Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio apvienošana – ieguvēja būs sabiedrība

3

Komentāri (3)

lindab456 22.01.2024. 14.07

Progresīvie KM, lieki laiku netērējot, atrisināja visus problemātiskos jautājumus KM pārraudzībā, pavelkot deķīti stipri pa kreisi. Ko no tā būs mācīties – ka neesam tik ideālā situācijā, lai atļautos doties atvaļinājumā.

+1
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 20.01.2024. 17.36

Kāda starpība, Reders un Tomsons lej sūdus intelektuāli alternatīvi apdāvināto latvietīšu galvās no dažādiem vai apvienota medija, ja vien neskaita, ka uz apvienošanas rēķina varu sagrābušie koprofāgi varēs nozagt 15 miljonus?

+1
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 19.01.2024. 09.36

Sabiedrība būs ieguvēja tikai tad, ja masu medijiem vairs nebūs aizliegto cilvēku “melnie saraksti” un notikumi par kuriem rakstīt nedrīkst. Viens no piemēriem ir pilnīga VDK lietotās cilvēku vajāšanu metodes Zersetzung noklusēšana, Tikko ir izdota grāmata “Piecas minūtes pirms apokalipses”, kurā ir aprakstīti šīs metodes lietošanas konkrēti gadījumi. Parasti šādi vajātie cilvēki izdarīja pašnāvību, nonāca uz mūžu psihiatriskajā slimnīcā vai gāja bojā “nelaimes gadījumā”. Man no tā visa izdevās izvairīties un varbūt tieši tāpēc lai cilvēkiem pastāstītu patiesību.
Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam