Krieviju Ukrainā var sagraut pilnībā

23

Komentāri (23)

Andris Vītols 26.02.2024. 21.12

Neveiksmīgs virsraksts (par daudz optimistisks). … Eiropas valstu vadītāji sāk atzīt savu kļūdīšanos par Krievijas militārajām iespējām. … un prognozēto sankciju ietekmi. … … Sakarīgi spriež Kārlis Daukšts (“Globusā”- TV-24), bet ne tāds Jānis Sārts, kurš Krieviju pielīdzināja “papīra tīģerim” … … Ko nozīmē “Krieviju sagraut PILNĪBĀ” ??? …

0
-1
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 26.02.2024. 23.53

  Sagraut pilnībā nozīmē notīrīt tādu apzīmējumu no pasaules kartes, likvidēt visus tās simbolus un atribūtus. Pārstrādāt pašus reakcionārākos absolūtā ļaunuma nesējus, kā oficierus, popus un citus ideologus, 80% tupās bidlomasas, kas nepadodas humanizēšanai, sadzīt lēģeros, lai tur ceļ gaišo nākotni.
  To varēja izdarīt vēlākais līdz 1919. gadam, ja vien Vilsons nebūtu ierāvis ASV karā un sūtījis amerikāņus suņa nāvē. Tas bija iespējams līdz 1941. gada beigām, ja vien ukraiņi par krievu sarīkoto Golodomor, kur tika noslepkavoti vismaz 7 miljoni, būtu pavērsuši plintes uz austrumiem, jeb japāņi nebūtu nodevuši savu sabiedroto, Vāciju. Tad pat fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts, kopā ar nodzērušos resno vācu tautas un valsts nīdēju, Čerčilu, neko nebūtu varējuši līdzēt.
  Krievija ir papīra tīģeris un ja vien Soross, Obama un Baidens to nebūtu apgādājuši ar ASV elektroniku, kas sastāda 80% no visas, kas ir planējošās bumbās un raķetēs un ASV pildītu Senāta un Kongresa pieņemto un Baidena parakstīto LendLease likumu, šodien nebūtu neviena krieva līdz pat Urāliem, kas vēl turētu rokās šauteni.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 27.02.2024. 00.51

  Ja būtu, ja būtu…, bet nav !!! … … L.Kalniņš mierina, ka NATO valstij Krievija visdrīzāk neuzbruks. … Jūs un J.Sārts paužat, ka Krievija ir papīra tīģeris. .. Tā ir nekompetence vai ļaunprātība ??? … … Tas “papīra tīģeris” saražo vairāk lādiņu, nekā NATO valstīs kopā…. Ak jā, tur atkal vainīgs Soross, Obama utt. … … Ak jā, ja gribētu, tad padzītu… līdz Urāliem, bet redzam, ka īsti NEGRIB !!! … Uz Krievijas 1000 … lidmašīnām, helikopteriem- Latvijai ir vai NAV kāds PATRIOT … komplekts. … Žogs BŪS !!! …

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 27.02.2024. 02.37

  Krievijas kara skolā gatavotais un Latvijā, ienaidnieka aizmugurē, iesūtītais GRU nu jau ģenerālis Ļoņka Kalniņš saka to, ko liek viņa vadība.
  Nevis negrib, bet nevar, jo krievijas kapitulācija un kremļa arhīvu nonākšana atklātībā nozīmē baisu nāvi visai ASV marksistu, korumpantu pederastu parķijas vadībai un to ģimeņu locekļiem. Tad atklāsies viss par WWI netaisnīgo iznākumu, par visdrausmīgākā režīma civilizācijas vēsturē militarizāciju, kas noveda pie WWII, par tā dramatisko iznākumu, kas sagrāva pasaules kārtību, 1/4 planētas noveda pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, pusi Eiropas Staļina verdzībā, laupīja krievu paverdzinātām tautām cerības uz pašnoteikšanās tiesībām. Pasaule uzzinātu, kā atombumba nonāca Staļina rokās, kāpēc ASV palīdzēja Mao sagrābt varu Ķīnā, kā Kenedijs palīdzēja krieviem paturēt varu Kubā, kāpēc Karters palīdzēja krieviem 1978. un 79. sarīkot asiņainus apvērsumus Afganistānā, Irākā un Irānā, kāpēc ASV uzmeta savus sabiedrotos Vjetnamā, kāpēc Klintons piespieda Ukrainu atdot krieviem savus atomieročus un turklāt vēl sazāgēt raķetes, kas bija Ukrainai, kāpēc tika noslēgts Restart, kas anulēja visus Putina iepriekšējos noziegumus un iedeva Carte blanche visiem turpmākiem, kā uzbrukumam Ukrainai un Sīrijai. Kāpēc Baidens atstāja Afganistānā bruņojumu 83 miljardu vērtībā un vēl iedeva Taleban sarakstu ar afgāņiem, kuri sadarbojās ar ASV. Kāpēc, kad Baidens uzsāka kremļa pasūtīto specoperāciju, Britu premjers to nevarēja sazvanīt 36 stundas? Visu ASV bruņojumu varēja bez steigas izvest cauri Pakistānai un daļu atdot Ukrainai, jo ASV tobrīd kontrolēja visu teritoriju.
  Vai ar to pietiks, lai visiem Klintonu – Obamas – Baidena atbalstītājiem nopūtu ausis, bet šmarām noietu mati no galvas, bet katrs tā sauktais latvietis, kurš ir balsojis par ASV ģem-parķiju, kas vairāk kā 100 gadus ir kremļa kalpībā, pirms padara sev galu vai sajūk prātā, kas nekādā ziņā nevarētu būt vainas mīkstinošs apstāklis, uzzin, ka visi tā pirmās pakāpes tuvinieki nolādēja dienu, kad nāca pasaulē.
  Par to žogu, ej nu sazin, vispirms jau vajadzētu uzzināt, kā Kozlovskis ar Garbaru pirms tam iemanījās ievilkt nāsīs 150 km žoga.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 27.02.2024. 05.11

  Ja jau –‘’ Latvijā … iesūtītais GRU nu jau ģenerālis Leonīds Kalniņš saka to, ko liek viņa vadība.’’- , tad kāpēc Jūs un J.Sārts paužat, ka Krievija ir papīra tīģeris, tātad paužat līdzīgas domas … ar ‘’GRU iesūtītiem’’ virsniekiem un citiem ‘’gudrīšiem’’… …
  Jūs rakstījāt, ka –‘’.. krievijas kapitulācija un kremļa arhīvu nonākšana atklātībā nozīmē baisu nāvi visai ASV marksistu, korumpantu pederastu parķijas vadībai un to ģimeņu locekļiem.’’- … … Ja Jau pie visa vainīgi demokrāti, tad KĀPĒC PAŠI REPUBLIKĀŅI KAVĒ .. krievijas kapitulāciju un kremļa arhīvu nonākšana atklātībā (kavējot līdzekļu un secīgi ieroču piešķiršanu Ukrainai). … … Izskatās ka Tramps un REPUBLIKĀŅI nevēlas Krievijas kapitulāciju (nevis demokrāti). …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Andris Vītols 27.02.2024. 16.02

  Komentētājam ar Nr.42 atbildāšu pieklājīgi, jo muļķīgi būtu asi reaģēt uz anonīmiem aizskārumiem. … Komentētājs ar Nr.42 ir tiešām daudz lasījis par politiku, vēsturi un izcili labi pārzin netradicionālās seksuālās attiecības, jo par tām ļoti dziļi izjusti regulāri raksta savos komentāros. … Komentētājs ar Nr.42 savulaik komentāros rakstīja, ka PSRS armijā nebijis iesaukts medicīnisku iemeslu dēļ (it kā nopirkta medicīniskā atzinuma dēļ). …Šāds cilvēks ar Nr.42 nav dienējis tajā ‘’krievu armijā’’, tāpēc, iespējams, arī esošo Krievijas armiju pielīdzina ‘’papīra tīģerim’’. … Šādi ‘’gudrīši’’ nenovērtēja Krievijas resursus, nenovērtēja krievu veču gatavību karot par naudu (un par impēriju), paciest tos ierakumu dubļus, aukstumu, apšaudes. … … Nevar uzvarēt, ja nepareizi novērtē pretinieka iespējas, spēku, resursus. … …
  … Šī sanāk atbilde uz jau izdzēstu Ulda Nr.42 aizskarošo komentāru. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 27.02.2024. 19.14

  Dienests padumjā armijā visiem bija pazemojums un ar to lepoties, ir tas pats, kad parašņiks stāsta, kā sēdējis kopā ar Gromu, Haritonovu, Animal, vai Ventspils Dzintaru (aiz viena žoga viņam “sēdējis kopā”). Par cietumu neviens normāls cilvēks nestāsta, tādas sarunas var notikt tikai pilnīgi uzticamu personu starpā. Cietums normālu cilvēku praktiski neizmaina, bet plānprātiņš paliek vēl debilāks, toties padumjā armija katra apziņā atstāj neizdzēšamas graujošas pēdas, pēc tam, kad krievu oficieru – deģenerātu ietekmē, upuris aiz armijas žoga uz visiem laikiem ir atstājis savu ES.
  Es saprotu, ka manis minētie neatspēkotie skaitļi un fakti, ir aizskaroši visiem tiem, kuri nemelo tikai tad, ka to mute ir aizņemta ar ko nepiedienīgu.
  Nepieminēt par deviācijām valstī, kur amatos liek pēc seksuālās orientācijas, ir galvas bāšana smiltīs.
  Kad man gadās darīšana ar jauniešiem kuriem ir lielas iespējas kļūt par ārkārtīgi bīstamu noziedznieku upuriem, teiksim 12 līdz 20 gadiem, es šo sasāpējušo tēmu vienmēr aprunāju. Pastāstu par metodēm, kādas tie pret personu pielieto, vadoties no krimināllietu materiāliem, ar kuriem man ir izdevies iepazīties un uzstāju, meklēt draugus tikai paša vecuma jauniešu vidū. Neņemt no onkuļiem konfektes, vai atteikties no uzcienāšanas ar vīnu. Pastāstu, ja viņi pakļausies kārdinājumam, ka “один раз не педерас”, viena iespēja no miljona, ka tiks par ārlietu ministru vai prezi, bet visdrīzākais būs ārlietu ministrijā par sīku klerku, kas pelna mazāk nekā taksists, nemākulīgu paskvilu skribentu, vai par pirtnieku vīriešu pirtī, toties noteikti būs sakropļots uz mūžu.
  Kad redzu, ka māte uz ielas vai sabiedriskā transportā baro bērnu ar bulciņu, es obligāti pavaicāju, vai rokas ir nomazgātas. Kad stulbā bāba atbild, ka bērns tā iegūs imunitāti, es pārvaicāju, vai imunitāti pret zarnu infekcijām un parazītiem, kas mājo Streipa un līdzīgo invalīdu zarnās?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 27.02.2024. 21.19

  Tie latviešu vīri pie barikādēm bija 90% ar to PSRS armijas pieredzi, jo NEBIJA ar NOVIRZĒM ne pirms dienesta, ne arī pēc dienesta. Pretīgi dzirdēt dienestā iesaukto pielīdzināšanu kādiem bandītiem. … … Nenoliedzu, ka tajā armijā bija arī riski veselībai un dzīvībai, dažiem nepaveicās ( dažus izvarotājus , pazemotājus atšāva, citus nē). … Pieļauju, ka man paveicās, tāpēc tāds viedoklis par dienestu… … … Par roku mazgāšanu un vakcināciju. … Labi, ka ieteicāt mazgāt rokas. … Ceru, ka neieteicāt ignorēt vakcināciju. … … … Mana kļūda – iesaistīšanās bezjēdzīgās debatēs. … ….

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 28.02.2024. 03.47

  Dienestā iesauktos es nepielīdzināju bandītiem, es vienkārši tikai tos, kuri lepojās ar dienestu padumjā armijā, pielīdzināju zemas kārtas kriminālnoziedzniekiem, kam vieta pie parašas. Pret nelaimīgiem cilvēkiem ar ķermeņu defektiem es vienmēr esmu bijis iejūtīgs, bet tie, kuri savus defektus sauc par PRIDE (lepnums), manās acīs ir kropļi.
  Visiem ieteicu vakcināciju nekādā ziņā neignorēt, bet pretoties tai visiem spēkiem. Rokas mazgāt ieteicu ne tik daudz Covid dēļ, bet gan pret zarazām, ko streipi un rinkēviči atstāj uz durvju rokturiem un visiem pieejamiem priekšmetiem, kaut vai veikalos, bet pret tām, kā zināms, nekādu vakcīnu nav.
  Varbūt padumjās armijas kaujas un politisko mācību teicamnieks, kurš, jādomā, apguvis maršēšanu ne sliktāk kā Šveices Gvarde un zinās pastāstīt visu par Suvorova un Kutuzova izciliem talantiem, nosauks visus padumjās armijas komandierus un politbiroju locekļus, bet, pats galvenais zin, cik svarīga ir paklausība un pakļaušanās, zinās arī, kas ir TNT, kā sauc bezdūmu pulveri, kāds bija Alfrēda Nobela nozīmīgākais atklājums, kā gatavot lētu, bet iedarbīgu kaujas vielu pret alkašu un marodieru armiju, metanolu, ko Ukraina diemžēl neizmantoja. Viens akls krievu zaldāts ir nesalīdzināmi labāks krievs, nekā, kad pavisam beigts (par to gan Filips Šeridans neko nebija minējis), no kā pat mājas apstākļos var uztaisīt cianīdus (prekursori katram ir pieejami). Labi, tālāk neiešu, apstāšos pie tā, ko var apgūt armijā, ko čečeni tā vietā, lai zemotos tupa krievu oficiera priekšā, izmantoja, lai man nepārmestu, ka es rakstu “terrorist cookbook”.
  Man tikai armijas fanātam viens tāds prasts jautājums, kā latviski sauc populāro Izraēlas ieroci, Uzi. Vēlams būtu nosaukt visus.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 28.02.2024. 07.17

  Mani ‘’brīvprātigi’’iesauca, bet tās armijas lietas man riebās. … Pēc radistu ‘’učebkas’’es atteicos palikt tai ‘’učebkā’’ Dobele-2 par seržantu, jo riebās arī citus komandēt, dīdīt. … Mani gribēja atstāt tajā ‘’Dobele-2’’ par seržantu, jo vajadzēja kādu, kurš kaut ko saprot no sakaru iekārtām utt. … Pat draudēja aizsūtīt uz raķešu daļu – neaizsūtīja (nokļuvu Kauņā, Rīgā ‘’sportbatā’’). …
  Pēdējo pusgadu biju ‘’radiomaster’’Kaļiņingradā, artilēristu pulkā. … Pārtaisīju sakaru sistēmas un signalizāciju uz apsargājamiem objektiem. … Laboju tās ierīces, kuras šautuvēs paceļ mērķus. … Pat uz ‘’manevriem’’nebija ar visiem jābrauc, jo mans darbs bija svarīgāks. … Mans tiešais priekšnieks – sakaru majors stāstīja par soc.valstu sievietēm (tur bija dienējis) un Kubas sievietēm (tur gribēja dienēt), bet neko nestāstīja par … Kutuzovu utt. .. Es šo majoru nesauktu par tupu krievu oficieri, kaut viņš maz ko saprata no tās sakaru tehnikas…Tajā kadrētajā pulkā bija daudz virsnieku ar DAŽĀDIEM talantiem (viens bija reāli karojis pie Izraēlas – to varēja just !!!). …Par propagandu. … Pusei no tiem ierindniekiem – artilēristiem par Suvorovu varēja nestāstīt, jo tāpat krieviski nesaprata …. Es sēdēju ‘’radiodarbnīcā’’ un NEVIENĀ tādā pasākumā nepiedalījos, tāpēc nezinu ko stāstīja. …. . … …
  No rītiem privātās drēbēs skrēju rīta rosmi, apskatīju pilsētu, fortus, zagu ābolus, artilēristiem no veikala nesu vīnu (dažiem bija skaudība, bet nepiekāva) …Kazarmu ēkas bija super, vācu flīzes kā jaunas, stūros zem apmetuma metāla leņķi. … … Pats savulaik prasījāt par armiju, tad nav jāpārmet, ka sniedzu atbildi tad un papildus tagad. … Arī ieroči man neinteresē. … Viens ir mantots, stāv metāla skapī, šobrīd rada tikai izdevumus. … Par Uzi neko nezinu (neinteresē, jo man tāds nav), bet Uzi krietni mazāks par desantnieku ‘’kalašņikovu’’. … … Par Nobela prēmiju. .. Tā ir piešķirta arī par darbiem, kuri saistīti ar vakcīnu izstrādi. … Mēs taču nenoliegsim, ka vakcīnas ir pagarinājušas cilvēku vidējo mūža ilgumu, glābušas simtiem miljonu dzīvību visās pasaules valstīs (arī karavīru veselība, dzīvības glābtas). …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 28.02.2024. 10.11

  Nevienam vatmācīgi rekrutētam nepārmetu dienestu armijā, jo tas skāra lielāko daļu, bet tikai lepošanos ar to gan. Bargi sodāmi, kā ienaidnieki ir tie, kuri labprātīgi uzmauca sev krievu uniformu, kā Ļoņka Kalniņš, Turlajs, Ādamsons, Dāboliņš, Garbars un desmitiem citu krievu militāristu, kuri ja tieši šobrīd neveic diversijas vai nespiego Latvijā, tad atbilstoši zvērestam, tam ir gatavi jebkurā laikā.
  Es tikai pavaicāju par lietām, ko būtu vēlams zināt katram karavīriem, tikai niecīgu daļu no tā, ko es kā privātais zinu. Armijā katram vismaz pamata līmenī ir jāprot apieties ar ieroci, arī pavāram. Izņēmums ir vienīgi kapelāns. Es nevaicāju par Nobela prēmiju, bet gan par Nobela revolucionāro atklājumu, kas saglabāja tūkstošiem dzīvību.
  Vakcīnas, kā pret difteriju, bērnu trieku un daudzām citām kaitēm, jā, bet pret gripu, tas lai ir katra paša ziņā, bet varmācīgi uzspiesto, īpaši par nepārbaudītu SARS-CoV vakcīnu, tā bija rupjš konstitūcijas pārkāpums, par ko pāris partijām kolektīvi būtu uz mūžu jānonāk aiz restēm, kamēr nav atjaunots nāvessods par noziegumiem pret valsti.
  Ieteiktu noskatīties visiem, kuri raujas pie siles. https://www.youtube.com/watch?v=SXeI1Tcqmuw Žēl, neatradu, kā Li Kuan Ju izrēķinājās ar valsts ienaidniekiem, kam pateicoties kādreizējais piedirstais zvejnieku ciematiņš ir kļuvis par vienu no visattīstītākām un tīrākām valstīm pasaulē. Tur par smagiem noziegumiem, kas izdarīti personu grupā kā: TECII2. kārtu, Citadeli, LM, OIK, PV afēras mēģinājumu, valsts pasūtījumu monopola nodrošināšanu čekas vai čekas kontrolētām noziedznieku firmām utt, simtiem galvu būtu lidojušas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 28.02.2024. 12.48

  Tikai pateicoties Stalina ģēnijam un PSRS armijai tu vari diskutēt tagad par pagātni. Kā zināms, Hitleram nebija nekādu plānu par brīvo Latviju pat kaut kāda Vācijas apgabala veidolā ar formālu “republikas” statusu – to apliecina ģenerāļa Kureļa liktenis. Tikai “dzīves telpa” augstākai rasei ar atļauju zemākai vietējai rasei apkalpot un netikt nosūtītai uz darba nometnēm. Un nekur nav teikts, ka tu būtu atstāts kalpot, nevis kā vergs uz darba nometni.

  Redakcija, tā būs labi, neizdzēsīsiet?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 28.02.2024. 14.12

  Laikam jau par vāciešu plāniem labāk nekā viņi paši ierindas krievu bidlas zināja? Pēc cilvēku asinīm izslāpušo krievu plānus vēl 1918. gadā aprakstīja Bloks:
  .
  Мы на го́ре всем буржуям
  Мировой пожар раздуем,
  Мировой пожар в крови —
  Господи, благослови!
  .
  Ko krievi arī apliecināja Latvijā “Baigā gada” laikā un ja Latviju nebūtu atbrīvojusi Vācija, visi latvieši būtu nogalināti, to pašu apliecinās to 20 000 noslepkavoto poļu virsnieku tuvinieki un Somijas, Igaunijas, Lietuvas un Rumānijas iedzīvotāju atmiņas. 1944. gadā vēl nebija beidzies karš, pēdējais krievu necilvēks nebija izbeigts kā traks suns, tātad kureliešu un Čakstes centieni bija vērsti uz to, lai ātrāk atgriežas krievu sadistu un pederastu armija un tas jau bija baiss noziegums pret latviešu tautu.
  Ja runa par rasēm, germāņi, balti, slāvi, som-ugri, romāņi, mēs visi esam eiropeīdi, atšķirībā no krieviem: “иваны, не помнящие родства”, par kuriem tikai droši, ka jūs 300 gadus taisīja mongoļu zaldātiņi, bet tā kā 1000 negatīvās selekcijas gados jums ir izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām, kā apgalvoja krievijas kultūras !!!!!!!! ministrs Medinskis, tad esiet atzīstami par mums, homo sapiens svešu dzīvības formu, pret kuru ir jābūt konsolidētai visas pasaules sabiedrībai līdz pat totālai derusifikācijai.
  Par cilvēkiem taču neviens neko tādu nesacerēs: https://www.youtube.com/watch?v=z6Q9I3DJXwo

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > Uldis.M42 28.02.2024. 15.54

  Ko krievi arī apliecināja Latvijā “Baigā gada” laikā un ja Latviju nebūtu atbrīvojusi Vācija, visi latvieši būtu nogalināti

  Visi latvieši netika nogalināti atgriežoties PSRS varai pēc 1945. Tāpēc tu melo, gatavojot savu vēstures versiju. Un apmelojot Kurelis, kurš pieprasīja neatkarīgo Latviju. Un Hitlera rīcība tikai apstiprināja to, ka nebija viņām nekādu plānu pat tuvu par neatkarības pasludināšanu.
  Tātad, tu pats esi pret Latvijas neatkarību un sapņo par Latviju zem nacistu zābaka.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 28.02.2024. 18.02

  “Visi latvieši netika nogalināti atgriežoties PSRS varai pēc 1945. Tāpēc tu melo, gatavojot savu vēstures versiju.”
  ——————–
  1941. gada 21 jūnija vakarā, kad Staļinam pie rietumu robežas bija savilkts vairāk ieroču, nekā tai brīdī bija visām pārējām Eiropas valstīm kopā ņemot un krievu gaļas tur bija vismaz 350 000 tonnu, no kurām pāris nedēļās 60% padevās vācu gūstā, jums, sadistu, marodieru un pederastu nācijai, bija paredzēts “Kijiva 3 dienās”, bet, 1945. kad Staļins bija sametis kurtuvē 42 miljonus savu vergu, bija pavisam cita situācija. Šoreiz Uncle Sam jūs vairs neglābs un pēc kara katram, kas nebūs aizlaists uz pārstrādi, vai nebūs nonācis lāģerī, pārvietojoties būs jānēsā kaklā pakārta plāksnīte, kur norādīts, ka nēsātājs ir visu nicināms smirdīgs krievs, kas nepelna žēlastību. Tā kā tu neesi ārstējams, tevi un tavu dzimtu sagaida eitanāzija.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 29.02.2024. 08.52

  bet, 1945. kad Staļins bija sametis kurtuvē 42 miljonus savu vergu, bija pavisam cita situācija

  Ļoti pamatota atbilde)))
  Bet par nacistu “mīlestību” pret latviešiem, ko aprakstīja Latvijas vēsturnieks, vispār nebija ko teikt)))

  bija paredzēts “Kijiva 3 dienās”
  Kā jau teicu, paralēlā vēsture nacistu pielūdzēja prātā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 01.03.2024. 10.25

  Pretīgā armēņu izcelsmes krievu fašistu kuce, Simoņjan, pļūtīja par 2 dienām, ūsainais krievu tarakāns Lukašenko arī izteicās par 2 dienām. visi pārējie propagandoni bija krietni pieticīgāki, tie teica, ka vajadzēs 3 dienas.
  Ja izcilais Austrijas vācietis nebūtu izdarījis preventīvu uzbrukumu, krievi vēlākais tai pašā rudenī būtu salauzuši visus Vestminstres abatijas solus, izlakuši visus Porto vīna pagrabus un dirsuši uz parīziešu galvām no Eifeļa torņa, tāpēc par Eiropas civilizācijas izglābšanu nemaz nebija pārspīlēts.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Uldis.M42 01.03.2024. 10.48

  Ja izcilais Austrijas vācietis nebūtu izdarījis preventīvu uzbrukumu.
  Un PSRS plānoto uzbrukumu atklāja “izcilie” vēsturnieki Suvorovs un kas tur vēl))

  Kas notika? Nav drosmes sava elka uzvārdu uzrakstīt?)))

  Es sapratu – ja latviešus, viņu kultūru un valodu pazemo “izcilais Austrijas vācietis”, Uldim nav nekādu pretenziju, elks paliek elks.
  Bet fakts paliek fakts-tikai pateicoties PSRS armijai latviešu valoda tika saglabāta.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > kolpants 01.03.2024. 19.22

  Katra krievu bidla, kura ģenētiskā atmiņā līdz pat tā drīzai došanās uz Kobzona koncertu, paliks sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtūtie kerzaviki, zin, kas ir dižais Austrijas vācietis. Man nav elku, vienkārši es nevaru noliegt, ka bez Hitlera ģēnija tādi necilvēki kā tu, būtu nogalinājuši, vai padarījuši pēc saviem atbaidošiem jebaļņikiem visus eiropiešus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Uldis.M42 28.02.2024. 16.01

  Laikam jau par vāciešu plāniem labāk nekā viņi paši ierindas krievu bidlas zināja?
  https://www.vestnesis.lv/ta/id/93908
  Reihsministrs A. Rozenbergs, kas pats bija dzimis un ieguvis izglītību Baltijas valstīs, centās uzsvērt, ka Ostlandes tautām nav savas patstāvīgas kultūras, bet ir tikai vācu un krievu kultūras atdarinājumi. Vācu režīms ar lielām aizdomām izturējās pret latviešu inteliģenci, paredzot tās izsūtīšanu kara beigās uz Krievijas apgabaliem. 1941. gada 5. jūnija memorandā tiek atzīmēts, ka izsūtīšanai vajadzētu pakļaut kādus 30 – 40 tūkstošus cilvēku. Latviešu inteliģence tika uzskatīta par šovinistisku, anglofilu, galveno latviešu nacionālās un neatkarības idejas paudēju, līdz ar to bīstamu okupācijas režīmam.

  Jau 1941. gada 18. augusta rīkojumā Ostlandes reihskomisārs H. Loze norādīja, ka oficiālā dienesta valoda valsts iestādēs ir vācu valoda. Speciāls Austrumu ministrijas apkārtraksts noteica, ka vācu okupācijas iestāžu darbiniekiem nav jāmācās Baltijas tautu valodas, jo paredzams, ka drīz visi šo teritoriju iedzīvotāji runās vācu valodā. 1942. gada 7. martā parādījās norādījums, ka sarakste starp vācu un latviešu iestādēm drīkst notikt vienīgi vācu valodā. Tikai savstarpējā saziņā latviešu iestādes varēja lietot gan vācu, gan latviešu valodu. Latviešu valoda tika atļauta, bet tai atvēlēja otršķirīgas funkcijas.
  Īpaša uzmanība tika pievērsta vācu valodas un vēstures mācīšanai. No sabiedrības apziņas centās izskaust Latvijas valstiskuma idejas, aizliedzot lietot presē tādu jēdzienu kā Latvijas Republika.

  Pasliktinoties situācijai Austrumu frontē, mainījās akcenti arī vācu režīma kultūras politikā. Tā kļuva mazāk agresīva. Tas bija saistīts ar to, ka kopš 1943. gada nacistu režīmam vajadzēja arvien vairāk iekaroto apgabalu materiālo un cilvēku resursu.

  Tātad, tikai pateicoties PSRS armijas panākumiem, vācieši sākuši nedaudz vairāk “cienīt” latviešus-lai tikai vieglāk būtu piespiest cīnīties par Hitleru.

  Rē, tad kāds tu patiesībā esi – latviešu nīdējs un nacistu pārvācošanas metožu piekritējs

  0
  0
  Atbildēt

  0

Uldis.M42 25.02.2024. 21.40

Varēja vēl 2022. gadā, ja vien būtu pildīts LendLease likums, ko pieņēma Senāts un Kongress un ko 9. maijā parakstīja plānprātiņu, neliešu, parazītu, nēģeru rasistu un pederastu ievēlētais, pretīgais korumpētais večuks.
Es savā mūžā vēl nevienu neesmu nogalinājis, bet par Ukrainas sieviešu un bērnu drausmīgām ciešanām būtu gatavs katru dienu Obamai, Sorosam un Baidenam griezt nost pa 1 dm2 ādas, ko vēlāk apstrādāt un pārdot suvenīriem, kamēr tie nosprāgst un tā sauktiem latviešiem, kuri balsojuši par Karteru, Klintoniem, Obamu un Baidenu, arī. Ar tādu izdzimtenu miljarda dzīvībām nevar samaksāt par vienu Ukrainas bērna asariņu. Lai tiem visiem ellē nekad neiestājas enerģētiskā krīze!
Man Ukrainas pilnīgai uzvarai divu nedēļu laikā vajadzētu tikai 4 miljardus, divus ko samaksāt par Putina un Obamas galvām un divus par krievijas un ASV ģem-parķijas vadošo darboņu, kuri nedēļas laikā nebūs paguvuši uz visiem laikiem pamest savus amatus, galvām. Domāju, ka nevajadzētu pat simtu Ukrainas ienaidnieku likvidēt, lai visi pārējie daudzie tūkstoši pamuktu, tā ka tos neviens sameklēt vairs nevarētu. Noteikti kādus 10 miljonus es pietaupītu arī JV/Progresīviem un to Vienoti Latvijai sugas un saprāta brāļiem.

0
-2
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Uldis.M42 26.02.2024. 05.27

  Pagulēju, nedaudz padomāju un sapratu, ka mētāties ar miljardiem, nebūtu tas gudrākais. Priekš kam man Putina galva un vēl draudēt viņa šušārām? Pietiks ar Obamas un for example, Čaka Šumera galvu un vēl kādu 20 nelietīgāko izdzimteņu galvām, lai visa pārējā gļēvā zagļu un pidarasu miljonu varza, kas sasēdusi ASV pilsētu un štatu vadību krēslos, universitātēs, ģem-parķijas propagandonisko mediju padomēs, pamuktu, kā tarakāni, kad virtuvē iededz gaismu, paķerot līdzi tikai to, ko var iebāzt kabatās, pametot savus nekustamos īpašumus un depozītus bankās. Game over.
  Kad pat ne īpaši gudrie Putina “opričņiki” saprastu, ka Ukrainai vairs nav ne mazāko šķēršļu saņemt visu, ko viņi vēlas no Pentagona norakstīto ieroču krājumiem un bonusā vēl kādus 100 jaunākos MGM-140 ATACMS, jau pēc pāris dienām izlūgušies audienci pie Zalužņija, tie atvestu viņam Putina galvu uz paplātes un piedāvātu kapitulāciju uz jebkādiem noteikumiem.
  Es Zalužnija vietā pieprasītu visu teritoriju līdz Urāliem, kur vēlāk ar Ķīnu noslēgtu robežlīgumu un Baltkrievijas teritoriju, Karalaučus, saprotams poļiem un lietuviešiem, kā vistuvākiem sabiedrotiem, visus augstmaņu īpašumus, bet visiem krievu vīriešu kārtas īpatņiem mūža katorgu, bez minimālām iespējām turpmāk tiražēt sev līdzīgus sub-human.
  p.s. pāris miljonus es vēl tomēr sev pieturētu, ar ko stimulēt Latvijas valdošos kremļa kājslauķus pareizo lēmumu pieņemšanā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 25.02.2024. 20.41

Piektais variants – fašistiskā Ļaunuma impērija kolapsē, jo atraujas pa sarkano pakaļu Ukrainā un tiek izolēta no civilizācijas.

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam