Pauliņš: Atlaižot NEPLP, likumdevējs destabilizēs sabiedriskā medija pārraudzību

22

Komentāri (22)

haralds 28.06.2015. 08.58

nevar destabilizēt tā, kā nav, pārraudzību! Latvijā nav sabiedrisko mediju.

+2
-2
Atbildēt

0

dzeris49 28.06.2015. 07.33

Nesen Āboltiņa arī draudēja saukt pie kriminālatbildības žurnalistus, kas atļausies kritizēt drošības iestādes.

Izskatās, slavenie TP “drošības likumi”, ko nepieņēma, pateicoties VVF, bija nieks, salīdzinot ar to, kas te tagad tiek plānots, vienīgā cerība, ka “lielo demokrāti” piebremzēs ES un ASV, kur pret preses brīvību izturas ar cieņu.

Vispār, ņemot vērā mūsu politiķu un arī tautas lielākās daļas mentalitāti, kas absolūti nesaprot korelāciju starp preses brīvību, korupcijas līmeni, un dzīves līmeni, nebūtu mēs ES, Baltkrievija mūsu priekšā nobālētu un izskatītos pēc liberālisma perēkļa.

+6
-2
Atbildēt

0

dzeris49 27.06.2015. 21.27

Latvijas politiķi nespēj tikt galā ar Krievijas mēdijiem, un pat gatavi piereģistrēt Latvijā visodiozāko no tiem, aizbildinoties, ka “nevar nereģistrēt”.

Toties ir milzīga vēlme izvairīties no kritikas Latvijas mēdijos, un sākt ietekmēt to saturu, “vairāk labu ziņu”, it sevišķi, Lembergam un Āboltiņai, protams, arī visiem pārējiem.

Ārkārtīgi interesanta sakritība – ļaut šeit brīvi darboties Krievijas propagandas kantorim, tai pat laikā, aiztaisot muti un iespēju sevi kritizēt Latvijas mēdijiem.

Mēdiju neatkarība ( ar to saprot taisni neatkarību no politiķiem), un iespēja politiķus brīvi kritizēt, ir viens no demokrātijas pamatpostulatiem, un to NEPLP, tomēr, nodrošināja.

Taisni tāpēc šis NEPLP ir politiķiem nevēlams, un ir vēlme to nomainīt ar ko paklausīgu.

Ja tas izdosies, tas būs uzbrukums demokrātijai un solis uz pseidodemokrātiju demokrātiju pēc Krievijas parauga, ar mēdijiem, kuru saturu regulē politiķi, kura, acīmredzot ir piemērs mūsu Saeimai, jo šis jau nav pirmais solis šinī virzienā.

+8
-1
Atbildēt

1

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam