Latvija un vēl 8 valstis mudina uz fundamentālām reformām ES

11

Komentāri (11)

kreëstliv 19.03.2011. 13.26

No minetajam tikai Niderlandei, Igaunijai un Somijai ir si vienota valuta, bet to ekonomiskais svars Eirozona kopa ir mazaks neka ne eiro valstim un pavisam noteikti mazaks, neka atlikusajam Eirozonas valstim.

0
0
Atbildēt

0

kreëstliv 19.03.2011. 13.23

Izskatas, ka liela dala valstu saraksta ar elastigajiem valutu kursiem – vismaz valstu ekonomiku butiskuma zina pavisam noteikti tas izskatas pec valstu ar elastigu valutas kursu uzstadijuma Eirozonai.

Vispirms gan visam sim valstim vajadzetu pienemt vienoto valutu pirms pieprasit fundamentalas reformas, jo pasas vel nav pienemusas fundamentalako – iestaties Eirozona.

0
0
Atbildēt

0

solanay 19.03.2011. 11.51

Par fundamentālu reformu nepieciešamību ES pilnībā piekrītu, pie patreizējās birokrātijas un pašapmierinātības, uzpūstajām algām tas ir tikai laika jautājums, kad Eiropa zaudēs konkurētspējā, inovācijās un izmaksās Āzijas u.c. reģionu valstīm, ar visām no tā izrietošajām sekām tālākā nākotnē. Kādreiz V.Dombrovskim kā EP deputātam bija sakarīgs priekšlikums pārveidot EP ēkas Strasbūrā par Starptautisku augstskolu (vēlams pārsvarā augsto tehnoloģiju attīstībai, nevis jaunas birokātijas atražošanai),tas varētu dot būtisku līdzekļu ietaupījumu, bet Francija savu prstižu celtu daudz vairāk kā ar formālo birokrātiju. Tiesa, praksē veikt strukturālas reformas ir nesalīdzināmi grūtāk, nekā deklarēt to nepieciešamību, par ko liecina arī procesu attīstība Latvaijā, kur nepieciešams vienoties tikai starp diviem koalīcijas partneriem…

+1
0
Atbildēt

0

Agnese Lûse 18.03.2011. 23.58

Vispirms veiciet fundamentālās reformas savā mājā un tad tikai aiciniet kaimiņus reformēties !
Jo pagaidām ko es redzu struktuālo reformu vietā,tas ir bandinieku bīdīšana un mutes aizlāpīšana,kurš skaļak kliedz,tam kaut ko atmet !
Kaut gan Eiropas Parlamentam un Eiropas Komisijai sākt jau ar “celošo cirka” izbeigšanu starp Briseli un Strabūru un parādīt piemēru ar finanšu līdzekļu efektīvu izlietojumu,kas par spīti visparējai ekonomiskai krīzei un nežēlīgiem taupības pasākumiem ES dalībvalstīs paaugstina EP birokrātiskās izmaksas.
Jāsaka tikai paldies ka Lācis nav ievēlēts EP,jo noteikti viņš pieprasītu visas maksimālās kompensācijas kas pienākas EP deputātam..

+2
-2
Atbildēt

0

mxblack 18.03.2011. 18.58

Ākstu bars, kurš nepārtraukti kursē no Briseles uz Strasbūru un atpakaļ. Te jau mēs redzam cik nopietns kantoris ir ES un kur paliek tie nodokļi. Bet mēs esam viens no šī ceļojošā cirka apakšuzņēmumiem. Visādas regulas birst maisiem, tikai attīstība strauji iet uz leju, kā jau lielā kolhozā bez īstas vadības.

+2
-1
Atbildēt

0

lebronj2356 18.03.2011. 16.32

Kā pirmo varētu veikt birokrātu krasu samazinājumu Briselē, kas neko citu kā lielākoties ražo bezjēdzīgas regulas un ierobežojumus, kas kavē gan lauksaimniecību, gan arī ražošanu ! Tāpat būtu laiks apsvērt nodokļu sloga apmēru ES, jo pārāk austi nodokļi noslāpēs gan uzņēmējdarbību, gan arī inovācijas – arī taupībai ir savs limits, kā arī saražos pabalstu saņēmēju paaudzi, kas jau daļēji ir noticis !

Un protams, nevajag aizmirst galveno – vienādus noteikumus visiem, nevis A Eiropai vaļēju tirgu, bet treknas subsīdijas veco ES valstu lauksaimnicībai. Ka cukuru importē, to jau ES nožēlo tagad !

+4
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam