijā atrast,kas spētu vismaz sazināties? :) Bet nu,paši jau ievēlējām.

+2
-1
Atbildēt

1

  oskaar > www.vecamate.lv 28.01.2011. 03.56

  No kravcova droši vien neviens penterēšanu neprasa.
  Lai tik sēž un spaida tās pogas, kādas partija izlēmusi. Šai funkcijai nekāda valodas zināšana nav nepieciešama.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lidija Apsīte 27.01.2011. 19.43

Papildus iepriekšējam…
cik ir dzirdēts, izziņa par latviešu valodas prasmi maksājot ~ 50 ls, nu papildus kaut kas vēl starpniekiem. Bet 200 Ls jau skaitoties atklāta laupīšana. No summām secinu, ka kantoris strādā “uz apgrozījumu” nevis “atsevišķiem pakalpojumiem”.

+5
-1
Atbildēt

0

Lidija Apsīte 27.01.2011. 19.30

man domāt svarīgi ir neradīt precedentu, ka iespējams sēdēt Saeimā un nezināt tās darba valodu (nemaz nerunājot par Satversmi un valsts likumiem);
21. Iekšējās darbības un kārtības noteikšanai Saeima izstrādā sev kārtības rulli. Saeimas darba valoda ir latviešu valoda.
18. ….. Saeimas locekļa pilnvaras iegūst Saeimā ievēlēta persona, ja tā Saeimas sēdē dod šādu svinīgu solījumu:
“Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.”
———
būtībā es labi saprotu, ka homo sovjeticus galvenie principi ir
1. neesmu šodien nevienu piekrāpis; diena pagājusi veltīgi,
2. likumi pastāv tāpēc, lai tos apietu
piedodiet par brīvu tulkojumu no krievu valodas.
Un nav būtisku vai tas ir kravcovs, zīgerists, šlagbaums, kārkliņš vai urbanovičs, būtiski ir tas, ka demokrātija nav anarhija; tā var pastāvēt tikai ievērojot zināmas ētikas un morāles normas (nu kaut vai vismaz 10 baušļu līmenī). ja nu kāds to nesaprot, tad likumdošanas varā tam nav vietas, neskatoties uz sabiedrības daļas doto mandātu (starp citu – tas nozīmē tikai to, ka sabiedrība ir slima un par demokrātiju valstī runāt ir pāragri).
Un vēl. DP nav atradusi “nozieguma sastāvu” pilsonības piešķiršanas gadījumā Kravcovam. Lai tā būtu. Bet tauta taču drīkst zināt savus varoņus, kuri tai laikā strādāja valmieras valodas komisijā, vai ne? ieskaitot arī apkopējas.
p.S. neesmu ārsts, bet tik vāja atmiņa (vakar valodu zināju, šodien aizmirsu) gan būtu liels trūkums un nopietns šķērslis tik atbildīgam darbam kā valsts likumdošana. Vai viņa vēlētāji var pilnībā uzticēties savam pārstāvim?

+6
-1
Atbildēt

3

  oskaar > Lidija Apsīte 28.01.2011. 03.43

  hmmmm
  Viss pareizi- tikai nepastāv, t.i.- tie paši Saeimā sēdošie likumdevēji nav izstrādājuši, mehānisms, kā izslēgt no Saeimas ievēlētu deputātu, kuram valsts valoda ir tāda, nu problemātiska. Izvirzīt drīkst, ievēlēt drīkst, bet tagad, kad ir ievēlēts- sāk domāt par to, kā izslēgt. Vienlaicīgi smieklīgi un skumji.
  Proti- kāds jautrītis likumdošanā ir iestrādājis dilemmu, bet neviens līdz šim to nebija pamanījis. Tagad attapās.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Lidija Apsīte 28.01.2011. 10.17

  Mums daudzus likumus ir rakstījuši, tā saucamie “jautrīši”:( Labākajā gadījumā tie tā var saukties. Man ir aizdomas, ka citos gadījumos tie ir kaitnieki.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  oskaar > Lidija Apsīte 28.01.2011. 18.43

  Viss atkarīgs no skatupunkta- kādam šie jautrīši kaitējuši, bet citiem- izveidojuši labvēlīgu “biznesa vidi”.
  Tieši tādēļ arī nemēģinu viņiem piekarināt kaut kādas brismīgas “tautas nodevēju” birkas :)
  Ja papētītu nopietnāk, tad droši vien atrastos saistība- kam un kādēļ ir bijusi vajadzība pēc kāda likuma pieņemšanas/grozīšanas, kas šīs izmaiņas ir bīdījis un ko no visa tā ir ieguvuši likuma bīdītāji un ieguvuši vai zaudējuši Latvijas iedzīvotāji.
  Tas nu laikam būtu analītiskās žurnālistikas dārziņš- kura kopšana ir ļoti dārgs pasākums, bet maksātgribētāju skaits ir ļoti maziņš.

  0
  0
  Atbildēt

  0

silvija_vitina 27.01.2011. 19.02

The King’s speech!

+11
-1
Atbildēt

0

austris_slavinskis 27.01.2011. 18.47

Ja komisija neko pret vinu neiesaaks, tas nozimee ka mes pashi necienam savu valodu. Un ka mes visi zinam – ja tu necieniisi pats sevi, neviens cits tevi necieniis.. un krievi pie ta nav vainigi. Vini ir taadi kaadi ir jau n-tos gadsimtus un viniem respekts par to. Bet mes? Mes vel aizvien nemakam paradit zobus tur kur mes varam to atljauties.

Un vienalga vai vina vieta naks tad pats, labaaks vai sliktaaks, mainisies vai nemainisies.. Tas ir tapat kaa atljaut kadam iespjaut sev sejaa tikai par to ka piedavaa latu, un mes kaa mulkji atbildam – kas tad mums, lats kabataa paliek lats, bet seju vienmer var noslaucit.. mazliet nozjelojami.

+5
-3
Atbildēt

0

photocom 27.01.2011. 18.43

Sibīriešiem ir teiciens – netici, nebaidies, neprasi

nemuldi gan !
šis teiciens ir krievu zekiem
kino skatīties vajag !
:))

+12
-3
Atbildēt

4

  austrisv > photocom 27.01.2011. 18.52

  bugor! Vai tad Sibīrijā trūkst zeki?

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  photocom > photocom 27.01.2011. 18.58

  Pa zeku moto lietošanu
  nevietā Bet
  ir jātbild
  saemas tribinē nav shodka
  cienijamā kompānijā
  šitas pie pirmā šuhera būs zem lāvas un
  kikeregū taisīs
  :))

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  austrisv > photocom 27.01.2011. 19.47

  BugOrs!
  Nu jā, ka tā! sniega cilvēks no Sibīrijas mežiem vienmēr centīsies pazust!
  Tāpēc jau mūk no žurnālistiem!

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  martins_kibilds > photocom 27.01.2011. 22.55

  Vai tad nebūtu pareizi “tūkst zeku”? Tas tā, par patriotismu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

buchamona 27.01.2011. 18.39

…pirms Kravcovs sāka runāt, plenārsēdes zālē iestājās kapa klusums, bet, kad uzruna bija iesākta, prezidijā sēdošais deputāts Kārlis Šadurskis (”Vienotība”) cēlās kājās, lai izpētītu lapiņu, no kuras lasīja viņa kolēģis. ++++ cirks :) Shitas “skalotaajs” shobriid censhas “aizskalot” LR Saeimas Kaartibas rullja pastaaveshanas jeegu. Gribu redzeet deputaatus, kuri ar savu nostaaju atbalstiis shaadu latvieshiem apkaunojoshu ” aktu”

+8
-1
Atbildēt

0

dro 27.01.2011. 18.35

easy. Katru gadu apciemoju savus radus tālajā zemē. Un smeļos tur sava gara spēku!
__________________
Tad nu gan gara spēks, ka tik ilgi kravā čamodānu:))

+10
-5
Atbildēt

12

  austrisv > dro 27.01.2011. 18.51

  Ak, un es jau brīnījos, no kurienes easy tāds gara spēks?

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  dro > dro 27.01.2011. 18.57

  easy. Es jau arī esmu Sirījā “smēlies gara spēku” 3.5 gadu garumā , tādēļ nelamā savējo, protams, ja esam atradušies dzeloņstiepļu žoga vienā pusē:)

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

  vupats > dro 27.01.2011. 19.17

  Man TIEŠĀM likās, ka šeit publika, tomēr, ir kaut nedaudz, bet inteliģentāka par Delfi apgrozošos.
  Tostarp arī Tu.
  Bet nekas, dzīve jau no tā neapstājas, vai ne?

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  vupats > dro 27.01.2011. 19.25

  Nesapratu, vi manu vecvecāku un vecāku (latviešu) atrašanās Sibīrijā, ne NKVD nometnē jāuzskata kā negods vai gods?
  Vismaz es savus senčus turu godā un cieņā, lai kur viņi arī nebūtu dzīvojuši/dzimuši.
  Vai no tā, kur esi dzimis, kādi tavi vecāki, izcelsme, ir atkarīga cilvēka dzīve?
  Tad jau nav brīnums, kāpēc Mūrniece jau laikus pieteica “Jēkabpils bandītiem” diagnozi – viņi ir piedzimuši noziedznieki.

  Lai gan jāsaka, neesmu IR ikdienas fanos vīlies. Kādi bijāt, tādi arī esat palikuši.

  Un paliek arvien mazāk vēlmes šos “komentārus” pat lasīt. Starp citu, arī pašu IR autoru “garadarbus”.

  Ja kas, Askold, Tu tomēr esi “izpumpējies”. Nu atzīsti reiz to.

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

  buchamona > dro 27.01.2011. 20.01

  easy – Tu gluzhi kaa Kravcovs te saac uzstaaties. Ja tieshaam esi latvietis, nevis latvieshu izcelsmes LR iedzivotaajs, tad Tev vajadzeetu saprast, cik Tavai tautai ljoti ir nepiecieshams aizsargmehaanisms, kuru sauc par pilsoniibas likumu. Es pienjemu, ka migrantam, kursh 50 gadus ir valdiijis LV paar latvieshiem, var shkjist “pazemojoshi” tagad iet pie tiem pashiem latvieshiem naturalizeeties. Bet, ja Tev ir jaapieraada sava pilsoniiba, tas tikai noziimee, ka pilsoniibas likums “straada”, ka Kravcovs tomeer ir tikai iznjeemums – siiks bleedis, ka pilsoniibu nedala – taa pa labi, pa kreisi. Par to buutu jaapriecaajas

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  vupats > dro 27.01.2011. 20.30

  Bildīšu speciāli Tev – man 90-to gadu sākumā nebija īpaši jāpierāda nedz mana izcelsme, nedz valodas zināšanas.

  (“Pacentās” mana mamma, kas dzimusi Sibīrijā, apprecēties ar manu tēvu, “īsteno latvieti”) bet tas tā… īpašiem kretīniem.

  Jā, esmu bijis visos, latviešu tautai būtiskākajos pagrieziena punktos, tostarp barikādēs 1991.gadā.

  Vai ietu vēlreiz? Jā!

  BET! Man būtu sagatavots “akmens” “vienotībēnu” līderiem. Dēļ viņiem es “galvu neliktu”.

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  buchamona > dro 27.01.2011. 20.58

  Tu esi paarak iecentreejies uz sevi

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

  vupats > dro 27.01.2011. 21.03

  BET, no tā mazā jau “iet” uz to lielo. Vai tā nav?

  Ja nav godīgums mazajā, “lielais” paliek par izsmieklu.

  Un Vienotība to šobrīd demonstrē tā, “ka maz neliekas”.

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  buchamona > dro 27.01.2011. 21.16

  Nav shobriid citas alternatiivas, kaa Vienotiiba, premjers Dombrovskis. Domaajau, mums taa arii lidz galam nav pielecis, kaadas bija ziepes LV, kad vinjsh “paarnjema varu”. Droshi vien par to varees veesturee maaciities skolaas muusu mazbeerni.
  Mani arii Vienotiiba (atsevishkjas zvaigznes) piechakareeja, pirms veeleshanaam solot vienu, peec veeleshanaam censhoties dariit ko citu, tacu vareeja buut veel sliktaak. Daudz sliktaak.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  oskaar > dro 28.01.2011. 03.27

  easy
  Ja nav godīgums mazajā, “lielais” paliek par izsmieklu.
  Un Vienotība to šobrīd demonstrē tā, “ka maz neliekas”.
  ————–
  Ko demonstrē Vienotība? Par pusvelti privatizē vēl atlikušos valsts uzņēmumus? Par Eiropas naudu finansē tingeltangeļus Zilupē?
  Cienījamais- nosauciet kaut daļu no tā, kas Jums “maz neliekas”. Jums noteikti vismaz prātā tāds saraksts ir. Man nav. Tādēļ gribu saprast- kas Jūsuprāt ir tas, ko “Vienotība to šobrīd demonstrē tā, “ka maz neliekas””.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > dro 28.01.2011. 10.12

  Man atkal šķiet nu ļoti dīvaini, ka visi citi, izņemot Vienotību, cilvēkam šķiet pieņemami. Tas raisa pārdomas par spriestspēju. Biju to jau pamanījusi agrāk.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > dro 28.01.2011. 14.37

  to easy
  Sibīrieši griež krievu fašistiskos okupantus, kā trušus un cīnās par Sibīrijas neatkarību no Moskaļijas, bet nelien Latvijā kašķi meklēt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vupats 27.01.2011. 18.16

Ja kas, arī mani vecvecāki un vecāki ir dzimuši Sibīrijā. Tur savulaik dzīvoja oti liela latviešu kolonija. Kas zina vēsturi, zinās šīs kolonijas izcelsmi.
Katru gadu apciemoju savus radus tālajā zemē. Un smeļos tur sava gara spēku!
Savā laikā gan mana izcelsme sagādāja zināmas problēmas saņemt Latvijas pilsonību. Bija jāpierāda, ka neesmu kamielis.
Turies, vecais, pierādi sibīrieša garu!

+4
-18
Atbildēt

3

  Aldīna > vupats 27.01.2011. 18.27

  Nu ja ir jaapieraada – pieraadi un basta! Mani senchi arii nokaartoja piloniibas eksaamenu un basta!

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

  oskaar > vupats 28.01.2011. 02.49

  Tas, ka sibīrijas latviešiem bija problēmas ar pilsonības iegūšanu, man šķiet viens no LV kauna traipiem.
  Tāpat kā pilnīga atteikšanās no padomju specvienībās dienējušajiem ļaudīm- pat neizvērtējot viņu vēlmi strādāt Latvijas labā.
  Tāpat kā pilnīga atteikšanās piešķirt pilsonību tiem nepilsoņiem, kuri barikāžu laikā aizstāvēja Latviju.
  Vienkārši tie, kuri pēc sekmīgās uzvaras savāca sev varu, nespēja sev līdzās paciest kādu, kas būtu gudrāks par viņiem pašiem. Tā man šķiet.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > vupats 28.01.2011. 14.34

  to andrejsg
  “Tāpat kā pilnīga atteikšanās no padomju specvienībās dienējušajiem ļaudīm- pat neizvērtējot viņu vēlmi strādāt Latvijas labā.”
  ————
  Mums Latvijā jau ir pie varas truli krievu armijnieki, Turlais, Ādamsons, Daboliņš un vēl pārītis. Mēs redzam, ka tie fašistu lopi “raujās Latvijas labā”

  Tāpat kā pilnīga atteikšanās piešķirt pilsonību tiem nepilsoņiem, kuri barikāžu laikā aizstāvēja Latviju.
  —————
  Tie kas bija uz barikādēm sen jau ir integrējušies un ir Latvijas pilsoņi. Tādi krievu impērasti kā Kravcovs uz barikādēm nestāvēja.

  0
  0
  Atbildēt

  0

mxblack 27.01.2011. 18.13

Jau pats fakts ka viņš mūsu valodu gribēja nolikt ne tikai uz ceļiem, bet caur ES cilvēktiesību tiesu vispār iznīdēt Saeimā, es domāju ka te komenti ir lieki. Un ja nebūtu Domburšovā šis jautājums iztirzāts, ja nebūtu “Visu Latvijai” ‘apgaismots”, tad tā arī notiktu. Vai ievēroji kā dzisa Dolgopolova viltīgais smīniņš parlamenta juristu uzstāsanās laikā? Viņi ar šito gājienu jau atkal bija iecerējuši aizvilkt mūsu valodas likumu uz ES cilvektiesību tiesu, lai atceltu tās primāro nozīmi. Un tas jau ir kas daudz vairāk par viena deputāta ākstīšanos parlamentā. Tas tikai būtu iemesls, pēc tam sekotu prasība pēc divalodības, ja Kravcovs ES vinētu un visdrīzāk jau vinnētu.

+28
-2
Atbildēt

2

  austrisv > mxblack 27.01.2011. 18.49

  Opi!
  interesanti vai gorillas arī dzīvo Sibīrijā !

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

  andrejs_kirsis > mxblack 28.01.2011. 16.39

  Sibīrijā dzīvo sniega cilvēks…

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Aldīna 27.01.2011. 18.13

Nu moins! Tagad apelē pie tā ka esot “sibirjaks” un piesauc kaimiņvalsts cietumu likumu “poņatiju” galveno postulātu “neverj, neboisja, neprosi” un tas tikai pierāda SC orientāciju ne tikai uz Krieviju, bet uz tās kriminālajām aprindām. Bēdīgākais jau tas, ka Kravcova vietā, pat ja viņu izslēgs nāks tieši tik pat “lojāls” deputāts, kurš pēctam teiks , ka deputāta zvērasts nav spēkā jo viņš nav sapratis tā jēgu!

+11
-3
Atbildēt

0

Maris 27.01.2011. 18.10

Ar to,ka Kravcovu izmetīs no Saeimas(kas gan maz ticams)nekas valstī nemainīsies.Es būtu par Kravcova izmešanu,ja līdz ar to paaugstinātu pensijas,samazinātu rēķinus par siltumu.Man pret Kravcovu nav nekādas simpātijas,jo tik ilgi dzīvojot Latvijā tikai debiliķis neiemācās valodu,kandidējot uz parlamentu,bet viņam plus ir tas,ka viņš nerunā neko,nevis kā Kristovskis,kas nezina pats kādu amatu ieņem Pabriks un to bliež no Saeimas tribīnes.

+3
-11
Atbildēt

1

  austrisv > Maris 27.01.2011. 18.47

  Jā, jā, noteikti visus materiālos un nemateriālos labumus pārrēķini kravcovos!

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

ievuliitis 27.01.2011. 18.06

Uzprasiet tak tam Šadurskim – kādiem burtiem bija tā lapiņa pierakstīta – latīņu vai Kirila-Mefodija zīmēs?

+9
-4
Atbildēt

3

  Aldīna > ievuliitis 27.01.2011. 18.43

  Njā, TVNET rakstīts, ka viss šis žēlabainais ūdensgabals bij kirilicā – :) tas jau vien daudz liecina, ka Saeimā ir deputāts, kurš pat latīņu burtus nezin – augstākā pilotāža, kuras priekšā nobāl pat cietais Ainārs ar savu buldozerismu – šim eksemplāram piemīt “stabisms” stāvu še un viss – vai Jums nav vienalga kādā valodā stāvu – lūk SC intelektuāļa atbilde!

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  oskaar > ievuliitis 28.01.2011. 02.13

  Jāsaka, ka mani nebūt nesajūsmina ne Kravcova nespēja kaut ko saprast latviski, ne arī citu deputātu tīksmināšanās par šo faktu. Ja reiz mūsu likumdošana ir tāda, ka Saeimā var ievēlēt neko no latvju valodas nejēdzošu deputātu, tad tā ir pašu likumdevēju raize- šādu situāciju novērst vai dot tai kaut kādu pamatojumu. Bet visa epopeja ap Kravcovu man šķiet smieklīga, jo tur, Saeimā, neviens negaida no ierindas deputātiem kaut kādu izpratni par balsojamajiem jautājumiem. Tikai pakļaušanos frakcijas disciplīnai.

  Man kaut kā šķita nesiespējaimi sarakstīt latvisku tekstu kiriļicā- bet pamēģināju, un izdevās itin labi.
  Teiksim- šo: “Dārgie deputāti! Es aicinu jūs balsot pret. Esmu dzimis Sibīrijā. Brīnišķīgā vietā un teicamā dzīves skolā.”
  Tas būtu- Даргие депутаты! Эс айцину юс балсот прет. Эсму дзимис Сибирия. Бринищига виета ун тейцама дзивес скола.
  Nu- intereses pēc pamēģināšu vēl vienu: “Jā, es daudzus gadus dzīvoju un strādāju vietā, kur varēja iztikt bez latviešu valodas, tāpēc tagad man nākas strādāt vairāk.”
  Яа, эс даудзус гадус дзивою ун страдаю виета, кур варея изтикт без латвиешу валодас, таапец ман тагад накас страдат вайраак.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs_kirsis > ievuliitis 28.01.2011. 16.37

  Turpinājums.Brauciet uz Sibiiriju juus!

  0
  0
  Atbildēt

  0

ievuliitis 27.01.2011. 18.03

Opi! Arī viņa darbi ko par viņu liecina. Cik zinu, pēdējos gados Kravcovs ir palīdzējis saviem tautiešiem pieteikties un iegūt Krievijas pilsonību. Jā, jā! Paralēli būdams Liepājas domes deputāts. Nezinu vai tā izlīdzēšana ar Krievijas pilsonību bija par naudu vai par velti. Ko nezinu, to nezinu.
Tad nu vērtē pats – kā vārdi saskan ar darbiem:))

+9
-2
Atbildēt

6

  egfoto > ievuliitis 27.01.2011. 18.17

  Dzemdību nama laupītaja ierunājās :)
  Kas tur slikts, ka cilvēki maina pilsonību un kāds palīdz? Ir jābūt patriotam vai aptaurētam, lai turētu šīs valsts pilsonību.
  Ko tad maina tā pilsonība???? Galvenais jau ir cilvēka attieksme, ne pase.

  +1
  -21
  Atbildēt

  0

  Aldīna > ievuliitis 27.01.2011. 18.20

  donst13 – Tev 13 gadu? Pilsonība jau arī parāda attieksmi pret valsti!

  +16
  -1
  Atbildēt

  0

  egfoto > ievuliitis 27.01.2011. 18.28

  +15 pieskaiti.
  Yeee right. Ko tad teiksi par visiem ārzemju latviešiem, kas ar kanādas utt. pasēm sēž??? Neciena valsti.
  Sēdies 2!

  +2
  -13
  Atbildēt

  0

  Aldīna > ievuliitis 27.01.2011. 18.36

  Neviens ārzemju latvietis nav organizējis kampaņu Krievijas pilsonības iegūšani!

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > ievuliitis 27.01.2011. 18.54

  Estipois, ir cilvēku šlaka, kam Dzimtene, tur, kur sviesta uz maizes vairāk. Acīmredzot, donst saprot tikai tādus apsvērumus.
  Kas attiecas uz ārzemju latviešiem, tiem visiem ir saglabāta bijušās mītnes zemes pilsonība līdz ar Latvijas pilsonību. Latvijas likumi to pieļauj.

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > ievuliitis 28.01.2011. 14.25

  to donst13
  Un tomēr pat tāds smirdošs fašistu mēsls, kā tu, izvēlies dzīvi Latvijā un ne par kādu naudu nedzīvosi sev mīļā parašā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

mxblack 27.01.2011. 17.42

Par īstajiem sibīriešiem ir dzirdēts daudz labu lietu. Arī viņa runa izklausās loti pozitīva. Diemžēl mēs labi pazīstam partiju no kuras viņš ir ievelēts, tās īsteno attieksmi pret mūsu valodu un viņa klaji noraidosā attieksme pret žurnālistiem to tikai apliecināja. Laika viņam bija pietiekoši lai apgūtu latviešu valodu, ja to lietotu viņa vidē arī šeit. Diemžēl lielā krievalodīgo masa joprojām pret latviešu valodu izturas galēji noraidoši, kāpēc lai šis kungs būtu izņemums? Ja nu vienīgi viņš saprot ka var pazaudēt jauko un ienesīgo edeputāta krēslu, tēraudu kausēt arī būs aizmirsis un ko nu?

+8
-4
Atbildēt

1

  Janka, Janic > mxblack 27.01.2011. 19.06

  … vilks nekad nebuus suns , taapat kaa šis putns lojaals Latvijas valstij…maita ir un paliek maita!

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam