Stūra māja pārdošanā

15

Komentāri (15)

Uldis.M42 08.04.2024. 11.36

Stūra māja bija ideāla vieta uz kurieni pārvest visu Okupācijas muzeju, bet Vienotībai vajadzēja ar kroplu jaunbūvi sabojāt Vecrīgas seju un tās stipendiju maksātājiem vajadzēja valsts pasūtījumu. Visdrīzākais, ja Putins nebūtu sarīkojis karu Ukrainā, Stūra māja jau sen būtu atdota čekistiem biroju ierīkošanai un Dombrovskim nebūtu jāstaigā atskaitīties kuratoram Savickim uz arēnu Rīga, kur čekisti to publiski piesmēja, uzmaucot tam klauna tērpu ar zvārgulīšiem.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Uldis.M42 08.04.2024. 13.13

  Arī Ušakova “Saskaņa” gribēja to OKUPĀCIJAS muzeju dabūt prom no Vecrīgas, lai “nekrīt acīs”, lai smuki, lai nav pretī tai DOMEI. … Tur gribēja kādu veikalu iespiest, tāpēc arī traucēja tas muzejs pēc Birkerta projekta. …

  0
  0
  Atbildēt

  3

  Uldis.M42 > Andris Vītols 08.04.2024. 14.50

  Neskatoties uz visu absurdu, Vienotība kopā ar kremli pārstāvošo SC preža krēslā iedabūja krievijas militārista defektīvo atvasi, Putina kājslauķi Vējoni, bet pie vistreknākās SM siles Roni un Matīsu. Viņi kopiski fanātiski sargāja čekas maisus un dalīja Šlesera organizētās noziedzības grupējuma ieviestās UA no krievijas iesūtītiem bandītiem un čekistiem. Tikai kādos 5% gadījumu par pašiem nenozīmīgākiem jautājumiem to Saeimas balsojumi nesakrita.
  Tāpat kā SC, arī Vienotības kleptokrātijas un sodomijas čekas kuratoriem Okupācijas muzejs bija kā dadzis acīs, tāpēc no tā tika aizvākta ekspozīcija par NKVDešņika Šustina rokaspuišu zvērībām Latvijā, tikai viņi to tik atklāti neizrādīja. Pietika jau ar to, ka Savicka kājslauķis Dombrovskis piedraudēja izrēķināties ar krietniem ministriem, kuri 16. martā pie Brīvības pieminekļa pieminēs mūsu aizgājušos varoņus, ka Straujuma izrēķinājās ar iespējami vislabāko vides ministru Cilinski, bet Kazlovskis piesedza krievu fašistiskā izdzimteņa Korena rīkoto vandālisma aktu 16. martā pie Brīvības pieminekļa.
  Okupācijas muzeja piebūve nebija Birkerta projekts, bet čekas vai čekas kontrolētās firmas, laikam Skonto būve, projekts. Vienotība un Birkerts bija tikai izpildītāji. Šoreiz, tāpat, kā Latvijas nacionālās bibliotēkas gadījumā čekisti noslaucīja savus sūdainos daiktus talantīgā latviešu arhitekta kamzolī.
  Ja kāds melīgs kuces bērns apgalvos, ka bibliotēka būs kā piemineklis Birkertam, tad man jāvaicā, vai visizcilākam ASV Prezidentam Reiganam ir tik dārgs piemineklis, vai tik dārgu uzcels Trampa kungam?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 08.04.2024. 17.34

  Piekrītu, ka tā jaunbūve aiz Melngalvju nama galīgi neiederas, tāpat kā tās citas “vēsturisko ēku” KOPIJAS. .. .. Var izprast Ušakova nostāju pret tā muzeja vietu, bet palika taču kur ir. … Jāskatās pie kura MĒRA izdeva tās atļaujas būvēt, nevis to, kura laikā uzcēla. … Tās atļaujas deva arī Ārgaļa, Birka laikā. .. Šitie personāži mani pievīla. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 09.04.2024. 00.16

  Manuprāt pavēlu nāca tā ideja. … Pavēlu, jo tāpat tas modernisma piemineklis jau bija sačakarēts ar apkārt saceltajām “senatnes kopijām”. … Manuprāt bija pasūtījums tās piebūves vietu izkārtot citam projektam. … … Pie katras “kopijas” būtu jāpieliek to vārdi, kuri to projektu atļāva. … Kur tā Gaile bija, kad to “stikla” veikalu atļāva krastmalā.., kad spēļu zāli ielika Stacijas laukumā, kad Rātslaukumu piepildīja ar kopijām,
  tā modernisma pērli “aprokot”, noslēpjot. … … Izskatās ka vismaz “PARTIJAS NAMU” nenojauks un secīgi arī parka teritoriju vēl vairāk neaizbūvēs. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Kolpants8074 > Andris Vītols 09.04.2024. 09.28

  Так себе аргумент-если молчали там, почему тут возразили. МОжно тогда любую критику отбивать “молчали с 1991 года, вдруг стали недовольны”. А уж партиям так вообще уже надо тогда рты позакрывать

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Kolpants8074 09.04.2024. 11.56

  Gaile un citi arhitekti par to Birketa ideju taču zināja. … Tad kāpēc protesti tikai pēc gatava projekta, vai jau atļauta, iesākta ??? .. Tā “stūra māja” muzejam nav īsti piemērota, arī par lielu. … Tagad nauda visur pietrūks, paliksim pie tā, kas ir uzcelts. … Tagad par patvertņu būvēšanu, tīrīšanu jādomā. … Par drošību ir jādomā. …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 09.04.2024. 00.29

  Visu nevar paredzēt, bet , manuprāt, tās slīpā jumta plāksnes aizstāja ar citām (lētākām?). … Varbūt kļūdos. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Kolpants8074 > Andris Vītols 09.04.2024. 09.21

  нет, как было так и оставлено все-выбранное металлическое покрытие, которое покрывается пылью и после дождей выглядит просто ужасно. Пару раз почистили, но это были какие-то огромные деньги, и сейчас стоит как есть

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.04.2024. 08.16

mūsu vēstrunieki – feldmanis, stranga un vispār visi apgalvo, ka ulmanis glāba no represijām un nāves latviešus , bet nu elle un indija – kā var būt tik bezatbildīga muldēšana – kur ir fakti , pētījumi , pierādījumi šādiem apglavojumiem? vai tad mēs nepiedzīvojām represijas – masveida slpekavības, mocīšanas, spīdzināšanas , izsūtīšanas?

vai kāds ir saskaitījis cik īsti lieli bija mūsu upuri un cik tad ulmanis ar mūsu pārdošanu un savu – ko tad mes varam – mūs glābis un cik iegrūdis mūžīgā kaunā?

kā šāda gļēvuma un bezatbildības politika iedarbojas uz mums un mūsu nākošajām paaudzēm?

+1
-2
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 08.04.2024. 15.06

  Ja latviešu vadonis 1934. gada 15. maijā nebūtu patriecis freibergas, zatļerus, dombrovskus, pabrikus, rinkēvičus, kazlovskus, kādu arī šodien Saeimā ir kā slimam sunim blusu, tie būtu uzdāvinājuši Staļinam Latviju vēl ilgi pirms 1940. gada un tas līdz vācu atbrīvotāju atnākšanai būtu paguvis nobendēt vai izsūtīt visus latviešus.
  Ja 1944. latvieši Staļinam jau bija vajadzīgs kā darbaspēks, tad līdz 1941. gada 22. jūnijam, kad pilnībā izgāzās viņa un fiziskā un morālā kropļa Rūzvelta 12 gadus ilgi plānotā speciālā kaujas operācija (специальная военная операция), nu kā Kijiva 3 dienās, latvieši un citas humānās Eiropas tautas bija tikai traucēklis.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 08.04.2024. 18.39

  Kāpēc gan Ulmanis labais, bet Rinkēvičs būtu jāpatriec??? … Naivs bija tas Ulmanis un padomdevēji viņam bija tādi, kuri viņam patika (izpatika). …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 08.04.2024. 19.28

  Rinkēvičs kopā ar Zatļeru, Kazlovski, Siliņu, Lībiņu-Egneri un Ķirsi bija palīdis zem kremli pārstāvošā SC sedziņas, kur viņi perināja nelietīgus plānus pret latviešu tautu un valsti, kurus, paldies Dievam, izjauca Olšteina sirdsapziņas sešinieks.
  Viņš saposa Zatļeru “vēsturiskai vizītei” pie Putina un iedeva tam līdzi savu vissmaržīgāko vazelīnu un vēl centās pierunāt Prezidentu Bērziņa kungu arī braukt uz Maskavu lai tas 9.maijā apgānītu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, sarīkotā imperiālistiskā WWII desmitiem miljonu upuru piemiņu, no kā, saprotams, Bērziņa kungs atteicās.
  Visiem ārvalstu viesiem, kuriem tā nelaime sarokoties ar Rinkēviču, pastāvīgi jānēsā līdzi flakoniņš ar H2O2, lai izvairītos no zarnu infekcijām un parazītiem, kas latviešu valstij rada būtiskus reputācijas zaudējumus. Vienmēr, kad atceros, ka pirms gadiem 30 Līgo svētkos biju nonācis vienā kompānijā ar Streipu, kur visi sarokojās, katru reizi drošības pēc atkārtoti pārmazgāju rokas ar ziepēm.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 08.04.2024. 20.12

  Vai netikāties “Mākoņos” pie Šķēles ??? … Kā Jums tā “gadās” ???

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.04.2024. 08.13

skatījos interviju ar Vību ltv1 – 1:1 un man viņa loti patika, bet – pietrūka gan rēdera, gan viņas drosmes paskaidrot – kā tad ir ar patiesas un pilnvērtīgas vēstures attainojumu okupācijas muzejā – proti – kāpēc nav informācijas par to, ka staļins iebruka autoritārā valstī, ka ulmanis mūs pārdeva krieviem –

Somija 2.pasaules karā taču karoja hitlera pusē – kāpēc Somiju pa pasauli neskandina par fašistiem kā mūs? Noskatījāties to VVF lekciju stradiņa universitātē? Ko viņa saka, cik grūti bijis ietekmigajām ebreju kopienām pasaulē paradīt, ka mēs neesam anitsemīti, ka drīkstam būt ES un NATO dalībvalsts. Kāpēc Somiju ierāva NATO uz urrā, bet mums bija jālūdzas? Atkal vainīgi tikai citi, jeb tomēr ta ir arī mūsu nespēja, mūsu glēvums un es teiktu, apzināts ļaunums – nerunāt par mūsu vēsturi atklāti, godīgi, drosmīgi?

Tas ir tik vien ciniski, ka valsts var – lūdzu piedodiet par rupjību, bet man tā jāuzraksta, ka valsts stradiņa slimnīcas valdes personās vien var padirst desmitiem, iespējams pat simtiem mi;ljonu eiro , bet nespēj atrast naudu savas vēstures fiksēšanai , dokumentēšanai saglabāšanai?

cinisma kalngals un ne bez okupācijas muzeja līdzdalības – tāds ir mans cietais viedoklis !

+1
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam