Ārskats nr. 67: Kāds būs nākamais Eiropas Parlaments; Zelenskis atlaidis Zalužniju; Karlsons uz jumta Maskavā

1

Komentāri (1)

Uldis.M42 11.02.2024. 19.26

Obamas – Sorosa administrācija nevarēja piedot Zalužnijam to, ka tai neizdevās piedalīties Putina parādē Kreščatikā vēl 2022 gadā. Nepietika klaunam ielikt par runas vīru (sievu), transvestītu, kas noteikti nevairos karavīru kaujas sparu, tam vajadzēja ielikt par virspavēlnieku krievu kara skolu beigušu krievu. Tas jau sāk atgādināt Latviju kur IeM un armijas augstākās amatpersonas ir krievi, kas kara gadījumā šaus karavītiem mugurā. ASV ir pārtraukusi ieroču piegādes, bet Zeļenskis vienalga turpina izlaizīt ģem-parķijas darboņu anālās vagīnas.
Lai man melīgie koprofāgi paskaidro, kas tās tādas par paketēm, vai higiēniskās, lai šķidrs sūds netecētu gar cisku. Ja “palīdzība Ukrainai” tad palīdzība Ukrainai, lai nebūtu atkal kad no 40 miljardiem “palīdzības Ukrainai” tai tika 7. Lai vecais pretīgais pedofīls padalās, cik no tās palīdzības saņems Hamas, cik Hesbola, cik tiks Irānai, cik LGBT kustībai, cik dzimuma maiņas operācijām bērniem un karavīriem.
Lai Ukraina nezaudētu karā, tai nepieciešams militārs apvērsums, Zalužnijam jāpārņem vara, bet klauns jāsoda par dzimtenes nodevību.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam