Sasniegumi medicīnā – garāks cilvēka mūžs. Vai esam tam gatavi?
3Saistītie raksti
Viedoklis /
31. oktobris
Kā ilgmūžības ekonomika maina finanšu industriju?
Viedoklis /
23. oktobris
Ar inovāciju pret ārstu deficītu: kā motivēt, nevis piespiest?
Viedoklis /
15. oktobris
Zinātne ir pieejama ikvienam, kurš gatavs izmantot iespējas
Viedoklis /
11. oktobris
Vēlreiz par paliatīvās aprūpes nepilnībām
Viedoklis /
9. oktobris
Mīļie pacienti, pusgadu neslimojiet – kvotas beigušās!
Komentāri (3)
Viktors Bergs 16.04.2023. 14.20
Veselības aprūpe, protams, ir jāsakārto, bet ne tāpēc, lai ilgi vai ļoti ilgi dzīvotu! Nu kas tur vairs par prieku no dzīves 70,..80.. vai pat lielākā vecumā?! Vecs ir vecs, kad pienāk laiks, jāmirst nost un viss!
0
QAnon 08.04.2023. 14.01
Ja neskaita varmācīgi nošpricētos Kariņa, Pavļuta un Juhņēvičas upurus, kritušo skaits nevarēja pārsniegt Cūku gripas paņemtos, bet ja nelieši nebūtu sabiedrībai lieguši Covid testus, kas varēja simtiem cilvēku paglābt no plaušu ventilējamiem un smilšu kalniņa, jo kā parādīja Trampa un Džuliani, britu premjera Džonsona kunga, Džastinu Trudo, un arī kādreizējā kongresmeņa, 60 gadu vecā Alena Vesta piemēri, laicīga ārstēšana, pateicoties monoklonālai antivielu terapijai, glāba dzīvības un veselību. Tā vietā morālie invalīdi ar lepnumu katru dienu ziņoja par jauniem upuriem. Covid epidēmija, no kuras doktori mengeles uzpūta panikas pandēmiju, ir atsvieduši Latvijas ekonomiku par gadiem pieciem, deva iespēju prokremliskām, krievus mīlošām zagļu un sodomītu: Vienotībai un A/Par, iedzīt valsti vēl dziļāk parādu jūgā, izjaukt ģimenes, nobremzēt bērnu attīstību un piespiest daudzus iebāzt galvas cilpās.
p.s. Doktors Mengele eksperimentēja ar uz nāvi nolemtiem, lai radītu zāles, kas varētu glābt miljonus, bet šitie, līdzīgi Jagodai un Ježovam, to darīja sava prieka pēc ar pilnīgi nevainīgiem veseliem cilvēkiem, kas, protams, atstāja iespaidu uz vidējo dzīves ilgumu.
0
Atis Priedītis 08.04.2023. 10.35
Ir viens aspekts par ko tiek rakstīts ļoti maz. Pavisam nesen kādā portālā lasīju, ka no VDK vajāšanām cietušie cilvēki vidēji dzīvojot 10 gadus ilgāk nekā viņu vajātāji. Skaidrojums šim fenomenam varētu būt šāds. Vajātie par pārdzīvoto parasti tomēr izstāsta vismaz dažiem sev tuviem cilvēkiem, kuriem var uzticēties, vajātāji klusē, jo nevienam neko stāstīt nedrīkst (par to esot pat pieprasīts parakstīties) un visu savu noziegumu un nelietību nastu turpina visu savu mūžu nēsāt sevī.
0