Latviešu tautai un valstij nekavējoties risināma problēma

6

Komentāri (6)

Andrea Petroff 20.09.2020. 19.57

ну вы же этого ХОТЕЛИ!!! вы же мечтали сбросить с себя иго СССР и стать ЗАПАДНОЙ страной! вас ведь окупировали большевики!!! они же вас бедненьких ущемляли и уничтожали… запрещали вам на латвийском вашем разговаривать?! да? носить одежду национальную? преподавать на латвийском в школе? так было до 1990 года? а теперь у вас капитализм счастье и полное за.бись! что ж вы не пляшете от радости и не поёте от счастья на площадях ваших европейских городов? а ходите маршами нациков – прислужников сс-овцев? знаете… будьте вы прокляты, так вам и надо, надеюсь что все вы передохните собачьей смертью и вся ваша национальность пропадет в истории, нацисткие прихвостни. да, я знаю, были среди вас и коммунисты и социалисты… но вы их не слушали. теперь, жрите.

0
0
Atbildēt

0

lindab456 17.09.2020. 10.41

Optimāli būtu, ja liberālā politika spētu atrast kopsaucēju un respektētu nacināli konservatīvo pamatu. Diemžēl postpadomju realitāte un neizsapņoto sapņu izdzīvošana ir iegrūdusi Latvijas laukus gloalizācijas grāvī, izceļot ekonomiskos ieguvumus, ir aizmirsts par sociālajiem, kultūras un vispārnacionālajiem aspektiem.
Tikai viens piemērs – ar ģimeni izbraucām maršrutu gar Lietuvas pierobežu, kuru vīra tēvs pēckara periodā ikdienā mēroja no Rīgas, izvadājot pastu. Cik skats sniedzas – vieni vienīgi lielsaimniecību lauki ar retām atsevišķu māju vietām, kā izņēmumu, vai aizlaistām pusabrukšanas stadijā vai apartām līdz ar piemājas teritoriju, visticamāk, zaudējušām iztikas zemi. Var teikt, ka Zemgale ir cietusi deportācijās,un tomēr, salīdzināšanai uzliektot pag. gs. 30-to g. kartes, arī padomju posma kartes – aina ar apdzīvotām vietām un blīvu māju tīklu ir cita. Tas skar arī vēsturiskos administratīvos,kultūras centrus, vēsturiskās krogus, pasta, veikalu ēkas, kas stāv ar aizsistiem logiem nojaukšanai, baznīcas nav atjaunotas. Loģisks jautājums – kas aizpilda skaistās, labi izremntētās uzturētās lauku skolas, parasti, vēsturiskajos centros, parkā ar alejas pievedceļu, kas ir īsta vieta, kur uzaugt patriotiskam savu zemi mīlošam latvietim?

0
-1
Atbildēt

0

lindab456 16.09.2020. 12.16

Visu cieņu autoram un tiem, kam vēl sāp sirds par Latviju.
Nopietns un pamatots brīdinājums ar statistikā balstītu fakta konstatāciju un iespējamo risinājumu. Jājautā, kā līdz šim to varēja neredzēt un nenovētēt, apiet kopsakarības un izvairīties no tālejošiem secinājumiem? Kā sabiedrība un tās intelektuālā daļa klusējot to ir pieņēmusi? Kā ilgstoši ir iespējams koncentrēties uz seku labošanu – ATR, mazo lauku skolu slēgšana, kultūras centru, pakalpojumu optimizācija, un ne vārda nepateikt par cēloņiem?

0
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 16.09.2020. 10.57

“izstrādājot un īstenojot agrārās reformas likumu pārejai no lauksaimniecības kā biznesa uz lauksaimniecību kā saimniekošanu – dzīvesveidu jeb stacionārā stāvokļa ekonomiku” – šo varēja īsāk – atjaunot dzimtbūšanu.
Kopumā opuss nepārsteidz, b.Lucāna patriotiski izpušķotie centieni atcelt ekonomikas sakarības jau sen zināmi. Dziļāka analīze būtu neatbilstoša komentu žanram, velta laika tērēšana. Un bezjēdzīga, jo tautai, kura domā ar sirdi, vienalga patiks (nebūs jau pirmā reize).

0
-1
Atbildēt

1

    Sandra Jansone > J.Biotops 16.09.2020. 19.37

    Es domāju, ka ir sarežģītāk.
    Ekonomika jau vairs nav tikai cipari par cik tonnām vairāk kaut kas saražots.
    Jautājums – kas saražots, uz kā rēķina utt.
    Es domāju – ekoloģija , nodarbinātība.
    Lasīju, ka milzu lauksaimn.platības Latvijā pieder ārzemniekiem un ka nauda aizplūst uz ārzemēm.
    Visa Latvijā nopelnītā nauda aizplūst. Tas ir normāli?

    +1
    0
    Atbildēt

    1

    J.Biotops > Sandra Jansone 16.09.2020. 20.26

    Neredzu, ka mūsu uzskati būtiski atšķirtos. Man ekonomika nevis “jau”, bet nekad nav bijusi tikai cipari par tonnām.
    Iespējams, ka atšķiras Lucāna ideju vērtējums un domas par to realizācijas rezultāiem. Te tikai par vienu – par zemes īpašumiem. Kā Jūs domājat novērst vai kā vajadzēja novērst zemes pārdošanu ārzemniekiem? Aizliedzot to darīt likumīgajiem zemes īpašniekiem, kam pašiem zeme nav vajadzīga, jo nespēj/negrib to apsaimniekot? (Kuri spēj, zemi nepārdod).

    0
    0
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam