Tīri jēdzīgi

2

Komentāri (2)

Sskaisle 18.06.2024. 22.25

Bijusī saeimas deputāte Karīna Sprūde stāsta, ka rail baltic konsultantiem maksāts 10 000 eiro dienā. Es nezinu, no kurienes šie apgalvojumi, bet neviens viņu nevaino melos. Tad taču ir patiesība. Normāli? Ka visiem tiem rail baltica ierēdņiem ir milzu algas, ka Šodienas jautājumā deputāti kā suņi plēsās aizstāvot savu un savu partijbiedru nevainību un citu partiju vainu. Droši vien pēc raidījuma paspieda viens otram roku un gardi pasmējās par savu teātri.
Vai mums – normālajiem – ne zagļiem, ne korumpnatiem, ne amatpersonām, ne politiķiem ir jāmaksā par bagāto un vareno alkatību, nesodāmību? Vai karš Ukrainā un krievijas agresijas draudi atkal ir jāapmaksā tikai mums – tiem , kuri dzīvojam no algas līdz algai?
Vai būs , kas aizstāv izlaupītu valsti un verdziskā izdzīvošanā nodzītu tautu?
Iznāk, ka Latvijā demokrātija ir varas cilvēku nesodīta laupīšana putina lamāšanas aizsegā.
Tas ir drausmīgi to redzēt un piedzīvot un bezspēcībā noskatīties.

Karina Sprūde
2 h ·

Rail Baltica projekts vīna tirgus ekspertam samaksāja 11 060 eiro dienā

· ·

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.06.2024. 18.23

Nezinu, nespēju saprast, kāpēc IR tāda dziļāka , objektīva nacionālo un Eiropas līmeņa rezultātus nevērtē neatkarīgi no varas partiju piešķirtās MAF naudas. JV uzvara vēlēšanās gan nozīmē, ka neuzvarēja ne šļesers, ne krištopans , ne rosļikovs, bet JV uzvara EP vēlēšanās nozīmē, ka uzvarējusi partija, kura ir tieši un konkrēti pasūdzēta blēdībās ar nodokļu nemaksāšanu, vēlēšanu viltojumu, vai mēģinājumiem tos viltot , kuru vaino mēginājumos ierobežot sabiedrisko mediju neatkarībā un galu galā, lkura valsti ir novedusi pie ekponomikas stabilas lejupslīdes un tautas posta.

Diez vai gluži pareizi būtu teikt – Pirra uzvara, bet būtu godīgi pateikt, ka tā JV uzvara nav tik viennozīmīga, kā te visi pārapmaksātie propagandisti brēkuļo.

Un tā vietā, lai prasti apdirstu vācu vēlētājus , kuri balso par AFD – nu sasprindziniet savas slinkās galvas un pakaļas un uzrakstiet, kāpēc tas tā notiek, jo galu galā – Rietumeiropas vecākā demokrātija AK ir musulmanizējusies, bet Frnacija un Vācija šobrīd ir šī procesa pašā kulminācijā.

Vai viss, ko spēj mūsu mediji ir kliegt , cik stulbs ir putins un cik ļauni ir labējie ekstrēmisti, pie tam par pēdējiem nosaucot visus , kuri iebilst pret vispārējo sociālo tālāko noslāņošanos, kas tik vienkārši un tieši nozīmē demokrātijas beigas

nu pilnīgi kā viens pret vienu ar kremļa medijiem – tiem arī viena tēma – nacistiskie ukraiņi un viņu atbalstītāji un punkts

bet gan krievijā , gan rietumos jau runa ir par daudz daudz dziļākām un nopietnākām pārmaiņām

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam