Dažādi balkoni

7

Komentāri (7)

Finegans 10.02.2024. 21.43

Ģeniālais Turcijas vadonis- Orbāns. :)

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.02.2024. 15.55

Man būtu daudz vieglāk, ja es nezinātu, ja esbūtu aizbraukusi uz kādiem džungļiem vai cukurplantācijām, bet nu ir kā ir.

lūk, skatos vecos – 70-o gadu vācu kulta krimikus. Izcili, tāda bauda, ka seksu nevajag. Nolēmu vikipedijā palasīt par aktieri, kurš tēlo inspektoru – nenormāli seksīgs vīrietis. Un ko es lasu – ka seirāls uzņemts no 78 līdz 98 gadam, bet filmēšana pārtraukta, jo izrādījies, ka tas seksīgais aktieris bijis nevis vērmahtā, kā apgalvojis , bet ss vienībā. Jā untas tad ir punkts un krusts visam.

kā ir Latvijā – čekisti – gan tie kas uzšķērda grūtnieces, gan pret stenderēm sita jaundzimušos – neviens vēl šodien nav notiesāts, nav pat mēģināts kādu notiesāt – viņi un viņu bērni un mazbērni ir amatos, ir personālās pensijās un smalkos biznesos – vārdu sakot viņiem dzive ir izdevusies un viņi rulē

tagad metīsies tiesāt putinu – tas taču tik orgasmaini izdevīgi šiem čekistiem uzvarētājiem – tāds putiniņš – tāds saldumiņš – visu svēto kristiešu dusmu magnētiņš

protams, kāda runa – putins jātiesā kaut vai neklātienē, kaut vai principa pēc ]

jautājums tikai kāpēc mūsu čekistiem tiesu vieta Triju zvaigžņu ordeņi
kāpēc sabmediji un kuļtruščiki fokusējas uz nacistu noziegumiem un piemirsuši par čekistu zvērībām

nu labi, ko tur – jādzivo kā ir, ja ne dzīvē , tad vismaz filmās jāskatās , kā uzvar taisnība un labais un cik labi būtu bijis nezināt, ka tas smukulis nav bijis ss

0
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 10.02.2024. 18.50

  Var jau būt, ka Baidena vecumā filmējās. … ..
  Var jau būt, ka čekistiem piešķirti Triju zvaigžņu ordeņi . … … Kāpēc tad vārdus nesaucat, neinformējāt tos dienestus. … ? … Tad sanāk, ka pati čekistu pusē. …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 11.02.2024. 13.04

  ha, ja uzmanīgi lasi IR , tad pirms kādiem gadiem bija intervija ar Iavru Lāci, LU bijušo rektoru, kurš arī vārdā nenosauca kādu savu grupas biedru, fiziķi, vēlāko LR premjeru.
  Aprakstīja, kā šis premjers ieradies pie viņa LU rektora kopā ar čekistiem un skaidrā latviešu valodā pateicis, kuri LU īpašumi ir nododami čekistiem – viņu privātīpašumā.

  Tai intervijai nebija nekādu atskaņu. Viss noklusa. Bet no čekistu arhīviem pazuda personīgā lieta kādam fiziķim, bijušajam premjeram. Patiesībā mediji rakstīja, ka lieta izzagta. Punkts.

  Tā ir mana zināšana – no medijiem. par 101% esmu pārliecināta, ka drošības iestādes zināja un zin ja ne pilnu stāstu, tad gan pilnu stāstu. Tā kā tavs ultimāts, andri, ir vienkārši stulbs, naivs vai čekistains Izlem pats.
  Starp citu, ja pareizi saprotu, tad eksprejeram fiziķiem Triju zvaigžņu ordeni neviens pat negrasās atņemt.

  Prātā nāk Harija Potera stāsti par vārdā nenosaucamo absolūto ļaunumu

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 11.02.2024. 15.02

  Vai tas fiziķis pusgadu nebija Austrijā? … Visiem pētniekiem bija jāraksta atskaites, arī Stradiņš to atzina un citi. … Par LU sarunu nezinu, Jums bieži gadās “pārprast”. … Varbūt tā nebija VDK, bet ziņojums GRU, jo viņi vadīja rūpniecisko spiegošanu. … Vērtējiet cilvēku rīcību, jo informācijas trūkums neliecina, ka persona nav sadarbojusies vai nav GRU virsnieks. … Man darbā strādāja gan ar GRU “saknēm” – paši atzina to, gan VDK darbinieka sieva, gan visdrīzāk arī VDK darbinieks (nodaļā pie tās čekista sievas). … … Bija reti darbā, “slimīgs”, bet sastapu Jūrmalā tajā PSRS-ASV draudzības pasākumā, kuru vadīja Pozners, kurā mani neielaida (tas “slimīgais” kolēģis sēdēja pirmajā rindā). … … Šoreiz pietiks.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 08.02.2024. 14.32

Prezidents Tramps “uzškaudīs” Eiropai un tai piemetīsies” plaušu karsonis”.
Ja Lembis kļūtu par premjeru, kā vietējās kremļa padauzas vēl cer, tad būtu kas līdzīgs Orbanam vai, vēl trakāk, Lukašenkam .

+2
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > vvilums 12.02.2024. 13.56

  Ja Trampa kungs uzšķaudīs krievijai, mūsu varu sagrābušo prokremlisko zagļu un koprofāgu pahans Putins atkal palīdīs zem “škonkas”, kur bija četrus gadus un baidīsies pat nopirsties. Vēl ļaunāk, kad valsts augstākos amatus ieņem pieci prokremliski organismi, kas bija ērti iekārtojušies zem kremli pārstāvošā SC sedziņas, bet pārējos, kuru 90% balsojumi vienmēr tika saskaņoti ar SC, vēl ļaunāk var būt tikai krievu atklāta okupācija.
  Tas, ka augstākos amatus armijā ieņem krievu militāristi, bet IeM krievu bandīti, jau var uzskatīt par okupāciju.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam