Putinam dividendes

7

Komentāri (7)

ahinson90572 10.07.2024. 10.40

Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm 3% apmērā no 1 gada līdz 50 gadu atmaksas termiņam visā pasaulē. Izsniedzam aizdevumus no €10 000.00 līdz €10.000.000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, kas ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām pusēm ir jāsazinās ar mani, izmantojot tālāk norādīto e-pasta adresi.

Aizdevēja e-pasts: [email protected]

INFORMĀCIJA PAR AIZDEVUMU, LAI PIETEIKTIES
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
TĀLRUŅA Nr.
VALSTS
OKUPĀCIJA

0
0
Atbildēt

0

ahinson90572 10.07.2024. 10.39

Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm 3% apmērā no 1 gada līdz 50 gadu atmaksas termiņam visā pasaulē. Izsniedzam aizdevumus no €10 000.00 līdz €10.000.000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, kas ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām pusēm ir jāsazinās ar mani, izmantojot tālāk norādīto e-pasta adresi.

Aizdevēja e-pasts: [email protected]

INFORMĀCIJA PAR AIZDEVUMU, LAI PIETEIKTIES:-

AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
TĀLRUŅA Nr.:
VALSTS:
OKUPĀCIJA:

+1
0
Atbildēt

0

Artūrs Ozols 09.07.2024. 15.01

Putins principa mani nesatrauc ,jo Krievija nav pasaules līmeņa spēlētājs . Tomēr ,tomēr tiem ir ap 5500 kodolieroču lādiņu sistēmu ,apmēram tik daudz cik ASV . Slēpjoties aiz šo kodolieroču iespējam ,Putins un viņa komanda necilvēciski ārda Ukrainu , vienkārši graujot šo valsti . Un izrādās , Rietumu pakalpojumu ekonomika ,kas veido 80% IKP , nespēj materiāli stāvēt pretīm Putina artilērijai ,ne raķetēm , nespēj 3 gados nodrošināt Ukrainas pretgaisa aizsardzību ! Faktiski mēs esam liecinieki vēsturē nebijušai pretstāvei , kur vienā pusē finanšu pakalpojumu ekonomika ,otrā – barbariska diktatūra . Un nepatīkamākais ir tas ,ka nosacītā Dienvidu pasaule nesliecas demokrātiskas domāšanas virzienā ,bet gan gluži pretēji , tendē uz autoritārismu un diktatūras aizstāvošām pozīcijām. Putins atklāti veido sevis izdomātus blokus , stiprina kā var , asi – Krievija ( 143 miljoni cilvēku ,ap 2 triljoni $ gada ) – Ziemeļkoreja ( 26 miljoni iedzīvotāju ,43 miljardi IKP ) ,Ķīna – 1,37 miljardi cilvēku un otrā pasaules ekonomika , tā ap 18,5 triljoni $ gadā . Un nosacīto Rietumu ekonomikas nekādi nevar atteikties no cenās izdevīgajiem Krievijas visu tipu resursiem . Pat Latvija iepirkusi graudus par 2,7% vairāk nekā iepriekš, Spānija pat +40% , nerunājot par lēto krievu gāzi Ungārijā !!! Redzot šo situāciju Putins pat nedomā par karaspēka atvilkšanu ,tam prātā tikai viņa iedomātas izmaiņas Ukraina Vai Vašingtonas NATO jubilejas samits spēs lemt par būtisku ,izšķirošu palīdzību Ukrainai ,to rādīs šo dienu sarunu rezultāti . .

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Artūrs Ozols 09.07.2024. 21.39

  Arte TV -ir raidījums ar apmēram tādu virsrakstu – vai demokrātijai ir beigas . Un tur tiek skaidri un gaiši pateikts, ka demokrātija ir savā norieta posmā. Un tas viens iemesls ir , ka autoritāras un totalitāras valstis uzvar demokrātiju ekonomiski. Kā piemērs tika minēts, ka pēdējos gados pasaules globālisti savas finanses vairs neinvestē tik ne ES, ne ASV, bet tai pašā Ķīnā, AAE, Indijā, Brazīlijā.
  Tad jautājums, uz kuru man nav atbildes, bet par kuru es domāju ir , ka demokrātisko valstu sabiedrības nespēj demokrātiskā veidā pārvarēt ekonomiskās problēmas. Vācija, Francija to mēģināja risināt ar imigrāciju, bet tā vien šķiet, ka baigi neveiksmīgi, jo nenotiek integrācija, bet notiek islamizācija. Un tad , manuprāt, ir sākušies juku laiki, kad demokrātija vairs ir tikai vārdos.
  Piemēram, šovakar skatos LTV1 Panorāmu. Čakša sstāsta, ka skolotājiem savas lielajām algas ir jāpagaida, jo esot karš un tad resursi jānovada citam. Un es domāju – ak tu maukas bērns tāds, mums – sabiedrībai – visiem – jāpaciešas jo karš ir , bet politiķi, ierēdņi , amatpersonas dzivo kā paradīzē – nauda līst pār šiem kā debesu manna, vēl par mazu – apzogās, izšķērdējas – ieceļ citā amatā un …

  Tad es domāju, kāpēc tā notiek – kāpēc ir tā, ka viena ministre var tik klaji manipulēt ar faktiem un cilvēki klusē, neiebilst, neprotestē, bet ja kāds protestē, kā skolotāji – tad tos protestētājus arī vēl nomētā ar akmeņiem

  Mums Latvijā sabiedrība ir sašķelta – nevis sašķēlusies, bet sašķelta -apzināti pretnostadīta. Ideoloģija ir viena vienīgā – ģimenes , bērnu un vecāku institūcijas iznīcināšana . Mediju pārpildīšana ar cietušiem un diskriminētiem seksuālo minoritāšu cilvēkiem un klusums, neviens foto ar ielu bērniem, ar neēdušiem. Gaviles un liela balle, kad apprecas divi vīrieši, un klusums par tiesu sistēmas nepiejamību sabiedrības vaiŗakumam. Francijā, Vācijā tieši tas pats.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 09.07.2024. 21.57

  Tā kā – lai cik tas neizklausītos drausmīgi – es domāju, ka karš Ukrainā ir ne tikai vienkārši vienas nācijas – skaistas, gudras, bagātas – neželīga iznīcināšana, bet arī demokrātijas noriets.
  Mēs pārmetam liekulību un vilcināšanos Rietumiem, bet kā tad ir ar mums pašiem? negribas to sūdu kustināt – nespēju to pašu siliņa viņas liekulību pieņemt
  kā tad ar mūsu kaimiņiem kallasu, kuras vīrs nopelnījis asiņainus miljonus krievijā un kura tagad vadīs ES ārlietas….man tādai jāuzticas ? Jācer, ka viņa ir godīga un talantīga politiķe, jeb tikai veikla liekulīga situācijas izmantotāja kā vairums politiķu ?

  Šodien braucu no darba – gara auto rinda , mūsu autobuss ar iesprūdis, bet kauc ātrie un no tās rindas 1 !!!!! tikai viena mašīna pabrauca malā, pārējās no vietas neizkustējās un kad ātrie iebrauca pretejā joslā – kura bija gandrīz tukša – vien divi auto – tie nekustējās un vismaz minūtes 3 , ja ne visas 5 ātrie stāvēja un gaudoja , kamēr viens auto pabrauca uz atpakaļu, kamēr otrs tā arī palika stāvot
  un es iedomājos, ka šai brīdī – kamēr auto sēdošie negrib padoties un palīdzēt ātrajiem izbraukt no sastrēguma -ja nu šai brīdī mirst cilvēks? kāpēc valsts nerisina šādas situācijas ? Vai tās kameras uz visiem stūriem ir vien tukšas butaforijas ? Ja valstī trūkst 1000 policistu, tad kāda ir starpība starp iekšlietuministra, vp amatpersonu un ierindas policistu algām? tikpat milzīga kā starp izm ierēdņiem un skolotājiem?

  – un ne jau tie nabagi brauc ar smalkajiem auto – nabagi kratās ar sab.auto …..
  ak un vēl – pa raņķa dambi brauc tādas kravas, ka man kauli auksti paliek – piemēram, nezinu, pārspilēšu, bet rakstīšu, ka 10 m gara cisterna ar propāna gāzi pārpildītā ielā, kur arī baļķu vēdēji ar krītošiem baļķiem – tas ir normāli?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.07.2024. 07.49

es braucu ar sab. transportu Rīgā un arī ar starppilsētu autobusiem. Ja kādreiz uz laukiem uz dārzu varēju aizbraukt par 6.40 eur vienā virzienā, tad tagad maksāju 8 eur, ja pērku iepriekš bezrindas.lv , kas jādara svētkos, tad vispār 9 eur.
Ja es paņemu slimības lapu, jo esmu apaukstējusies – aizejot uz aptieku pēc zālēm – bez 30 50 eur no aptiekas neiznākt, bet tad ir vēl visas hronisko kaišu zāles – apaukstējoties – tās netiek atceltas. Darbavietā nebūt ne viss ir tā iekārtots, lai būtu vēdināšana, siltums, atpūtas pauzes. Nerunājot par valstī esošā bardaka, nesakaārtotības ietekmi uz ikdienu. Un tad zzs slavenais valainis – man panorāmā stāsta, ka Baltijā Latvija esot vienīgā, kur cilvekiem tik labi!!!! apmaksājot slimības lapas. Aizmirstot piebilst, ka Baltijā esam arī vienīgie, kur zāles ir tik nenormāli dārgas, ka slimjot jāizlemj,vai pirksi zāles vai ēdamo. Abiem nesanāk.
Nu negribu es turpināt – bet varētu – Naukšēnu Origo bērni valstī padarīti par ielu bērniem – bērniem bez nākotnes bet jv ministres čakša un lībiņa engere ar puķēm skrien sveikt gejus – galvenais, lai tiem labi, sūds un pieci par visu citu

lr1 ģimenes studijā ir raidījums, ka Rīgas skolas ir pārpildītas – vecāki nevar dabūt vietu savam bērnam mācībām – skolas likvidētas , izglītības iespējas visiem – arī – galvenais, ka ministrijā algām sanāk

tāpēc- manā sapratnē – ja reiz runājam par kremļa ietekmi – ir jāpasaka, jāuzraksta ļoti skaidri un gaiši – ka kremļa pirmie palīgi Latvijā ir valstī valdošais partiju autoritārisms, tiesiskais nihilisms, ekonomiskā atpalicība un varnešu īstenotā sabiedrības šķelšana – kas viss kopā ņemot – kremļa agresijas situācijā , pirmkārt, ir mūsu pašu varas cilvēku noziegums

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 05.07.2024. 07.37

Nevaru piekrist ne virsrakstam, ne saturam. Šorīt lasīju – precīzāk – izskrēju cauri pa virsrakstiem vācu medijiem. Kādi tur ir virsraksti ? Demokrātijai ASV vajadzīga ātrā palīdzība, ES vēlēšanās oligarhija saglabā savas pozīcijas, šolcs mani novedis līdz nervu sabrukumam utt. Pavisam noteikti, ka putina – kremļa ietekme ir milzīga, Latvijā iespējams pat kontrolējoša, bet tomēr milzīga visā pasaulē – un kāpēc? Francijā , piemēram, beidzot Lepēna būs pie varas, Vācijā AFD, Latvijā visiticamāk ka šļesers ar krištopanu sēdīsies pie stūres.
Un ne jau kremļa dēļ, bet tāpēc ka šābrīža varas cilvēki absolūti ignorē, klaji un ciniski ignorē demokrātijas pamatprincipus. Tā sociālā nevienlīdzība, meli, manipulācijas cilvēkus Latvijā un visur citur pasaulē dzen izmisumā. Tāpēc cilvēki meklē citus risinājumus. Vai tie būs labāki – man nav pārliecība, bet vismaz tas būs mēģinājums mainīt kursu.
Es saprotu, ka es ļoti daudz ko nesaprotu, jo nezinu. Piem., krištopans apgalvo, ka airbaltic afēra patiesībā jau ir novedusi Latviju krievu ruletē. Ka airbaltic valsts ir ieguldījusi un airbaltic vērtība ir vairāk kā puse no Latvijas valsts vērtības un ar to spekulēt biržā ir noziegums. Es nezinu vai tā ir, bet es zinu droši par 101%, ka Latvijas valsts spekulē ar saviem cilvēkiem, saviem pilsoniem par 101 %. Un tam ir miljons reižu lielāka negatīvā ietekme kā ja putins mums katru vakaru kremļa pasaciņas lasītu priekšā

+1
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: