Kā Saeimas deputāti uz Krievijas gāzes āķa uzķērās

66

Komentāri (66)

Kristaps Krustkalns 03.03.2013. 17.24

Te ir tie nodevēji, kas slegtā sēdē atbalstīja Krivijas monopola turpināšanu Latvijas enerģētikas jomā.
Lūdzu neaizmirstiet visus šos izsvētrot nākošajās vēlēšanās:

Vjačeslavs Dombrovskis(RP) Priekšsēdētājs
Jānis Dūklavs(ZZS) Priekšsēdētāja biedrs
Jānis Tutins(SC) Sekretārs
Zanda Kalniņa-Lukaševica(RP)
Dzintars Kudums (VL-TB/LNNK)
Ingmārs Līdaka(ZZS)
Romāns Naudiņš(VL-TB/LNNK)
Klāvs Olšteins(Olšteina “sešinieks”)
Dmitrijs Rodionovs(SC)
Artūrs Rubiks(SC)
Edvards Smiltēns (VIENOTĪBA)
Dzintars Zaķis(VIENOTĪBA)
Ivars Zariņš(SC)

0
0
Atbildēt

0

briezadels 02.03.2013. 14.12

Bezjēdzīgais un bīstamais darījums ar Gazprom un SC pie tam nav caurredzams. Tas nozīmē, ka nākamās valdības varēs tikt nebeidzami šantažētas ar “vienošanos” neliberalizēt gāzes tirgu, citādi gāzes cenas celsies par 30% vai tamlīdzīgi. Mazai valstij ielaisties ar lielu valsti necaurredzamā darījumā ir pašnāvība. Tie tur – otrajā pusē nekad neparakstās uz kaut ko sev neizdevīgu.

+4
0
Atbildēt

0

ilmisimo 01.03.2013. 22.47

sabojājam attiecības ar kaimiņiem un akcentējam Latvijas ģeopolitiskās virzības maiņu. Faktiski, ja mēs atsakāmies no gāzes tirgus liberalizācijas, argumenti par ģeopolitiskās drošības iegūšanu no eiro ieviešanas kļūst vienkārši smieklīgi. Tā nespēs kompensēt gāzes tirgus liberalizācijas “nokaušanas” efektu. Gāzes monopols kā ierocis ģeopolitisko interešu īstenošanai ir daudz spēcīgāks nekā piederība monetārai savienībai
__________________
Ko vairāk.

Adios amigos.

+1
0
Atbildēt

0

Sandris Maziks 01.03.2013. 11.20

Aldis
“Būtu jāpublicē to deputātu vārdi, kas pakļāvušies Gazproma diktātam.”

Viss kārtībā, šodien viņi vēl Matīsu iecēla satiksmes ministra amatā. Maskava var uzelpot.

+5
-1
Atbildēt

0

peerku 28.02.2013. 22.46

Skaudri patiesi vārdi: “lai tiktu uz īsu audienci pie Krievijas premjera, Latvijai ir jānoliecas tik zemu, ka tas kļūst pat uzkrītoši nepieklājīgi”.

Piekāpšanās Krievijai nekad vēl nav atmaksājusies, drīzāk otrādi.

+15
0
Atbildēt

1

janis17 28.02.2013. 22.01

šis gadījums kalpo par pretargumentu tiem, kas īd, ka sc jāņem valdībā, lai risina kādu ekonomisku jautājumu – lūdzu, saņemiet parisināja mazliet…

+9
0
Atbildēt

0

Nika 28.02.2013. 20.11

Ko ZZS un SC tik kupla skaitaa dara shadaas komisijaas?

+4
0
Atbildēt

1

    nefratete > Nika 28.02.2013. 20.53

    Komisiju ir pietiekami daudz, lai Koalīcijai vispār būtu problēmas ar vairākuma nodrošināšanu vienmēr un visās komisijās, pat neņemot vērā partiju atšķirības.
    Salīdzināšanai pozīcijas deputātu īpatsvars dažās komisijās:
    Ārlietu 6 no 11
    Budžeta 6 no 11
    Juridiskā 6 no 10
    Cilvēktiesību 5 no 9
    Kultūras 6 no 10
    Aizsardzības 7 no 13

    Šie vēl ir skaitļi visu Olšteina grupu pieskaitot koalīcijai. Tiklīdz kādai komisijai ievelkās sēde un pārklājas ar citu vai arī kāds deputāts saslimst opozīcija var mierīgi izgāzt likumprojektu un dot negatīvu atbildīgās komisijas atzinumu. Un pēc tam koalīcijai atliek par spīti negatīvam komisijas atzinumam Saeimas sēdē pieņemt likumprojektu, kuru atbildīgā komisija neatbalsta. Šī nebūs ne pirmā ne pēdējā reize, kurā tā arī būs jādara.

    +7
    0
    Atbildēt

    0

Ansis 28.02.2013. 19.25

Tas formulējums, ka neskaitot savienojumu ar Somiju – tas tiešām šķiet dīvains, ņemot vērā, ka ES mums Somijā sašķidrinātās gāzes termināli būvēs.
Vienīgais teorētiski iespējamais savienojums paliek ar Poliju. Ja tiem poļiem tur kautcik ievērojami daudzumi slānekļa gāzes – tad īstenībā tas laika posms nemaz nav nenoteikti garš – tad jau to savienojumu diezgan drīz varētu uzbūvēt.

Pēc manām domām gan ir jāiet cits ceļš energētiskās drosības nodrošināšanai.
1) Lai nodrošinātos no kaut kādiem pēkšņiem gāzes piegāžu pārrāvumiem, tad valstij jānopērk un Inčukalnā jāglabā kāds daudzums stratēģiskās rezerves.
2) Lai Gazproms nevar bezgalīgi cenas uzskrūvēt, tad jāuzbūvē pie lielajām pilsētām pa kādam TECam ar cieto kurināmo (šķeldu un/vai oglēm) un jāpārslēdz līgumi ar gazprom tā, lai ceļoties gāzes cenai drīkstam samazināt iepirkumu bez soda sankcijām. Tad tiklīdz Gazproms sola cenu celt, samazinam gāzes patēriņu un kurinam cieto kurinamo. Kad Gazproms nolaiž gāzes cenu līdz ekonomiski izdevīgai, tad kurinam gāzi.

Nu un siltināšana protams obligāts priekšnoteikums. Pirmkārt jau būvnormatīvos jāparedz, ka jaunas mājas drīkst būvēt tikai labi izolētas.

+1
-3
Atbildēt

10

    grislits > Ansis 28.02.2013. 19.37

    edgarsav: 1) Lai nodrošinātos no kaut kādiem pēkšņiem gāzes piegāžu pārrāvumiem, tad valstij jānopērk un Inčukalnā jāglabā kāds daudzums stratēģiskās rezerves.
    __________________________

    Tikai tāds sīkums, ka vispirms ir Inčukalna gāzes krātuve jādabūn. Tā līdz 17. gadam ir iznomāta gazpromam (LG personā), un velns viņu zina vēl uz kādiem noteikumiem. Tur var būt tāds līgums, ka ja nepagarina nomu, tad jāmaksā baigās soda naudas, kā arī jāatmaksā investīcijas un tad sanāks, ka lai 17. gadā dabūtu atpakaļ Inčukalnu, nāksies vēl daudz piemaksāt gazpromam, kā arī lai atteiktu turpmāko nomu, ir nepieciešama tāda lieta kā mugurkauls.

    Bet, ja tagad pat rodas problēmas ar gazproma interešu ignorēšanu nespējot liberalizēt gāzes tirgu, tad kur vēl atradīsies mugurkauls nepagarināt nomas līgumu?

    +9
    0
    Atbildēt

    0

    Signija Aizpuriete > Ansis 28.02.2013. 20.28

    ——-
    Der ATCERĒTIES, ka pasauli finanšu krīzē 2008.g. ierāva Volstrītas baņķieri ar Lehman Brothers priekšagalā. Der APJĒGT eurodeputāta Zīles lielkulību, jo paša kunga piesauktie “20 augļotāju kantori”, kas Latviju par ‘ne-civilizētu’ valsti pārvērš ( LatvijasAvīze, 23.10.2012.), jo projām plaukst un zeļ – un velk LV kārtējā krīzes bedrē! Cik vēl šo rusofobijas kārti taisās te NA izmantot, cik vēl ilgi uz svensonu finanšu āķa uzsēdinātās LV pilsonīšu taisās baidēt?!
    Pirmāmkārtām jābeidz barot finanšu monstrus – svensonu bankas un globālo banksteru rīmu Volstrītu, tad ar GazProm būs vieglāk tikt galā:

    STOP FEEDING WALL STREET!
    http://www.youtube.com/watch?v=wonrJuoDvi0

    +1
    -9
    Atbildēt

    0

    Nika > Ansis 28.02.2013. 20.41

    Krize varbut sakas Valstritaa, bet smagi cietushas valstis pashas ir vainigas savaa situacija. Latvijai pirms krizes bija katastrofali slikta valdiba un rezultats ari bija katastrofa. Griekija, Portugale, Italija lidziga situacija. Valstis, kur bija kartigas valdibas (Somija, Vacija, Igaunija), krizi pardzivoja daudz vieglak.

    Un, interesanti, kas naktu Svensonu banku vieta? Nemaz neatbildi. Tad jau labak svensonu bankas.

    +10
    -3
    Atbildēt

    0

    efeja60 > Ansis 28.02.2013. 21.19

    fikseri, tu ir ļoti neinformēts par krīzi. Interesants ir fakts, ka krīze dažādās pasaules malās norisinājās pēc ļoti līdzīga scenārija un praktiski vienlaicīgi. Kopējā iezīme ir tāda, ka valdības sadarbojās ar finansistiem un aiz liberālisma aizsega pieņēma lēmumus, kas bija bankām vajadzīgi krīzes izraisīšanai. Bet konkrētāk valdības samazināja uzraudzību un neiegrožoja kreditēšanas vājprātu. Vai lielās zviedru bankas ar saviem profesionālu resursiem un pieredzi nespēja atpazīt kreditēšanas un NĪ burbuli? Protams, ka visu viņi labi zināja un šādu situāciju veicināja.Noskaties filmu Inside job, kur ļoti labi ir izskaidrots, kā radās krīze un kas pie tās vainīgs.

    +4
    -2
    Atbildēt

    0

    Nika > Ansis 28.02.2013. 21.32

    Ka jau teicu- ir valdibas, kuras rikojas atbildigi un tas valstis krizi pardzivoja daudz vieglak. Citas valstis, kuras neveica reformas un balstija visu ekonomiku uz kreditu burbula, cieta smagi.

    Bankas nevar ipashi vainot par to, ka taas naudu grib pelnit. Tas ir taka vainot haizivis par to, ka taas ed galu. Valdibu darbs ir uzraudzit bankas un veidot atbildigu fiskalo politiku un ilgspejigu ekonomiku. Daudzas valdibas vienlaicigi to nedarija, sakot ar ASV un beidzot ar Griekiju.

    ps. Iemesls tam visam galu galaa bija tas, ka tautas ieveleja populistus.

    +6
    -3
    Atbildēt

    0

    Signija Aizpuriete > Ansis 28.02.2013. 23.14

    ——
    Euronews TV vajag skatīties, ne tikai svensonu TV “gudros” padomdevējus.
    Pat Briselē eirokrāti un ECB funkcionāri kaut ko jau apjēguši – sāk gatavoties nākamajam, neizbēgamajam finanšu ‘cunami’ vilnim no Štatiem:

    Banks to pay back ECB crisis loans
    http://www.youtube.com/watch?v=O8gN7BAWxB4

    +2
    -1
    Atbildēt

    0

    Signija Aizpuriete > Ansis 28.02.2013. 23.16

    ——-Fikseris (..)
    Un, interesanti, kas naktu Svensonu banku vieta? Nemaz neatbildi. Tad jau labak svensonu bankas.”
    ============================================================================
    Ziņām vajag sekot:

    “Nodibina “Krājaizdevu apvienību”

    http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=373992%3Anodibina-qkrjaizdevu-apvienbuq-biedru-vid-olejs-un-feiferis&Itemid=105

    +1
    0
    Atbildēt

    0

    efeja60 > Ansis 28.02.2013. 23.18

    Bankas nopirka valdības vai arī bankas kļuva par valdību. ASV valdībā lielākā daļa čļenu ir no wallstrītas un federālajām rezervēm. Latvijā Dombrovskis no LB, Vilks no SEB, Bērziņš arī no bankas. Un tā nav nejaušība – tas ir apzināts process. Latvijā valda un likumus raksta bankas, tāpat kā ASV.

    +3
    -2
    Atbildēt

    0

    efeja60 > Ansis 28.02.2013. 23.29

    nulle. parex iekrita uz amerikāņu vērtspapīriem tāpat kā daudzi citi. Tur jau tā afēra sākās. ASV nevar piečakarēt kredīta ņēmēju, jo pastāv likums, ka kredīta ņēmējs atdod māju un staigā tālāk, tāpēc ASV baņķieri izdomāja, ka šos hipotēku kredītus, kas iedots bomzim, var pārdot tālāk vācu pensiju fondiem un visādiem pareksiem kā ļoti uzticamu ieguldījumu, par ko, savukārt, parūpējās kredītreitingu aģentūras. Parex noticēja kredītreitingu aģentūrām, ka ASV hipotēku kredīti ir ļoti drošs un stabils ieguldījums, bet realitātē tas bija kredīts bomzim, kuru viņš nekad neatdos. Tā paputēja parex, bet tā kā arī Latvijā visu nosaka bankas, tad Godmanis nacionalizēja Parex parādu. Barības ķēdes pašā apakšā izrādījās Latvijas nodokļu maksātājs.

    +4
    -2
    Atbildēt

    0

    dro > Ansis 01.03.2013. 10.20

    nejau zviedru bankās nācās budžeta naudu iegāzt.
    _________________
    Vajadzēja iegāzt Parex, lai nesāktos domino efekts:)

    +3
    -1
    Atbildēt

    0

dro 28.02.2013. 17.59

Faktiski, ja mēs atsakāmies no gāzes tirgus liberalizācijas, argumenti par ģeopolitiskās drošības iegūšanu no eiro ieviešanas kļūst vienkārši smieklīgi.
__________________
Precīzi!!!

+21
-2
Atbildēt

1

    kristaps_drone > dro 01.03.2013. 11.07

    Tie bija smieklīgi jau no paša sākuma, jo ar vienotības atbalstu pilnā sparā tiek tirgotas uzturēšanās atļaujas krievijas bandītiem Latvijā un ES, bet koalīcijas partneri – zatleristi pie tam vēl atbalsta arī bezvīzu režīmu ar krieviju.

    +5
    -1
    Atbildēt

    0

oktaavs 28.02.2013. 17.40

Kapēc klusē vienmēr palīdzēt gatavie “draugi” ? Grib lai Latvija pati tiek galā ar visu Krieviju un tās “Gazprom” ? Kur eirosolidaritāte ?
Citos jautājumos vienmēr gatavi palīdzēt un pat piespiest pieņemt savu viedokli, bet šajā – nekādi ? It īpaši Vācijai nav ko teikt energoatkarības sakarā ?

+12
-1
Atbildēt

6

    efeja60 > oktaavs 28.02.2013. 17.56

    Latvija Vācijai ir sitamais un speramais bārenītis. Lai kā latvieši censtos būt par eiroteicamniekiem, Vācijas acīs mēs esam kropļi. Kamēr mēs neparādīsim eiropai taisnu mugurkaulu un asus zobus, mūs uzskatīs par kranci, kam iespert. Dombrovskis palaida garām iespēju uzlikt veto.

    +4
    -16
    Atbildēt

    0

    dro > oktaavs 28.02.2013. 18.04

    Vācijas acīs mēs esam kropļi.
    _____________________________
    Ceru, ka vērtējums attiecas tikai uz tevi un domubiedriem:)

    +16
    -4
    Atbildēt

    0

    oktaavs > oktaavs 28.02.2013. 18.05

    Štrunts par mugurkaulu. Vienai partijai tā ir muižīgi sāpīgā ķermeņa daļa. Vajadzētu par galvu vairāk uztraukties.
    Ne par to ir jautājums. Eiropai ir vienota energopolitika, vai katrs par sevi ? Ja katrs par sevi, tad nafig kopējā valūta un citi institūti ?

    +11
    -3
    Atbildēt

    0

    dro > oktaavs 28.02.2013. 18.27

    west. Pārslēdzies no rakstīšanas uz lasīšanu – dzīve kļūs rožaināka! Vācijai pieprasi palīdzību pret savas saeimas komisijas lēmumu? Lasi: http://www.ir.lv/2013/2/28/pavluts-saeimas-komisija-parsteidzas-ar-lemumu-par-gazes-tirgu
    Atbilde uz 28.februāris 2013 17:40

    +3
    -1
    Atbildēt

    0

    Sandris Maziks > oktaavs 28.02.2013. 18.50

    Normunds
    “Vācijas acīs mēs esam kropļi.”

    Vai “MĒS”, tas kā mēs NikolajsII?

    +7
    -1
    Atbildēt

    0

    efeja60 > oktaavs 28.02.2013. 21.05

    izguli pohas un tad raksti internetā

    +2
    -5
    Atbildēt

    0

Andis 28.02.2013. 17.24

Nu, būtu tagad normāls pasākums žurnālistiem: pajautāt katram no viņiem invidivuāli, kā tur tai komisijā gāja, kurš par ko balsoja. Tautai jāzina savi “varoņi”.
Kāds saprot, kāpēc tiek maksātas algas cilvēkiem, kas apzināti grauj savu valsti?

+20
0
Atbildēt

0

gundega_heiberga 28.02.2013. 16.45

No “par” balsojušajiem komisijas locekļiem būtu interesanti dzirdēt atbildi tikai uz vienu jautājumu: KĀPEC MONOPOLISTS VĒLAS ARĪ TURPMĀK BŪT MONOPOLISTS?
Viss pārējais stāsts nenovēršami iznāks vairākos sējumos ar nosaukumu ZAĶĪŠA PIRTIŅA XXIgs., autors – labais onkulis GAZPROMS.

+12
0
Atbildēt

0

Egitazz 28.02.2013. 16.34

Droši vien autoram nebūtu nekādu problēmu atcerēties, kuros tad gadījumos Krievija jau izmantoja “gāzes ieroci”?

Vai autorprāt nešķiet dīvaini, ka esot tādam nu tik milzu ierocim pēc ietekmes, Krievija to neizmantoja pievienošanas NATO brīdī?

Mums ir citas cenas, nekā Vācijai? Bet droši vien katrs ir dzirdējis par atlaidēm par apjomiem. Pieredzes pēc lai kāds neliela veikala laukos īpašnieks pamēģina no kāda vairumtirgotāja izspiest tādas cenas, kādas ir Rimi vai Maximai.

0
-17
Atbildēt

3

    egfoto > Egitazz 28.02.2013. 16.51

    Enerģijas biznesā nekādas lielās apjoma atlaides netiek piemērotas!
    Tie tev nav kartupeļi, kas bojājas.

    +9
    -1
    Atbildēt

    0

    Egitazz > Egitazz 28.02.2013. 20.10

    pat kartupeļiem var dabūt atlaidi uz apjomu, nerunājot par citām precēm. Redzams, ka jums ir “liela” pieredze tirdzniecībā

    +1
    -6
    Atbildēt

    0

    nefratete > Egitazz 28.02.2013. 20.38

    Bizness ir bizness, bet arī Krievijai ir nepieciešama piemēram Inčukalna gāzes krātuve, jo to pa vasaru piepumpē pilnu, savukārt pa ziemu no viņas visu Pēterburgu apkurina, jo pa tiešo nav kur tik daudz glabāt, lai pietiktu visām Krievijas lielajām pilsētām. Nav tur viss viennozīmīgi ar tām apjoma atlaidēm.

    +5
    0
    Atbildēt

    0

egfoto 28.02.2013. 16.26

Lūdzu,komisijas sastāvs:
http://titania.saeima.lv/Personal/Deputati/Saeima11_DepWeb_Public.nsf/structureview?readform&type=3&lang=LV

No vienotības 2 lācplēši: Dzintars Zaķis un Edgars Smiltēns.
Vēl Klāvs Olšteins.

+9
-3
Atbildēt

1

    efeja60 > egfoto 28.02.2013. 17.50

    Nav šaubu par Vienotības netīrajām shēmām. Dināmō, dināmō…

    +6
    -6
    Atbildēt

    0

grislits 28.02.2013. 16.19

Ja šito komisijas atbalstīto likumprojektu pieņems, tad tie, kas par to balsos, būtu pēc saraksta pie sienas jāpieliek, pieķerot klāt arī tos, kas atdeva pilnīgā Gazproma rīcībā Inčukalana gāzes krātuvi.

+29
0
Atbildēt

2

    efeja60 > grislits 28.02.2013. 17.49

    …kas privatizēja Latvijas gāzi.

    +6
    -3
    Atbildēt

    0

    Ojārs > grislits 01.03.2013. 11.10

    Normunds …kas privatizēja Latvijas gāzi.
    —————
    šķēle, Naglis utt, visa šī exDienas kādreiz tik ļoti iemīļotā kompānija.

    +2
    0
    Atbildēt

    0

reksa 28.02.2013. 16.13

Būtu jāpublicē to deputātu vārdi, kas pakļāvušies Gazproma diktātam.

+31
0
Atbildēt

13

    grislits > reksa 28.02.2013. 17.05

    Tā komisijas sēde bija slēgta cik noprotu – http://titania.saeima.lv/livs/saeimasnotikumi.nsf/0/E40B2FA7603270CAC2257B1E005291D4?OpenDocument

    Tātad komisijas locekļu balsojumu īsti neuzzināsim. Bet kad balsos Saeimā, tad jau redzēs gan.

    No šī IR raksta – http://www.ir.lv/2013/2/27/saeimas-komisija-vienojas-atlikt-gazes-tirgus-liberalizaciju – var noprast, ka RP atturējās, bet NA varētu būt balsojuši PRET liberalizācijas atlikšanu, jo frakcija esot PRET.

    Komisijas sastāvs:

    Vjačeslavs Dombrovskis/ RP
    Jānis Dūklavs/ ZZS
    Jānis Tutins/ SC
    Zanda Kalniņa-Lukaševica/ RP
    Dzintars Kudums/ NA
    Ingmārs Līdaka/ ZZS
    Romāns Naudiņš/ NA
    Klāvs Olšteins/ “neatkarīgais”
    Dmitrijs Rodionovs/ SC
    Artūrs Rubiks/ SC
    Edvards Smiltēns/ Vienotība
    Dzintars Zaķis/ Vienotība
    Ivars Zariņš/ SC

    +14
    0
    Atbildēt

    0

    efeja60 > reksa 28.02.2013. 17.48

    Suņi tādi – noslepenojuši Dzimtenes pārdošanu. Es domāju, ka PAR balsoja Dūklavs, Tutins, Kudums, Līdaka, Olšteins, Rodionovs, Rubiks, Smiltēns, Zariņš, un protams shēmotājs Zaķis!

    +7
    -6
    Atbildēt

    0

    Nika > reksa 28.02.2013. 19.11

    7 no 13 komisija ir ZZS, SC un RP. Tapec ari tads rezultats.

    +6
    -1
    Atbildēt

    0

    grislits > reksa 28.02.2013. 19.39

    Bet RP esot atturējušies, tā kā tur tās lietas nav tik tīras un vienkāršas. Vēl arī jautājums vai visi piedalījās komisijas sēdē. Un ja nepiedalījās, tad kādēļ nepiedalījās?

    +5
    0
    Atbildēt

    0

    nefratete > reksa 28.02.2013. 20.35

    Šis jautājums ir interesants, cik vispār bija komisijā ieradušies. Ir gadījies būt klāt, komisijās kur no desmit depitātiem uz sēdi ierodas seši un knapi kvorums sanāk.

    Un tad, atkarībā no tā kurš ir uz vietas, kurš nav, var sākties zili brīnumi un komisijas lēmums kardināli atšķirīgs no tās pašas komisijas iepriekšējā sēdē lemtā. Pat tiktāl, ka pēc būtības pārbalso visu iepriekš nolemto.

    +7
    -1
    Atbildēt

    0

    efeja60 > reksa 28.02.2013. 21.02

    Ja Zaķis piedalījās, esmu gatavs derēt uz vienu latu, ka viņš balsoja par gazprom.

    +7
    -2
    Atbildēt

    0

    ligakalnina > reksa 01.03.2013. 07.18

    Latvijas Gāze nopelna 141 dolāru uz katriem pārdotājiem 1000 kub. gāzes, pērn nopelnījusi 22 milj., tad ko jūs gribat, kāda liberalizācija tai vajadzīga, tā ieintersētā esošās situācijas saglabāšanā ne mazāk, kā Gazproms, par tādu naudu var nopirkt visu un visus, ieskaitot politiķus.
    Man, piemēram, vispār nav saprotams, priekš kam vajadzīgs tāds starpnieks, un kāpēc tam jāgūst tāda peļņa?

    +6
    -1
    Atbildēt

    0

    grislits > reksa 01.03.2013. 09.46

    Saskaņā ar Kariņa rakstu – http://www.delfi.lv/news/comment/comment/krisjanis-karins-latvija-krievijas-gazes-gusta.d?id=43106188 – komisijas sēdē PRET nebalsoja neviens, tad atliek tikai jautājumi:
    – kuri atturējās?
    – kāpēc atturējās?
    – kas nepiedalījās?
    – kāpēc nepiedalījās?

    Un pats galvenais jautājums, ja no koalīcijas kāds balsoja PAR, tad kādēļ tā darīja? Protams, vispirms noskaidrojot, kuri tie bija.

    +8
    0
    Atbildēt

    0

    Sandris Maziks > reksa 01.03.2013. 11.25

    dzeris49
    “priekš kam vajadzīgs tāds starpnieks, un kāpēc tam jāgūst tāda peļņa?”

    Lai varētu funkcionēt fašistu – neostaļinistu banda, SC, un viņu paģeļņiki, ZP, lai algotu Latvijā darbojošos veselu čekistu armiju, nauda kaut kur jāņem.

    +5
    0
    Atbildēt

    0

    Ansis > reksa 01.03.2013. 15.31

    dzeri – Ja Latvijas gāze nestrādātu savu starpnieka darbu starp Gazprom un Tevi, tad tu vispār gāzi saņemtu tikai vasarā :P
    Ziemā Gazproms Latvijai gāzi nepiegādā un jo nespēj piegādāt.

    0
    -1
    Atbildēt

    0

    Sandris Maziks > reksa 01.03.2013. 19.22

    edgarsav
    Ko dara Itera?

    +1
    0
    Atbildēt

    0

    dace_re > reksa 02.03.2013. 08.16

    zaķa dziesma pēcāk bija,- lai tante(ekon.min) ātrāk nomainītu mums vecos rozā uz jauniem gaišziliem Žābo(sagatot likumdošanas priekšlikumus) vajag tos vecos dāsni apliet ar zupu(šādi nodarīties komisijā).

    0
    -1
    Atbildēt

    0

    Kristaps Krustkalns > reksa 03.03.2013. 17.28

    NA frakcija ir pret so likumu, bet 2 konkretie NA un VISI vienotibas deputati esot balsojusi PAR !!!! (Judasa grasi).
    RP esot atturejusies (bet ne jau tapec, ka vini ir pret gazpromu, bet tikai tapec, lai lautu valdibai to visu nokartot ‘bez lieciniekiem’

    0
    0
    Atbildēt

    0

Aivars Krauklis 28.02.2013. 16.08

Patiesu latviešu patriotu tādi sīkumi, kā gāzes cenas un valsts pakļaušanās Krievijas diktātam neinteresē – salīdzinām, kāda diskusija panesusies pie opusa par tautības ierakstu pasē un cik komentāru šeit. No tā tad arī katram politikānim saprotams, ka gazpromam var kalpot droši, galvenais, ka pase pareizi noformēta. Sveiciens Zīles partijas biedriem!

+11
-13
Atbildēt

4

    kristaps_drone > Aivars Krauklis 28.02.2013. 16.16

    1)Pa kuru laiku dzeris un viņa domubiedri paguva iestāties NA?
    2) Šis raksts portālā ielikts plkst. 15:25, tas – 11:18.

    +13
    -4
    Atbildēt

    0

    janis17 > Aivars Krauklis 28.02.2013. 16.24

    Biotop, patrioti jau sen te ir, nav tik čekistu un sc apoloģētu, ar kuriem diskutēt :)

    +11
    -3
    Atbildēt

    0

    dro > Aivars Krauklis 28.02.2013. 17.27

    J. Biotops. Vai Zīle būtu iestājies Vienotībā? Fobijas pie laba gala nenoved:)

    +9
    -5
    Atbildēt

    0

    buchamona > Aivars Krauklis 28.02.2013. 20.44

    J.Biotops. Nav jau te īpaši ko komentēt, pagaidām. Tad, kad balsojums nonāks līdz Saeimai – tad paskatīsimies. Komisijā jau balsu pārsvars valsts ienaidniekiem :) Dīvaina situācija, protams, taču šādu komisijas balsojuma rezultātu varēja paredzēt. Taču paldies Zīlem, kurš problēmu izvilka no pagultes… :)

    +8
    0
    Atbildēt

    0

Sandris Maziks 28.02.2013. 15.36

Laikā, kad ASV pilnībā atteikušies no sašķidrinātās gāzes importa un gandrīz gatava pati to eksportēt, kad Japāna paziņojusi, ka tuvākā laikā sāks apgūt metānā hidrāta laukus okeānā, laikā, kad divi lielākie patērētāji lec nost, turpināt sēdēt uz Gazprom daikta, pie kā pieraduši mūsu pērkamie politiķi, ir pašnāvība

+30
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam