Daņiļuks: Karš būs ilgs

1

Komentāri (1)

Uldis.M42 03.06.2024. 10.42

Kamēr nolādētie puķinososi: Obama, Soross un Baiģens neaprāva ieroču piegādes, visi bija pārliecināti, ka ukraiņi izbeigs karu vēl 2022. Ja ģem-parķijai atkal izdosies nozagt vēlēšanas, tai vairs nevajadzēs luncināt asti vēlētāju priekšā un tad krievi var būt Ļvivā jau 2025. gada janvārī. Ja taisnīgi gūs uzvaru Rīcības Prezidents, Trampa kungs, Ukrainai nevajadzēs ne Patriot, ne Tomahawk, ne F-16, jo pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievi ar to pašu karu jau būs padirsuši globālā līmenī.
Vai Oleksandrs Daņiļuks ir stipri traumēts galvā, ja murgo par absolūtā ļaunuma pārveidošana par normālu demokrātisku valsti? Vai viņš nesaprot, ka katrs krievs, tas ir putins un vienalga kā to sauc: Vladimirs Asinssaule, Ņevas Aleksandrs, Ivans Drausmīgais, Pēteris I, Aleksandrs III, Koļans II Asiņainais, Ļeņins, Staļins, Čikatilo, vai Sergejs un Nikolajs Capki?
.
“ir samazināt naftas cenu līdz 45, varbūt līdz 40 ASV dolāriem par barelu”
—————
Nolādēts, neviena vārda par to, ka Trampa kunga enerģētikas politika nodzina naftas cenas līdz 30 dolāriem, kas bija nāvējoši Irānas lupatgalvu režīmam un krievu pasaulei, bet Baiģena nokļūšana Baltā nama Orālā kabinetā, tās uzdzina līdz 120.
.
Nevienas zilbes par to, ka Klintones sastādītais Restart, anulēja visus Putina noziegumus un iedeva tam Carte Blanche visiem turpmākajiem, par Zeļenska noziegumu, kad tas atteicās pildīt Ukrainas likumus un izmeklēt Burisma un Hanķera Baiģena korupcijas lietu, tā dodot iespēju ģem-parķijai vieglāk nozagt vēlēšanas, par to, ka tas par bruņoto spēku runas sievas/vīru ielika transvestītu, par to, ka patrieca visā Ukrainā cienīto talantīgo Zalužniju par to, ka Obamai un Sorosam neizdevās piedalīties Putina rīkotā Uzvaras parādē Kreščatikā vēl 2022. gada martā, kam tie vēl vairākus mēnešus iepriekš jau bija uzšuvuši sev glaunus ancukus, tā vietā ieliekot stipri dzerošu krievu militāristu Sirski.
Ļoti žēl, ka Zalužnijs neatkārtoja savu valstu patriotu: Ulmaņa, Franko un Pinočeta, valsts apvērsumus, jo tad plānprātiņam Baiģenam nāktos mainīt pamperus divas reizes biežāk.

0
-5
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam