Paraugprāva

14

Komentāri (14)

andrejs 03.03.2024. 19.57

Principā liberastu un komunistu mērķi Latvijā sakrīt – pakāpeniski iznīcināt latviešus kā nāciju, padarīt viņus par minoritāti savā zemē. Zinot, cik maz mēs esam, tas nav nekas nereāls jau tuvākajā nākotnē. Lozungi šiem spēkiem it kā dažādi, bet metodes patiesībā līdzīgas.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.03.2024. 09.19

citēju Inetu Ziemeli no manis piesauktās diskusijas Domuzīmēs – padomju vara apzināti un ar dažādiem līdzekļiem grāva latviešu nācijas identitāti, tādēļ arī notika imigrantu iepludināšana no visas psrs.
un progresīvo , par un citu kreiso partiju šodienas politika ir turpināt iznīcināt latviešus, t.sk. uzņemot un uzturot !!! it kā no putina bēgošos krievus un uzņemot un uzturot musulmaņu imigrantus – tāds ir mans viedoklis – miljons reižu cietāks par šļesera cieto

un vēlreiz – raubiško izmanto cilvēktiesību idejas, lai iznīcinātu latviesus, lai iznīcinātu eiropiešus un es sagaidu, ka tiesa sodīs mūsu ienaidnieci – kremļa politikas atbalstītāju

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 03.03.2024. 09.11

būtībā jau arī mēs esam pakļauti šim rietumu civilizāciju pārņemtajam ārprātam – un tieši šī ārprāta dēļ – proti, dzimtes atcelšana, zinātnes faktu noliegšana globālo farmācijas un informācijas tiklu biznesa interesēs , manā sapratnē ir cēlonis, kāpēc mēs Rietumu civilizācija varam zaudēt kremlim – nu kaut vai manipulācijas ar vācu tautu, ka atbalsts ukraiņiem var veicināt karu , pat 3.p. kara rašanos …nu jā ….

https://tautaruna.nra.lv/divaini/447940-neticami-viena-nekaitiga-jautajuma-del-no-darba-atlaiz-seniori/

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 03.03.2024. 08.31

Es negribēju, es patiesi negribēju neko rakstīt, bet …..lūk, man iedeva izlasīt žurnāla Domuzīmes šīgada 1. numuru, Lasu ekspertu diskusiju Austrumslāvu faktors. Jau dīda mani jautājumi – piemēram, uzzinu daudzus jaunus faktus par vēsturi, faktus un interpretāciju. Man skolā mācīja un augstskolā mācīja, ka latgaļu pilsnovadi līdz pat lībiešu zemēm ir maksājuši nodevas krievu kņaziem un bijuši krievu ietekmē. Tagad izrādās , ka tas ir ideloģisks padvēsturnieku apgalvojums, nevis nepastrīdams fakts, jo par to stāsta tikai pārsimts gadus velāk rakstītās krievu hronikas, kas nav neapstrīdams avots, jo nav laikabiedri, savukārt, arheoloģiskajos izrakumos ir ne tikai krievu krusti, bet arī arābu monētas u.c. un mēs taču nesakam, ka tapēc romieši vai arābi valdīja pār mūsu senčiem.
Pārbaudīju vēstures grāmatās – 5.6. kl. joprojām māca, ka latgaļu pilskalni maksāja nodeva krievu kņaziem un bija krievu ietekmē.
Kādu vēsturi krievu skolās krievu bērniem māca krievu skolotāji? Kas to kontrolē, kas par to atbild? sab.mediji, IR par to raksta maz ,varbūt piemin garāmejot, kā pret latviešiem zvērīgu naidu izjūtošie krievi posta mūsu piemiņas vietas, piemiņas zīmes, kā Zilupē , Dagdā ir – nezinu – 5 , bet varbūt 10 pieminekļi krievu okupnatiem, bet nav pieminekļi mūsu karavīriem. Kā mēs klusējam par Liteni. Kā ukraiņi iedrošinās sacelties pret krieviem viņu naidu un nekaunību ne tikai Ukrainā, bet arī Latvijā – ltv1 panorāmā sižets par ukraiņu zēnu, kuru Jelgavas skolā terorizēja krievi ….
Es domāju, ka tas ir apbrīnojami un neticami, kā mēs latvieši esam sašķelti un gatavi pārdoties par naudu , par jebkuru summu , ka tik ir kas maksā. Kas ir tie cilvēki, kuri skolās nolēma atcelt vēstures mācīšanu? Tie tacu ir konkrēti cilvēki, kuri pieņēma lēmumus., Kāpēc viņus neatceļ no amatiem? Kapēc viņu vārdus nenosauc? Kāpēc valsts nedod naudu vēsturniekiem, lai vēsturi ne tikai pētītu, bet lai to arī paustu cilvēkiem ? Lai rīkotu diskusijas?
Ja cilvēkam nav atmiņa, nav sakņu – vinš dehumanizējas, kļūst par lopu, zvēriskāko zvēru uz pasaules. Ko dara mūsu varneši – dehumanizē, zvērisko mūsu tautu padarot tos par ieročiem piemēram šeit aprakstītai raubiuško , kura izmanto cilvektiesibas, lai iesaistītos un atbalstītu kremli hibrīdkarā.

Tā nedrikst būt, nu nedrīkst tā būt, ka mēs ļaujam ar sevi manipulēt

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 03.03.2024. 08.39

  man jau līdz brošai kā mūsu visi sūdainie izcilūības centri lamā putinu un stasta, kā slepkavot ukraiņus sūta krievu orkas – krievu sabiedrības debilizēto, dehumanizēto daļu, bet ko dara mūsu varneši ?
  pastāstie – IR uzrakstiet, cik skolās visā Latvijā berniem ir mājās un nevis tikai skolā pa vienai grāmatai uz sola, vai vispār nav – grāmatas vēsturē. Uzrakstiet, no kādām gramatām māca vēsturi krievu skolās krievu skolotāji krievu bērniem

  IR raudseps te slapju muti lamā krievu orkas , bet tikmēr mēs pasi grimastam – mēs pieņemam par patiesību visu, ko mums stāsta kremliskie sabiedriskie mediji – ka ukraiņi ir cūkas, ka krievi Latvijā ir sadzīti geto, ka putinam un kremlim ir tiesības, bet mums mazajām tautam nav tiesībui, ka arābu ekonomiskajiem bēgļiem ir tiesibas, ir cilvektiesības, kamēr mūsu cilvēktiesibas aprobežojas ar nodokļu maksāšanu – ….jā cik diez lielas algas ir visiem tiem musu šķidrās sūdainās propagandas izcilistiem – ja aiz to skaļās bļaušanas krievu šovinisti kremlisti nesodīti izplata un seksmīgi izplata savu propagandu

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.02.2024. 20.09

https://nra.lv/latvija/449054-pujats-atklaj-satraucosas-zinas-par-uz-robezas-konstateto.htm?utm_source=kasjaunslv&utm_medium=banner&utm_campaign=kasjaunsBan100Px300px

Pujāts pastāstīja, ka uz valsts austrumu robežas ir konstatēti arī mēģinājumi traucēt robežsardzes IT sistēmu darbību. Tāpat ir bijuši mēģinājumi pārņemt bezpilota lidaparātu kontroli, bet pretējai pusei tas nav sekmējies. “Ar šādiem mēģinājumiem mēs saskaramies, un ir rajoni, kur tas notiek visnotaļ regulāri,” piebilda Pujāts.

Jau ziņots, ka kopumā šogad no Latvijas-Baltkrievijas robežas nelikumīgas šķērsošanas ir atturēti 78 cilvēki. Pērn no valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas ir atturēti 13 863 cilvēki, bet humānu apsvērumu dēļ uzņemti 428 cilvēki. Savukārt 2022.gadā tika novērsti 5286 cilvēku mēģinājumi nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu, savukārt 217 cilvēkiem humānu apsvērumu dēļ robežas šķērsošana netika liegta.

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 29.02.2024. 16.33

Ja viņa pati nav savā mājoklī izmitinājusi “bēgļus”, ko tā grib uzspiest latviešiem, tad tai vieta dziļā, nēģeru pilnā bedrē, bet ja ir, tad Aleksandra Augstumos, istabā ar mīkstām sienām un durvīm bez roktura. Ja par kaitēšanu latviešu valstij un tautai tā ir ņēmusi naudu no mūsu ienaidnieka, staptautiskā finansu noziedznieka Sorosa, tā pilnā mērā ir atgriežama valsts kasē. Ja līdzekļi jau izvazāti, tad lai pārdod kaut visus savus iekšējos orgānus. Tas pats attiecināms arī uz visiem pārējiem Sorosa algotņiem.

0
-2
Atbildēt

0

WunderGe 29.02.2024. 15.55

Prieks, ka mūsu likumsargi sauc pie atbildības Lukašenko hibrīdoperācijas piekto kolonnu!

+4
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 29.02.2024. 15.47

Kas te notiek? Bija 7 komentāri, nu atlikuši tikai 5. Manā jaunībā cenzūra darbojās precīzāk.

+1
0
Atbildēt

0

J.Biotops 29.02.2024. 09.52

Bēgļu konvencijas 31.pantā ir skaidri noteikts, ka nekāds atbalsts vai palīdzība nepienākas personām, kuras nav ieradušās TIEŠI NO TĀS VALSTS, kur šiem draudējušas briesmas.
Sīrietis, kur brīvprātīgi pēc paša gribas un apzināti par savu naudu atlidojis uz Baltkrieviju vairs nav uzskatāms par bēgi uz Latvijas robežas. Pat tad, ja līdz šim maksātspējīgais (lidojums nav lēts) nabadziņš tūrists sajuties vīlies sava ceļamērķa Baltkrievijas labumos, viņam nav šķēršļu lūgt ieceļošanu starptautiski pieņemtā kārtībā.
Latvija pagaidām ar Sīriju nerobežojas, bet palīdzība “tūristiem” robežas škērsošanā no Baltkrievijas pč visiem kritērijiem uzskatāma par cilvēku kontrabandu. Nezinu, kā šī izdarība formulēta Latvijas krimināllikumā, bet nodarījuma noziedzīgā jēga redzama skaidri. Par faktiem, cik varu lasīt, strīda nav, tātad vērtējama tikai darbību kvalifikācija. Un te no sagaidāma tiesas meistarība. Mūsu tiesu prakse šajā ziņā ir daudzsološa (sk Magones pusmiljona lietu un līdzīgas)

+8
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 29.02.2024. 07.58

man diemžēl vairs nav tā enerģija, kas bija jaunībā, bet – es uzksatu, ka raubiško ir vēl viena noziedzīga epizode, kas būtu paraugprāvas vērta – – rīgas laikā pag gada viens no rudens numuriem , rubrikā vakariņas , raubiško draiski čalo ar draudzeni dzenovsku daci un cita starpā, it kā nevainīgi izmet apgalvojumus, ka latvieši pārspīlē, bez pamatojumiem un pierādījumiem apgalvo, ka padlaikos t.i. okupācijas laikā bija russifikācija, ka retais to tiešām esot piedzivojis –
mani tas izraisīja tādu bezspēcīgu sašutumu – pirmkārt, jau tāpēc, ka es rīgas laikam līdz tam ļoti uzticējos , otrkārt, tāpēc, ka šāda okupācijas fakta graušana un nograušana pa gabvaliņam vien, manuprāt, ir vistiešākais – vienalga apmaksāts, vai nepamaksāts, organizēts vai pēc pašu iniciatīvas – bet tas ir kremļa naratīvs, ko klusi un soli pa solim mums uzspiež šāda s – vells pirksti atsaka rakstīt dāmas vai kundzes- laikam taču jāraksta- hibrīdkara kaujinieces

vēl – šķiet tas bija lr1 raidījumā brīvības bulvāris – manā vērtējumā – sarkanekstrēms kreisuma ideoloģijas, lai neteiktu – totalitārisma ideoloģijas rupors sabiedriskajos medijos – jā un tai raidījumā raubiško tā stāstīja par latviešiem, ka man šķērma dūša sametās – ka latvieši kā tādi tramīgi zvēri Āgenskalna tirdziņā ar atplestam rokām un apskāvieniem neesot uzņēmuši raubiško organizētos sīriešus un viņu preci – it kā būtu pāssaprotami, ka latviešiem ar urrā jāmetas ap kaklu katram iebraucējam bet jaunām meitenēm jāmetas gar zemi un jāļaujas kolektīvam seksam vai izvarošanai lai tik stiprinātu bēgļu integritāti un ko tur vēl

es nespēju, es vienkārši nespēju nevienu pašu pozitīvu domu izdomāt par šādiem , manā vērtējumā, ļauniem , krimināli sodāmiem cilvēkiem – es nespēju neko citu izdomāt, kā vien to, ka viņi ir slepenie totalitārisma , sabiedrības kontroles un represēšanas aģenti , kuru manipulatīvisms, demagoģija ir apgūta un trenēta augstās skolās

+5
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 29.02.2024. 08.05

  es nekad to nevarēšu pierādīt, cik reizes un kā okupācijas laikā es tiku represēta savas entiskās izcelsmes, savas latviešu valodas dēļ
  es neesmu uzskaitījusi jo tas vairs nav iespējams, cik reizes krievi mani ir saukājuši par fašisti tikai manas tautības dēļ

  tāpēc Ukrainas kara dēļ man vissāpīgāk un vistraumatiskāk ir noskatīties, kā apzināti karadarbība tiek vērsta uz ukraiņu kā nācijas iznīcināšanu, kā krievi uz karu visvairāk sūta nabadzīgās nacionālās minoritātes – burjatus, čečenus – lai tie kristu karā, lai tie “dabigi” tiktu iznīcināti un kā krievi – bez jebkādas iespejas to apturēt , pārkāpj starptautiskās normas un nošauj karagūstekņus, tikai vienai iemesla dēl – iznīcināt nāciju –

  tieši tapēc šādu hibrīdkaujinieču kā raubiško ricība manā prātā un apziņā vistiešāk asociējas ar krievu kaimiņnāciju iznīcināšanu –

  tā nedrīkst būt – mums ir jāspēj sevi aizstāvēt arī pret tik smalkiem kremļa mehānismiem kā mūsu iznīcinātāji ar cilvēktiesibu vairogiem vienā rokā un šauteni otrā

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Uldis.M42 > Sskaisle 29.02.2024. 09.44

  Tāds iespaids, ka rusofīli, pederastijas – pedofīlijas apoloģēti un velkomisti steidz pēc iespējas ātrāk uzpildīt vadzi. JV/Progresīvo darboņiem nepietiek smadzeņu apjēgt, ka tad, kad vadzis lūzīs, visi viņu tuvinieki tos nolādēs, jo par viņu noziegumu sekām būs jāmaksā un krietnie patriotiskie latvieši tie noteikti nebūs.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.02.2024. 06.23

Lasīju aprakstu par šo lietu lsm.lv. Un nospriedu, ka kārtējo reizi jautājums par vainu tiek virzīts tā, ka mēs eiropieši esam vainīgi, ka ar atplestām rokām neuzņemam musulmaņus, kuri …. vai drīkstu rakstīt par to , ko uzzinu no Vācijas medijiem? Kā tiek kolektīvi izvaroti vācieši, kā tiek slepkavoti un piekauti vācieši. Piesaucu vācu medijus, jo pie mums vienkārši neraksta , kas te notiek . Bija raksts, ka piekauts indietis. Tas ir vienīgais, ko zinām par iebraucējiem.
http://www.nra.lv bija raksts, kā Latvijā iekšlietu ministrija no ES saņem miljonus par bēgļu uzņemšanu un kā tā nauda aiziet privātfirmām, kuras tos bēgļus apkalpo. Vai tā ir? Sabmediji nestāsta
jebkurā gadījumā – man raubiško ir nāves eņģelis, kas bez jebkādas atbildības pret vietējiem cilvēkiem ved iekšā agresīvus es teiktu – hibrīdiekarotājus
jo – galu galā – vēl nesen jūtjūbī skatījos vāciešu zdf uzņemtu video, kur rādīja sniega apsegtus velosipēdus, ar kuriem putins pret ES valstīm īstenoja hibridkaru sūtot iekšā musulmanu imigrantus – un kā tur tika teikts, lai viņi pēc tam radītu haosu pašā ES.

Un notikumi Gazā un antisemītisma vilnis Eiropā to parāda, ka neesam tālu no brīža, kad ES valstīs lēmumus jau pieņems citas mentalitātes, demokrātiju neatzīstošas grupas.

Tāpēc – pat ja tas izklausās briesmīgi pret apsaldējušos musulmani – es saku – nē viņiem Eiropā un es saku paldies mūs robežsargiem un es lūdzu taisnīgu tiesu, kas ņem vērā hibridkaru kas jau sen ir sācies un negrasās beigties. No tāda aspekta- raubiško ir bargi jātiesā.

+4
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam