Ārskats nr. 79: Krievija pielāgojusies karam. Baidens nedod ieročus Izraēlai. Sji meklē draugus Eiropā

3

Komentāri (3)

Artūrs Ozols 11.05.2024. 12.11

Un tā , papētīju tekstus par dzelzceļu . Belgrada – Budapešta vel nedarbojas pilnā apjomā ,jo būvi esot aizkavējusi ES izmeklēšana, Ungārija tomēr ir ES dalībvalsts. 2024.g. beigās viss būšot kartībā . Bet ķīniešu projekts nav tikai Budapešta – Belgrada , 320 km ,tas paredzēts uz Skopji Ziemeļmaķedonijā un Atēnām Grieķijā – kopā 1030 km. Ķīnieši sola ātrumu 300 km/st. Būšot gatavs ap 2042.gadu, jo jāizbūvē vairāki kalnu tuneļi.

0
0
Atbildēt

0

Artūrs Ozols 11.05.2024. 11.53

Nedomāju ,ka Sī meklē draugus Eiropā . Viņa Eiropas turneja bija organizēta tā , lai demonstrētu Ķīnas ekonomisko varenību ,Pekinas politikas savrūpību un neatkarību no rietumu postulātiem .2023.gada rietumu tirdznieciskā mīnuss saldo skaitlis – 645,1 miljards dolāru norada uz rietumnieku savdabīgo iedomu par iztikšanu bez rūpniecības, dzīvi pakalpojumu ekonomikā un finanšu spekulāciju pasaulē . Šo dīvainību sekas nu redzamas militārās rūpniecības nespējā pietiekošos apjomos apgādāt Ukrainas fronti . Pasaules tirgus pārpludināšanā ar ķīniešu elektroautomobīļiem saules paneļiem ,vēja ģeneratoriem un jaunajā tendencē pārdot vismodernāko tipu darbagaldus tiem kuriem tie vajadzīgi . Krievi esot nopirkuši savai militārajai rūpniecībai vismaz 4 tūkstošus automatizētu un robotizētu darbagaldu ! Lēto preču ražošana tiek pārnesta no Ķīnas uz Dienvidaustrumāzijas valstīm un tur nonāk tūkstoši ķīniešu darbagaldu . Situācija pasaules tirgos ir būtiski mainījusies un ķīnieši ar Sī priekšgalā šos tirgus uzmana. Skat , par ķīniešu naudu uzbūvēts pat ātrgaitas dzelzceļš Belgrada- Budapešta , 8 stundu vietā nu ceļojot 3 stundās ! Nezinu vai Sī to skatīja, vai tikai vel runā .

0
0
Atbildēt

0

Artūrs Ozols 11.05.2024. 11.29

Ko nozīmē , pielāgojies karam ! ” Jau 2 gadus un 3 mēnešus dzirdu ,ka Rietumi nodrošinās Ukrainas neatkarību , nodrošinās fronti ar pietiekošu ieroču daudzumu . Jau pusgadu nekā tāda nav pat tuvu solītajam . Krievi diennaktī izšauj 10000 lādiņus ,ukraiņiem jāknapinās ar 2000-iem ! Pie kam ar rietumu artilēriju apgādātās vienības lādiņu vispār nav un tās jāatvelk no frontes ,dodot krieviem iespēju izvērst ofensīvu . Katastrofāli trūkst pretgaisa aizsardzības ieroču un munīcija. Rodas sajūta ,ka plašie rietumi austrumeiropiešiem mēģina aizmālēt acis ar solījumiem ,bet faktiski sekmē krievu uzvaru . Kur čehu solītie lādiņi , kur amerikāņu ieroči ,kur pretgaisa sistēmas ? Ir un Raudseps varētu izsekot un aprakstīt faktisko stāvokli ar apgādi frontē un pilsētu pretgaisa aizsardzību . Kāpēc netiek nosegtas Odesas debesis ? Kas notiek ap Harkivu ? Vai netiek nodota Ukraina”

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam